srpskinacionalisti.com

Arkan - heroj ili kriminalac?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Re: Arkan - heroj ili kriminalac?

Порука Камени 3.12.2011. 14:40

Вечна слава Аркану

Слика
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Марисав
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 92
Приступио: дец 2011
Место: Београд

Порука Марисав 17.12.2011. 19:39

Аве Србија!
ДЕЛИЈА86ЦЗБГ
Војвода
Војвода

Порука: 1541
Приступио: нов 2011

Порука ДЕЛИЈА86ЦЗБГ 19.12.2011. 12:43

Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 27.12.2011. 21:46

КЕЈПТАУН/БЕОГРАД – Добросав Гаврић, који је у Србији осуђен на 35 година затвора због убиства Жељка Ражњатовића Аркана, предао се данас полицији у Кејп Тауну, објављено је на сајту јужноафричке медијске мреже.

Гаврић је задржан пошто се предао полицијскокј станици Белвил у Кејп Тауну, изјавио је портпарол јединице за борбу против организованог криминала Мекинтош Полела.

Он је подсетио да је Гаврић ушао у Јужноафричку Републику под лажним именом још 2007. године.

Полела је рекао да је Гаврићу Србији осуђен на 35 година затвора због убиства три особе.

„Ми смо колегама у Србији послали потврду о Гаврићевом идентитету”, рекао је Полела и додао да је Србија с друге стране пре неколико месеци поднела захтев за његово изручење.

Државни секретар у Министарству правде Слободан Хомен изјавио је раније данас Танјугу да је Србија упутила захтев Интерполу за привремено хапшење у Јужноафричкој Републици Добросава Гаврића који је у Окружном суду у Београду правоснажно осуђен на 35 година затвора због убиства Жељка Ражатовића Аркана.

=D>
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
srbijomilamati
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 3
Приступио: феб 2012

Порука srbijomilamati 13.2.2012. 17:55

Био је велики борац и велики Србин.Многе лажи су о њему пласиране од стране хдз и запада,бавио се криминалом,али не у толикој мери.Уосталом за то што је крао,баш ме брига,многи су се обогатли за време рата више од њега,а задњице са фотеља нису померили.Аркан је био уз свој народ,био је на ратишту,ишао је тамо где многи нису смели.Погледајте само филм "Арканови тигрови у Крајини" и све ће вам бити јасно ко је био тај човек.Херој,људина,човек који апсолутно заслужује епитет Србског хероја!Зашто су пласирали лажи о њему?Зато што су га се бојали,био је фантастичан војник,вођа и организатор!Ја бих била најсрећнија на свету да је он жив,јер да је жив на Косову се ништа не би дешавало што се данас дешава.Вечна ти слава и хвала тигре!
"Непознавање прошлости,несхватање садашњости и нејасност будућности воде човека у пропаст"-Генерал Ратко Младић
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 19.2.2012. 10:35

Мајор СДГ прича о Аркану и о рату.

ДЕЛИЈА86ЦЗБГ
Војвода
Војвода

Порука ДЕЛИЈА86ЦЗБГ 20.2.2012. 20:00

Аркан о себи и Црвеној Звезди
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука: 434
Приступио: јан 2012

Порука Стефан90 27.2.2012. 10:30

То што је тукао војнике ВРС шишао их на ћелаво то нико не помиње,што је радио за ДБ и пре деведесетих и учествовао у разбијању националних скупова,а кад треба подржавао режим јер су га заузврат пуштали да ,,зарађује'' то исто иде под тепих.Слушао сам приче војника који су се борили поред тигрића и кажу људи да се нису ништа посебно истицали у борбама.
Кримос и нечовек.
БОЉЕ ТИ ЈЕ ИЗГУБИТИ ГЛАВУ НЕГО СВОЈУ ОГРЕШИТИ ДУШУ

...,,нема врба колико има Срба али има граната колико и Хрвата''
Аватар
BARABA-IT
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 564
Приступио: јан 2008

Порука BARABA-IT 27.2.2012. 10:41

Стефан90 ::шишао их на ћелаво то нико не помиње

Sisao je one koji su bezali sa polozaja, da bi bili prepoznatljivi... uz to im je zapretio streljanjem, ako jos jednom pobegnu sa polozaja.
Duga je to prica...
Аватар
drinski
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 925

Порука drinski 27.2.2012. 16:41

Arkan 92ge je odbio da se stavi pod komandu Vojske Republike Srpske i Generala Mladica. tada je proteran,
ipak ne mozemu se osporiti junastvo u oslobodjenju Zvornika i Bijeljine
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука Стефан90 28.2.2012. 11:41

Колико се сећам из Шешељевог говора,прва борба тигрова је била напад на Зворник али вратили су се брже него што су отишли па је ВРС морала да ангажује своје снаге у чишћењу града.

