srpskinacionalisti.com

Da li smo tlacili Hrvate..?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 874
Приступио: мај 2008

Re: Da li smo tlacili Hrvate..?

Порука bogdan 19.2.2016. 10:53

Republikanac ::Колико ја видим, тебе овде туца ко хоће а ти само примаш ли га примаш. Биће да уживаш у томе, не могу другачије да објасним твоје присуство на форуму...

На овај подфорум си се појавио као туђ адвокат, значи да ти је мало и магарећи кад примиш, па се трудиш да их што више примиш. Само ти примај ес ист дајн аш, мени то није потребно. А то што сам баш на овом форуму присутан нема везе са твојом болесном фантазијом, већ ме интересује да погледам каквих има јадних националиста, који се бусају у преса да све знају, а кроз главу дувају им западни вјетрови.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2176
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 19.2.2016. 15:55

bogdan :: дувају им западни вјетрови.

А који ли ветрови дувају тамо код тебе, у Швабији? Да нису можда руски?

Него кад смо већ код руских ветрова ајде буди друг па ми причај мало о твојој великој љубави према мајци Русији и мржњи коју осећаш према западним фашистима, волим да слушам та лицемерна цвркутања људи који живе (и то добровољно, без икакве присиле) у Четвртом рајху и плаћају порез Фиреровици и НАТО банди...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Dostojan
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 70
Приступио: дец 2011

Порука Dostojan 19.2.2016. 21:29

Vratite se na temu, nemojte se prepucavati, smeju vam se ljudi...
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 20.2.2016. 0:27

Republikanac ::
bogdan :: дувају им западни вјетрови.

А који ли ветрови дувају тамо код тебе, у Швабији? Да нису можда руски?

Него кад смо већ код руских ветрова ајде буди друг па ми причај мало о твојој великој љубави према мајци Русији и мржњи коју осећаш према западним фашистима, волим да слушам та лицемерна цвркутања људи који живе (и то добровољно, без икакве присиле) у Четвртом рајху и плаћају порез Фиреровици и НАТО банди...

Ова пјесма није за Србске и Руске одметнике и западне празноглаве, као што си ти.

https://youtu.be/lsjaFha__pw
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 20.2.2016. 2:20

bogdan ::Ова пјесма није за Србске и Руске одметнике и западне празноглаве, као што си ти.

Па ваљда су "западни празноглави" и "србски и руски одметници" ови што служе Швабама и плаћају порез Фиреровици и НАТО банди а не ја...

Dostojan ::Vratite se na temu, nemojte se prepucavati, smeju vam se ljudi...

Ма нек се људи мало и насмеју уосталом Богданова функција овде и јесте та да служи за зајебавање и спрдњу...
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 21.2.2016. 21:05

Republikanac ::
bogdan ::Ова пјесма није за Србске и Руске одметнике и западне празноглаве, као што си ти.

Па ваљда су "западни празноглави" и "србски и руски одметници" ови што служе Швабама и плаћају порез Фиреровици и НАТО банди а не ја...

Dostojan ::Vratite se na temu, nemojte se prepucavati, smeju vam se ljudi...

Ма нек се људи мало и насмеју уосталом Богданова функција овде и јесте та да служи за зајебавање и спрдњу...

Овај републиканац тлачи хрвате да поцркају, аменедркакурацнеодустајеневидидајечетнички.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 22.2.2016. 5:46

bogdan :: аменедркакурацнеодустајеневидидајечетнички.

Шта је сад па ово, неки црногорски правопис? Не умем ти ја то да читам, ја сам се правопису учио у Србији...
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 10 гостију