srpskinacionalisti.com

Zabranjena istorija Srba, istrazivanje dr Jovana Deretica

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
gatorlale
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 626
Приступио: авг 2010

Re: Zabranjena istorija Srba, istrazivanje dr Jovana Deretic

Порука gatorlale 26.2.2015. 12:31

Lepo je uoblicena prica da privuce ljude i da se zaradjuje na knjigama, zabranjena istorija, Vatikan-Nemci, ruski akademik zatrpan buckurisem u tim knjigama,najveci problem je kad u te stvari ljudi pocnu da stvarno veruju.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4302
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 26.2.2015. 23:27

Zabranjena istorija Madjara - János Derety :D

https://www.facebook.com/janosderety
gatorlale
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука gatorlale 27.2.2015. 20:53

SMUK ::Zabranjena istorija Madjara - János Derety :D

https://www.facebook.com/janosderety

:lol:
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 4.3.2015. 20:45

Сутра Дерета гостује у Чачку, идем да га гледам. Два сата квалитетног програма.

http://www.srbijadanas.com/clanak/promocija-knjige-ilirska-srbija-sedam-vekova-izgubljene-istorije-03-03-2015
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 5.3.2015. 8:54

Није Дерета него неки други тип је направио још већу конспирацију о тони документације мислим Милојевића која се намерно крије у Академији Наука,не знам да ли је то неко прокљувио и провалио где је,а ту је сва документација. :) Паде ми напамет један тип од њих не знам како се зове мислим да је неки што се издаје за историчара из Ниша али у емисијама га је често цитирао дебил Лучић,о старом Египту тај тип је наиме доказао да су малтене сви фараони Срби посебно је генијално како био је један фараон који се презивао Небре и овај феноменалко је то раздвојио на две српске речи Не и Бре с тим што наравно нема појма да је Бре почело да се користи тек у средњовековној Србији за време дуготрајне турске окупације па је остала и до данас у 21. веку..И бисери да је српска религија направила египатску веру преко Хетита који су наравно Срби преко језичких заврзлама бог Сети је од српске речи сета,Тму од речи тмина и наравно где да и бог Ра не буде српског порекла,јер Руси вичу и дан данас УРА ! ! ! Занимљиво би било за неки позоришни комад комедиографског садржаја. :)
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 5.3.2015. 22:06

Ексклузивно откриће са предавања у Чачку, професор Деретић је установио да су глумци који се појављују у индијским серијама кoje се приказују код нас заправо чисти СРБИ!
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 6.3.2015. 9:55

Ih zaostaje Deretic pa to je logicno da su svi Indusi ustvari Srbi ili polu Srbi jer smo tamo imali minimum 2 drzave jos pre 5 hiljada ili tako nesto godina,ja ocekujem nesto spektakularno poput neke srpske drzave stare najmanje 20 hiljada godina ovo je pase :)
gatorlale
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука gatorlale 6.3.2015. 13:41

SMUK ::Ексклузивно откриће са предавања у Чачку, професор Деретић је установио да су глумци који се појављују у индијским серијама кoje се приказују код нас заправо чисти СРБИ!

Па јесте то је већ апсолвирано преко санкрстког језика је доказано да су Индуси уствари Срби јер је санкритски уствари српски језик,то је су они све већ доказали и фарси језик и латински и баскијски су уствари српски језик и кад причаш са Иранцима све разумеш. :) Нормално је да су глумци по индиским серијама Срби све Срби. :D Момци су све то убедљиво доказали да је од Срба настао највећи број белих народа тј Аријеваца..
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука: 2023
Приступио: јун 2009
Место: Беловград, Србија

Порука СлобаСрбија 9.11.2017. 22:59

Блокирана анти-српска олош: Vemavuk, orgin, Verterdegete, Зорад, Sistem, Српски родољуб...
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију