srpskinacionalisti.com

500,000 na ulicama Atine

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Mancca
Националиста
Националиста

Порука: 368
Приступио: мар 2003
Место: Нови Београд

Порука Mancca 7.4.2003. 6:29

Kako si rekla-Marokanci i Turci se nisu integrisali.Nisam bas siguran sve u vezi Holandije,ali cini mi se da su oni imaju kolonije na Karibima i da su ti crnci prakticno vec bili Holandjani samo crni,tako da oni ni nisu pretnja u buducnosti za holandsko drustvo.Postoji opasnost u evropski zemljama da muslimani predju 50% u nekim regionima i onda ce lepo demokratski na izborima da preuzmu vlast.

A ovaj drugi deo o krstu je takodje neshvatljiv da sami evropljani budu protiv krsta i da gaje zmiju(muslimane) koja ce ih ujesti jednog dana. I ovaj rat na Kosovu i Bosni je pokazao ko vlada Evropom jer su nedvosmisleno stali na stranu muslimana.
Аватар
LiJA
Војвоткиња
Војвоткиња

Порука: 6702
Место: Холандија

Порука LiJA 7.4.2003. 14:54

U pravu si da su muslimani u Evropi, potencijalna opasnost, ali su za sada ipak samo POTENCIJALNI politicki faktor. Oni cekaju da se dovoljno umnoze da bi mogli brojcano da zadobiju pravo na svoje predstavnike, svoje zvanicne programe u skolama (u tome su jos uvek kontrolisani) i da glasacima osvoje stolice u parlamentu. Za sada prodiru jedino kroz stranke leve orjentacije (pricam o Holandiji) i to kroz Zelene-ekologiste, SP, i leve demokrate.
Druga stvar koju jos nemaju je: jaka finansijska podloga, a to znaci da tek treba da pokupuju srednje privatne firme, koje ce ih dalje u svemu finansirati.
Kada TO steknu, Evropi je konacno odzvonilo.

Sto se crnaca tice, ja sam govorila o crncima, emigrantima iz Afrike, kojih ima sve vise. Oni "holandski crnci" su odavno njihovi! Imaju holandski pasos, govore nekim dijalektom holandskog jezika i koristili su njihov novac. Inace dolaze iz "bivsih" kolonija (nije im zato ni potrebna viza) i to iz zemalja Holandski Antili i Kurosau! Njih ne racunam u bilo kakve manjine, jer oni to vise i nisu.

Medjutim ja i dalje u ovom sadasnjem trenutku, kao najvecu pretnju po hriscanstvo vidim u prevlasti cionizma, materijalizma, globalizma i Zlatnog teleta, sto sve ide jedno sa drugim i potice iz istog izvora koji Evropu gura u levo i to pravo u melting-pot Novog svetskog poretka?

Pozdrav i zanima me sta ti o tome mislis? Da li si me razumeo?
Аватар
Mancca
Националиста
Националиста

Порука: 368
Место: Нови Београд

Порука Mancca 9.4.2003. 14:04

Shvati sam sve,nego nisam mogao ranije da napisem jer mi je telefon bio blokiran,pa nisam mogao da udjem.

Ja licno mislim da izmedju Islama i Novog Svetskog Poretka nema mnogo velike razlike.Razlika je u tome sto NSP hoce da zavlada svetom dolarom, a Islam verom.Tako da ja ove dve pretnje shvatam podjednako opasnim.

Procitao sam u jednim engleskim novinama sta je rekao jedan od njihovih predstavnika,rekao je da ce Islam u NSP biti kao koska u pilecoj supi.
Ne znam za Holandiju,ali znam da su u VB i Francuskoj bogati Arapi otkupili simbole (npr.hotele,robne kuce itd.)
Nisam ni ja mislio u ovom trenutku da su velika pretnja,ali ovo je trenutak da se nesto uradi da ne postanu pretnja.Po nekim procenama 2050 ce na evropskom kontinentu ukljucujuci i Rusiju ciniti 25% stanovnistva.Znaci svaki cetvrti vojni obveznik ce biti musliman.

Sad si me malo podsetila za ove kolonije,ja sam sleteo na ostrvo Arubu kad sam isao za J.Ameriku(Peru) i ovo drugo ostrvo Kurasao (kupio sam neko vino ili liker gde pisalo nesto kao "Kurasao" ili nesto slicno.
sulajkovski
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 960
Приступио: апр 2003
Место: Београд, Србија

Европа

Порука sulajkovski 12.4.2003. 18:14

Јевреји и јесу бела раса; додуше Семити, не Аријевци, али ја не бих ишао даље од основне поделе на три расе. Јевреји су измислили грађанско друштво и секуларну државу у Европи, зато да би се лакше прилагодили животу у окружењу других народа и религија. Ипак, ако су се оригинално неевропски народи, попут Грка (Мала Азија), Мађара и Финаца (Средња Азија), прилагодили европском начину живота, то исто би морали и могли и Јевреји да учине. Једноставно, само треба да поштују традицију и суверенитет европске државе у којој живе, и да правоверно исповедају своју сопствену веру. Нико ништа више од њих и не тражи. То исто се односи и на све остале мањинске народе, и националне и верске мањине. Са друге стране, Европљани су сами криви зато што им (нам) опада наталитет. За почетак, било би добро да се бар половина свих Европљана који су се раселили по осталим континентима врати назад, у (пра)постојбину.

There's no place like home!... (Europe, not Kansas)

Country roads,
take me home
to the place
I belong... (Europe, not Virginia)
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 8 гостију