srpskinacionalisti.com

Балије добиле по пички

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука: 318
Приступио: мар 2015

Re: Балије добиле по пички

Порука Част 25.3.2019. 21:05

Zola ::Па немој бре тако ти си окорели БоТолија и џеремајац а ономад на оним изборима 2004 и 2008 БоТа имао највеће упориште у екстремно европским општинама Нови Пазар,Тутин итд ма ту је покидао и овај кретенски круг двојке Врачар,Стари Град,тамо ови забрађани 90% били за вас а сад се овако радујеш овоме па нема смисла,ја оно реално нисам ни радостан ни тужан пиште ми јаја,радује ме једино што је дефлорисан смрдљиви Нови Зеланд и Аусттралија као шатро неки толерантисти а и што су се муслимани довукли и до те најзабитије западне вукојебине и ја им само желим да их буде што више и више. :lol:

Управо то што сам подебљао, нема дилеме, запад је подмукла курва, горе, салонски силеџија који се прави господин, то већ траје вековима, тако да ништа ново о западној подмуклости.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10303
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Re: Балије добиле по пички

Порука Vranac 25.3.2019. 22:06

Republikanac ::
imenijevazno ::https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=03&dd=15&nav_category=78&nav_id=1518001

Нису сви плачипи.ке као они који себе називају српски националисти. Има људи који су спремни да раде, а не само да цвиле.

Српски националисти (сем можда пар изузетака, кретена) традиционално не подржавају убијање верника у њиховим богомољама (то су усташки фазони). А теби наравно нико не брани да узмеш калашњиков, одшеташ се до Бајракли џамије и почнеш да рокаш (ово ти кажем пошто видим да се ложиш на те ствари)...

Taj ће да иде да рока. Па тај не зна да држи пушку. Једино где је пуцао је мишем на компјутеру, па се дечко наложио...

Некада је овај форум имао админе па би овакви постови у депонију. А сада је сам форум депонија оваквих ликова...
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију