srpskinacionalisti.com

Нови сукоб на Блиском Истоку

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2617
Приступио: феб 2014

Re: Нови сукоб на Блиском Истоку

Порука Republikanac 25.12.2017. 12:16

Него... Колико у Србији има Јевреја? Пар хиљада? Ако и толико...

Мени је некакав вирулентни анти-семитизам у једној земљи где Јевреја практично и нема тотално безвезе.

Немам ништа против тога да се критикују аспекти израелске политике и не сматрам то анти-семитизмом (улога Израела у стварању ИСИС-а, дестабилизација Сирије, покушаји да се Америка увуче у рат са Ираном, однос према Гази, жеља неких екстремистичких кругова да се створи „Велики Израел“, од Еуфрата до Египта јер је то наводно земља коју им је „Бог дао“ итд.). Немам ништа против тога ни да неко пљјује по Ротшилдима ако му је баш ћејф, ни да критикује Холивуд и Њујорк Тајмс, не смета ми много ни кад се баца дрвље и камење на амерички „Јеврејски лоби“ ( под условом да то не значи наметање некакве „колективне кривице“ јер ко што рекох: јеврејски кројач тешко да је крив за било шта). Али заговарати у земљи Србији где Јевреја практично и нема нека „коначна решења“ је тотални идиотизам. Поготово ме нервира када то раде људи који немају муда да са речи пређу на дела или они који не узимају у обзир да су огромна већина од тих пар хиљада Јевреја који живе у Србији њени лојални грађани.

Такође ми смета теза коју „испод жита“ шире наши анти-семити а која се састоји у следећем: Англо-Саксонци и остали Западњаци су добри ко хлеб а душе су им мекане ко памук али ето због „тих Јевреја“ воде политику какву воде. А све би било другачије само да није Јевреја. Западњаци би нас волели ко браћу најрођенију, Енглези, Американци, Немци... Сви би секли вене и због нас и због Руса. Само да нема тих злих и покварених Јевреја...

Идиотска теза, разуме се. Западна елита (а поготово англо-саксонска) је злочиначка и била би злочиначка чак и кад би Родољуб сваком Јеши дао по смртоносну ињекцију. И припадници те злочиначке елите наши су непријатељи. Ми то не смемо заборавити и никако њихову политику не смемо правдати „јеврејском завером“. У најгорем случају можемо да осудимо утицај јенкијевског „Јеврејског лобија“ али никако као некакво оправдање за „јадне“ Западњаке.

И наравно оно што вирулентни анти-семити често превиђају је да постоје и анти-глобалистички Јевреји. Један од њих је и стари српски пријатељ Мишел Чосудовски. На нету има један од најбољих анти-глобалистичких сајтова, посетите га, има се шта прочитати...

ПС. Иначе морам да признам да се често пута слатко насмејем кад видим да припадник народа који је доживео Јасеновац заговара некаква „коначна решења“, ако то није контрадикторно онда не знам шта је...

ПС2: Хитлер, кога овде неки хвале, је иначе сматрао да би за немаче аријевце било боље да су прихватили ислам него хришћанство. Ислам је сматрао религијом „ратника“ која више одговара германском менталитету док је хришћанство сматрао религијом кукавица...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1829
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 25.12.2017. 13:08

Republikanac ::Него... Колико у Србији има Јевреја? Пар хиљада? Ако и толико...

Мени је некакав вирулентни анти-семитизам у једној земљи где Јевреја практично и нема тотално безвезе.

А наградно питање за Македонца је да ли зна зашто више нема Јевреја у Србији, то је уједно и одговор на његове небулозе о негирању масовног геноцида над Јеврејима у току 2. с. р.
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1829
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 25.12.2017. 13:21

[quote="Српски родољуб"]Знаш ли шта је Геринг тада рекао?! Не признајем ваш суд, признајем само суд немачког народа.

/quote]

Јако мудо, ту је фору мазнуо од друга Тита само је реч "партија" заменио са "немачки народ" :lol:
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 530
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 25.12.2017. 14:57

Србски ратник :: На пример, Рудолф Хес, управник логора у Аушвицу је хладнокрвно причао како је убијао Јевреје и које је методе примњеивао, као да прича о пилићима, а не о људима. На крају су га Пољаци обесили.

си сигуран у ово?

=D>
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15951
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 25.12.2017. 15:30

Ма лаже бре, Хес их мазио и пазио ко мало воде на длану.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1853
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 25.12.2017. 15:32

Занимљива фотографија. Руски православни свештеник.
Приложени фајлови
IMG_20171225_143059.jpg
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 25.12.2017. 15:38

А наградно питање за Македонца је да ли зна зашто више нема Јевреја у Србији, то је уједно и одговор на његове небулозе о негирању масовног геноцида над Јеврејима у току 2. с. р.

То уопште значи да нисмо под јудео-америчким окупацијом. Банке, медији, све је под њиховом контролом. Нема где се нису инфилтрирали.

Шта тебе то толико тангира? Једна Наташа Кандић нам је довољна. ;-)
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1509
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 25.12.2017. 15:45

Republikanac ::Него... Колико у Србији има Јевреја? Пар хиљада? Ако и толико...

Па и да их има и више, опет би тај антисемитизам био бесмислен. Уопште не видим како број Јевреја у Србији утиче на то, колико год да их има, мржња према њима у том хитлеровском облику, је бесмислена. :wink:

А и од тих Јевреја што су ту, велики број њих су србски патриоти, Србију воле и ратовали су за њу, и они и њихови преци. Глупо је цео јеврејски народ у Србији гледати кроз призму Соње Лихт, исто колико је и глупо све Србе гледати кроз призму Бориса Тадића или Александра Вучића.

Јевреје у Србији ја гледам кроз призму једног рабина Исака Асијела или покојног Енрика Јосифа, или оних србских Јевреја што су пали за Србију у балканским и првом светском рату.
Немам ништа против тога да се критикују аспекти израелске политике и не сматрам то анти-семитизмом

Да, тачно. Ни ја не изједначавам антисемитизам и критику антиизраелске политике. Да су овдашњи форумаши критиковали само те аспекте њихове политике, то би било ок. Али, они су почели да користе антисемитске ,,аргументе" против Јевреја, да би на крају стигли дотле да смањују бројке усташког геноцида.
не смета ми много ни кад се баца дрвље и камење на амерички „Јеврејски лоби“ ( под условом да то не значи наметање некакве „колективне кривице“ јер ко што рекох: јеврејски кројач тешко да је крив за било шта).

Слажем се, само да додам- и тај фамозни ,,јеврејски лоби" се дели на две групе- на леву и десну. Имаш демократске и републиканске Јевреје и они се у много чему разликују. Ти леви, демократски Јевреји су у великој мери оштетили Израел (натерали Израел да се формира ,,палестинска аутономнма област" која је упориште Хамаса и још много тога) израелски Јевреји не могу да их смисле. А не воле их ни амерички Јевреји, који су десно оријентисани.

Ево, на пример, шта каже овај лик, Хаим бен Песах, каханиста који отворено подржава Србе, заиста вреди погледати: https://www.youtube.com/watch?v=v19IsGDxnpc

Иначе, ти десни амерички Јевреји су углавном про-србски настројени. :wink:

Такође ми смета теза коју „испод жита“ шире наши анти-семити а која се састоји у следећем: Англо-Саксонци и остали Западњаци су добри ко хлеб а душе су им мекане ко памук али ето због „тих Јевреја“ воде политику какву воде. А све би било другачије само да није Јевреја. Западњаци би нас волели ко браћу најрођенију, Енглези, Американци, Немци... Сви би секли вене и због нас и због Руса. Само да нема тих злих и покварених Јевреја...

Наравно. Па овај М-91 је тврдио да нису Немци хтели да нас нападну у Првом светском рату, него ето, ,,зли Јевреји их нахушкали". Дефинитивно се слажем- тупоумни антисемитизам у Србији у ствари ттврди да нас западњаци воле, али ето толико су глупи и наивни да их Јевреји ,,хушкају" на Србе.

