srpskinacionalisti.com

Омиљена историјска личност

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
sorabikus
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 778
Приступио: феб 2014

Re: Омиљена историјска личност

Порука sorabikus 5.6.2014. 20:45

Сербо Макеридов ::Smuk: За разлику од jевреjа коjима се ти дивиш и коjи су поклали све у Jерихону, Леонида jе пример ратника и човека коме се треба дивити. Више jе он заслужио своjом жртвом царство небеско, него они коjима се дивиш.

Mnogo se bre ložiš na te stare ratnike, učlani se u neki "Paintball" klub da sebi isteraš merak, naravno treba ne mala kinta za to ali je još važnije dobro društvo i dobra lokacija !
Možeš i svastiku da staviš na štitnike, svašta ljudi rade, plus je kobajagi...

Ali da se ne lažemo, najbolje je "jedan na jedan", po sistemu dam ti fore određeno vreme da se negde skloniš i sakriješ, pa kad te nađem, onda bude zanimljivo samo tako.Nemoj mi reći da ti ne deluje privlačno !
sorabikus
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука sorabikus 5.6.2014. 20:47

Спартак07 ::Не вреди Смуку нешто причати,јер нико други није у праву сем њега,човек све зна,докторирао је са Шапкетом заједно. :mrgreen:

Ma čovek je fucking fanatik, čak je i mene zavarao, mislio sam da je ako ne najmanje, onda barem "manje lud među ludima" !
Аватар
Branke90
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 580
Приступио: мај 2011
Место: Источно од Рајха

Порука Branke90 5.6.2014. 22:08

Спартак07 ::Ма нису још Бранке,ал очекујем сваког часа термин за заказивање. :D
Видим да су многи до сад добили заказано,па је пребукирано за сад, нема се времена шта ћеш. :D
Него,јеси ли и ти Бранке добио заказан термин или чекаш још да се ослободи место? :)

Па видим да је гужва,мало мало па некоме се заказује . . . :D

Срећом није,клоним се ја невоља . . . А и психопатологија није мој смер интересовања . . .
Процес генералу Михаиловићу, претрес од 26. јуна 1946. године:

Тужилац Минић: Молим вас, оптужени Михаиловићу, по вашој директиви колико је људи морала садржати свака тројка?
Оптужени Михаиловић: Тројка је тројка.
Тужилац Минић: Значи три човека?

:-D
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4342
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 5.6.2014. 23:29

A tako znači, svi oni koji ne veruju ili jednostavno ne znaju ili su bili rođeni pre tih tvojih "načertanija za sva vremena" će nestati bez ikakvog traga o njima, kao da ih nikada nije ni bilo !

Нема спасења без нашег Господа!

prosto mi dođe da se i sam pridružim onima kojih ovde ima u ne malom broju, što "oštre zube" na jevrejske budalaštine o izabranosti, jedino me zdrav razum sputava u tome.

Свима вам је заједничка мржња према нашем Господу, али он је победник и ми са њим. Ускор иде дан када ћете одговарати за ту мржњу.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 5.6.2014. 23:34

За разлику од jевреjа коjима се ти дивиш и коjи су поклали све у Jерихону

Слава Господу за ту победу, а биће их још.

Леонида jе пример ратника и човека коме се треба дивити. Више jе он заслужио своjом жртвом царство небеско, него они коjима се дивиш.

Небеса нису Валхала да тамо улази сваки паганин који мало боље барата мачем.

Не вреди Смуку нешто причати,јер нико други није у праву сем њега,човек све зна

Ма јок ти све знаш, чак и ко је ушао у Царство Небеско, вероватно си имао дојаву.
Аватар
SrbijaIznadSvega
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 651
Приступио: мар 2014

Порука SrbijaIznadSvega 5.6.2014. 23:39

sorabikus ::
Спартак07 ::Па где нађе сад човече Цара Душана да се с њим расправљаш,нема га на овој теми а ни на другим. Пусти Цара нек царује,него јеси ли уговорио нешто са СрбијомИзнадСвега преко скајпа,хоћете бити и даље добри другови. :)

Ima ga na temi "šta je bilo ako je bilo pre 6.000 godina", a za ovog drugog sam naručio od "moje braće" da mi pošalju "svilen konac" specijalne izrade sa posvetom dakako !
Nadam se da razumeš moj izbor, jbg lik je tradicionalista pa je više za starinske tehnike, smatram da je fer što mu izborom izlazim u susret, plus što je po sopstvenom priznanju ljubitelj tih vremena.

Па где си пашче,још те шинтери нису покупили,мало си сморио са тим прозивкама,ако хоћеш ево ти адреса па дођи,одавно нисам одстрелио неку џукелу,нема их више по мом крају,или можеш само преко скајпа,ц ц ц е дерле дерле,ајде већ једном дођи пкажи се за почетак те чека депортација,а ако се вратиш као што пашчад имају обичај онда зна се.
https://www.youtube.com/watch?v=VR9u-F7U_rI

Ја за пјесму немам вољу док не чујем глас пиштољу,док не чујем глас берете седам-осам кад излете.
sorabikus
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука sorabikus 6.6.2014. 0:08

Ja ne vidim nikakvu adresu, ali i dalje mislim da je Skype najbolji način da "razjasnimo stvari" !
Аватар
SrbijaIznadSvega
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука SrbijaIznadSvega 6.6.2014. 9:58

sorabikus ::Ja ne vidim nikakvu adresu, ali i dalje mislim da je Skype najbolji način da "razjasnimo stvari" !

Ma пусти скајп,рекао си да за "шаку долара" свако може да се нађе,ево дај рачун ја ти уплатим ту шаку долара ти ме нађи,ако држиш до своје речи или само лајеш као псето.

Значи оно што си обећавао сад мораш да испуниш,а не да се кријеш иза монитора и да "расправљаш" преко скајпа.

Ја за пјесму немам вољу док не чујем глас пиштољу,док не чујем глас берете седам-осам кад излете.
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука: 1042
Приступио: јул 2013
Место: Велика Србиjа

Порука Сербо Макеридов 6.6.2014. 11:21

Smuk: А како ти знаш ко jе ушао у царство небеско? Чуо сам да у Валхали ниjе тако лоше, имаjу Валкире и пиjу медовину сваки дан.
ИДЕНТИТЕТ JЕ НАША ПОКРЕТАЧКА СНАГА, СОЦИJАЛНИ JЕ НАШ СМИСАО ЗА ПРАВДУ, НАЦИОНАЛНИ JЕ ПУТ КОJИМ ИДЕМО КА СЛОБОДИ...
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 6.6.2014. 14:25

А како ти знаш ко jе ушао у царство небеско?

Знам јер познајем Писма. Ко верује и крсти се тај улази у Небеско Царство.

Чуо сам да у Валхали ниjе тако лоше, имаjу Валкире и пиjу медовину сваки дан.

Ја бих ти препоручио Џенет у њему те чекају хиљаде Хурија.
Аватар
SrbijaIznadSvega
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука SrbijaIznadSvega 6.6.2014. 14:42

Зар Валхала није "резервисана" за Норде?

Спартак07
Националиста
Националиста

Порука: 419
Приступио: јан 2014

Порука Спартак07 6.6.2014. 14:45

Познајеш ти Смуче само ђоку пајковића. :mrgreen:

Леонида је највише заслужио да уђе у Царство Небеско.
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука: 1042
Приступио: јул 2013
Место: Велика Србиjа

Порука Сербо Макеридов 6.6.2014. 14:46

Валхала jе за Нордиjце, Сварга за Словене, а Олимп за Грке.
ИДЕНТИТЕТ JЕ НАША ПОКРЕТАЧКА СНАГА, СОЦИJАЛНИ JЕ НАШ СМИСАО ЗА ПРАВДУ, НАЦИОНАЛНИ JЕ ПУТ КОJИМ ИДЕМО КА СЛОБОДИ...
Аватар
Branke90
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 580
Приступио: мај 2011
Место: Источно од Рајха

Порука Branke90 6.6.2014. 14:52

Вама бре и без "сорабикуса" није досадно . . . :mrgreen:
Процес генералу Михаиловићу, претрес од 26. јуна 1946. године:

Тужилац Минић: Молим вас, оптужени Михаиловићу, по вашој директиви колико је људи морала садржати свака тројка?
Оптужени Михаиловић: Тројка је тројка.
Тужилац Минић: Значи три човека?

:-D
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 6.6.2014. 15:21

Леонида је највише заслужио да уђе у Царство Небеско.

Како да не. :roll:
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 6 гостију