srpskinacionalisti.com

Нови сукоб на Блиском Истоку

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4651
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Re: Нови сукоб на Блиском Истоку

Порука SMUK 10.12.2017. 15:31

Еј, Смуче, мало ми је постало претерано то да чим се помену Јевреји и ционисти да се вечито као противаргумент помињу некакви ,,неонацисти". Поготово ако се зна да и сам ционизам је често комбиновао елементе екстремног национализма и социјализма. И поготово ако се зна да су одређени ционисти активно радили на томе да склопе савез са нацистичком Немачком и Хитлером. Дакле, помињање ,,неонациста" кад се о Јеврејима прича, сад већ постаје мало претерано.

Ja ne preterujem nego govorim argumentovano, priču o stvaranju Velikog Izraela i migrantskoj krizi je izmišljotina preneta sa neonacističkog sajta: http://www.renegadetribune.com/the-refugee-crisis-and-the-creation-of-greater-israel/

Но, дакле, Велики Израел. Не то није никаква ,,неонацистичка измишљотина", од кад је успостављена држава Израел циљ великог броја (углавном десних) циониста је био стварање Великог Израела на оним територијама који му, по Библији, припадају тј. на територијама Израела Цара Давида. То је факт.
То је много пута била званична политика Израела, поготово кад су десни ционисти владали Израелом.

Ево нечег о томе: https://en.wikipedia.org/wiki/Greater_Israel

Ово је плакат ционистичког покрета ,,Иргун":

To je kao i kad SRS lepi plakate Velike Srbije.

На плакату се јасно виде границе ,,Великог Израела" под називом ,,Ерец Израел". При томе, Иргун није нека безначајна група, реч је о једној од најозбиљнијих ционистичких (десни ционизам) група, из које су изашли многи израелски државници, на пример, Менахем Бегин, Аријел Шарон, итд. Из Иргуна је практично настала израелска политичка партија ,,Ликуд" која данас влада Израелом.

Isto kao što su Vučić i kompanija izašli iz SRSa.

Зар ти мислиш да ционисти тек тако одустају од својих кључних циљева? Нису Јевреји ко неки народи па да се олако одричу својих националних циљева. :wink:

Cionisti su širok pojam ima ih milion frakcija i svako ima svoje zamisli i ideje, ali država Izreal je ostavarila 90% svojih nacionalnih interesa i sada je glavna državna politika odbrana Izraela, a ne osvajanje drugih teritorija.

Па шта ти мислиш, зашто је Израел у ратовима освајао територије Јордана, Арабије, Египта и Сирије? Итек су их под тешким притисцима напустили.

To su bili odbrambeni ratovi, a ne osvajački.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1639
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 10.12.2017. 15:40

СлобаСрбија ::Подршка Израелу против муслиманских терористичких хорди.

Иако сматрам да је боље бити неутралан по том питању, и моје симпатије су ипак на страни Израела. Израел је за мене, у много тога, држава за узор. Прави пример одлучне националне државе која свим средствима брани своје циљеве и интересе. Ционизам је такође један прави пример једне одлучне и јаке националне идеологије. Конкретно, мислим на десни ционизам. Леви ционизам је доста мекши.

Тако да, да не мисле неки како ја овде пљујем Јевреје, не напротив, поштујем Јевреје и десни ционизам који је у суштини и изнео борбу за државу Израел. Није лева Хаган створила Израел, него десни Иргун и Лехи. Они нама Србима у много чему могу бити узор, а и пријатељски су настројени према Србима, Србији и нарочито Републици Србској.

M-91 ::[

И не само то , него владање читавим светом и успостављање тоталне доминације над нејеврејима - гојама. :wink:

Не луппетај, одавно сам те твоје небулозе разбуцао као глупости и објаснио ти суштину Хитлеровог антисемитизма. :wink:
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 10.12.2017. 15:54

SMUK ::
Ja ne preterujem nego govorim argumentovano, priču o stvaranju Velikog Izraela i migrantskoj krizi je izmišljotina preneta sa neonacističkog sajta: http://www.renegadetribune.com/the-refugee-crisis-and-the-creation-of-greater-israel/
.

