srpskinacionalisti.com

Josip Broz Tito - Zivot, delo, legat

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
triatlon
Војвода
Војвода

Порука: 1645
Приступио: сеп 2004

Јосип Броз Тито - живот, дело, легат

Порука triatlon 4.5.2015. 20:40

Коста ::Тиле био фаца...

Као свестан комуниста, дуго времена сам скупљао све добро и лоше што сам чуо и прочитао о Брозу. Неспорна чињеница је да је много зла нанео Србима. Ако је починио само 1% злочина које му разни летописци приписују, био је велики зликовац. Не разумем зашто неко писмен игнорише чињенице и бира да верује у мит? Онда је боље бити религиозан (ту бар очекује 80 девица или опрост грехова итд.)
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3750
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Re: Јосип Броз Тито - живот, дело, легат

Порука origin 4.5.2015. 20:48

triatlon ::
Коста ::Тиле био фаца...

Као свестан комуниста, дуго времена сам скупљао све добро и лоше што сам чуо и прочитао о Брозу. Неспорна чињеница је да је много зла нанео Србима. Ако је починио само 1% злочина које му разни летописци приписују, био је велики зликовац. Не разумем зашто неко писмен игнорише чињенице и бира да верује у мит? Онда је боље бити религиозан (ту бар очекује 80 девица или опрост грехова итд.)

Зато што се комуњарама исплати да не верују , када би признали праву истину изгубили би све привилегије и позиције које још држе у друштву.
Датим сподобама је у циљу да замајавају и искрене комунисте и да се иза њих крију не били одгонили свој судњи дан.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6271
Приступио: мар 2006

Re: Josip Broz Tito - Zivot, delo, legat

Порука Коста 4.5.2015. 20:52

- иначе, Тито дошао на чело КПЈ године 1937-ме.

- али му острашћени новочетници траже кривицу и за догађаiе из 20-и-неке (Дрезденски конгрес?! - сарадња с усташким покретом за растурање Југославиiе? - какве везе има друг Маршал?!) - кад iе Тиле iош био у Русиiи, или тако некако...

- поука: новочетници силуiу историiу. Џаба. Народ памти, и успомена на Маршала (баш као у Русиiи на Кобу) биће све светлиiа.
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 4.5.2015. 20:57

Коста ::- иначе, Тито дошао на чело КПЈ године 1937-ме.

- али му острашћени новочетници траже кривицу и за догађаiе из 20-и-неке (Дрезденски конгрес?! - сарадња с усташким покретом за растурање Југославиiе? - какве везе има друг Маршал?!) - кад iе Тиле iош био у Русиiи, или тако некако...

- поука: новочетници силуiу историiу. Џаба. Народ памти, и успомена на Маршала (баш као у Русиiи на Кобу) биће све светлиiа.

Стани стани ... Зар ти ниси био у СРС-у када је Шешељ хтео да иде у кућу цвећа са колцем да убија вампира.
Може бити само један.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 4.5.2015. 21:01

origin ::Стани стани ... Зар ти ниси био у СРС-у када је Шешељ хтео да иде у кућу цвећа са колцем да убија вампира.

- нисам. У СРС сам био од 97-ме до пре неку годину. То iе Шешељ (скандал-маiстор) хистерисао испред Куће Цвећа негде тамо на почетку кариiере.

- подржавао сам Шешеља у време борбе Западних Срба и одбране Косова.

- пошто се бандоглави Шешељ поново свео на скандал-маiстора (важниiе му да каже Колинди да iе радодаiка но да води озбиљну политику) - не видим себе у тоi причи. Капираш?
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 4.5.2015. 21:06

А од 97-ме па добро онда си слушао Спрем те се спремте четници , много пута за једног "комунисту".
Може бити само један.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 4.5.2015. 21:16

Може бити само један.
mali soso
Националиста
Националиста

Порука: 233
Приступио: мај 2011

Порука mali soso 4.5.2015. 21:23

Коста :: - поука: нема већег зла од српских "национал-интелектуалаца". А Тиле iе направио само iедну грешку - био човек болећив, па ниiе стрељао све коiе iе требало стрељати. Да iесте, и данас би се четницима тресле гаће - а не би ср*али против Маршала.

Тако је друже Коста.
"Захвати" су морали да буду систематичнији и дубљи.

Броз је био много млитав ... требало је то све дати Драпшину на реверс.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 4.5.2015. 21:30

Ха ха који си ти трол, мали сосо али може ти се када модерација скоро више и да не постоји
Може бити само један.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 4.5.2015. 21:34

Само чекам да се скрене тема од дежурних провокатора на четници против партизана , да се не би случајно расправљало какав је Тито био гад и хоштаплер.
Може бити само један.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 4.5.2015. 21:53

origin ::А од 97-ме па добро онда си слушао Спрем те се спремте четници , много пута за једног "комунисту".

- то iесте било гадно, срећом слушао сам само iедном, на некоi предизборноi "конвенциiи" (сви певали iа ћут`о, избила ме копривњача) - али што iе Аца Вучић пев`о из све снаге и раздрагано: "Спрем`те се спрем`те..." - не могу ти описати.

- све су то Воiини каприци и будалаштине, као и заклетве у Цркви?! Срећа те ме никад нису предложили ни за какву функциiу, iа у цркве не залазим (сем у неке чисто историiске обiекте, Покаiницу рецимо у Радовањском Лугу, и неке много стариiе - Пантелеi код Скопља?! - случаiно се затекао кад био панађур...)

- иди питаi сада Шешка да ли су му верни они што су одушевљено певали и клели се у цркви?

- али он главиња и даље. Не мења ништа. Зато ће се борити за Цензус. Можда га пређе, а можда и не. Али релевантан политичар више никад неће бити.

- неће, iер iе од себе отерао нас левичаре. Па нека. Ено му четници па нек` га гласаiу...
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 4.5.2015. 21:54

mali soso ::Броз је био много млитав ... требало је то све дати Драпшину на реверс.

- ниiе ни Крцун био "за бацање"...
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 4.5.2015. 22:48

Лепо лепо признајеш дволичност и такви нама "професори" су на факултетима ,није ни чудо што нам је високо образовање пукло као и кадрови који излазе са истих.
Може бити само један.
triatlon
Војвода
Војвода

Порука: 1645
Приступио: сеп 2004

Порука triatlon 4.5.2015. 23:54

Коста ::
mali soso ::Броз је био много млитав ... требало је то све дати Драпшину на реверс.

- ниiе ни Крцун био "за бацање"...

Лепо је друштво лудака, социопата, убица и лопова Броз сакупио, па их онда, по обављеном задатку уредно побио или позатварао.

Занимљиво питање је: зашто је такве нашао (или тражио) само у Србским земљама а не и у осталим?
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 5.5.2015. 10:25

triatlon ::Занимљиво питање је: зашто је такве нашао (или тражио) само у Србским земљама а не и у осталим?

- аiде не падаi тако ниско (или иди на НСПМ, тамо врви од антикомунистичких лудака и хистеричних новочетника)-

- како "само у српским земљама"? А Словенци обожавали Митiу Рибичича (словеначки антикомунисти `тели да га разапну под старост, крив им био за стрељања маiа `45-те) или Црногорци обожавали Јова Капичића или пак Хрвати обожавали лично Броза (непрежални Блаiбург и остала усташка пострадања?)

- значи: да би био националиста од неке користи за националну ствар, не смеш да прежвакаваш четничке глупости. Треба мало да укључиш мозак. Capisci?
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију