srpskinacionalisti.com

Arkan - heroj ili kriminalac?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
ДЕЛИЈА86ЦЗБГ
Војвода
Војвода

Порука: 1541
Приступио: нов 2011

Re: Arkan - heroj ili kriminalac?

Порука ДЕЛИЈА86ЦЗБГ 29.2.2012. 11:48

Момци који су били у Тигровима били су махом навијачи Црвене Звезде,то су били храбри момци,момци за пример,Аркан је био вођа Делија,већином од Делија је оформио СДГ. Није ту било никаквих криминалаца,већ само великих српских родољуба који су отишли са Арканом да бране српске земље,многи су отишли код Аркана и јер нису имали поверења у ЈНА,Аркан је ослобађао градове док је ЈНА ишла час крени,час стани,нису имали никакву тактику него су чекали мислећи да ће опстати Југославија. Е баш су многи родољуби из тог разлога отишли код Аркана у добровољце. Арканови и Шешељеви добровољци су били прави јунаци,прави добровољци. Код Аркана је владала гвоздена дисциплина,као и код Легије,нема опуштања у рату,он је реко да је СДГ по узору на српску војску из 1.св.рата,таква дисциплина је и владала,он је био немилосрдан према онима који су бежали са положаја и према дезертерима,шишао их је и шамарао,а у првом светском рату се за то стрељало,за дезертерство.
Аватар
drinski
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 925
Приступио: дец 2011

Порука drinski 29.2.2012. 14:13

ДЕЛИЈА86ЦЗБГ ::Момци који су били у Тигровима били су махом навијачи Црвене Звезде,то су били храбри момци,момци за пример,Аркан је био вођа Делија,већином од Делија је оформио СДГ. Није ту било никаквих криминалаца,већ само великих српских родољуба који су отишли са Арканом да бране српске земље,многи су отишли код Аркана и јер нису имали поверења у ЈНА,Аркан је ослобађао градове док је ЈНА ишла час крени,час стани,нису имали никакву тактику него су чекали мислећи да ће опстати Југославија. Е баш су многи родољуби из тог разлога отишли код Аркана у добровољце. Арканови и Шешељеви добровољци су били прави јунаци,прави добровољци. Код Аркана је владала гвоздена дисциплина,као и код Легије,нема опуштања у рату,он је реко да је СДГ по узору на српску војску из 1.св.рата,таква дисциплина је и владала,он је био немилосрдан према онима који су бежали са положаја и према дезертерима,шишао их је и шамарао,а у првом светском рату се за то стрељало,за дезертерство.

arkan nije bio vodja deluija, jer ga vecina nije tako dozivljavala, niti je imao neki veliki uticaj na dve najace navijacke grupe ultrase i red devilse, koji su vec tada naginjali spo u,
ne treba zaboraviti da su navijaci zvezde , kad je bila ona cuvena tuca u maksimiru , bili na Ravnoj Gori,
iako vecina navijaca je mislila da ide u Zagreb , autobusi su krenuli ka ravnoj gori, vodje zvezde odani SPO izdali su tad svoje drugove i ostavili ih same u Zagrebu..
izdaja vuka i kvazi monarhista vec tada je bila jasna..
Аватар
Стекс95ПФК
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 688
Приступио: феб 2012

Порука Стекс95ПФК 29.2.2012. 21:41

За мене је херој, али да је био криминалац, то стоји. Проф.др. Војислав Шешељ је приликом једног сведочења у процесу против пок. Слободана Милошевића изјавио како је више носио чарапу на глави него на нози.
Истина је непроменљива и вечна.
ДЕЛИЈА86ЦЗБГ
Војвода
Војвода

Порука ДЕЛИЈА86ЦЗБГ 1.3.2012. 0:10

drinski ::arkan nije bio vodja deluija, jer ga vecina nije tako dozivljavala, niti je imao neki veliki uticaj na dve najace navijacke grupe ultrase i red devilse, koji su vec tada naginjali spo u,
ne treba zaboraviti da su navijaci zvezde , kad je bila ona cuvena tuca u maksimiru , bili na Ravnoj Gori,
iako vecina navijaca je mislila da ide u Zagreb , autobusi su krenuli ka ravnoj gori, vodje zvezde odani SPO izdali su tad svoje drugove i ostavili ih same u Zagrebu..
izdaja vuka i kvazi monarhista vec tada je bila jasna..

Аркан је био ПРВИ вођа Делија,и Делије су му дале надимак Аркан,он је имао велики утицај међу навијачима,Делије су га доживљавале као правог вођу,што је он и био. Од Делија већином је и створена Српска Добровољачка Гарда,отуда и песма ''Арканове Делије то су храбри момци,хеј хеј тигрови,српски добровољци''. И дан данас већина Делија,Аркана доживљава као правог вођу,а ево где Аркан прича да је вођа навијача Црвене Звезде и да су му Делије дали надимак Аркан.
Аватар
drinski
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 925
Приступио: дец 2011

Порука drinski 1.3.2012. 0:16

decko arkan je nosio taj nadimak iz detinjstva po liku iz stripa...
ДЕЛИЈА86ЦЗБГ
Војвода
Војвода

Порука ДЕЛИЈА86ЦЗБГ 1.3.2012. 0:37

Не,дечко,врло грешиш,нема везе та прича уопште,Делије су му дали тај надимак. Он је био први вођа Делија.
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Порука Камени 2.3.2012. 20:26

Стефан90 ::И ја имам фамилију из Санског моста,Грахова,Бјеловара,комшије петровчане,из Мркоњића града...пун их је Земун,бивших добровољаца и регуларних војника и неки од њих су се борили поред тигрова у заједничким акцијама.
Редове тигрића су углавном попуњавали ,,људи'' покупљени са стадиона и затвора и дисциплина која је владала у јединици је била сурова али не из разлога професионалности него зато да би их држали под контролом,па и поред тога кад крену у акцију,крене и колона камиона иза њих да им помогне ваљда у разбијању непријатеља финансијски.Ваљда си чуо за екипе беле технике и жутих мрава.
Балије и ујаци су били једно 15 пута гори али то није оправдање,зна се како српски војник мора да се понаша,а ови су сушта супротност томе.

Ма, ајде, ти све знаш. Јер си завршио гледање цртаног филма из НАТО продукције? Јел Аркан силовао 100'000 жена у секунди? И убио 1'000'000'000 људи?

Кад је Бања Лука била пред падом као Книн, онда је Аркан везивао официре РС за бандере и шамарао их јер су били у истој бежанији као Мартић 4. августа '95. Зато су га кукавице толико и мрзеле.

Книн би као Бања Лука данас био српски град да се слушао Аркан а не Мартић и остали ратни профитери.

А ко је у рату зарађивао и окрећао милионе преко мртвих српских глава, питај оне НЕ Крајишнике и НЕ Србе у РС који су продавали у Бихаћ и Горажде муницију муслиманима а кад је загрмело, онда су брзином светлости побегли за Београд на "резервне" положаје.

Имаш горе снимак "Аркановац" где мајор СДГ све искрено прича без длаке на језику. Која крађа, па тип чим је ушао у Бијељину је добио метак у лице.

Дечко, ти си рат доживео читајући НАТО пропаганду. Екипе које су крале су биле у спрези са локалном влашћу, позадинци, за крађу фрижидера, прозора ти треба ГОМИЛА времена.

СДГ је била елитна формација која је ишла у рат за славу.

Да ли знаш да је Аркан '92. заузео Сребреницу, предао војсци РС град а она тај град вратила назад Орићу? После је Младић заузео Сребреницу '95. и дозволио муслиманску намештаљку. Да се слушао Аркан '92. Сребреница би била исто завршена прича као Зворник, Бања Лука и Бијељина.

Припадници СДГ су примали новац од ДБ а онда су од Супер Тигрова касније створене беретке.
Јер си чуо да припадник ДБ упадне у стан и краде телевизоре? Па то може само неки глупи клинац да тврди. Па тај вози џип од 100'000 евра.

Зато је и убијен Аркан. Зато што је био део ДБ и припремао се 5. октобар. И ко није био за рушење Слобе, претило му се да ће да прође ко Аркан.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука: 434
Приступио: јан 2012

Порука Стефан90 3.3.2012. 12:32

Слушај паметни,нисам ја ништа измислио из главе него сам писао ствари које су ми људи причали,а били су на ратишту по целој Босни и Хрватској.Такође гледао сам сведочења многих важних људи у оно време,значи људи из ДБ-а,политике,војске, који су отворено причали да је Аркан кримос.Објасни ми одакле му онолика вила,пекара,фудбалски клуб и џипови од 100.000 евра?Радио човек преко омладинске преко лета?
И ко је у оно време био толико моћан да убије Аркана и да се извуче?Нека не владина организација,Соња Бисерко,Лихт,Чеда,Кандићева...ко је од тих пацова имао толико моћи? НИКО
Аркана су убили људи за које је радио јер је постао превише бахат и превише моћан са гардом иза себе тј. бившим људима гарде иза себе,такође био је први кримос Србије(дође му ко титула) самим тим, ривал и потенцијална мета осталих људи му из струке.
БОЉЕ ТИ ЈЕ ИЗГУБИТИ ГЛАВУ НЕГО СВОЈУ ОГРЕШИТИ ДУШУ

...,,нема врба колико има Срба али има граната колико и Хрвата''
ДЕЛИЈА86ЦЗБГ
Војвода
Војвода

Порука ДЕЛИЈА86ЦЗБГ 3.3.2012. 15:02

Не лупетај свашта кад немаш појма о Аркану,само знаш шта ти је неко реко,рекла казала очи ти мазала.
Аркан се у рату показао као велики борац и патриота,никакве недозвољене радње у рату није радио,раније у младости јесте али у рату није. Радован Караџић је сматрао Аркана великим Србином и указао му је велико поверење,одликовао га је највећим орденом Реп.Српске и захвалио му је као ником до тад за све што је урадио за српски народ у Реп.Српској. Само дезертери,побегуље и кукавице су били против Аркана,јер је био немилосрдан према њима.
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука Стефан90 3.3.2012. 15:45

Занимљиво је то како дајете концизне одговоре на она кључна питања...углавном осим онога Аркан велики херој,Аркан србенда,Аркан српска мајка...немате упоришта ни у чему.
Ајд здраво

Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 4.3.2012. 21:37

Стефан90 ::Занимљиво је то како дајете концизне одговоре на она кључна питања

Да ли си читао шта сам ја горе написао?

Прочитај поново. Имаш све одговоре и одакле новац и зашто је Аркан ратовао и зашто је убијен. Имаш видео снимак сведочанство мајора СДГ "Аркановац" који је добио метак у лице кад је са Арканом ослобађао Бијељину. Мислиш заиста да такви људи после толико година лажу?

Ако знаш да рачунаш 1 плус 1 доћићеш до броја 2.

Да ли знаш да је Аркан рањен на ратишту? Да ли знаш да је Арканов син Михајло рањен на ратишту? Да ли знаш колико припадника СДГ је погинуло да се неби српском народу поновио Јасеновац?

Профил 2004.
"Transportovani smo za Benkovac, gde smo prespavali u kasarni. Rasporedjeni smo, zatim, po selima Biljani Gornji, Biljani Donji, Varivode. Ja sam bio u Varivodama. Kad su Srbi osvajali Mali Alan, osam Arkanovih vojnika je poginulo na Malom Alanu. Kada su Hrvati navalili na Mali Alan sa velikim snagama, Srbi se u neredu povlace. Arkan je bio besan. Pitao je ko je naredio povlacenje.
- Pukovnik Kovacevic!
Arkan vadi pistolj i gadja posred oka, ubija pukovnika Kovacevica.

Аркан је имао криминалну прошлост као хајдук Вељко и хајдук Главаш. Па ти хајдуци су и ослободили Србију од Турака. Али Аркан није продавао оружје непријатељу и трговао територијама и зато је многима сметао. А највише кукавицама и издајницима.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 13.3.2012. 15:38

Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука Стефан90 28.3.2012. 16:07

'Тео би сваки да има живот оваки
Да буде криминалац - Порше, Кавасаки
Ово прави је гангстерај, опусти се и певај
Одраст'о на улици где је вазда био белај
Поч'о сам у Швабији - селидбе, молерај
'Бауштел' са Турцима, кунтао са Курдима
Дош'о сам из Пичковца ког' нема ни на мапи
На Западу научио шта је живот прави
Овде сам се шлифовао, испек'о сам занат
Рекао сам себи: "Ма, успећу ја гарант"
Наш'о бољу шљаку, мало радио 'на кваку'
Нисам бир'о клијентелу, прим'о сваку странку
Гилиптери ме навукли кад сам отиш'о за Франкфурт
Да с' чарапом на глави возим их у банку
Ту сам мало одроби'о, јебига, клинац сам био
Изнабад'о сваког ко би ме прозив'о
То сам радио за пример да стекао би' име
Јер рекли су ми старији да тако то иде
Кад изаш'о сам вани из Службе су ме звали
Да обавим неки послић, нови пасош су ми дали
Ја гледам - моја слика, али пише друго име
Ништа нису рекли само где треба да идем
Из Хамбурга сам трајектом отиш'о за Штокхолм
Четнике и усташе - све сам их изрок'о
Рекли ми: "Задржи све оно што си покр'о"
Ноћу дискотеке - трошио сам много
Скупило се друштво, сви из бивше Југе
Тамо беснео је рат, а ми сви златне чуке
Тад' се распала и Служба, али не и наша дружба
Тамо доле санкције, а нама овде журка.

Сви знају ко сам ја, да сам дошао са дна
И зато грабим све што могу, јер ми припада
Ма, знају ко сам ја, Служба, војска, мурија
И зато грабим све што могу, јер ми припада.

Прешли 'via Zürich' све до Азурне обале
'Картијеове' златаре много нам се допале
За око су нам запале пребогате странкиње
Све су редом хтеле да пробају мушкарчине
Ми сви млади, спортисти, тетоваже, ожиљци
Дуге косе носили, нисмо им опростили
После их оробили, па за франке подводили
Све смо редом држали, не питај ме рођени
И да не верујеш, тако ми у Рицу нешто клопали
Усред залогаја звоним, умало да се задавим
Видим +381, можда мајка ме треба
Ил' неко од мојих са села, ко ме зове у сред јела
Кад неки непознат глас каже: "Знаш ти ко је овде
Ти се ту зајебаваш док се наши овде боре
Брзо пакуј торбе, још сутра да си овде
Немој да нам врдаш, да не правимо проблем"
Знао сам ја ко је, спаков'о се брже боље
Ма, има 15 година да нисам био доле
Таман сам се понадао да видећу моје
Кад оно мало морген, ето мене у сред Босне
Са чином и екипом, блиндираним џипом
Све по наређењу - ја ништа нисам пит'о
Ништа нисам пип'о сем мало беле технике
Којекаквих кураца смо трпали на шлепере
Кад сам дош'о у Београд све сам мрко глед'о
Све те градске мангупчиће за час сам поређ'о
Хохштаплерчиће и слине што ту ми нешто глуме
А може врана са земље у дупе да им кљуне
И није било тешко да све им лепо узмем
Такав је мој живот - ја другачије не умем.

И цео град ме зна као да сам с' асфалта
И нека мисле сви да тешка сам сељачина
Јер цео град ме зна, певаљка, манекенка
И свака каже да сам љаксе, ал' ми ипак да.

Овај град и земљу ја никад нисам волео
Овде сам живео само зато што сам морао
Овде све је на продају, е видиш то ми се допало
За баш мале паре купиш све оно што је пропало
И фирме и људе, стек'о сам и углед
Пријеми, параде, коктели, амбасаде
Плаћао сам странке, и овакве и онакве
Билборде, рекламе, турнеје, кампање
Певале ми разне, оне естрадне и градске
Што мисле да сам љаксе, ал' за кинту све раде
Сазидао пар цркава да мало смирим савест
После свега што сам прошао ноћу тешко заспим
А преко дана наспем, ту и тамо и повучем
Само мало да се средим - нисам ја навучен
Него свашта чујем - и шта треба и шта не треба
Криминал и политика, е у томе ти је невоља
Ове што сам издржав'о, сад им постало мало
А много их је плашило што о њима све сам знао
Покренула се истрага о моме пословању
Тражили ме, ал' ме нису нашли на имању
Ја их нисам чек'о, ал' нисам отиш'о далеко
Већ доле на приморје где рука руку милује
Ту нема екстрадиције ил' како се то каже
Овде сам слободан к'о галеб - могу до сутра да ме траже
И тако ја и моји јатаци седели на обали
Смејали се, причали, неке јастоге клопали
И да не верујеш, рођени, поново звони ми мобилни
Добри, стари глас што ме годинама прогони
Каже: "Опет смо те пронашли, од нас нећеш побећи
Бирај шта ти драже, сарадник ил' покојник"
Пресече ме живог, ово нисам очекив'о
Није било лако да направим избор
Ал', јебига, шта ћу, сваком своје дупе мило
Спаков'о се, клисн'о, на суду све сам призн'о
И старе другаре све сам редом изд'о
Очекив'о најгоре, да овај пут сам рикн'о
Али поново ме живот, на срећу, изненадио
Десило се оно чему нисам се ни надао
Чиста прошлост, чиста савест, немам зашто да се кајем
Добро је да овде људи стварно слабо памте
Имам нови уговор и неким другима сад дајем
И кол'ко видим рођени - још дуго ћу да трајем.
И кол'ко видим рођени - још дуго ћу да трајем
И кол'ко видим рођени - још дуго ћу да трајем.

И свако дете зна, цео свет под ногама
А ти се питаш како, шта си, душо, мислила
И свако дете зна, цео свет под ногама
А ја се питам само - кол'ко кошта Србија?

Аватар
Новаков Грујица
Националиста
Националиста

Порука: 347
Приступио: мар 2012

Порука Новаков Грујица 30.3.2012. 14:19

Питајте борце који су ратовали пре свега у ВРС шта мисле о Аркану.
Удри врага, не остав' му трага,
али губи обадва свијета!

Слика
"Дисциплина - мать Победы!" - Суворов
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 1.4.2012. 20:17

Новаков Грујица ::Питајте борце који су ратовали пре свега у ВРС шта мисле о Аркану.

Окачио сам сведочење мајора СДГ. Добио је метак у лице кад су Арканови тигрови ослобађали Бијељину и "пљачкали".
Аркан је само у Бијељини и Зворнику спасио на хиљаде Срба. Није довољно за ратног хероја?

Аркан је рањен у акцији. Кад је крао фрижидер?
Употребите свој мозак пре него што лупетате.
И његов син је рањен у борби. Исто пљачкао, јел тако? Како вас БРЕ није срамота више?

Да ли је неко од вас рањен у рату за Србију и српски народ?

Ни Шешељ, ни Младић ни Караџић ни Мартић ни Павковић, нико од чувених српских ратних вођа није рањен у рату нити су слали своју децу у смрт. Зар ти овај податак није довољно?

Много људи је било у Аркановим тигровима, ниједан једини није завршио у Хагу и ако се већ
20 година прича да су убили и мучили и протеравали на десетине хиљада цивила.
Докле више НАТО пропаганда? Ајмо мало ДОКАЗИ.

Аркан као и највећи српски хероји из Првог Српског Устанка је имао криминалну прошлост.
Себе је поредио са хајдуком Вељком. Пре него што је избио рат, био је већ милионер па опет је годинама спашавао Србе од новог Јасеновца без гаранције да ће се жив вратити са прве линије.
Он рањен, син рањен, многи око њега погинули за Србију или инвалиди.

Није довољно за ПОШТОВАЊЕ? Да ли је неко овде ко пљује по Аркану урадио ВИШЕ током рата за Србију и српски народ?

И који извори из ВРС и ВРСК? Њихове вође су продавале годинама оружје муслиманима и хрватима и трговали српским територијама ко на бувљаку.

ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију