srpskinacionalisti.com

Albanci hoce veliku Albaniju do Nisa???Sta mislite vi braco Srbi??

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 262
Приступио: мај 2011

Re: Albanci hoce veliku Albaniju do Nisa???Sta mislite vi br

Порука imenijevazno 27.3.2017. 23:35

дупла.
Змија се бије у главу.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2182
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 28.3.2017. 2:27

imenijevazno ::
Vranac ::....

Нисам ово знао, признајем, занимљиви подаци, верујем да су тачни. То, међутим, не мења основну истину да је само мртав шиптар добар шиптар :D исто и за балије. Добро, вероватно ће ми чак и на овом форуму бити пришивен говор мржње :D али да појасним. Ако уместо сто отровних змија, имамо 80, да ли се тиме нешто мења у нашој политици према отровним змијама? Не мислим да су сви шиптари лоши, али треба да се изјасне. Погледајте само како се понашају у Прешеву и слично . . . онај споменик терористима што су хтели да поставе је довољан показатељ.
Рецимо, послушајте (мада верујем да знате, можда чак и боље него ја) оног Кавазовића (а најсмешније је то што га неки чак оптужују да је превише попустљив!!! према србима; тип је класично зло), оног Зукорлића, баците погледа шта пишу њихови медији, коментаре по сајтовима. Прошетајте Сарајевом.
Ти људи се неће смирити док сви срби не буду под једном шљивом, а и тада само ако су то Чеда и њему слични.

Ту мира нема јер они мир не желе. Они су спремни да уједају на смрт и до смрти, а од нас једино желе да умремо. Мени је жао што је тако, али не могу да негирам реалност.

Нисам баш нешто сигуран да би се твој идол Борис Тадић (за кога рече да би опет гласао) сложио са твојим ставовима...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 28.3.2017. 11:26

Republikanac ::Нисам баш нешто сигуран да би се твој идол Борис Тадић (за кога рече да би опет гласао) сложио са твојим ставовима...

Знам, добијао сам већ овај коментар. Ствар је вишеслојна. Прво, да се договоримо око истине, ја сматрам да сам све истину рекао, тј. да нам шиптари, муслимани, усташе, Мило (и његови) желе ништа друго него смрт. Мило можда, за разлику од осталих, не би лично повукао обарач, али би додавао метке (можда би и пуцао, нисам сигуран, све ми више личи да би). Међутим, то су козметичке разлике.
Тадић је изузетно паметан и искусан човек, нема шансе да поверујем да ово њему није кристално јасно. Чак сам сигуран, јер је он причао са свима њима, био на врху пирамиде па је имао далеко и драстично бољи поглед од мене, да он то зна са много више детаља и да је у то много јаче уверен.

Друго, око хендловања те једноставне истине. Он није конфликтан човек, довољно је зрео да трага за дугорочним решењима, на крају крајева и цивилизован. Мислим да он, не само што би био против мог решења, него би дубоко у себи веровао да то није прави пут, да решења треба тражити дијалогом (и све оне флоскуле које стално слушамо). Дакле, сигуран сам да би он био резолутно против мог начина, и да би се активно трудио да ме онемогући (хапшење, суђење, вишедеценијска робија).

То, међутим, ништа не мења на ствари. Ја сам уверења да се јавна политика управо и треба водити тако како је он радио. Само што бих ја имао и скривени део, онај у коме бих се понашао исто као што то Империја и муслимани раде са нама. Лицемерно, насиљем и уз стоструке стандарде. Ако они нас пре подне бомбардују а поподне нам крече обданишта, ако своје терористе убијају а нашима траже да дигнемо споменик, ако албанци могу да имају референдум а срби не могу, ако... уосталом, нема сврхе да ја о томе обавештавам чланове овог форума, ви све то знате (кад причам са чедистима, онда има сврхе).
Змија се бије у главу.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2182
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 28.3.2017. 13:23

imenijevazno ::Само што бих ја имао и скривени део, онај у коме бих се понашао исто као што то Империја и муслимани раде са нама.

Империја може да се понаша онако како се понаша зато што је Империја.

Муслимани зато што имају заштиту Империје (видећемо да ли ће се то променити под Трампом).

А што се нас тиче... Не заговарам ја пасиву а још мање прихватање свих западних директива али те приче о некаквим нашим "скривеним плановима" ( скојима ћемо ми као да преваримо Јенкије, Немце, Британце и осталу белосветску банду), атентатима, тероризму итд. су глупости. Поготово зато што они који о томе највише и причају немају муда за тако радикалне потезе...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 30.3.2017. 23:23

Имерија нам је показала, на примеру бин Ладена, да више цени они који је лупе по носу. Са њима је љубазнија, спремнија на договор . . . Плачипичкама се и не обраћа, само их бије.

Ма колико луд био, нисам дошао до нивоа да мислим да ми можемо преварити Империју. Па, ни они нас не могу, то што покушавају да нас праве будалама је само покушај, наравно да је јасно да нам не желе добро.

Ствар је у томе да је мој предлог да се понашамо тако да нас урачунавају озбиљно.

На крају, већ ми је дојадило да стално објашњавам исту ствар. Нисам ја дошао на овај форум да дајем предлоге нити мишљења (што не значи да их немам и да их нећу рећи ако ме неко пита, немам шта да кријем). Дошао сам да питам зашто тај снајпер који сте вољни да уперите и употребите против Тадића, Ђинђића (па и Чеде, ђаво да га носи) не окренете на Тачија, Орића и Готовину.
Много сте кур.чевити када треба да се бије тамо нека марионета, неки трећеразредни издајник, што не ударите змију у главу?
Да није то зато што сте кукавице? Неспособни? Лажете? Немате та муда која се помињу, па пројектујете? Где вам је Шешељ, не пали заставе као раније? А?

И онда крену одговори да сам ја жуто говно (раније је било доста оних који су ме звали провокатором, тога сада нешто нема . . .), да немам муда, да сам овакав, да сам онакав . . . Другови, нема фрке. Ја сам све то, ево још ми и смрди из уста, ружан сам, глуп и ништа нисам јеб'о од рођења.
Али то није одговор, то је бежање од одговора, ваши ад хоминем напади на мене само говоре да немате одговор па реагујете агресивно. Тако ради Вучић када га суоче са истином.
Змија се бије у главу.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5970
Приступио: мар 2006

Порука Коста 31.3.2017. 0:05

- сероњо? - увек се прво убиiа домаћи издаiник. Коiи служи окупатору. Тако iе Жикица прво рокн`о она два џандара. А Звездан iе прво рокн`о Ђинђуву.

- ем су ти ближи, па их лакше рокнеш, ем су Немци iаки и `оће да се свете: сто за iедног.

- као што рекох: ниiе битно ко iе рокн`о Ђинђића - важно да га iе рокн`о. Да iа не морам да прљам руке, хехе...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
triatlon
Војвода
Војвода

Порука: 1633
Приступио: сеп 2004

Албанци хоће велику Албанију до Ниша? Шта мислите ви браћо С

Порука triatlon 2.4.2017. 23:21

Мислим да неће до Ниша. Порасли су им од данас апетити. Хоће до Београда и шире. Поштено.
Фахри Муслиу треба да буде премијер и\или министар спољних послова!
Тачи министар војске.
Беџет Паколи министар финансија...
Да одмах све решимо па да се не једимо сваки час.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 3.4.2017. 0:19

У Бујановцу или ту около, многе кутије су остале празне. Шиптари поново шаљу поруку да не признају државу Србију, пре месец дана су лепили албанске заставе. Је л' ћемо ми опет да се скандализујемо и изненађујемо за годину-две, хоћемо ли опет бити констернирани када нам се поново деси Ђорђе Мартиновић?

Када ће срби нешто да ураде? Како то шипци увек могу да нађу неког ко ће да краде српску шуму, ко ће да набија на колац Ђорђа, ко ће да убије српског жандарма, групу од 50ак њих која ће да прави пичвајз по Куманову . . . а срби једино могу бесконачно да паламуде!
А ако и нађу, нађу једино идиота Звекија, кретене који ломе семафоре на Теразијама . . . све мој до мојега.
Змија се бије у главу.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10181
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 16.4.2017. 19:45

Са једног другог форума:

Srbija (bez KiM) / Albanija / Kosovo (procentualno smanjenje)

1990 : 90.590 / 82.125 / 55.175
2015 : 65.657 / 32.715 / 24.594 (-27.52 / -60.16 / -55.43)

Dakle, te 1990. godine, imali smo na prostoru Srbije, Albanije i Kosova rodjenih oko 132-133 hiljade Albanaca. Dvadeset pet godina kasnije, Albanaca u Albaniji, na Kosovu i u Srbiji nesto oko 56 hiljada zivorodjenih. Za mene je ovo demografsko zanemocavanje Albanaca brutalno.

Dakle, Albanija i Albanci za 25 godina doziveli su demografski sunovrat. Niko to pre 25 godina ne bi ni pretpostavio, mada pitanje je kako bi sa postojecim resursima i stanjem ekonomije usred Evrope taj vrlo visoki natalitet mogao da se odbrani.
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 844

Порука Човек 16.4.2017. 20:07

Никад нисам веровао званичној статистици. Као што ни тада нисам веровао да Шиптара на Космету има два милиона, тако ни сада не верујем да им се број драстично смањује.

Верујем да имају нижи наталитет, али не драстично нижи. Верујем и да је наталитет Срба на Космету већи него наталитет Шиптара. Исто тако верујем да се број Албанаца у Албанији смањује, али да су они и даље, у основи, релативно млад народ.
Сврха/циљ/намера ове поруке није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију