srpskinacionalisti.com

Arkan - heroj ili kriminalac?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
АРКАН
Националиста
Националиста

Порука: 328
Приступио: јул 2008

Re: Arkan - heroj ili kriminalac?

Порука АРКАН 9.8.2008. 20:50

Odlicna pesma o Komandantu Arkanu Srbskom sinu

Vladica Simonovic Familija Srbskih Navijaca Zeljko zivi
http://www.sendspace.com/file/1q7p6h
NEKI SU ODAVNO SAMO PARTIJI ODANI
I SRBIJU SU KAO OLOS IZDALI,
NEKI OD NAS SE NECE PREDATI
I PLAC SRBSKE DECE VISE GLEDATI!!
Аватар
Милашин
Војвода
Војвода

Порука: 3237
Приступио: мар 2006
Место: Жртвеник за лажног десничара Мартовског зеца

Порука Милашин 11.8.2008. 10:42

Taj "Аркан" је показао своју 'херојску' храброст у источној Славонији према особи која је сазнала за његово пљачкање баба, када је на исту (особу на ратишту) пуцао с леђа.
'Зашто би ДБ радила против породице Милошевић?

"Зато што је то била издајничка државна безбедност која ради за стране интересе и која хоће да влада државом уместо оних који су изабрани да владају државом на изборима."

"Та државна безбедност је формирала све опозиционе партије, формирала руководства тих партија
, спроводила своју операцију довођења Ђинђића на власт. И шта сад ја треба да ћутим о томе, као да не знамо шта је био пројекат државне безбедности..."
Аватар
АРКАН
Националиста
Националиста

Порука АРКАН 11.8.2008. 15:21

Che_GueVaRRista ::Taj "Аркан" је показао своју 'херојску' храброст у источној Славонији према особи која је сазнала за његово пљачкање баба, када је на исту (особу на ратишту) пуцао с леђа.

Ha, ha, ha! Ovo lupetanje prvi put cujem...Jel ti to rekao fidel?! Jel imas ti dokaza za to il te j92 poslala vamo?
Аватар
АРКАН
Националиста
Националиста

Порука АРКАН 11.8.2008. 16:23

Komadante

Jos se trese zemlja cela od komadanta
Sto ga pamte Srbi svi po junastvu
A vala I nepriljatelji

Volimo te a tako I treba
Pamtimo te
Srbija je mala
A istorija nasa
Sa junakom
Kao sto si ti veca I lepsa

Bio si hrabar
Jak I mudar
Nikada napred uvek zamnom

To negovore svi
Govorio si samo ti

Trude se da te kopiraju
Da se stobom porede
Ali to je zaista tesko
Jedan je
Komadant Arkan
Jedan je Zeljko

Volimo te I dalje
Tako ce I biti
Necemo te mi nizasta na svetu
zaboraviti
Аватар
АРКАН
Националиста
Националиста

Порука АРКАН 21.8.2008. 19:11

Fenomenalan film o Arkanu i Srbskoj Dobrovoljackoj Gardi

http://video.google.com/googleplayer.sw ... 6177760449
Аватар
Ruzica
Војвода
Војвода

Порука: 4541
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Ruzica 22.8.2008. 19:55

Погледала сам филм и још једном потврдила сопствено мишљење о Аркану! Аркан је био храбар, одличан војсковођа, добар стратег и тактичар, војсковођа који је бринуо о сваком свом борцу... прави српски војник.
Аркан је био СРПСКИ РОБИН ХУД!!!
Само, Робин Худ се борио против богатих за сиромашне, а Аркан је имао више циљеве - борио се за Србију, српски народ и српску православну веру!!!
Нек му је вечна слава и хвала, као и свим погинулим борцима Српске добровољачке гарде...

И знам, да је Аркан данас међу нама... много што шта би било другачије.
Srbija2.gif
Srbija2.gif (30.65 КиБ) Прегледано 1598 пута
-Заклињем се са три прста са овога Светог Крста, живот дајем за спас српства!
Аватар
АРКАН
Националиста
Националиста

Порука АРКАН 22.8.2008. 23:33

[quote="Ruzica"]Нек му је вечна слава и хвала, као и свим погинулим борцима Српске добровољачке гарде...

Slava im!!

I ja sam siguran da bi bilo sve drugacije..Dace Bog da se Tigrovi opet vrete..!!
Аватар
Милашин
Војвода
Војвода

Порука: 3237
Приступио: мар 2006
Место: Жртвеник за лажног десничара Мартовског зеца

Порука Милашин 23.8.2008. 10:00

АРКАН ::
Che_GueVaRRista ::Taj "Аркан" је показао своју 'херојску' храброст у источној Славонији према особи која је сазнала за његово пљачкање баба, када је на исту (особу на ратишту) пуцао с леђа.

Ha, ha, ha! Ovo lupetanje prvi put cujem...Jel ti to rekao fidel?! Jel imas ti dokaza za to il te j92 poslala vamo?

Нажалост, није ми рекао Фидел (лична имена се пишу великим почетним словом) већ онај исти који је био жртва тог херојског подухвата.

Осим тога, пошто помињеш ко ме је послао овде, ово ми није баш најјасније шта ти значи ово Ј92, ако би могао да објасниш на кога (шта) се односи ово слово.
'Зашто би ДБ радила против породице Милошевић?

"Зато што је то била издајничка државна безбедност која ради за стране интересе и која хоће да влада државом уместо оних који су изабрани да владају државом на изборима."

"Та државна безбедност је формирала све опозиционе партије, формирала руководства тих партија
, спроводила своју операцију довођења Ђинђића на власт. И шта сад ја треба да ћутим о томе, као да не знамо шта је био пројекат државне безбедности..."
Аватар
АРКАН
Националиста
Националиста

Порука АРКАН 23.8.2008. 15:17

Che_GueVaRRista ::
АРКАН ::

Нажалост, није ми рекао Фидел (лична имена се пишу великим почетним словом) већ онај исти који је био жртва тог херојског подухвата.

Осим тога, пошто помињеш ко ме је послао овде, ово ми није баш најјасније шта ти значи ово Ј92, ако би могао да објасниш на кога (шта) се односи ово слово.

A da li je ta zrtva bio Srbin ili ne?
Znam ja kako se pise samo sto to nije covek to je komunista..

A to j to su tvoji prijatelji jevreji na njih se misli.
Аватар
BosnaPrkos
Националиста
Националиста

Порука: 371
Приступио: авг 2008

Порука BosnaPrkos 23.8.2008. 15:19

Uzdignem li se malo iznad dogadjaja iz proslosti, i ostavim li prezir i mrznju prema kukavici koji je veoma dobro znao da se njegova bagra iziviljava í nad civilima (a istovremeno su bili prvi koji su uhvatili maglu kad smo krenuli sredinom avgusta iz bihacke regije prema Banja Luci), onda mi ne preostaje nista drugo no da konstantiram da je arkanov angazman najvise stetio srpskoj stvari itself, a tek onda tadasnjim neprijateljima i protivnicima srpskog rezima u Beogradu.
Njegove jedinice su vojnicki gledano igrale neku manju ulogu u pojedinim predjelima, ali su njihova zlodjela uveliko iskoristena od strane propagandne masinerije Bosnjaka i Hrvata. Pa nama je vise pomogao jedan snimak zaklanih i isprepadanih ljudi u Bijeljini, Zvorniku ili Foci, nego sto je Arkan bio u stanju da uradi na vojnom planu. Uzme li se uz sve to jos u obzir i cinjenica da su Arkanovci prevezli na hiljade krcatih kamiona razne robe iz Bosne u Srbiju, dakle opljackali i resurce koji su itekako mogli da finansijski pomognu Srbima u Bosni (profit je zavrsio u rukama srbijanskih kriminalaca), onda stvarno ne mogu da vidim nikakav razlog, osim dogmatskih i pseudopatriotskih, zasto bi Arkan za bilo kojeg Srbina trebao da bude heroj !!!

Propalica, zlikovac, kriminalac koji je zavrsio na smetlistu historije...ubijen na isti nacin na koji je i zivio!
Аватар
BosnaPrkos
Националиста
Националиста

Порука: 371
Приступио: авг 2008

Порука BosnaPrkos 23.8.2008. 15:27

агент провокатор ::Ја сам се Ружице осврнуо на твоју тврдњу да је већина криминалаца национално свесна. Уопште не улазим у питања ресоцијализације и њених ограничења :wink: Онај ко одслужи своје и почне нормално да се понаша није више кримос, али опет кажем то нема никакве везе са оним што сам ја написао.

To sto su srpski kriminalci devedesetih bili nacionalno svjesni, nema nikakve veze sa vrlinama, dobrotom ili toboznjim patriotskim osjecajima prema srpskom narodu ili Srbiji. Sve sto su radili, radili su pod plastom Srpstva, a razlog je bio to sto se u to vrijeme sve i moralo raditi u ime "srpskog naroda i Srbije". To je bio opstenarodni trend, koji je najvise iskoristen od strane osoba sumnjivog porijekla tako da je njima mnogo toga dozvoljeno samo zato sto su si prisili CCCC na grudi i uzeli kobajagi zastavu u ruke.
Аватар
АРКАН
Националиста
Националиста

Порука АРКАН 23.8.2008. 15:28

j**em ja tebi malo mater muslimansku!! Drago mi je sto mrzis Arkana jer je to dokaz da ga niste zaboravili i da ce vam ostati vecno u pamcenju..Dobro vas je kaznio kako dolikuje Bozjem Osvetniku nasem slavnom Srbskom sinu Zeljku Raznatovicu Arkanu!!

Hvala ti Arkane za sve najvise za to sto si osvetio nasu Srbsku decu i sto si kaznio bosnjacki vestacki narod i hrvatski vestacki narod!!

ti turcine mars sa ove teme majmuncino jedna i mars sa ovog foruma!!

Vi administratori ako se osecate Srbinom, ako vam je stalo do zrtava nasih hrabrih Dobrovoljaca i ostalih izbrisite ove poruke muhamedanske ***** i banujte ga!!

bosna prsla CALE TI U DJUBRETARIMA, KEVA KURVA ZA STO DINARA, TI SE HRANIS IZ KONTENJERA,
KAD SI BIO DETE MALO ARAPIN TE SILOVAO, JASNO JE KO DAN TI SI MUSLIMAN!!
Аватар
АРКАН
Националиста
Националиста

Порука АРКАН 23.8.2008. 16:10

Слика

Da jos dugo pamtite ovo lice..

HVALA TI ARKANE DAO SI NAM SRECE, SRBIJA TE NIKAD ZABORAVITI NECE!!

turcine jel se secas ZVORNIKA?
Аватар
Yoda
Националиста
Националиста

Порука: 218
Приступио: јун 2008

Порука Yoda 23.8.2008. 22:05

Arkane evo ti slicna pesma
Ovo je obradjeno u Hip hop mada isti ljudi pevaju

MC Monogamija feat. Vojvoda

http://www.sendspace.com/file/q6ftgw

Mi smo Srbi nek se zna, zivela nam Srbija
Srpska vojska to smo mi, Arkanovi tigrovi
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12421
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 24.8.2008. 0:10

АРКАН ::Znam ja kako se pise samo sto to nije covek to je komunista..

A to j to su tvoji prijatelji jevreji na njih se misli.

Неко помери памећу читајући Протоколе, неко читајући Библију.
За очекивати би било да после читања тих текстова човек постане паметнији, разумнији; кад оно... Све наопако!
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 5 гостију