srpskinacionalisti.com

Arkan - heroj ili kriminalac?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Mali Radojica
Националиста
Националиста

Порука: 247
Приступио: дец 2007
Место: Luznica

Re: Arkan - heroj ili kriminalac?

Порука Mali Radojica 24.8.2008. 0:58

Arkan je bio neka vrsta hajduka. Borio se na srpskoj strani, napadao i pljackao turke/okupatore (ponekad/retko i Srbe ali to su radili i hajduci). Otprilike tako nesto. Po meni je bio ok. Balije i ustase su se plasile njegovih Tigrova i ako je spaso bar jednog Srbina od njihovih ruku, po meni je to puno. Bolje misljenje dace sud vremena i istorije.

Mislim da ti BosnaPrkosna kao poturica najblaze receno nemas pravo da iznosis misljenje o ovoj temi jer si kao ucesnik u ratu (ako dobro razumem) ubijao ili bar pucao na Srbe i u odnosu na tebe Arkan je suvo zlato. A to kako vodite propagandni rat i sta sve za to koristite dobro znamo. Moze vam se dok vam ova americka stoka drzi ledja, ali kad vas oni puste niz vodu, berite kozu na siljak.

Moderate, sklanjaj baliju ako Boga znas, samo izaziva.
Spremte se spremte cetnici, silna ce borba da bude!
Аватар
АРКАН
Националиста
Националиста

Порука: 328
Приступио: јул 2008

Порука АРКАН 2.9.2008. 19:20

Srbska vojska
Слика

SRBSKA VOJSKA TO SMO MI I U BOGA VERNICI,
SRBSKA VOJSKA TO SMO MI ARKANOVI TIGROVI!!
NEKI SU ODAVNO SAMO PARTIJI ODANI
I SRBIJU SU KAO OLOS IZDALI,
NEKI OD NAS SE NECE PREDATI
I PLAC SRBSKE DECE VISE GLEDATI!!
Аватар
Ruzica
Војвода
Војвода

Порука: 4541
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Ruzica 2.9.2008. 20:38

Сећања и признања - не умиру...
Arkan....jpg
Arkan....jpg (2.05 КиБ) Прегледано 3841 пута
Radovan - Arkan.jpg
Radovan - Arkan.jpg (3.16 КиБ) Прегледано 3842 пута
Arkan.jpg
Arkan.jpg (4.17 КиБ) Прегледано 3841 пута
-Заклињем се са три прста са овога Светог Крста, живот дајем за спас српства!
+BE+CP+
Војвода
Војвода

Порука: 1229
Приступио: авг 2008

Порука +BE+CP+ 2.9.2008. 22:24

On je po meni bio kriminalac,koji je koristio priliku za bogacenje.Znam neke Srbe koji su od njega stradali.Kako je zivjeo,tako je prosao.
Аватар
АРКАН
Националиста
Националиста

Порука АРКАН 2.9.2008. 22:31

Evo pitam ja tebe kakvo bogacenje?! Zar bi on rizikovao svoj zivot, zivot svoga sina, i da mu porodica ostane bez njega zbog bojlera, pegli i ves masina kako neko hoce stalno da kaze?! On je svoju hrabrost pokazao kao i svi borci slavne SDG i vise puta je bio ranjen, a neki su monstruozno ubijani od strane hrvata i muslimana..Sad tesko da bi jedan covek bilo koji na svetu posle tih stvari otisao u rat zbog nekih predmeta koje je navodno mogao da ukrade..
Sto se tice atentata na Komandanta, zaista je strasno i veliki gubitak za Srbiju, kukavicki je ubijen a ubio ga je zapad..A atentat su verovatno izvrsili domaci placenici i izdajnici i obican sljam kriminalci koji bi sve uradili za pare..
Аватар
Perke
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 19
Место: Ras