Смуче, какве ја везе имам са овим трабуњаима? Нити сам ја поставио овај линк као извор, нити сам писао нешто слично. Нити је тај извор једини који о томе говори.

,Велики Израел" је циљ једне ционистичке фракције која се назива ,,ционистички ревизионизам" и десни ционизам, јасно сам назначио на шта мислим. Дакле, идеја Великог Израела је идеја десног ционизма која се заснива на тежњи да се формира на држава на територијама Царства Цара Давида. Све ти је фино објашњено на оном линку тако да нема потребе за неким линковима са којима ја немам везе.
Уозбиљи се. :wink:

To je kao i kad SRS lepi plakate Velike Srbije.

Па да, зато што је циљ СРС Велика Србија. То је њен програмски циљ. Исто као што је циљ ових циониста Велики Израел. Ти боље од њих знаш шта је њима циљ? И зашто тај циљ не би био легитиман и зашто би био споран?
Сваки народ има право да се бори за свој циљ, па и Јевреји. Зар није тако?
Isto kao što su Vučić i kompanija izašli iz SRSa.

Поређење уопште није на месту. Поређење једног Менахема Бегина, Аријела Шарона или Јицака Шамира, националисте, борце, генерале и државнике са Вучићем и СНС-ом-то је екстремно претеривање.

Cionisti su širok pojam ima ih milion frakcija i svako ima svoje zamisli i ideje, ali država Izreal je ostavarila 90% svojih nacionalnih interesa i sada je glavna državna politika odbrana Izraela, a ne osvajanje drugih teritorija.

Знам, зато сам и јасно нагласио да мислим о десним ционистима. Навео сам конкретно покрете и партије са том идејом. Како да ти је то промакло?

To su bili odbrambeni ratovi, a ne osvajački.

Јел? А што се онда Израел задржавао на тим територијама и требали су велики притисци и претње да се повуку?

ПС: И да, Смуче, требало је већ одавно да схватиш да немам никакве антисемитске идеје, да не верујем у глупаву теорију да ,,Јевреји владају светом", итд, што показују и многи моји коментари на овом форуму када сам се сукобио са онима који такве небулозне идеје износе. Тако да нема никакве потребе да, кад причаш са мном о тој теми, помињеш некакве неонацисте. Јер, ја немам везе са изворима које пласирају неонацисти, моје тврдње се заснивају на озбиљним изворима. :wink:
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 10.12.2017. 16:29

Смуче, какве ја везе имам са овим трабуњаима? Нити сам ја поставио овај линк као извор, нити сам писао нешто слично. Нити је тај извор једини који о томе говори.

Na osnovu toga praviš svoje proekcije.

,Велики Израел" је циљ једне ционистичке фракције која се назива ,,ционистички ревизионизам" и десни ционизам, јасно сам назначио на шта мислим. Дакле, идеја Великог Израела је идеја десног ционизма која се заснива на тежњи да се формира на држава на територијама Царства Цара Давида.

To je cilj koji je neostvarljiv i slede ga marginalne grupe.

Исто као што је циљ ових циониста Велики Израел

Ne svih! Cionisti imaju milion frakcija i svaka ima svoje ciljeve.

Поређење једног Менахема Бегина, Аријела Шарона или Јицака Шамира, националисте, борце, генерале и државнике са Вучићем и СНС-ом-то је екстремно претеривање.

Ja nisam poredio ljude već političku evoluciju.

Знам, зато сам и јасно нагласио да мислим о десним ционистима. Навео сам конкретно покрете и партије са том идејом. Како да ти је то промакло?

Pa i u njima imaš milion frakcija.

Јел? А што се онда Израел задржавао на тим територијама и требали су велики притисци и претње да се повуку?

Zato što je to bio garant mira. Nije Izrael napadao okolne države već one njega, Sirija, Jordan, Egipat napadnu Izrael, a Izrael ih potuče do nogu i kontraofanzivom okupira njihove teritorije, a onda međunarodni faktor primora Izrael na povlačenje.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1395
Приступио: јул 2015

Порука M-91 10.12.2017. 21:23

Браћа из Србске Акције:

Нова (Трампова) политика Сједињених држава на Блиском истоку у почетној фази била је таква да су арапске земље теране да у пакету делују координирано са Израелом против Ирана, те су Палестинци постали колатералне жртве арапско-израелског зближавања. Последњих дана Трамп је још огољеније исказао свој пројеврејски став и признао Јерусалим за главни град бандитске државе Израел.
На тај начин, Трамп је показао да је заправо најобичнија ционистичка марионета и фолирант коме је у америчком изборном циркусу била намењена улога политичара који глуми бунт како би каналисао антисистемске гласове. Србска Акција је након његове изборне победе указивала да не треба бити еуфоричан јер је америчка политика одавно зацементирана те је тешко променити њен смер, као и то да је мало вероватно да у САД у постојећој ситуацији на највише државне функције може доћи неко ко искрено исповеда ставове које је Трамп износио у кампањи. Верујемо да ће овакво скидање маске, додатно искомпромитовати ове две ционистичке и терористичке творевине - САД и Израел.

Слика
Србија нема алтернативу!
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10321
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 11.12.2017. 2:56

rade ::Odlicno! Tramp ovim zabija jos jedan klin izmedju SAD i ostatka sveta. Polarizovana SAD na unutrasnjem planu, sve podeljeniji zapadni blok na medjunarodnom planu, pomirenje Zapada sa islamskim svetom dalje nego ikada... Sto vise ispoljavanja americke pristasnosti, to i manji njihov kredibilitet kao pregovarac i posrednik kako drugde tako i kod nas...

Једини паметан пост на целој теми =D>
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 11.12.2017. 13:05

Браћа из Србске Акције:

PalestinBska akcija. :badgrin:
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1395
Приступио: јул 2015

Порука M-91 11.12.2017. 15:59

Браћа из Србске Акције:

PalestinBska akcija. :badgrin:

Још један квази-виспрен "хахаха, заголицај ме да се насмејем" покушај хумора од стране верног јеврејског измећара смука . :mrgreen:

Жалим случај, више среће други пут. :wink:
Србија нема алтернативу!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 12.12.2017. 2:36

Жалим случај, више среће други пут.

Antisrpska neonacistička akcija. Jel valja ova? :mrgreen:
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 888
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 12.12.2017. 11:35

Жалим случај, више среће други пут.

Antisrpska neonacistička akcija. Jel valja ova? :mrgreen:

Значи по теби Смуче је онда и Игор Стрелков "неонациста" и "антисрбин", пошто и Игор Стрелков подржава србске родољубе и националисте из Србске Акције и чак је био у посети код њих да им пружи подршку.
Јадно и бедно Смуче од тебе да искрене борце за Србију и Русију попут Игора Стрелкова тако називаш, који је био добровољац у Републици Србској и дао велики допринос Србској слободи. :shock: :?
Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену, Скадру, Дубровнику и Книну!!!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 13.12.2017. 14:16

Значи по теби Смуче је онда и Игор Стрелков "неонациста" и "антисрбин", пошто и Игор Стрелков подржава србске родољубе и националисте из Србске Акције и чак је био у посети код њих да им пружи подршку.
Јадно и бедно Смуче од тебе да искрене борце за Србију и Русију попут Игора Стрелкова тако називаш, који је био добровољац у Републици Србској и дао велики допринос Србској слободи.

Ja nigde nisam pominjao tog Strelkova, ne znam gde si to video. Pričaš napamet..
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Обилић 13.12.2017. 18:14

SMUK ::Ja nigde nisam pominjao tog Strelkova, ne znam gde si to video. Pričaš napamet..

Ниси помињао Стрелкова, али си рекао за Србску Акцију да је "антисрбска неонацистичка акција". :roll:
А Игор Стрелков је дао подршку Србској Акцији, као и многи други Руски родољуби, па онда самим тим и њих сматраш за "антисрбе" и "неонацисте" ако тако сматраш Србску Акцију. :-k
Само би требао да знаш да је Србска Акција од самог почетка пружала пуну подршку Новорусији и Руском народу из Новорусије у борби против Украјинских нациста и чак су из Србске Акције и ишли у Новорусију како би пружили подршку нашој браћи која се боре за своју слободу. =D>

Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 14.12.2017. 7:53

Na osnovu toga praviš svoje proekcije.

Заправо, поменути текст никад нисам ни прочитао, тако да... :wink:

Ne svih!

Смуче, понављаш у круг једно те исто. Већ сам рекао да не мислим на све групе. :wink:

Ja nisam poredio ljude već političku evoluciju.

А кад су поменути извршили политичку еволуцију, тј. кад су променили ставове?

Zato što je to bio garant mira. Nije Izrael napadao okolne države već one njega, Sirija, Jordan, Egipat napadnu Izrael, a Izrael ih potuče do nogu i kontraofanzivom okupira njihove teritorije, a onda međunarodni faktor primora Izrael na povlačenje.

Ово је, извини, оно ,,причам ти причу". И Хитлер је говорио кад је освојио Рајнску област, Судете, присвојио Аустрију, итд, да само ,,брани угрожене Немце", позивао се на међународно право и разне споразуме.

Пре него што запениш зашто поредим Израел и Хитлера, само желим да ти укажем- то позивање на званичне изговоре, легитимитете, споразуме, не треба превише узимати здраво за готово. Свака држава своје циљеве и акције мора да поткрепи нечим, било то стварно или не. Тако да... :wink:
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 14.12.2017. 7:56

Обилић ::
SMUK ::Ja nigde nisam pominjao tog Strelkova, ne znam gde si to video. Pričaš napamet..

Ниси помињао Стрелкова, али си рекао за Србску Акцију да је "антисрбска неонацистичка акција". :roll:
А Игор Стрелков је дао подршку Србској Акцији, као и многи други Руски родољуби, па онда самим тим и њих сматраш за "антисрбе" и "неонацисте" ако тако сматраш Србску Акцију. :-k
Само би требао да знаш да је Србска Акција од самог почетка пружала пуну подршку Новорусији и Руском народу из Новорусије у борби против Украјинских нациста и чак су из Србске Акције и ишли у Новорусију како би пружили подршку нашој браћи која се боре за своју слободу. =D>

Претерује Смук, свакако, јер није однос прерма циониозму мерило србског родољубља, тако да то што он пљује Србску Акцију која је против ционизма, јесте претеривање с његове стране.

Али, с друге стране, ови из Акције ми нису јасни. Они кажу ,,Трамп је сад показао своје право лице". Ма није, Трамп је још у кампањи најављивао овај потез, тако да ми није јасно чему сад разочарење.
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Обилић 14.12.2017. 10:33

Тако је Ратниче, али сви смо помало ипак се понадали да ће Трамп бити бољи од његових претходника и да ће усмерити америчку политику у другом правцу, али показао се врло брзо исти као сви његови претходници и никакве разлике нема између њега и Клинтонових, они су сви у истој причи, само их неке нијансе разликују. Овде су код нас скоро сви медији са великим одушевљењем најављивали Трампов долазак и славили кад је победио, чак су биле и пароле типа, "Трампе Србине", али отрежњење је стигло врло брзо јер је одавно он показао своје право лице. :doubt:

ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 9 гостију