srpskinacionalisti.com

Шумадија за Еуро-почетнике

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Шаовић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 571
Приступио: авг 2008

Re: Шумадија за Еуро-почетнике

Порука Шаовић 9.3.2012. 12:04

Битно је да си ти дефекташ и сероња, који је побјегао у неку пизду материну прије 15 година и јављаш се овде да црташ границе по српској земљи. Цртај их по Литванији. Пошто се те газде прописно одјебале, видјели да би то и за њих био зајеб већи него за нас, ти се ухватио "неовисне" Шумадије. Мада мени би било драже да си наставио глумити Србина. До сад су већ нашли неког и паметнијег и зајебанијег.
...Још остаде Бошко Југовићу
Крсташ му се по Косову вије
Још нагони Турке на буљуке
Као соко тице голубове...

``4 минута борбе... и бјежанија. а онда су свој кукавичлук правдали код својих жена кући "СДС-овим лоповлуком по Палама".. изгубили вољу да ратују, јер ето тај СДС води криминалну политику..``
Аватар
Шаовић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Шаовић 9.3.2012. 15:07

Шумадија ::Почели Еуро-Босанци, Херцеговци, Монтенегријанери и остали Western-Динариоди на власти у Србији да каче заставе ЕУ по Србији и Шумадији као да је то њихова кућа па могу да се фасаде мењају како ко коће.

Eво и ми домаћини да се прикључимо овој естетсколошкој акцији "Улепшај своје сопствено двориште" (Тадић своје у Сарајеву где се и родио а ми ћемо наше у срцу Шумадије):

Слика

Слика

Слика

Слика

ц,ц,ц..

па гдје си дефекташ?

сјећаш се овог?

Uto, 16/02/2010 - 18:03 — Vladislav B.Sotirovic
Mislim da je krajnje vreme da prestanemo da se prepucavamo u vezi Kosova?! Ne verujem da postoji nacin i svakako nema nade da se to povrati,jasno je da su predaleko otisli Kosovari i ne preostaje nam nista drugo osim da im ljudski cestitamo na njihovu nezavisnost i Drzavu !!! Znam da je tesko,i meni je,ali to je realnost. Moramo se sto pre pomiriti sa istinom kako bismo imali vise vremena da se posvetimo izgradnji dobrosusedskih odnosa i istorijskog pomirenja izmedju nas i Albanaca u celini.Ovakva situacija nikomu ne odgovara a cini mi se da mi Srbi placamo vece racune od bilo koga. Sanse su nam minimalne da budemo clanica EU dok ne resimo problem Kosova,Vojvodine , Sandzaka ,korupcije,reformi sudstva,vojske,policije i niz slicnih problema koji dominiraju u nasoj zemlji. Braco Albanci,cestitam vam dan nezavisnosti,sve najlepse u vasim naporima ka clanstvu u EU.

како то јбм га, сад да унија, па не унија, па европа, па шумадија...

``4 минута борбе... и бјежанија. а онда су свој кукавичлук правдали код својих жена кући "СДС-овим лоповлуком по Палама".. изгубили вољу да ратују, јер ето тај СДС води криминалну политику..``
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука: 434
Приступио: јан 2012

Порука Стефан90 18.3.2012. 11:44

БОЉЕ ТИ ЈЕ ИЗГУБИТИ ГЛАВУ НЕГО СВОЈУ ОГРЕШИТИ ДУШУ

...,,нема врба колико има Срба али има граната колико и Хрвата''
Аватар
nenadkg
Националиста
Националиста

Порука: 327
Приступио: дец 2010
Место: Шумадија

Порука nenadkg 20.4.2012. 0:20

Да Шумадија није историјско језгро Србије, вероватно би била веома плодно тло за аутономаше.
Није проблем чак ни у аутономији (због хомогеног становништва), али би се то са неким либералним дебилима претворило у сепаратизам, као што је то случај у Црној Гори.
Аватар
Шумадија
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 88
Приступио: феб 2012
Место: Топола

Порука Шумадија 7.5.2012. 15:14

Слика

Слика

Гласали Срби. Серем ти се на нацију!
Шумадијски покрет отпора
Resistance Movement of Shumadija
http://shumadija.webs.com
Аватар
Шумадија
Млади националиста
Млади националиста

Порука Шумадија 7.5.2012. 15:17

Шаовић ::
Шумадија ::Почели Еуро-Босанци, Херцеговци, Монтенегријанери и остали Western-Динариоди на власти у Србији да каче заставе ЕУ по Србији и Шумадији као да је то њихова кућа па могу да се фасаде мењају како ко коће.

Eво и ми домаћини да се прикључимо овој естетсколошкој акцији "Улепшај своје сопствено двориште" (Тадић своје у Сарајеву где се и родио а ми ћемо наше у срцу Шумадије):

Слика

Слика

Слика

Слика

ц,ц,ц..

па гдје си дефекташ?

сјећаш се овог?

Uto, 16/02/2010 - 18:03 — Vladislav B.Sotirovic
Mislim da je krajnje vreme da prestanemo da se prepucavamo u vezi Kosova?! Ne verujem da postoji nacin i svakako nema nade da se to povrati,jasno je da su predaleko otisli Kosovari i ne preostaje nam nista drugo osim da im ljudski cestitamo na njihovu nezavisnost i Drzavu !!! Znam da je tesko,i meni je,ali to je realnost. Moramo se sto pre pomiriti sa istinom kako bismo imali vise vremena da se posvetimo izgradnji dobrosusedskih odnosa i istorijskog pomirenja izmedju nas i Albanaca u celini.Ovakva situacija nikomu ne odgovara a cini mi se da mi Srbi placamo vece racune od bilo koga. Sanse su nam minimalne da budemo clanica EU dok ne resimo problem Kosova,Vojvodine , Sandzaka ,korupcije,reformi sudstva,vojske,policije i niz slicnih problema koji dominiraju u nasoj zemlji. Braco Albanci,cestitam vam dan nezavisnosti,sve najlepse u vasim naporima ka clanstvu u EU.

како то јбм га, сад да унија, па не унија, па европа, па шумадија...

Јок, ти се сијећаш Босанчерос као и твој дркаџија саплеменик Александар Вучић из босанске пичке материна, тј. оданде одакле је и усташа Борис Тадић.
Шумадијски покрет отпора
Аватар
Шумадија
Млади националиста
Млади националиста

Порука Шумадија 7.5.2012. 15:24

Шаовић ::Битно је да си ти дефекташ и сероња, који је побјегао у неку пизду материну прије 15 година и јављаш се овде да црташ границе по српској земљи. Цртај их по Литванији. Пошто се те газде прописно одјебале, видјели да би то и за њих био зајеб већи него за нас, ти се ухватио "неовисне" Шумадије. Мада мени би било драже да си наставио глумити Србина. До сад су већ нашли неког и паметнијег и зајебанијег.

Битно је да си ти још увек убачени усташки елемент Тадић-Николић-Дачић-Јовановић-Лихт Осовине који подмеће усташко-франкофуртимашке небулозе по српским форумима како би народ гласао за усташку фукару која је на власти у Србији и Шумадији још од октобра 1944. г. што се на жалост видело и на овим последњим изборима.
Шумадијски покрет отпора
Аватар
Шаовић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Шаовић 20.5.2012. 11:07

:D Види вратио се Сотировић Литвански. Професоре, па ви ко да сте ђак а не професор. Ко је побиједио на бирачком мјесту у Литванији? =) Има ли зиме тамо, ради ли штука?

Аватар
Шумадија
Млади националиста
Млади националиста

Порука Шумадија 21.5.2012. 18:55

Шаовић :::D Види вратио се Сотировић Литвански. Професоре, па ви ко да сте ђак а не професор. Ко је побиједио на бирачком мјесту у Литванији? =) Има ли зиме тамо, ради ли штука?

Нема зиме ође болан ал има зато има сњега тамо код вас преко Дрине. Рокнуло вас у Сарајеву прошле сједмице па нијесте болан имали ни заложит поштено. Сад ће бона Ратко мало да вас угрије са четничким канонадама ко у Сребреници 1995. Са Ратком никад нема зиме:

"Оће бре будала џамију у сред Сарајева
да се багра дере, Алаху да пјева
па нема ти бре стоко ође Алаха па зар то незнате
шаље Ратко гранате па се јебте како знате!"
Шумадијски покрет отпора
Аватар
жерар
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 165
Приступио: јул 2008

Порука жерар 21.5.2012. 20:00

Шумадија ::
Шаовић :::D Види вратио се Сотировић Литвански. Професоре, па ви ко да сте ђак а не професор. Ко је побиједио на бирачком мјесту у Литванији? =) Има ли зиме тамо, ради ли штука?

Нема зиме ође болан ал има зато има сњега тамо код вас преко Дрине. Рокнуло вас у Сарајеву прошле сједмице па нијесте болан имали ни заложит поштено. Сад ће бона Ратко мало да вас угрије са четничким канонадама ко у Сребреници 1995. Са Ратком никад нема зиме:

Е, будалетино неписмена, чега си ти професор, мајке ти? :lol: :lol: :lol:

И престани више да вређаш Србе, пиздурино глупа!
Аватар
Шаовић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Шаовић 22.5.2012. 10:56

Литванац, а одакле оно би Ратко? Из Крагујевца? XD
јбт јел могуће да је та Литванија у толиком каналу да су теби дали да предајеш дјеци.. тачно ми дође да провјерим да ли је то истина. постоји и велика могућност да си ти то измислио. Oно, не дјелујеш ми прибрано ни секунде XD

Аватар
Шумадија
Млади националиста
Млади националиста

Порука Шумадија 22.5.2012. 11:05

жерар ::
Шумадија ::

Е, будалетино неписмена, чега си ти професор, мајке ти? :lol: :lol: :lol:

И престани више да вређаш Србе, пиздурино глупа!

Настави да чистиш улице и престани више да једеш усташка говна жутичару тадићевски
Шумадијски покрет отпора
Аватар
Шумадија
Млади националиста
Млади националиста

Порука Шумадија 22.5.2012. 11:06

Шаовић ::Литванац, а одакле оно би Ратко? Из Крагујевца? XD
јбт јел могуће да је та Литванија у толиком каналу да су теби дали да предајеш дјеци.. тачно ми дође да провјерим да ли је то истина. постоји и велика могућност да си ти то измислио. Oно, не дјелујеш ми прибрано ни секунде XD

Битно је да си ти из Сребренице ал тренутно на привременом раду у Тузли (након јула 1995. г.).
Шумадијски покрет отпора
Аватар
Шаовић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Шаовић 22.5.2012. 11:13

Па кажем ти да не дјелујеш прибрано =) И стварно, дјелујеш као психички болесник, па те нећу више коментарисати док не провјерим радиш ли стварно на том универзитету или си и то фиксирао...

Аватар
Шумадија
Млади националиста
Млади националиста

Порука Шумадија 22.5.2012. 11:31

Шаовић ::Па кажем ти да не дјелујеш прибрано =) И стварно, дјелујеш као психички болесник, па те нећу више коментарисати док не провјерим радиш ли стварно на том универзитету или си и то фиксирао...

Набијем те на прибрани шумадијско-четнички к**** пичка ти материна септичарска.
Шумадијски покрет отпора
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију