srpskinacionalisti.com

Политичка партија "Јединствена Македонија"

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1916
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Политичка партија "Јединствена Македонија"

Порука Српски родољуб 22.1.2018. 10:05

Македонија је добила нову политичку партију под називом "Јединствена Македонија". Залагаће се за савез са Русијом, бориће се против уласка Македоније у НАТО и ЕУ. Основали су је некадашњи чланови и функционери ВМРО-ДПМНЕ који нису задовољни политиком партије. За председника је изабран Јанко Бачев.

Свака русофилска, антиглобалистичка опција је добро дошла.

Поздрављам оснивање партије. Надам се да ће освојити довољно гласова на наредним изборима, да ће бити релевантна снага.

Срећно!

http://expres.mk/%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D0% ... %BB%D0%B8/

http://www.pravda.rs/2018/01/22/makedon ... akedonija/

Слика
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 482
Приступио: мај 2011

Re: Политичка партија "Јединствена Македонија"

Порука imenijevazno 25.1.2018. 0:38

Поздрављам и ја ту партију, звучи ми да ће се борити против албанских терориста и милитантног албанског хегемонизма. Свако ко је вољан да стане на пут тим канибалима, мени је ок.

Ипак, у тој држави која умире, која усваја албански као званичан језик, која губи своје име, која је признала Косово и гласала за Унеско, која чим јој председник прдне а да не пита Империју за дозволу има Кумановске догађаје као резултат . . . и која има народ који мање-више то мирно гледа и не излази на улице . . . не видим светлу перспективу. Ни државе у целини, нити те партијице.

Узгред, било би занимљиво чути шта та екипа има да изјави по питању тзв. Македонске православне цркве, и бруталног прогона Српске православне цркве и оног, беше, владике Јована.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Rasa
Националиста
Националиста

Порука: 315
Приступио: сеп 2007
Место: Приштина

Порука Rasa 7.2.2018. 18:55

Исправна политичка организација у Македонији би била једино она која пропагира и ради на уједињењу са Србијом и СПЦ-ом.
Убићете ме, али не заборавите
да ћемо вас и мртви победити.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1509
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 9.2.2018. 9:51

Rasa ::Исправна политичка организација у Македонији би била једино она која пропагира и ради на уједињењу са Србијом и СПЦ-ом.

Тачно.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 14.2.2018. 14:51

Rasa ::Исправна политичка организација у Македонији би била једино она која пропагира и ради на уједињењу са Србијом и СПЦ-ом.

Стара српска болест "уједињавања". Који ће нам они к****? Први пут кад би дошло до "густо" тражили би "разједињавање". Ко и 1991. А и шта ће нам њихових 700,000 Шипаца, боље да су с њима у "заједници" него с нама...

Што се Цркве тиче Македонци нису Срби и МПЦ треба да добије аутокефалност. Идиотски став СПЦ само доприноси злој крви између два народа и то без икаквог ваљаног разлога. Где се попови умешају одмах дође до неког ср.ња. Какав црни владика Јован у Македонији и какви бакрачи, немамо ми Срби друга посла него да другим народима натурамо нашу Цркву...

Што се ове партије тиче она треба да се залаже за што боље односе са Србијом и за повлачење одлуке о признању Косова. Ако олако пређу преко тог забијања ножа у леђа онда су и они говнари као и сви други...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1048

Порука ДејанНационалистa 14.2.2018. 18:22

Republikanac ::Што се Цркве тиче Македонци нису Срби и МПЦ треба да добије аутокефалност. Идиотски став СПЦ само доприноси злој крви између два народа и то без икаквог ваљаног разлога. Где се попови умешају одмах дође до неког ср.ња. Какав црни владика Јован у Македонији и какви бакрачи, немамо ми Срби друга посла него да другим народима натурамо нашу Цркву...

Никакав проблем, само нека богослужења врше у својим црквама, а не у објектима који припадају СПЦ. Исто важи и за псеудохришћанску групацију предвођену Мирашом Дедеићем - ЦПЦ.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 14.2.2018. 22:23

Што се ове партије тиче она треба да се залаже за што боље односе са Србијом и за повлачење одлуке о признању Косова. Ако олако пређу преко тог забијања ножа у леђа онда су и они говнари као и сви други...

Залажу се за повлачење признавања Косова Метохије као независне државе. Оштро критикују албански национализам.

Никакав проблем, само нека богослужења врше у својим црквама, а не у објектима који припадају СПЦ. Исто важи и за псеудохришћанску групацију предвођену Мирашом Дедеићем - ЦПЦ.

МПЦ и такозвана "ЦПЦ" нису једно те исто. То би требао да знаш. МПЦ је настала тако што се издвојила из СПЦ. Наравно, то није било у складу са канонима. Не спорим. Али, исто тако је и СПЦ на простору данашње Македоније насилно успостављена. Морамо бити објективни. "цпц" је основала група људи, класична су политичка организација.

СПЦ треба да призна МПЦ. Не видим никаквог разлога да Македонци немају своју аутокефалну цркву?
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1048

Порука ДејанНационалистa 14.2.2018. 22:39

Српски родољуб ::Морамо бити објективни. "цпц" је основала група људи, класична су политичка организација.

Управо то сам и мислио написавши да се ради о псеудохришћанској групацији.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 17.2.2018. 19:17

чокалиска говна!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Šutko
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 142
Приступио: феб 2015

Порука Šutko 26.2.2018. 21:18

Добро је што се проруска партија у Горњој Македонији етаблирала,
медјутим мале су шансе да тамошњи народ масовно буде проруски оријентисан,
а главн иразлог је тај што им Руси ипак не признају црквену аутокефалност.

Да ли бисмо ми сматрали Русе браћом, а да нам саветују да припаднемо рецимо Бугарској Православној Цркви.
Тешко.

Оспоравање цркве је велика увреда за сваког и то други мречима значи да се не признаје и народ и да се легитимише аспирација неког другог, већег народа над тим.
Па због непризнавања аутокефалности је у Украјини настао Мајдан. Бар 10 % Украјинаца који нису могли да се одлуче да л ће бити за Брисел ил' Москву, на крају се окренуло Бриселу искључиво зато јер им Москва оспорава аутокефалност а тиме и народ а тиме доказује да има претензије.

Тако да ни од ове приче нема неке подршке тим пре што је најгласније промакедонска у последње време Турска.
Једино сам од Турака (и помало од Ангеле Меркел) чуо критику Грка и да Грци не могу толик ода се питају како ће се суседан народ звати и да на то немају право.
Само Турци се по том питању огласише. Остали ћуте да се Грцима не замере.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 26.2.2018. 21:24

Шутко, Руси вероватно то говоре како не би покварили односе са СПЦ. Званично су рекли да подржавају дијалог између СПЦ и МПЦ... Српска црква мора схватити да народ у Македонији не жели да буде под јурисдикцијом СПЦ, и да неће ништа добити тиме што оспорава аутокефалност МПЦ. Руси су требали да помогну да се спор реши, да убеде СПЦ да коначно призна МПЦ...

Ова партија ће свакако прећи цензус. И то нешто значи. Подржава је доста разочараних присталица ВМРО ДПМНЕ.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 28.2.2018. 15:17

Српски попови су тешки идиоти који не виде даље од свог носа те су спремни да овај беспотребни спор са Македонцима траје у наредних 1,000 година. Боли њих рацку што је то политика противна националним интересима, њима је до националних интереса ко до мога (сетимо се само нечасне улоге Цркве деведесетих када је подржавала про-западну банду)...
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 28.2.2018. 16:07

Дај бре не серите. Македонија је део Србије и нема никакве МПЦ, чокалије ће кад тад морати да прихвате истину и буду грађани СРБИЈЕ.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3783
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 28.2.2018. 16:16

сетимо се само нечасне улоге Цркве деведесетих када је подржавала про-западну банду

Подржавала тако што је Павле две ноћи са Преподобним ломио Караџића да пристане да га овај заступа у Дејтону? Или тако што је Иринеј бачки стално диванио код Мире и поклањао јој иконе?
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 28.2.2018. 16:21

Зорад ::
сетимо се само нечасне улоге Цркве деведесетих када је подржавала про-западну банду

Подржавала тако што је Павле две ноћи са Преподобним ломио Караџића да пристане да га овај заступа у Дејтону? Или тако што је Иринеј бачки стално диванио код Мире и поклањао јој иконе?

Ма поповима је било главно да се реше "комуниста", подржали би они и црног ђавола а не ону јадну опозицију деведесетих...
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 2 гостију