Аватар
drinski
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 925

Порука drinski 28.2.2012. 12:11

Стефан90 ::Колико се сећам из Шешељевог говора,прва борба тигрова је била напад на Зворник али вратили су се брже него што су отишли па је ВРС морала да ангажује своје снаге у чишћењу града.

prva borba je bila bijeljina, 41 arkanovac, zajedno sa lokalnim stanovnistvom pobedili su dosta brojnije muslimane, borbe na zvorniku su bile ozbiljne, arkanovci su imali velike gubitke na kula gradu, muslimani su grad delimicno i povratili u jednom jurisu,
raspad sistema se desio cini mi se u junu, kad se povukla skroz jna a sa njom i dobrovojacki odredi, medju njima i draskovicevi ,seseljevi, ljovicevi i ko zna sve kakav basibozuk, arkanovci su tada bili sa legijom na sarajevskom ratistu, ima onaj snimak razgovora arkana i legije,a i sam legija je u jednoj knjizi opisao, kako je najvece gubitke imao na sarajevskom ratistu,kad su zauzeli jedan rov, koji je bio potpuno miniran, i da ih je pri povlacenju docekala zestoka minobacaska vatra,
vecina je odbila da se stave pod komandu VRS , koja je tek tada nastajala,, tada se raspad sistema na istocno bosanskom ratisu, pala nam je kalesija srebrenica, poraz kod cerske unistena je kolona kod zepe,
stanje se stabilizovalo tek osnivanjem drinskog korpusa VRS i to krajem jula 92ge,
ali ostavimo istoricare da tu situaciju opisu, ovo je sve vise manje kafanska prica,
Последњи пут изменио drinski дана 29.2.2012. 3:03, измењено укупно 1 пут.
ДЕЛИЈА86ЦЗБГ
Војвода
Војвода

Порука ДЕЛИЈА86ЦЗБГ 28.2.2012. 20:56

Стефан90 ::Колико се сећам из Шешељевог говора,прва борба тигрова је била напад на Зворник али вратили су се брже него што су отишли па је ВРС морала да ангажује своје снаге у чишћењу града.

Аркан је са својим тигровима најзаслужнији за ослобођење Бијељине и Зворника. Ја имам фамилију у Бијељини,и тамо сви славе Аркана као великог српског хероја,да није било њега многи Срби би били поклани и побацани у Дрину. Свако у Бијељини ће ти рећи да је Аркан српски јунак,да је Бијељина ослобођена захваљујући Аркану и његовим тигровима.
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 28.2.2012. 23:58

Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука Стефан90 29.2.2012. 10:38

ДЕЛИЈА86ЦЗБГ ::

Аркан је са својим тигровима најзаслужнији за ослобођење Бијељине и Зворника. Ја имам фамилију у Бијељини,и тамо сви славе Аркана као великог српског хероја,да није било њега многи Срби би били поклани и побацани у Дрину. Свако у Бијељини ће ти рећи да је Аркан српски јунак,да је Бијељина ослобођена захваљујући Аркану и његовим тигровима.

И ја имам фамилију из Санског моста,Грахова,Бјеловара,комшије петровчане,из Мркоњића града...пун их је Земун,бивших добровољаца и регуларних војника и неки од њих су се борили поред тигрова у заједничким акцијама.
Редове тигрића су углавном попуњавали ,,људи'' покупљени са стадиона и затвора и дисциплина која је владала у јединици је била сурова али не из разлога професионалности него зато да би их држали под контролом,па и поред тога кад крену у акцију,крене и колона камиона иза њих да им помогне ваљда у разбијању непријатеља финансијски.Ваљда си чуо за екипе беле технике и жутих мрава.
Балије и ујаци су били једно 15 пута гори али то није оправдање,зна се како српски војник мора да се понаша,а ови су сушта супротност томе.

ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 6 гостију