srpskinacionalisti.com

Нови сукоб на Блиском Истоку

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4561
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Re: Нови сукоб на Блиском Истоку

Порука SMUK 14.12.2017. 14:58

Ниси помињао Стрелкова, али си рекао за Србску Акцију да је "антисрбска неонацистичка акција". :roll:
А Игор Стрелков је дао подршку Србској Акцији, као и многи други Руски родољуби, па онда самим тим и њих сматраш за "антисрбе" и "неонацисте" ако тако сматраш Србску Акцију.

To nema nikakve veze, tako da nemoj lupetati.

Заправо, поменути текст никад нисам ни прочитао, тако да

Pa onda si totalno neozbiljan.

Већ сам рекао да не мислим на све групе.

Mislio si na neke marginalce, koji veruju da će oni povratiti zemlju, a ne Bog koji je to obećao. To su sekularni idioti koji su osuđeni na propast.

А кад су поменути извршили политичку еволуцију, тј. кад су променили ставове?

Onoga dana kad su ušli u vlast.

Ово је, извини, оно ,,причам ти причу". И Хитлер је говорио кад је освојио Рајнску област, Судете, присвојио Аустрију, итд, да само ,,брани угрожене Немце", позивао се на међународно право и разне споразуме.

Hitlera niko nije napadao kao što su arapske države napale Izrael.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 14.12.2017. 15:00

тако да то што он пљује Србску Акцију

SA jeste neonacistička organizacija i zato ti ne treba neka posebna pamet da bi to shvatio.
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 888
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 14.12.2017. 16:58

SMUK ::
тако да то што он пљује Србску Акцију

SA jeste neonacistička organizacija i zato ti ne treba neka posebna pamet da bi to shvatio.

Ето видиш Смуче да ти сад лупаш глупости и етикетираш људе без икаквог разлога. :roll: Мислим да треба теби доста памети да би схватио неке ствари, само су комунисти тако етикетирали без разлога ко год је против њихове секте. Тако да Смуче, уозбиљи се мало и памет у главу. :wink:
Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 14.12.2017. 18:57

Ето видиш Смуче да ти сад лупаш глупости и етикетираш људе без икаквог разлога. :roll: Мислим да треба теби доста памети да би схватио неке ствари, само су комунисти тако етикетирали без разлога ко год је против њихове секте. Тако да Смуче, уозбиљи се мало и памет у главу.

Ajde produži dalje.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3804
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 14.12.2017. 21:15

Смук је Циониста , у свакој теми где се помене Изаел га брани иако је он на првом месту модерна неонацистичка творевина , једина такве врсте данас у свету.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 14.12.2017. 22:32

origin ::Смук је Циониста

Nisam cionista jer su oni sekularisti.

у свакој теми где се помене Изаел га брани

Naravno da ću da ga branim.

иако је он на првом месту модерна неонацистичка творевина , једина такве врсте данас у свету.

Ne lupaj, Izrael je jedna od najdemokratskijih država u svetu.
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Обилић 14.12.2017. 23:03

SMUK ::Ne lupaj, Izrael je jedna od najdemokratskijih država u svetu.

:lol: :lol: :lol:
Е да ти право кажем, насмејао си ме поштено, већу глупост још нисам чуо. :D

Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1511
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 15.12.2017. 7:53

SMUK ::Pa onda si totalno neozbiljan.

Не, Смуче, мислим да си овде једино ти тотално неозбиљан. :wink:

Mislio si na neke marginalce

Не, покрете и групе које сам навео никако нису ,,маргиналци", ма колико то понављао. Уозбиљи се, Смуче. :wink:

Onoga dana kad su ušli u vlast.

Аха, значи, Шешељ кад је ушао у власт са Слобом се одрекао идеје Велике Србије. Уозбиљи се, Смуче.

Hitlera niko nije napadao kao što su arapske države napale Izrael.

То су финесе сад, објаснио сам суштину. Свака држава има своје циљеве, а она легитимистичка средства и пароле (,,међународно право", легитимитет, угроженост) потеже само да служи тим циљевима. Да се не лажемо, сви то раде.

Обилић ::Тако је Ратниче, али сви смо помало ипак се понадали да ће Трамп бити бољи од његових претходника и да ће усмерити америчку политику у другом правцу, али показао се врло брзо исти као сви његови претходници и никакве разлике нема између њега и Клинтонових, они су сви у истој причи, само их неке нијансе разликују. Овде су код нас скоро сви медији са великим одушевљењем најављивали Трампов долазак и славили кад је победио, чак су биле и пароле типа, "Трампе Србине", али отрежњење је стигло врло брзо јер је одавно он показао своје право лице. :doubt:

Али, Трамп јесте променио доста тога. Насупрот досадашње пропалестинске политике и одбијања претходних администрација да признају Јерусалим (због чега је Натањаху својевремено Обаму назвао ,,антисемитом"), Трамп је сада урадио све супротно.
Сад га зато пљују са свих страна, не знам да ли пратиш, али медији у ЕУ и САД, попут ЦНН-а и сличних пљују Трампову одлуку, пљују Израел и његову политику.

Не знам шта си ти очекивао од Трампа, али он јесте у много чему почео да мења досадашњу политику САД. Сад, видећемо колико ће то да иде.

Обилић ::
Е да ти право кажем, насмејао си ме поштено, већу глупост још нисам чуо. :D

А зашто те је насмејао? Израел јесте најдемократскија држава, ако не на свету, онда сигурно на Блиском Истоку. Тамо је све дозвољено, свако има право да лупа и ради шта хоће. Чак су, по мом мишљењу, претерали са тим. И многи Јевреји (ултраортодоксни највише) се буне против тога.

Арапи, на пример, имају сва грађанска и политичка права, имају своје представнике у државним институцијама, војсци, кнесету, итд.

Тако да, стварно не видим шта те је ,,насмејало" у Смуковом коментару, кад је он ту потпуно у праву?
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1511
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 15.12.2017. 7:59

Иначе, мени је лично блиска и сиријска национал-социјалистичка БААС партија, пре свега због њеног секуларизма и позитивног односа према сиријским хришћанима. И противник сам израелске политике која је уперена против Сирије. Али, то су стратешке политике, Сирија је против Израела. Што јесте, јесте. Зато је Израел и финансирао ИСИЛ, против Сирије.

И Сирија је, у поређењу са мнопгим блискосточним државама нарочито шеријатским монархијама, била пример демократије у том региону.

Иначе, надам се и навијам за победу БААС партије и Асада у Сирији.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Обилић 15.12.2017. 11:25

Ратниче, није Трамп уопште ништа променио, америчка политика је остала иста, не знам ко њега тамо пљује када је Израел увек био највернији савезник Америке на блиском истоку, и када Јевреји владају како Америком тако и читавим светом, све конце у рукама држе управо Јевреји, чак је и Трамп пореклом Јеврејин. Тако да ово ништа не изненађује од њега и ништа ја нисам ни очекивао од њега да промени америчку политику, већ су наши медији са одушевљењем најављивали његов долазак као да је неки месија, а показао се да је исти као и његови претходници који су само лутке у рукама крупних играча и тајних друштава. :roll:

Наравно да ме врло насмејао Смуков коментар јер већу глупост још нисам чуо, ако је по Смуку Израел "најдемократскија" држава на свету онда је и Хитлерова Немачка такође била "најдемократскија држава на свету", мислим да нема неке посебне разлике између овог Израела и нацистичке Немачке. :wink:

Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 15.12.2017. 18:08

Да није Смука небисте се смејали, зар не?
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Обилић 15.12.2017. 18:50

Како не би Вемо, па ту сте ти и Зорад да нас увесељавате сваки дан, без вас двојице ништа од смејања. :wink:

Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1272
Приступио: јул 2015

Порука M-91 15.12.2017. 23:38

Обилић ::Ратниче, није Трамп уопште ништа променио, америчка политика је остала иста, не знам ко њега тамо пљује када је Израел увек био највернији савезник Америке на блиском истоку, и када Јевреји владају како Америком тако и читавим светом, све конце у рукама држе управо Јевреји, чак је и Трамп пореклом Јеврејин. Тако да ово ништа не изненађује од њега и ништа ја нисам ни очекивао од њега да промени америчку политику, већ су наши медији са одушевљењем најављивали његов долазак као да је неки месија, а показао се да је исти као и његови претходници који су само лутке у рукама крупних играча и тајних друштава. :roll:

Слика
Србија нема алтернативу!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 17.12.2017. 13:49

Е да ти право кажем, насмејао си ме поштено, већу глупост још нисам чуо.

Dobro, koji je član ovog foruma bio u Izraelu sem Smuka i video na licu mesta šta se radi?
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Обилић 17.12.2017. 19:07

Е да ти право кажем, насмејао си ме поштено, већу глупост још нисам чуо.

Dobro, koji je član ovog foruma bio u Izraelu sem Smuka i video na licu mesta šta se radi?

Смуче, не видим уопште какве везе има то што си био у Израелу и што си видео шта се ради, многи су тако били и у Хрватској па су одушевљени као ти са Израелом, и сада треба да им верујем да Хрвати "нису" усташе већ да "воле" Србе, јер су они одушевљени са њиховим морем и гостопримством, ма да, како да не, само што им нисам поверовао. :doubt: Тешко да се може веровати и једнима и другима, како Хрватима тако и Израелцима. Знаш како каже чувена пословица, "не веруј латинима ни кад ти поклоне носе". [-X

ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 11 гостију