srpskinacionalisti.com

Шумадинство: идеологиiа Мале Србиiе

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6034
Приступио: мар 2006

Шумадинство: идеологиiа Мале Србиiе

Порука Коста 7.3.2012. 17:27

У тешка времена прораде наiнижи инстинкти. Себичлук, потуљеност, кукавичлук.

Скрећем пажњу на iедну типичну савремену поiаву, као илустрациiу горе поменутих `ниских страсти`: шумадинство.

Почело iе с Вуком Драшковићем (иначе Херцеговцем рођеним у Банату) и његовим обраћањима `шумадиiским домаћинима`. Да му даiу глас. Такође, његови позиви на дезертерство, упућени шумадинским резервистима, у време борби за српске Западне Краiине.

Па се наставило с рехабилитациiом квислинга - Недића, Љотића, Драже... - промотери тих рехабилитациiа били су листом `шумадиiски домаћини` Веља, Коштуница, Верко, ...

У основи iе iедна кукавна филозофиiа - колико год наши западни приiатељи смањивали Србиiу, Шумадиiа ће остати. Тако рачунаiу Шумадинци. Промотери Мале Србиiе.

Ево се и на овом Форуму намножило `Шумадинаца` коiи нам доказуiу да iе све зло дошло у Србиiу из Западних Страна (Босне, Херцеговине, Црне Горе) - и то `45-те.

А при том те будале из Западне Шумадиiе неће да знаiу да су и сами из тих краiева. Динарских. (Источна Шумадиiа iе већином попуњена од iужне, кумановско-лесковачке миграционе струiе...)

Поука: примери лудила и малоумља међу Србима су толики - да се не види никаква блиска нада. Полудело то. Пропашће. И треба да пропадне.
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Volim bajke
Војвода
Војвода

Порука: 1143
Приступио: сеп 2009

Re: Шумадинство: идеологиiа Мале Србиiе

Порука Volim bajke 7.3.2012. 23:59

Почело iе с Вуком Драшковићем (иначе Херцеговцем рођеним у Банату) и његовим обраћањима `шумадиiским домаћинима`. Да му даiу глас. Такође, његови позиви на дезертерство, упућени шумадинским резервистима, у време борби за српске Западне Краiине

Druze Kosta,pa zar Vuk nije sin Crvenoga bandita ?
Pa eto ass kisser sada ide na te doruchke po US.
Zashto iznenadjenje?
Аватар
Шумадија
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 88
Приступио: феб 2012
Место: Топола

Порука Шумадија 8.3.2012. 8:30

Друг Коста је типична убачена прекодринска усташко-комунистичка фукара која овде за добре хонораре треба да пљује по свему што је српско из Србије и нарочито Шумадије укључујући и Дражу Михаиловића. Невероватно је али истинито шта администратори трпе на овом форуму. Али то доста говори и о самим админима који уклањају теме по препорукава овог шљама Косте да би он могао да отвори своју и настави са пљувањем по Србији и поштеним Србима родољубима.
Шумадијски покрет отпора
Resistance Movement of Shumadija
http://shumadija.webs.com
Аватар
Шумадија
Млади националиста
Млади националиста

Порука Шумадија 8.3.2012. 8:31

Друг Коста је врло вероватно потомак некога "ослободиоца" Београда и Србије 1944. г. из или Шесте личке или Десете крајишке па сад по форумима наставља да сатире Србију тамо ђе му је стао ђедо у партизанској униформи.
Шумадијски покрет отпора
Аватар
Шумадија
Млади националиста
Млади националиста

Порука Шумадија 8.3.2012. 10:39

Друг Коста прекодринац је највероватније унук онок Крајишника титоисте који је спроводио Дражу Михаиловића Србијанца на монтирано прекодринско стаљинистичко суђење у Топчидеру 1946. г. и 17. јула учествовао у његовом стрељању и комадању тела секирама и ножевима а све зарад прекодринске велике Титославије. Иначе, друг Коста и даље станује у стану на Новом Београду - Титополису које је тај његов ђедо зарадио од Броза за борбу против "великосрпског шовинизма" Дражиних четника које овде пљује и шаком и капом.
Шумадијски покрет отпора
Аватар
Шаовић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 571
Приступио: авг 2008

Порука Шаовић 8.3.2012. 12:37

а да ја теби мало причам чији си ти потомак? мрш у рупу :D

http://www.scribd.com/doc/19468227/Vlad ... ulum-Vitae
...Још остаде Бошко Југовићу
Крсташ му се по Косову вије
Још нагони Турке на буљуке
Као соко тице голубове...

``4 минута борбе... и бјежанија. а онда су свој кукавичлук правдали код својих жена кући "СДС-овим лоповлуком по Палама".. изгубили вољу да ратују, јер ето тај СДС води криминалну политику..``
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 8.3.2012. 13:18

Шаовић ::а да ја теби мало причам чији си ти потомак? мрш у рупу :D

Ма пусти, то неки болесник.

Ако iе твоiа идентификациiа тачна - и ако iе то та рђа Сотировић - одма` да ти кажем: Сотировић може бити негде од Пирот па до Лесковац, мало лево - мало десно, а никако из Тополе (ено нема у телефонском именику Тополе (034) http://www.belestrane.988info.rs/site/d ... sp?lang=sr баш ни iедна кућа под тим презименом! - али зато у Пирот (010) добиiеш чак седам (7) комада Сотировића. Логочно...)

Значи, оваi болесник се лажно представља - а уредници су криви што и после доказано болесног писаниiа нису угасили налог дотичном психиiатриiском случаiу...
Аватар
Шаовић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Шаовић 8.3.2012. 13:27

Ма ја нешто вјерујем да је то он. Имам ја њушку за те Сорошеве питомце.

``4 минута борбе... и бјежанија. а онда су свој кукавичлук правдали код својих жена кући "СДС-овим лоповлуком по Палама".. изгубили вољу да ратују, јер ето тај СДС води криминалну политику..``
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 8.3.2012. 13:43

Шаовић ::Ма ја нешто вјерујем да је то он. Имам ја њушку за те Сорошеве питомце.

У сваком случаiу, тешко да би неки Шумадинац из Тополе оволико ср*ао против - рецимо - Босне, Херцеговине, Црне Горе - ево ти одличан линк о пореклу шумадиiског становништва:

Ту се, рецимо, види да iе iедна iака имиграциона струiа дошла у Шумадиiу из Осата (лева обала Дрине - има чак и `куће осаћанке` као поiам...) - тако да неко ко iе `из Тополе` не може тако острашћено да се*ре против `босанаца`... - уосталом, и Николаi Велимировић iе `од Босне`, и тако даље.

Значи: неки болесник се потписуiе да iе `од Тополе` - и уноси раздор међу Србе - а при том ко зна одакле iе скотина...

(ако iе твоiа идентификациiа тачна - а добро си ти то ископао - онда за ову будалу ниси ти одговоран, него iа. Ниiе он од `твоiе крви` - него од моiе, а нажалост дегенерика има свуда. Тако да Ти се извињавам због оваквих болесника из моiих краiева...)
Аватар
Шаовић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Шаовић 8.3.2012. 13:52

Ма пусти болесника, па кад би ово почео да прича, прво би у Тополи добио по лабрњи. Међутим, онакво булажњење, које је објављено на том новинар.де сајту, то још нисам видио. А свакаквих нас има и свакавих сам се нагледао. Шта му је циљ, то није ни битно. Имају школовани људи који се баве таквим случајевима. Обично такви само захтјевају пажњу. То је патолошко стање, има своје име, али ја боље знам о танџарама него о том.
А што се тиче идентификације, то би ишло овако - испод текста потписан Владислав Сотировић. Шумадинац качи текст овде, као свој ауторски, тј Шумадинчев. Уредници не реагују, значи његов је. На то има право, ако је он Сотировић. У потпису има сајт Преокрет шумадијског рокенрола, а као контакт на том сајту, је Сотировић, главом брадом и ђозлама. Па му у референцама пише да је Сорошев питомац и евроинтеграцијски дипломац. Па кад се све то помножи са понашањем на форуму на коме се тек указао, шансе су неких 90-95% да је он. :razz:

Аватар
Шумадија
Млади националиста
Млади националиста

Порука Шумадија 8.3.2012. 16:11

Шаовић ::а да ја теби мало причам чији си ти потомак? мрш у рупу :D

Ти си очито Павелића и Броза. Сиктер назад из Србије и Шумадије у свој посрани Аграм
Шумадијски покрет отпора
Аватар
Шумадија
Млади националиста
Млади националиста

Порука Шумадија 8.3.2012. 16:13

Коста ::
Шаовић ::Ма ја нешто вјерујем да је то он. Имам ја њушку за те Сорошеве питомце.

У сваком случаiу, тешко да би неки Шумадинац из Тополе оволико ср*ао против - рецимо - Босне, Херцеговине, Црне Горе - ево ти одличан линк о пореклу шумадиiског становништва:

Ту се, рецимо, види да iе iедна iака имиграциона струiа дошла у Шумадиiу из Осата (лева обала Дрине - има чак и `куће осаћанке` као поiам...) - тако да неко ко iе `из Тополе` не може тако острашћено да се*ре против `босанаца`... - уосталом, и Николаi Велимировић iе `од Босне`, и тако даље.

Значи: неки болесник се потписуiе да iе `од Тополе` - и уноси раздор међу Србе - а при том ко зна одакле iе скотина...

(ако iе твоiа идентификациiа тачна - а добро си ти то ископао - онда за ову будалу ниси ти одговоран, него iа. Ниiе он од `твоiе крви` - него од моiе, а нажалост дегенерика има свуда. Тако да Ти се извињавам због оваквих болесника из моiих краiева...)

Ево опет се јавља прекодринска усташко-брозистичка СТОКА па серња о пореклу Шумадинаца а о томе се уопште не води расправа већ о њима самима (прекодринској фукари) која олако продаје веру за вечеру и онда серња по разноразним форумима о тамо неком српству.
Шумадијски покрет отпора
Аватар
Шумадија
Млади националиста
Млади националиста

Порука Шумадија 8.3.2012. 16:18

Ти усташка фукара си засигурно преко Дрине из те тамо твоје НДХ. И не једи више говна о уједињењу Срба јер ти пре свега нити си Србин нити те ико ишта пита. Ко пљује по Дражи Михаиловићу СРБИЈАНЦУ зна се ко је и шта је и за кога ради. Иди љуби слику свог Анте Павелића и скини се са курца и Шумадије и Србије.
Шумадијски покрет отпора
Аватар
Шаовић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Шаовић 8.3.2012. 16:31

А не одговори, јел ја тебе могу звати - Сотировићу?

Аватар
Шумадија
Млади националиста
Млади националиста

Порука Шумадија 8.3.2012. 16:55

Шаовић ::А не одговори, јел ја тебе могу звати - Сотировићу?

Што то тебе боли к**** како ћеш да зовеш некога у туђој кући. Имаш своју па своје укућане болан мож зват до миле воље како оћеш. А друге по њиховим кућамо остави на миру јер није лијепо забадат нос преко плота у туђу кућу.
Шумадијски покрет отпора
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију