srpskinacionalisti.com

Нови сукоб на Блиском Истоку

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4480
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Re: Нови сукоб на Блиском Истоку

Порука SMUK 25.12.2017. 21:27

Nacisti, fašisti, ustaše, vmro, Bugari.. koji su nas ubijali i satirali su nam prijatelji, a Jevreji, Cigani sa kojima smo od tih istih zajedno stradali su nam neprijatelji. To je nova istorija evropske Srbije.
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 530
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 25.12.2017. 21:51

Србски ратник ::То није тај Рудолф Хес, него овај Рудолф Хес:
Могао си мало да се информишеш, пре него што си одмах посумњао у наведено. :wink:

ухххх, моја грешка ондаК, извињавам се што нисам знао да су била двојица, нисам неки нациста, мада ћеш ти сада извући и трећег?
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 465
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 25.12.2017. 22:43

Повика на вука, а лисице месо једу . . .
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1184
Приступио: јул 2015

Порука M-91 25.12.2017. 23:07

SMUK ::Nacisti, fašisti, ustaše, vmro, Bugari.. koji su nas ubijali i satirali su nam prijatelji, a Jevreji, Cigani sa kojima smo od tih istih zajedno stradali su nam neprijatelji. To je nova istorija evropske Srbije.

Лупеташ ко отворен прозор, јудеофилчићу. Ово је 2017 . а не 1941. година и нама су данас главни непријатељи јевреји . Ови остали - САД, ЕУ, НАТО, ММФ.... су само њихови инструменти и слуге. :wink:

П.С. одсели се у неку циганмалу , јеврејски ортодоксни гето или Блиски исток па тамо уживај са својим љубимцима у њиховој предивној култури - ако су блесави да те приме. :mrgreen: :mrgreen:
Србија нема алтернативу!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 25.12.2017. 23:09

imenijevazno ::Повика на вука, а лисице месо једу . . .

Да, повика на муџосе, комуњаре и Амере... а чифути управљају свима њима. :wink:
Србија нема алтернативу!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2615
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 25.12.2017. 23:54

Кад већ споменусте СРС... Колико се сећам 2000-и неке је једна делегација СРС отишла у Газу и тамо се састала са Хамасом...

Наравно, разумем ја и СРС: логика (барем у то доба) је била "непријатељ мога непријатеља је мој пријатељ" а највећи непријатељ радикалима тада је (а вероватно је и сада) била Америка...

ПС. Агресивни ови стормфронтовци, нема шта...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6268
Приступио: мар 2006

Порука Коста 26.12.2017. 0:30

- после "краће" забуне (од неких 25 година) Срби се враћаiу старим приiатељствима: браћи Арапима!

- а Израел iе кључни играч империiализма. Америчког имперiализма.

- па ниiе Друг Маршал био луд: "маiку вам божiу империiалистичку", хехе...

- `оћу да чуiем похвале за Маршала! Ипак iе Тиле био фаца, а?
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1509
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 26.12.2017. 7:19

Српски родољуб ::Добро си ме подсетио. Даћу човеку читуљу. Исто као што су браћа Македонци Рудолфу Хесу. ;-) Овај је осуђен на доживотни затвор!

Што се мене тиче, можеш и Анте Павелићу да даш читуљу. На крају крајева, твоја ,,македонска браћа" су обилато сарађивала са усташама.
Тако да... :wink:

Српски родољуб :: Проблем је што ни четничка, а ни усташка организација нису хтеле да чују за споразум.

Тачно, а ти би треебало да се запиташ зашто је то тако. :wink:

SMUK ::Nacisti, fašisti, ustaše, vmro, Bugari.. koji su nas ubijali i satirali su nam prijatelji, a Jevreji, Cigani sa kojima smo od tih istih zajedno stradali su nam neprijatelji. To je nova istorija evropske Srbije.

Вала баш.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 26.12.2017. 7:24

Atreid ::
Србски ратник ::То није тај Рудолф Хес, него овај Рудолф Хес:
Могао си мало да се информишеш, пре него што си одмах посумњао у наведено. :wink:

ухххх, моја грешка ондаК, извињавам се што нисам знао да су била двојица, нисам неки нациста, мада ћеш ти сада извући и трећег?

Нема трећег, јасно сам написао Рудолф Хес, заповедник у Аушвицу. То што ти ниси информисан је друга ствар. :wink:

Republikanac ::Кад већ споменусте СРС... Колико се сећам 2000-и неке је једна делегација СРС отишла у Газу и тамо се састала са Хамасом...

.

Е видиш, ово нисам знао. Сећам се да су ишли код Садама, али ово нисам знао.
Ал добро, нико није савршен.

Међутим, вероватно су се манули тога кад су видели да су бошњачки муслимани и разне сорошевске бабе главна подршка са Балкана Хамасу и сличним покретима. Јер, уклапа им се концепција:
Израел- геноцидна држава, Република Србска - геноцидна држава.
Палесстинци жртве-Бошњаци жртве.

То је њихова концепција, коју прихватају и хамасовци. Тога би србски националисти требали да буду свесни.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1853
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 26.12.2017. 8:11

Што се мене тиче, можеш и Анте Павелићу да даш читуљу. На крају крајева, твоја ,,македонска браћа" су обилато сарађивала са усташама.
Тако да... :wink:

Не само да ћу му дати читуљу, него ћу му и упалити свећу. ;) Помолићу се за његову душу. До скоро си тврдио да су Бугари сарађивали са усташама, а сада кажеш да су Македонци. Одлучи се. :D Јесу сарађивали, али то је била сарадња против заједничког непријатеља. Свакакви савези су постојали у прошлости.

Проблем је што ни четничка, а ни усташка организација нису хтеле да чују за споразум.

Одговор је јасан. Усташка емиграција није желела да се одрекне оних територија за које је сматрала да су хрватске. Четничка емиграција није желела било какву сарадњу са усташама, па ни рушење Југославије. За многе емигранте је и Југославија била у реду, макар као прелазно решење, јер су сви Срби живели у једној држави.

Читао сам да је неки усташки емигрант желео да уз помоћ СССР обнови независну хрватску државу. Заборавио сам како се звао. Усташки емигранти јесу били антикомунисти, али су у први план стављали антијугословенство. Нису из чиста мира подржали "Хрватско прољеће" 1971. године.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 26.12.2017. 8:54

Српски родољуб ::Не само да ћу му дати читуљу, него ћу му и упалити свећу. ;)

Рекох ти, слободно можеш и Павелићу...мислим ако те није срамота и ако немаш оно што се зове образ:

Слика
:wink:

Јесу сарађивали, али то је била сарадња против заједничког непријатеља.

А та њихов заједнички непријатељ су били Срби. :wink:
Одговор је јасан. Усташка емиграција није желела да се одрекне оних територија за које је сматрала да су хрватске. Четничка емиграција није желела било какву сарадњу са усташама, па ни рушење Југославије. За многе емигранте је и Југославија била у реду, макар као прелазно решење, јер су сви Срби живели у једној држави.

Наравно. Хрвати су хтели територије и нису хтели ништа са Србима, а Срби (четници) после свог оног геноцида, такође нису хтели ништа са Хрватима.
Ако већ то знаш, онда би требало да схваташ зашто је тај споразум био немогућ. Или ти и даље то не схваташ?
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1853
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 26.12.2017. 9:09

Наравно. Хрвати су хтели територије и нису хтели ништа са Србима, а Срби (четници) после свог оног геноцида, такође нису хтели ништа са Хрватима.
Ако већ то знаш, онда би требало да схваташ зашто је тај споразум био немогућ. Или ти и даље то не схваташ?

Схватам ја то, свестан сам да су усташка и четничка емиграција имале своје разлоге за одбијањем сарадње. Али, и даље сматрам да је тај споразум био ок, добили бисмо независну државу, срушило би се то зло звано Југославија. Источна, Босна, Источна Херцеговина. Шта би данас многи дали да су те територије у саставу Србије...

Успут, како убацујеш те слике на форум?
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4480
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 26.12.2017. 13:57

2017. не 1941. година и нама су данас главни непријатељи јевреји

Kroatofilčiću nama su isti neprijatelji kao i 1941, ništa se nije promenilo!

П.С. одсели се у неку циганмалу , јеврејски ортодоксни гето или Блиски исток па тамо уживај са својим љубимцима у њиховој предивној култури

I ti se odseli u Ljubiški, pa tamo uživaj sa svojom braćom ustašama u njihovoj predivnoj euro-nacističkoj kulturi.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 26.12.2017. 18:41

SMUK ::
2017. не 1941. година и нама су данас главни непријатељи јевреји

Kroatofilčiću nama su isti neprijatelji kao i 1941, ništa se nije promenilo!

П.С. одсели се у неку циганмалу , јеврејски ортодоксни гето или Блиски исток па тамо уживај са својим љубимцима у њиховој предивној култури

I ti se odseli u Ljubiški, pa tamo uživaj sa svojom braćom ustašama u njihovoj predivnoj euro-nacističkoj kulturi.

1. Нацистичка Немачка не постоји, ово што се данас зове "Немачком" је само окупациона зона новог светског поретка од 1945. до данас. :wink: Чак и јебена Канада има базе по "Немачкој" , шта рећи даље. :? Исто важи и за "Италију", "Мађарску", "Бугарску", "хрватску".....

2. Жалим случај , али вукојебине типа хрватске, муслиманско-хрватске педерације, албаније , израела... ме не занимају нимало. :wink: Мени је једино Србија у срцу и ништа друго.

3. ни са Немачком 1941. не бисмо ратовали да није било англофилског и совјетофилског олоша који је викао "боље гроб, него роб" 27. марта. Зликовци стаљин и черчил су се одмах обрадовали што ће добити гомилу јефтиног топовског меса за рат против Немачке. Чак су и великани типа Милоша Црњанског или Иве Андрића били ЗА пакт који је потписан 25. марта, само су се неки пајсери нашли да приговарају. :evil:
Србија нема алтернативу!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 26.12.2017. 19:38

П.С. Ти задњи имаш право неком да говориш да је "хрват" све док пишеш том рогатом латиницом - гајевицом. :wink:
Србија нема алтернативу!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 4 гостију