srpskinacionalisti.com

Arkan - heroj ili kriminalac?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3158
Приступио: мај 2012

Re: Arkan - heroj ili kriminalac?

Порука Зорад 25.5.2012. 11:31

По мом мишљењу више је био криминалац и ратни профитер, али не могу му се спорити ни војне заслуге за рат у Источној Славонији 1991. и одбрану око Бањалуке 1995. године.

Логичан производ државне политике која је 1991. истовремено тврдила да није у рату а ратовала, истовремено слала људство и оружје на фронт, а толерисала да јој дезертери отворено митингују по градовима ширећи дефетизам.
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Порука Камени 21.6.2012. 20:54

Зорад ::али не могу му се спорити ни војне заслуге за рат у Источној Славонији 1991. и одбрану око Бањалуке 1995. године.

А ко је ослободио Бијељину, Зворник? Можда ти?
Данас у Бијељини и Зворнику НЕБИ било Срба да их није спасио АРКАН.

Колико Срба зна да је Аркан '92. заузео Сребреницу а Младић одбио да преузме град јер "није стратешки важан"?

"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Порука Камени 30.7.2012. 14:56

"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
BARABA-IT
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 564
Приступио: јан 2008

Порука BARABA-IT 9.4.2014. 21:48

Duga je to prica...
Аватар
Александр
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 80
Приступио: мар 2010
Место: Россия

Порука Александр 13.4.2014. 13:44

Действительно слышал что он бандит.Но лично я его поддерживаю.Аркан хотел Сербии добра.Уважаю этого человека и патриота своей земли.Покойся с миром Аркан.
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука: 419
Приступио: јан 2014

Порука Спартак07 17.4.2014. 11:09

Србска Добровољачка Гарда (Цео филм)

Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука: 1042
Приступио: јул 2013
Место: Велика Србиjа

Порука Сербо Макеридов 17.4.2014. 11:32

Аркан jе своjе грехе искупио заслугама у рату.
ИДЕНТИТЕТ JЕ НАША ПОКРЕТАЧКА СНАГА, СОЦИJАЛНИ JЕ НАШ СМИСАО ЗА ПРАВДУ, НАЦИОНАЛНИ JЕ ПУТ КОJИМ ИДЕМО КА СЛОБОДИ...
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 739
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 19.4.2014. 1:01

Камени ::
Зорад ::али не могу му се спорити ни војне заслуге за рат у Источној Славонији 1991. и одбрану око Бањалуке 1995. године.

А ко је ослободио Бијељину, Зворник? Можда ти?
Данас у Бијељини и Зворнику НЕБИ било Срба да их није спасио АРКАН.

Колико Срба зна да је Аркан '92. заузео Сребреницу а Младић одбио да преузме град јер "није стратешки важан"?

А колико је пара узео од српског народа, конкретно у Зворнику, како би га ослободио од муслимана? Знала се тачна тарифа по особи или по породици.
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука Спартак07 19.4.2014. 9:17

Од српског народа није ни једну пару узео,нити је ишта у рату украо,већ је само бранио српски народ. Ево ја у Бијељини имам фамилију и Аркан је у Бијељини највећи херој јер је он са својом гардом први ослободио Бијељину од муслиманских фундаменталиста,да није било Аркана тамо би многи Срби били побијени. Аркан је први ослободио Бијељину и Зворник.
У Бијељини је једна од главних улица,улица Српске Добровољачке Гарде.
За мене и за многе Србе је Аркан херој, који је први кренуо у рат добровољно да брани српски народ,док су неки овде седели у својим топлим домовима и гледали како им браћа гину преко Дрине.
И Председник Радован Караџић је сматрао Аркана српским херојем,од њега је добио орден Милоша Обилића,за исказану храброст у рату.
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 19.4.2014. 16:07

Спартак07 ::Од српског народа није ни једну пару узео,нити је ишта у рату украо,већ је само бранио српски народ. Ево ја у Бијељини имам фамилију и Аркан је у Бијељини највећи херој јер је он са својом гардом први ослободио Бијељину од муслиманских фундаменталиста,да није било Аркана тамо би многи Срби били побијени. Аркан је први ослободио Бијељину и Зворник.
У Бијељини је једна од главних улица,улица Српске Добровољачке Гарде.
За мене и за многе Србе је Аркан херој, који је први кренуо у рат добровољно да брани српски народ,док су неки овде седели у својим топлим домовима и гледали како им браћа гину преко Дрине.
И Председник Радован Караџић је сматрао Аркана српским херојем,од њега је добио орден Милоша Обилића,за исказану храброст у рату.

Ја ти причам о Зворнику а ти окрећеш причу. Ако није криминалац, и то ратни профитер најгоре врсте, одакле му кућа (пре бих рекао вила) преко пута звездиног стадиона? На који начин је ФК Обилић био првак СРЈ? За мене су прави хероји Отаџбинског рата Споменко Гостић, Раде Рогић и многи други који су дали своје животе за своју отаџбину!
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука Спартак07 19.4.2014. 16:49

Није ратни профитер био,он је дезертере и ратне профитере шишао на ћелаво и преваспитавао.
То одакле му кућа не знам и не занима ме,мене занимају његове заслуге у рату које су биле огромне,а у рату није украо ниједну пару, у младости је можда имао неких грешака које је чинио,али ако је крао он није крао од свог народа,него је по европи док је ишао то радио. И Радован Караџић и Горан Хаџић су рекли да је Аркан херој и да ништа недозвољено није чинио у рату,већ је имао часну улогу бранећи српски народ и српске земље.
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 19.4.2014. 21:09

Ти сам кажеш да је у младости крао- дакле криминалац.
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука Спартак07 19.4.2014. 22:30

Рекао сам ако јесте крао,то је радио тамо по западној европи али није овде од свог народа. Он сам није бежао од чињенице да је у младости разне глупости правио,али бар се после у рату доказао као велики Србин и прави ратник.
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука ДејанНационалистa 19.4.2014. 23:25

https://www.youtube.com/watch?v=wuLZfSAk6C8
Војислав Шешељ о Аркану.
Неко ко тргује цигаретама, нафтом и српском шумом, не може бити херој и стати раме уз раме са људима који то заиста јесу попут, на пример, српских генерала из Првог светског рата. Лако је ставити крст око врата и причати запаљиве приче, потребна су дела, а нека његова му баш и не иду на част и образ!
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука Спартак07 1.5.2014. 13:09

Легенда !!!

ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију