srpskinacionalisti.com

Savo legenda i rsk

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Otocac187
Војвода
Војвода

Порука: 2175
Приступио: окт 2005
Место: Otočac

Savo legenda i rsk

Порука Otocac187 21.6.2006. 11:28

Srbi će opet imati državu u Hrvatskoj

§ Savo Štrbac otvoreno priznaje da je spremio Hrvate u Haag, a kaže da će to činiti i dalje
§ Reaktivirat ćemo plan Z-4 koji Srbima daje političku, ekonomsku i kulturnu autonomiju, kaže Štrbac

Večernji list - Hravatska
09.06.2006.
Autor ZDENKO JURILJ, DAVOR IVANKOVIĆ

Nakon što je Večernji list objavio tekstove o tome kako je apsurdno da je glavni suradnik tužiteljstva Carle del Ponte čovjek koji je bio jedan od protagonista vlada krajinskih Srba, koje su u suđenju Milanu Babiću proglašene "zločinačkim pothvatom", hrvatsko Državno odvjetništvo očito ne namjerava teretiti Savu Štrpca. I on to očito zna pa otvoreno nastavlja svoj antihrvatski posao.

Reaktivirat ćemo plan Z-4 kojim Srbima u Hrvatskoj vraćamo političku, ekonomsku i kulturnu autonomiju u Hrvatskoj poručuje iz Beograda Savo Štrbac, predsjednik Centra za istraživanje i dokumentaciju Veritas i bivši tajnik vlade tzv. RS krajina. Autor optužnica protiv generala Gotovine, Glavaša, Merčepa ističe da se 11 godina nakon akcije Oluja Srbi hvataju za plan Z-4, s obzirom na to da su njegovi autori UN, EU, SAD i Rusija, a "Srbi su ga parafirali uoči Oluje u Genevi", poručuje Štrbac. Za to su već zaduženi srpski lobisti u svim međunarodnim institucijama kaže Štrbac.

Kupujemo istinu
VL: Računate na međunarodnu potporu?
ŠTRBAC: Imamo sve veću potporu zapadnih zemalja. Lobiramo i lobiranjem se sve može, čak se i istina time kupuje. S jakim lobijima možete od neistina napraviti istinu i to Srbi trebaju shvatiti: upravo preko lobističkih krugova isposlovat ćemo ono što tražimo.

VL: Od 1999. godine posjedujete hrvatsku domovnicu, a putovnicu?
ŠTRBAC: Domovnicu sam dobio preko svog opunomoćenika u Benkovcu, što je moje građansko pravo, nisam ja stavio šahovnicu na nju... Ako s jugoslavenskom putovnicom ne budem mogao nigdje putovati, tražit ću i hrvatsku putovnicu. To sam pravo stekao rođenjem, a ne prema političkom uvjerenju. Sugeriram izbjeglim Srbima da traže hrvatske dokumente.
Šeks i Mesić odgovorni

VL: Je li licemjerno tražiti hrvatske dokumente, a istodobno preko Veritasa optuživati cijelu političku strukturu koja je sudjelovala u stvaranju Hrvatske i prijetiti stvaranjem srpske države u Hrvatskoj?
Štrbac: Ne, tu nema ničeg licemjernog. Preko Veritasa haaškom Tužiteljstvu nudio sam dokaze o zločinima koji su počinjeni nad Srbima u Hrvatskoj. Bio sam spona između haaških istražitelja i svjedoka. Nisam ja Vladimira Šeksa postavio za šefa kriznog stožera tamo gdje su se dogodili zločini nad Srbima. Nisam ja postavio Stjepana Mesića na mjesta i dužnosti koje je obavljao. Zašto su sad ukinuli zastupnički imunitet Branimiru Glavašu u Hrvatskom saboru?

VL: Kolika je vaša uloga bila u rasvjetljavanju slučaja Glavaš, Šeks?
Štrbac: Veritas od 1994. godine, dok smo još bili u Kninu, intenzivno surađuje s haaškim istražiteljima. Surađivali smo u slučaju Medački džep, Oluja, slučaju Merčep. Šeks je stalno kotirao kao šef kriznog stožera. U to su se vrijeme događale strašne stvari i na jednoj i na drugoj strani, samo što se u Hrvatskoj to zataškavalo.

VL: Kakve veze Mesić ima sa slučajem Glavaš?
Štrbac: Nisu se zločini dogodili tijekom jednog dana, nema nikoga u Hrvatskoj kao što su bili Šeks i Mesić da ne snosi odgovornost za zločine nad Srbima.
Otocac187
Војвода
Војвода

Re: Savo legenda i rsk

Порука Otocac187 21.6.2006. 11:29

ps

dal iko financira ovog covijka kad ovako dobro radi ?
Аватар
Patriota86
Војвода
Војвода

Порука: 2875
Приступио: мар 2006
Место: Београд

Порука Patriota86 21.6.2006. 11:40

Не знам,али свака му част!
До године у Приштини, следеће у Книну
Слика
Аватар
blagoje jovovic
Војвода
Војвода

Порука: 1120
Приступио: апр 2006
Место: Нови Београд

Порука blagoje jovovic 21.6.2006. 11:56

Вала,ништа му не верујем!

:(
Benkovacccc
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 3
Приступио: јун 2006

Порука Benkovacccc 21.6.2006. 13:05

ne verujem ja da ce se to ikada desiti, jer smo propustili istorijsku sansu, da pripojimo RSK sa otadzbinom Srbijom :cry: .Mozda padne neka autonomija, ali da dobijemo republiku verovatno nikada vise nece biti. Svaka
cast Savu Strbcu na naporima i radu, ali sve to je dzaba jer niko od evropskih velesila ne prica o tome i prave se svi mutavi.
Аватар
Santino
Војвода
Војвода

Порука: 4142
Приступио: јун 2005
Место: Београд

Порука Santino 21.6.2006. 13:40

Koja crna autonomija i drzava.Pa nas nema ni 5 % nazalost.Mora da nas bude vise.
У данима кад на Никшић
Црногорци ударише,
Кад бијаху дошли дани,
да не буде турски више...

http://www.youtube.com/watch?v=Q6NrFa9Ur7U
Аватар
blagoje jovovic
Војвода
Војвода

Порука blagoje jovovic 21.6.2006. 13:59

Santino ::Koja crna autonomija i drzava.Pa nas nema ni 5 % nazalost.Mora da nas bude vise.

А има доста оних који ће продати веру за вечеру!!!!!!!!

п.с. јел српско руководство заиста парафирало план З-4 :?:
Аватар
Kapelna1
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 172
Приступио: јун 2006
Место: RSK

Порука Kapelna1 21.6.2006. 15:21

Santino ::Koja crna autonomija i drzava.Pa nas nema ni 5 % nazalost.Mora da nas bude vise.

Točnije 4.5% ,ali riječ je o popisu iz 2001,danas bi taj postotak bio veći jer se "dosta" ljudi vratilo a i neki bi sad skupili hrabrost da se izjasne ko Srbi,pazi ima puno ljudi koji se izjašnjavaju kao Hrvati pravoslavci zbog svih tih sranja ali oni privatnom životu žive kao Srbi ,ta komisija te ljude stavlja nacionalno pod Hrvate (i oni znaju o čemu je riječ) a vjerski pod pravoslavce,po meni realna brojka bi bila 8% ako ne više al ne vjerujem.
Otocac187
Војвода
Војвода

Порука Otocac187 21.6.2006. 16:01

Benkovacccc ::ne verujem ja da ce se to ikada desiti, jer smo propustili istorijsku sansu, da pripojimo RSK sa otadzbinom Srbijom :cry: .Mozda padne neka autonomija, ali da dobijemo republiku verovatno nikada vise nece biti. Svaka
cast Savu Strbcu na naporima i radu, ali sve to je dzaba jer niko od evropskih velesila ne prica o tome i prave se svi mutavi.

nikad nije ni bio pripajanje rSK srbiji, to su bajke. Zar oni nas drze za tolike budale da nam nametnu koncept velikosrpske hegomonije samo zato sto tamo neki ilija grasanin je prije 100 g. imao tu ideju.... :lol:

daj molim vas, nemojte biti smijesni i nasjedati na to !

Cilj je bio autonomija, jer su nam konstitutivna prava oduzeta i to je to. Da bi hdz odlucio da se to proglasi izgradnjom velike srbije. Sam koncept velike srbije je apsurdan ! Ko bi nama dao u svjetu da mi od bivse juge napravimo svedski stol po kome bi uzeli koliko mana pase uz to da niko nesmije nama uzeti nista.... poput subotice ili kosova ?
To je smijurija !

Ja imam jos bolju ideju ! Ajmo napraviti srbiju do tokija tako sto cemo se pripojiti ruskoj federaciji i rusi izlaze na juzno more preko srbije na crnu goru a srbi na tokijo preko kamcatke, jedna velika drzava sa jednom vojskom i otvorenom ekonomijom......
Аватар
blagoje jovovic
Војвода
Војвода

Порука blagoje jovovic 21.6.2006. 16:21

Otocac187 ::
Benkovacccc ::ne verujem ja da ce se to ikada desiti, jer smo propustili istorijsku sansu, da pripojimo RSK sa otadzbinom Srbijom :cry: .Mozda padne neka autonomija, ali da dobijemo republiku verovatno nikada vise nece biti. Svaka

nikad nije ni bio pripajanje rSK srbiji, to su bajke. Zar oni nas drze za tolike budale da nam nametnu koncept velikosrpske hegomonije samo zato sto tamo neki ilija grasanin je prije 100 g. imao tu ideju.... :lol:

daj molim vas, nemojte biti smijesni i nasjedati na to !

Cilj je bio autonomija, jer su nam konstitutivna prava oduzeta i to je to. Da bi hdz odlucio da se to proglasi izgradnjom velike srbije. Sam koncept velike srbije je apsurdan ! Ko bi nama dao u svjetu da mi od bivse juge napravimo svedski stol po kome bi uzeli koliko mana pase uz to da niko nesmije nama uzeti nista.... poput subotice ili kosova ?
To je smijurija !

Ja imam jos bolju ideju ! Ajmo napraviti srbiju do tokija tako sto cemo se pripojiti ruskoj federaciji i rusi izlaze na juzno more preko srbije na crnu goru a srbi na tokijo preko kamcatke, jedna velika drzava sa jednom vojskom i otvorenom ekonomijom......

Овим постом си доказао да си један од оних покатоличених.Видим свиђа ти се у НДХ!!

Вемавук је у праву.
Еј,пази ти њега:"Концепт Велике Србије је апсурдан".
Мени само смета што се то уопште зове ВЕЛИКА.Јер ако је велика значи обухватала би оно што јој не припада.Довољно је рећи СРБИЈА(која обухвата све српске етничке просторе).

Ko bi nama dao u svjetu da mi od bivse juge napravimo svedski stol po kome bi uzeli koliko mana pase uz to da niko nesmije nama uzeti nista.... poput subotice ili kosova ?

Прво,каже се Косово и Метохија.
Друго,тај шведски сто који спомињеш већ је био понуђен 1915.године Лондонским уговором,који наш Краљ несрећник није прихватио.
Треће, и поред тога што су у Суботици већина Мађари , а на КиМ Шиптари они су право на те територије изгубили учешћем у рату на страни нацистичке Немачке и геноцидом који су спроводлили над српским народом.То су морали да плате у територијама.Крај.
Otocac187
Војвода
Војвода

Порука Otocac187 22.6.2006. 9:58

prvo nisam pokatolicen ! niti bi htio da budem, prosto sam zaljubljen u svoju vjeru i cak planiraqm na hilandar.

Najbitnije, nije bitno sto smo mi imali 1915 g. vec sto smo imali 1991 g. i sa tog gledista, tito je izjednacio zrtvu i agresora i izvukao hrvate tako da oni kao fol nisu ni bili agresori ni nazisti vec ovcice !

ja tebi govorim o realnom svjetu decko ! a ne prodajem ti bajke, jer to je slobo cinio znajuci isto sto i ja, da se to nemoze izvesti jer svjet neda (kao sto je dao prije) druga vremena i druge okolnosti su donjele druge opcije.... to isto ko da ja tebi kazem da si ti ustasa jer recemo ti kazes da se RS vjerojatno nece odcjepiti od BH, kake to veze ima sa mojom vjeroispovjesti stoja vidim hipokritizam u medjunarodnoj politici ?

Ti moras da se nadjes u momentu, da prestanes da sanjas !

Dalje, ja imam vise interesa za tu rsk jer sam odatle pa mi samo bolje moze biti kad su moji na vlasti nego da se naganjam sa bandom ustasa ko sto je seks.... Al zivim u realnom svjetu, a realan svet je ZAKON JACEGA i tu nema milosrdja ili demokracije.... Evo uzmi otvrene agresije na Irak, kako to oni mogu prevaliti toliki put preko tri mora i zauzeti cjelu zemlju bez dokaza?
Аватар
blagoje jovovic
Војвода
Војвода

Порука blagoje jovovic 22.6.2006. 16:32

Ја тебе поново питам :Зашто је концепт Велике Србије апсурдан?

Да ли идеја Призренске лиге била апсурдна,можда је те 1912. и била ,али данас очигледно није.Историјске околности су се промениле,као што ће се опет променити.

ja tebi govorim o realnom svjetu decko ! a ne prodajem ti bajke, jer to je slobo cinio znajuci isto sto i ja

Ах,колико сам само пута чуо ту флоскулу:"Али то је реалност".
:lol: :lol:
Што се тиче Слобе,немој ми само рећи да се он борио за Велику Србију,видим ту се ти и Карла дел Понте слажете.
Он,комуниста и Југословен у души,али барем колико-толико патриота,продавао бајке о великој Србији :lol: :lol: :lol: .Камо среће да јесте,данас би Книн ,а богами и Оточац био српски град.

Ti moras da se nadjes u momentu, da prestanes da sanjas !

Ево сад сам се пробудио. :D
Otocac187
Војвода
Војвода

Порука Otocac187 23.6.2006. 5:42

Absurdan je zato sto to svjet nedozvoljava, ne zato sto nije dobar po srbe!

Sto vrjedi udarati glavom od zid kad je to samo lose po moju glavu? Zid je tvrd, a i da ga probijem niko u svjetu mi nece priznati da sam ga probio ! Pa cu morati da ga zidjem ili cu dobiti sankcije ionda ne samo sto me glava boli vec cu i biti gladan..... Moracu sagraditi tudji zid i platiti restetuciju sto sam ga rusio..... :lol:

j**o tu politiku, to je karina.... zato smo u ovoj situaciji.
Otocac187
Војвода
Војвода

Порука Otocac187 23.6.2006. 5:53

EVO NP. REALAN SVJET

Prosle godine u eparhiji vladike Pahomija izgorela je do sada najpotpunija izlozba o genocidu nad Srbima u svetu. Autor postavke od najveceg drzavnog znacaja je istoricar umetnosti Bojana Isakovic. Izlozba "Genocid nad Srbima 1941- 1945. i 1991- 1992." bila je zabranjena za prikazivanje u Zapadnoj Evropi. Preciznom diverzijom ona je izgorela u konaku manastira Sveti Nikola mesec dana posto ju je sudija Ricard Mej u Haskom tribunalu uvrstio u dokazni materijal odbrane Slobodana Milosevica.

http://forum.srpskinacionalisti.com/vie ... php?t=1357

evo vidis np. sto se zbiva kad neko objavi cistu istinu bez lazi sa dokumentacijom ?

Sam sud se pobrine da se to unisti !

Ti si srbin za te pravde nema ( kao i ja) pomiri se s time i pati se do skorog dolaska Hrista spasa naseg JEDINOG

je upao u banjalucke arhive u kojima su se cuvali dokumenti i predmeti o genocidu u Jasenovcu.

znaci za srebrenicu i one jebene skorpione cjeli svjet zna a za poklanu djecu se NESMIJE ZNATI zato sto su SRBI !

dalje,

Vasingtonski jevrejski muzej je deo materijala iz Jasenovca preuzeo, a drugi deo predao Hrvatima.

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/c ... i,31976.jl
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 23.6.2006. 13:27

Otocac187"]prvo nisam pokatolicen ! niti bi htio da budem, prosto sam zaljubljen u svoju vjeru i cak planiraqm na hilandar.

Ево још једна провокација угарског агента. лепо рече да није покатоличен, саопшти да је чисти католик из Жумберка. И затим употреби сасвим смислено слово ''q'' које знамо шта значи у нашем жаргону, па сада сагледајте поруку у тој реченици.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 116 гостију