srpskinacionalisti.com

Albanci hoce veliku Albaniju do Nisa???Sta mislite vi braco Srbi??

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Re: Albanci hoce veliku Albaniju do Nisa???Sta mislite vi br

Порука Трећи 7.12.2012. 0:12

Трећи ::Па шта чекате... Лимун??
Ако и даље будете тако „агилни“ и „сложни“, за коју деценију вас неће бити. Јеси ли ти свестан тога??!
Dobrovoljni ::
Nas!

Боме се мени све чини да ви чекате - Годоа; а и ја с' вама... :(
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
Ружица
Војвода
Војвода

Порука: 2098
Приступио: јан 2012
Место: Београд

Порука Ружица 1.6.2013. 18:37

Вокер прави велику Албанију
30/05/2013.

voker-sa-siptarima.jpg
voker-sa-siptarima.jpg (13.69 КиБ) Прегледано 2118 пута

На сусрету са албанском дијаспором у Њујорку лидер косовског националистичког покрета Самоопредељење Албин Курти промовисао је идеју о уједињењу Албаније и Косова!
Скупу је присуствовао и бивши амерички дипломата Вилијам Вокер који је као шеф Косовске верификационе мисије Оебса саставио спорни извештај о Рачку, оптужујући Србе за злочин над албанским цвилима, што је био повод за НАТО агресију 1999.

Како преноси државна македонска информативна агенција МИА, на скупу је истакнут значај постојања сувереног Косова и његовог уједињење са Албанијом. Представници Самоопредељења, међу којима је био и координатор посланичке групе покрета у косовском парламенту Висар Имени, нагласили су да је неопходна колективна организованост ради постизања овог циља.

Идеја велике Албаније тако је добила и своју промоцију у САД упркос томе што је Стејт департмент недавно писао влади у Тирани, упозоравајући албанске политичке вође да престану са потпиривањем национализма. Реакција Вашингтона је уследила након што су из Албаније, пред јунске изборе, све чешће долазиле националистичке изјаве усмерене према суседним државама у којима живе милиони етничких Албанаца.
Да идеја стварања једне велике албанске државе на Балкану није престала да буде актуелна, нити су је САД пацификовали, говори и недавна аргументација Александра Вучића. Он је пре две недеље, док је пред посланицима четири српске општине на северу Космета безуспешно правдао државну политику, рекао да је бриселски споразум “најпаметнији начин да се спречи стварање велике Албаније”!
За познатог исламолога и бившег амбасадора Дарка Танасковића велика Албанија на неки начин фактички већ постоји, без обзира на то што она можда као таква никада неће бити формализована и прихваћена у међународној заједници.

- С обзиром на то да је стицајем различитих околности био један велики простор око Албаније, пре свега мислим на Космет, делове Македоније, па и делове Црне Горе, практично једнонационално албански чист, да су границе у том простору између држава прилично порозне и проблематичне, на одређени начин велика Албанија већ функционише. У политичким смислу, међутим, јасно је да су сви наговештаји формализовања таквог стања наишли на отпор и критику, чак и оних који су понајвише допринели да до овакве ситуације дође. Ту мислим на САД и ЕУ – каже др Танасковић.

Јака дијаспора

Као албански лобиста Вокер је јануара 2012. подржавао покрет Самоопредељење у блокади административних прелаза централне Србије и отцепљене покрајине. Колико је албанска дијаспора јака у САД, говори и податак да је у Конгрес државе Њујорк успео да уђе и први албански политичар Марк Ђонаја који је такође био присутан на једном од сусрета Куртија са албанском емиграцијом.

Призренска лига

Историчари сматрају да је пројекат велике Албаније започет Призренском лигом, основаном 1878., са циљем да се сви Албанци уједине у један велики вилајет.
Са стварањемн националних држава, ова идеја је проширена на стварање албанске државе која би обухватила све територије на Балкану на којима доминира албанско становништво, што осим данашње Албаније, подразумева делове Србије, Црне Горе, Македоније и Грчке.

НОВА ЖРТВА БОРБЕ ПРОТИВ АСАДОВОГ РЕЖИМА

Муџахедин из Македоније убијен у Сирији
Један Албанац из Гостивара на западу Македоније убијен је у Сирији, преноси портал Албакос. Реч је о извесном Расиму који се борио на страни побуњеника против режима Башара Ал Асада. Он је био део милитантне групе џихадиста „Јабха ел Нусрах”, која важи за огранак Ал Каиде. Расим из Гостивара је први побуњеник из Македоније који је погинуо у Сирији. Медији на албанском језику тврде да на се страни побуњеника у Сирији бори велики број Албанаца са Косова, Албаније, Македоније, БиХ и Србије из Прешевске долине.
Коментаришући ту чињеницу „Албански свет” пише да се то подудара са растом политичког ислама и појаве прве официјално регистроване косовске исламистичке партије – Исламски покрет за уједињење ( ЛИСБА ) на челу са Арсимом Краснићијем. Њихов циљ је да се дефинише исламски идентитет косовских Албанаца. Према доступним подацима, у Сирији је до сада погинуло десет Албанаца који су се борили против режима Башара Асада.

http://srbinaokup.info/?p=10972
Заклињем се са три прста са овога Светог Крста живот дајем за спас Србства!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1783
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 25.6.2013. 16:52

На изборима у Албанији који су одржани у недељу, победила је социјалистичка партија Едија Раме, демократска партија Саљија Берише изгубила је у свим градовима. Иначе, у недељу на изборима било је доста инцидената, чак је један човек и усмрћен.
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Milan-Toplica
Националиста
Националиста

Порука: 237
Приступио: апр 2005
Место: Prokuplje Toplicki okrug Srbija

Порука Milan-Toplica 19.2.2015. 18:08

Znaci polako Albanci uz pomoc nekih Srba kupuju sve zivo!Nasa Vlada cuti, ja neznam sta narod misli dokle vise ovako? http://www.novosti.rs/vesti/srbija.73.h ... aciji-Nisa
Tamo daleko,daleko od mora tamo je selo moje tamo je Toplica
Milan-Toplica
Националиста
Националиста

Порука Milan-Toplica 19.2.2015. 22:27

Popis 2011 grad Nis. 260.237 stanovnika! Srbi 243.380. Broj Albanca u gradu Nisu 97!!! Ali Albanci uz pomoc EU polako naseljavaju Nis, slobodno kretanja znaci slobodan dolazak u Nis! Znaci kupovanje stanova ili kuce, znaci praviti decu ovde!Niko nesme da ih pipne inace skandal za Srbiju koja zeli u EU! Sve ovo nije dobro, ti isti Albanci ima da lete sa Niskog aeodroma i stvarati svoju bazu ovde. Mnogo brze se sire nego sto sam misleo. Bice uskoro mirdita na ulicama Nisa, ipak Nis nije daleko od Kosova i Metohije.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10181
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 19.2.2015. 23:03

Албанци нема леба да једу, а они ће да покупују Ниш. Погледај мало статистике Прешева и Бујановца. У Прешево број рођених опао за 70% у последњих 14. година.

Ово је нека од оних тинејџерских десничарских доконих организација. Сутра ће нека балавурдија да поломи који излог нишком бургџији да спречи албанску окупацију Ниша. Прича о 11.000 Албанаца у Нишу има исто истине као о 100.000 Албанаца у Београду.
Milan-Toplica
Националиста
Националиста

Порука Milan-Toplica 10.5.2015. 23:54

Albanci spremaju osvajanje teretorije gde oni zive!To znaci jug Srbije dolazi sledeci na red, sve tri opstine Presevo, Bujanovac i Medvedja mogu vrlo brzo postati bure barut. I vrlo lako moze ovo sto je bilo u Kumanovo naprimer u Vranje da se ponovi.Ubisto Zandara na Merdare nije bilo slucajno, taj kraj gde nezive Albanci njega ce tesko osvojiti, zato im ide u korist veliki pad stanovnistva u opstini Kursumlija i cele Toplice.Od Merdara do Kursumlije nema mozda ni 100 stanovnika mahom stariji, a sve okolo su sume!Oni tajno sada kupuju sve zivo da bih mozda za 5-10 godina bas tako naselili Toplicu. Trazice tek tada svoja prava koja ce dobiti kao sto su dobili Kosovo.Nazalost velika Albanija tek pocinje ona nije samo san vec realnost i pretnja celoj Srbiji.
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 11.5.2015. 8:52

Milan-Toplica ::Popis 2011 grad Nis. 260.237 stanovnika! Srbi 243.380. Broj Albanca u gradu Nisu 97!!! Ali Albanci uz pomoc EU polako naseljavaju Nis, slobodno kretanja znaci slobodan dolazak u Nis! Znaci kupovanje stanova ili kuce, znaci praviti decu ovde!Niko nesme da ih pipne inace skandal za Srbiju koja zeli u EU! Sve ovo nije dobro, ti isti Albanci ima da lete sa Niskog aeodroma i stvarati svoju bazu ovde. Mnogo brze se sire nego sto sam misleo. Bice uskoro mirdita na ulicama Nisa, ipak Nis nije daleko od Kosova i Metohije.

Па лепо ти каже Вранац може стварно да их дође и 10 хиљада у Ниш и шта ће да ради тамо,да дође и 500 људи мора да живи од нечега да опстане,а Ниш је долина глади не може да прехрани и то што сада тамо живи а камоло неко масовно новопридошло станивништво.Те приче пласирају дебили попут Лучића и сличних типова.
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 844
Приступио: мај 2011

Порука Човек 11.5.2015. 10:26

Vranac ::Албанци нема леба да једу, а они ће да покупују Ниш. Погледај мало статистике Прешева и Бујановца. У Прешево број рођених опао за 70% у последњих 14. година.

Има ли неки линк који би могао да поткрепи ове тврдње?

Чак и ако је тачно да Шиптари купују нешто по Нишу и југу Србије, сигурно је да то не раде својим парама. Што, тешко њиховим западним менторима да из црних фондова издвоје нешто новца за такве ствари?
Сврха/циљ/намера ове поруке није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 11.5.2015. 12:40

Ма нема никаквог масовног куповања некретнина,да има скочила би цена квадратног метра,у Нишу не можеш да продаш ни у центру града некретнину јер мало ко има паре да купи а по периферији можеш за мале паре да купиш какву и колику хоћеш кућу.Тако је иначе и по целој Србији.ван центра Београда и делова града где можеш и да добијеш неку цену у некој Великој Плани можеш да купиш огромну кућу за 10-15 хиљада евра са све земљом.Као што рекох неко насељавање мора да прате још неке пропратне ствари а то су запошљавање и опстанак неке популације.
Milan-Toplica
Националиста
Националиста

Порука Milan-Toplica 25.3.2017. 23:01

Siptari sa Kosova uz pomoc nekih Srba kupuju u najvece po selima u Toplici od Kursumlije do Prokuplja.Cene nekretnina su veoma male tako da Siptari kupuju kuce, stanove i zemlju pored puta.Cilj sto vise kupiti sada pa kada bude doslo vreme pojavice se oni masovno ovde a to nece dugo trajati. Danas je 2017 godina a 2005 sam objavio ovu temu.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5970

Порука Коста 25.3.2017. 23:54

- па нека купуiу. То iе ионако било њихово (Арнаутлук се звало) па iе српска Влада златом платила Турскоi да прихвати те Шипце, и посрбила цео краi насељаваiући Србе из iужних краiева ( а неке и из Воiводине! - има неко село, ушорено као да iе у Банату) - и Црногорце (од коiих си Ти? - од Срба или од Црногораца?)

- е сад: ако ти немаш довољно становништва да запоседнеш своiу териториiу - онда Србиiу треба и даље смањивати. Проста ствар: наше стариiе хероiске генерациiе оставиле су нам превелику државу. Коiу ми, кукавице и сероње, не можемо ни одбранити - а камо-ли увећавати.

- дакле? - треба iе смањивати. Превелика iе ова Србиiа за нас беднике...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 262

Порука imenijevazno 26.3.2017. 1:10

Milan-Toplica ::Siptari sa Kosova uz pomoc nekih Srba kupuju u najvece po selima u Toplici od Kursumlije do Prokuplja.Cene nekretnina su veoma male tako da Siptari kupuju kuce, stanove i zemlju pored puta.Cilj sto vise kupiti sada pa kada bude doslo vreme pojavice se oni masovno ovde a to nece dugo trajati. Danas je 2017 godina a 2005 sam objavio ovu temu.

Ја сам већ негде писао да бих законом забранио да странци по било ком основу могу да стекну власништво над српском земљом/некретнинама. А да ово што имају треба да им буде одузето уз тржишну надокнаду, из буџета (је л' се то зове експропријација...). Ако има петиција, хоћу да потпишем, ако се излази на улицу, ја сам због тога вољан да изађем на улицу.

Коста ::1. - па нека купуiу.

2. - е сад: ако ти немаш довољно становништва да запоседнеш своiу териториiу - ... Проста ствар: наше стариiе хероiске генерациiе оставиле су нам превелику државу. Коiу ми, кукавице и сероње, не можемо ни одбранити - а камо-ли увећавати.

1. Ово је издаја. За издају се стреља. Нема тог усташе, балије, албанца . . . који би ово рекао за своју земљу. НЕМА.
Да Ви видите како силују Вашу ћерку/сестру... је л' бисте исто то ('па нека...')рекли, или бисте нешто предузели у вези са тим?

2. Ово је, међутим, сасвим тачно, томе се нема шта приговорити. Али, с тим у вези је потребно заузети проактиван став, рећи/учинити нешто конструктивно, а не дефетистички кибицовати и малигно аутошовинистички сеирити. Другим речима, ово јесте истина, али због ње се радују само Чеда Јовановић и Хашим Тачи. Српски националиста неће пустити да српску земљу однесе вода.
Змија се бије у главу.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5970

Порука Коста 26.3.2017. 15:41

- шта iе издаiа, соме? Шиптари са КиМ су наши држављани. Па iе ли Косово Србиiа, или ниiе? Како да своiим држављанима забраниш да купуiу земљу?

- наравно, за вас Жутаће Косово iе иностранство. То обiашњава све...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 262

Порука imenijevazno 26.3.2017. 17:42

Коста ::
1.Шиптари са КиМ су наши држављани.

2. наравно, за вас Жутаће Косово iе иностранство. То обiашњава све...

1. Шиптари са КосМета су се сами одрекли српског држављанства, тероризмом, нападом на ту исту државу и једностраном сецесијом. Због тога, немају грађанска и остала права. Ви, по обичају, вређате и дотле је све у реду, знам с ким имам посла. Али, шта Вам би да лупите онакву глупост? Чуј, они су наши држављани. Они су терористи, и тако их се има третирати. Је л' треба да пустимо да неко ко је српског полицајца набијао на колац, сада купује земљу поред Ниша? Је л' сте Ви пијани, дрогирани или обоје? Је л' Вам неко хаковао налог? Ово као да је неки шиптар писао. Или Чеда.

2. За мене, КиМ је део Србије, привремено под окупацијом.
Змија се бије у главу.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 6 гостију