Порука Perke 2.9.2008. 22:39

Dosta vise bajki.Arkanov patriotizam je bio najveci prema slavonskom hrastu i sleperima,koji da budemo iskreni ni u jednom pravcu nisu isli prazni.
Koju bitku je on dobio.
Pisanjem raznih gluposti o coveku za koga i vrapci znaju da je klasican krimos,saradnik svih mogucih sluzbi,naravno onih mracnih od kojih smo mi Srbi propistali,bacamo ljagu na sve one nase prave borce,patriote,koji su ostavili svoje kosti na ratistima.
Svaka cast borcima SDG bilo je tu pravih heroja i ratnika.
Ako na verujete mojoj malenkosti,pitajte ostale prave borce sta ce da vam kazu.Pitajte generale Milovanovica i Ratka Mladica zasto su ga najurili iz Bosne,pitajte njegove borce kako su se posramljeno osecali posle ove odluke generala Mladica.
I na kraju molim vas pisite nesto o lepo o dobrovoljcima,ali onim pravim kao sto su Miljko iz Kragujevca,Gice iz Raske,pisite o Mari,Gadafiju,Zeljku....
Srbija je vecna
Аватар
АРКАН
Националиста
Националиста

Порука АРКАН 2.9.2008. 22:51

Perke ::Dosta vise bajki.Arkanov patriotizam je bio najveci prema slavonskom hrastu i sleperima,koji da budemo iskreni ni u jednom pravcu nisu isli prazni.
Koju bitku je on dobio.
Pisanjem raznih gluposti o coveku za koga i vrapci znaju da je klasican krimos,saradnik svih mogucih sluzbi,naravno onih mracnih od kojih smo mi Srbi propistali,bacamo ljagu na sve one nase prave borce,patriote,koji su ostavili svoje kosti na ratistima.
Svaka cast borcima SDG bilo je tu pravih heroja i ratnika.
Ako na verujete mojoj malenkosti,pitajte ostale prave borce sta ce da vam kazu.Pitajte generale Milovanovica i Ratka Mladica zasto su ga najurili iz Bosne,pitajte njegove borce kako su se posramljeno osecali posle ove odluke generala Mladica.
I na kraju molim vas pisite nesto o lepo o dobrovoljcima,ali onim pravim kao sto su Miljko iz Kragujevca,Gice iz Raske,pisite o Mari,Gadafiju,Zeljku....

Perke ovo nisu hvala Bogu bajke vec istina ono sto sam ja napisao..Arkanov Nacionalizam i Patriotizam je bio itekako veliki i prepoznatljiv, cak i najveci u to vreme...Njegov Nacionalizam se vidi u svakom njegovom delu, u svakom njegovom govoru, u svedocenju svih koji su ga poznavali..On je svoj Patriotizam dokazao na ratistu i prolivanjem sopstvene krvi!! Tako i svi ostali borci u SDG su takodje bili pravi ponosni Srbski Nacionalisti..Nije potrebno da nabrajam primere..A dovoljno je reci da je SDG jedina u to vreme gajila tradicionalni duh i direktno bila Svetosavska vojska pored jos nekih Srbskih jedinica..Svaki Dobrovoljac je castan i tu nema razlike, a zasto si zaboravio da je Radovan Karadzic dao orden Milosa Obilica Arkanu? Zasto bi to ucinio ako je on bio kriminalac?! Takvi glupi komentari nista ne dokazuju o Arkanu i SDG vec samo o tebi! Pitas koju je on bitku dobio? Pa ako nisi znao SDG je svaku bitku na ratistu dobila!! To je opste poznato a i izrodi cak to potvrdjuju..Neces se ti najesti leba od toga sto slusas j92. Pitaj svakog Krajisnika sta misli o njemu pa ces saznati istinu!
Аватар
Ruzica
Војвода
Војвода

Порука Ruzica 2.9.2008. 23:11

После рата, а пре бомбардовања Србије... Аркан је био на Косову и Метохији...
Нек "Перке" - пита Шиптаре шта мисле о Аркану...
Његово име је уливало страх, а тек појава... најбаналнији пример:
Једно време, сви пекари на Косову морали су да пеку хлеб - с уцртаним православним крстом! Ушао би у пекару... и затражио хлеб... и рекао: "Само да знате, ово је Србија!"

Можда би наслов теме био тачнији: Аркан - био криминалац, борио се храбро као српски јунак а пао од руке западних плаћеника!!!
Аватар
Perke
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука Perke 2.9.2008. 23:24

Nemam ja koga da pitam zato sto sam se dosta nasrao krvi,nego sam vama predlozio da pitate generale Milovanovica i Mladica.
Jos jednom svaka cast za vecinu boraca iz SDG,oni su istinski heroji a ne ona debejcina,sto mu je i vecina familije.
Ruzica pominje njegov angazman na Kosovu.Moram da te razocaram ali od toga nije bilo nista jer posle prvih pljacki zlatara u \Prizrenu general Lukic ih je najurio sa Kosova isto onako kao Mladic iz Bosne.
Srbija je vecna
Аватар
АРКАН
Националиста
Националиста

Порука АРКАН 2.9.2008. 23:30

Perke ::Nemam ja koga da pitam zato sto sam se dosta nasrao krvi,nego sam vama predlozio da pitate generale Milovanovica i Mladica.
Jos jednom svaka cast za vecinu boraca iz SDG,oni su istinski heroji a ne ona debejcina,sto mu je i vecina familije.
Ruzica pominje njegov angazman na Kosovu.Moram da te razocaram ali od toga nije bilo nista jer posle prvih pljacki zlatara u \Prizrenu general Lukic ih je najurio sa Kosova isto onako kao Mladic iz Bosne.

Da mogu pricao bi rado sa Mladicem :D
Arkan je Srbski Heroj a to vredjanje je vredjanje Srbije!!
On jeste vise puta bio na Kosovu i jednom odrzao i govor pred Srbima u Srbskoj Pristini pred dosta ljudi...
Da li si ti video da on pljacka tu zlataru?
Nije mi poznato to za Generala Lukica a sto se tice neslaganja sa Ratkom Mladicem, to je nazalost ta nesloga koja nas ubija ali to naravno nije bilo kako to predstavljaju rezimski mediji..!
Аватар
Perke
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука Perke 2.9.2008. 23:48

Ruzice mogu u svakom momentu da pitam Siptare i o njemu i svakom drugom a znas zasto zato sto smo Siptare vojnicki pobedili,vecinu smo zive zarobili i do poslednjeg dana drzali a da nikom nije falila dlaka sa glave po nasem nesrecnom povlacenju sa Kosova.
Znam mnogi ce da kazu da smoih trebali rrrrrr...,zato sto su oni ovo,oni ono.
Nismo zato sto smo mi ratnici a ne zlikovci.Mogu slobodno da kazem da su zlocine pravili oni sto su lizali kazane u pozadini,razni debejci,mebejci i jebemliga kakva govna jos.
A u pravu si da su se Arkana plasili pekari,ja sam cuo da su se isto plasili i poslasticari i buregdjije.
Pusti te gluposti nisu se Siptari plasili nikoga osim sopstvenih komandanata.Akoga mi ne ubijemo a pobegao je ili se slabo borio Sultan mu je presudio sigurno.
I oni su imali razne debejce i mebejdce koji su pravili zverstva nad onom nasom sirotinjom dole kao i nad sopstvenim narodom.
Srbija je vecna
Аватар
Ruzica
Војвода
Војвода

Порука Ruzica 3.9.2008. 10:05

Perke ::Ruzice mogu u svakom momentu da pitam Siptare i o njemu i svakom drugom a znas zasto zato sto smo Siptare vojnicki pobedili,vecinu smo zive zarobili i do poslednjeg dana drzali a da nikom nije falila dlaka sa glave po nasem nesrecnom povlacenju sa Kosova.
Nismo zato sto smo mi ratnici a ne zlikovci.Mogu slobodno da kazem da su zlocine pravili oni sto su lizali kazane u pozadini,razni debejci,mebejci i jebemliga kakva ***** jos.
A u pravu si da su se Arkana plasili pekari,ja sam cuo da su se isto plasili i poslasticari i buregdjije.
Pusti te gluposti nisu se Siptari plasili nikoga osim sopstvenih komandanata.Akoga mi ne ubijemo a pobegao je ili se slabo borio Sultan mu je presudio sigurno.
I oni su imali razne debejce i mebejdce koji su pravili zverstva nad onom nasom sirotinjom dole kao i nad sopstvenim narodom.

Не знам зашто имаш тако негативно мишљење о Аркану...
Колико схватам, учествовао си у рату... да ли си био војник, полицајац или припадник неке добровољачке јединице ( под предпоставком српске, наравно)...
Требало би да знаш да у грађанском рату ( који нису Срби исфорсирали, већ... па, знамо коме је требао рат у бившој), ово се односи на све учеснике рата - дозвољено је при освајању града или... да се терен "почисти"... зар да се све затечено - остави непријатељу???
Наравно, уз што мање сопствених губитака на чему је Аркан посебно инистирао јер је водио рачуна о сваком свом борцу ( за погинуле је основао Фонд - из којег и дан данас њихове породице добијају неку, можда и симболичну надокнаду, па Фонд Треће дете... и сл.)

ДА СУ АРКАН И СРПСКА ДОБРОВОЉАЧКА ГАРДА ПЉАЧКАЛИ И УБИЈАЛИ СРБЕ???

Аркан је био вешт војсковођа, имао је најдисциплинованију војску и извојевао је победе где год се борио. Био је велики Србин и борио се, првенствено за СРПСТВО... као и сваки прави српски добровољац.
Саркастично је оно твоје... пекари и бурегџије...
Не знам да ли су се Шиптари плашили свог Султана, како наводиш, али знам да су се Аркана плашили сви до једног, и не само Шиптари, већ и Хрвати и Муслимани...
Ако је Аркан у младости био криминалац ( што је истина, о тога не бежим) - искупио је своју прошлост чак и својим животом.
Ако се Аркан обогатио ратујући, што правдам, питам те како су се обогатили ОНИ КОЈИ НИСУ РАТОВАЛИ, КОЈИ НИСУ НИКАД ОМИРИСАЛИ БАРУТ, А ТО И ДАН ДАНАС РАДЕ?!!!
Аватар
Ruzica
Војвода
Војвода

Порука Ruzica 3.9.2008. 10:06

Perke ::Ruzice mogu u svakom momentu da pitam Siptare i o njemu i svakom drugom a znas zasto zato sto smo Siptare vojnicki pobedili,vecinu smo zive zarobili i do poslednjeg dana drzali a da nikom nije falila dlaka sa glave po nasem nesrecnom povlacenju sa Kosova.
Nismo zato sto smo mi ratnici a ne zlikovci.Mogu slobodno da kazem da su zlocine pravili oni sto su lizali kazane u pozadini,razni debejci,mebejci i jebemliga kakva ***** jos.

Колико схватам, учествовао си у рату... да ли си био војник, полицајац или припадник неке добровољачке јединице ( под предпоставком српске, наравно)...
Требало би да знаш да у грађанском рату ( који нису Срби исфорсирали, већ... па, знамо коме је требао рат у бившој), ово се односи на све учеснике рата - дозвољено је при освајању града или... да се терен "почисти"... зар да се све затечено - остави непријатељу???
Наравно, уз што мање сопствених губитака на чему је Аркан посебно инистирао јер је водио рачуна о сваком свом борцу ( за погинуле је основао Фонд - из којег и дан данас њихове породице добијају неку, можда и симболичну надокнаду, па Фонд Треће дете... и сл.)

Аркан је био вешт војсковођа, имао је најдисциплинованију војску и извојевао је победе где год се борио. Био је велики Србин и борио се, првенствено за СРПСТВО... као и сваки прави српски добровољац.
Не знам да ли су се Шиптари плашили свог Султана, како наводиш, али знам да су се Аркана плашили сви до једног, и не само Шиптари, већ и Хрвати и Муслимани...
Ако је Аркан у младости био криминалац ( што је истина, о тога не бежим) - искупио је своју прошлост чак и својим животом.
Ако се Аркан обогатио ратујући, што правдам, питам те како су се обогатили ОНИ КОЈИ НИСУ РАТОВАЛИ, КОЈИ НИСУ НИКАД ОМИРИСАЛИ БАРУТ, А ТО И ДАН ДАНАС РАДЕ?!!!
Аватар
Ruzica
Војвода
Војвода

Порука Ruzica 3.9.2008. 10:06

Аватар
АРКАН
Националиста
Националиста

Порука АРКАН 3.9.2008. 15:45

Zamolio bi sve Slobodoljubive i Hristoljubive Srbe da imaju na uvid da ce najverovatnije 11.oktobra biti odrzano okuljanje u cast Srbskom sinu Komandantu Arkanu i SDG na dan osnivanja SDG, kod spomenika ovom Srbskom junaku. Nije jos nista zvanicno saopsteno, ali cu javiti sve uskoro..Nebi bilo lose da se okupimo u sto vecem broju i tako pokazemo nasu nacionalisticku snagu!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 9 гостију