ПС. Иначе морам да признам да се често пута слатко насмејем кад видим да припадник народа који је доживео Јасеновац заговара некаква „коначна решења“, ако то није контрадикторно онда не знам шта је...

Није само контрадикторно, него и болесно, ако мене питаш. А ,,Српски Родољуб" је стигао дотле да чак смањује број побијених Срба у Јасеновцу и на тај начин, свестан тога или не, оспорава усташки геноцид над Србима.
ПС2: Хитлер, кога овде неки хвале, је иначе сматрао да би за немаче аријевце било боље да су прихватили ислам него хришћанство. Ислам је сматрао религијом „ратника“ која више одговара германском менталитету док је хришћанство сматрао религијом кукавица...

Да, Хитлер је обожавао муслимане, дивио се Мухамеду, Химлер је на свом радном столу, поред Мајн Кампфа, имао и Куран. Било је више муслиманских СС дивизија:

Слика
Слика
Слика
Слика

Тако да ми је мало мучно да слушам наводног ,,анти-исламисту" Родољуба како велича Хитлера и нацисте, али рекох већ, свашта је могуће.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 25.12.2017. 15:53

Српски родољуб ::
Ово за Жене у црном ти је најјаче. Оне често обележавају годишњицу "страдања" Јевреја. Тј. сваке године. Можда требаш да им се придружиш. :-)

Не, пази, жене у црном су твоје истомишљенице. Јел пратиш радњу? Дакле, оне су твоје истомишљенице. Доказ:

Слика

Жене у црном редовнмо подржавају Палестинцде, као и ти:

"Žene u crnom" protestvuju zbog Gaze
http://www.slobodnaevropa.org/archive/n ... d=25470183

Значи, оне су твоје истомишљенице. Ево га још један твој истомишљеник, муфтија Муамер Зукорлић и ,санџачке балије: https://youtu.be/AVLNTlJKNnQ

Значи, ви сте на истој страни. А Јевреји Израела подржавају Србе:
MAJKL FROJND: Srbi i Jevreji su braća po žalosti i sudbini, i zato Izrael neće priznati nezavisnost Kosova
http://www.intermagazin.rs/majkl-frojnd ... st-kosova/

То кад схватиш, схватићеш поенту. :wink:
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 25.12.2017. 15:54

Српски родољуб ::
Шта тебе то толико тангира? Једна Наташа Кандић нам је довољна. ;-)

Јевреји пре неки дан хтедоше да бију дотичну јер је подржавала Палестинце (гле чуда му, исто ко и ти), а ти овде нешто дрндаш.

Дај, мало се сабери, па види на чијој си страни. Среди се мало...мислим у глави. :wink:
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 25.12.2017. 16:02

Коментариши ову фотографију. Откуд православни свештеник овде. :-)

Што се тиче Кандићке, добро је познато да те организације финансирају Сорош и слична братија. ;-) Често говоре да су Бошњаци страдали на исти начин као Јевреји.

Писао си да си некада био гласач СРС. Пре седам или осам година радикали су били на скупу подршке Палестини.
Приложени фајлови
IMG_20171225_143059.jpg
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 25.12.2017. 16:02

Српски родољуб ::Занимљива фотографија. Руски православни свештеник.

Било је, нажалост, оних свештеника који су сарађивали са нацистима. Али, они су били у мањини и то су биле углавнмом расколничке групације (типа, зилоти код нас). Али, званична Руска Православна Црква и њено свештенство и монаштво се понело часно и родољубиво у Великом Отаџбинском рату:

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика

И тако даље. То је био Велики отаџбински рат, није имао идеолошку већ отаџбинску природу, тако да је улога Руске Православне Цркве у њему сасвим нормална и часна. На страну што ја, као хришћанин, верујем да без Цркве не би било ни победе у рату, но то је сад друга тема. :wink:
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 25.12.2017. 16:08

Српски родољуб ::Коментариши ову фотографију. Откуд православни свештеник овде. :-)

Коментарисао сам.

Што се тиче Кандићке, добро је познато да те организације финансирају Сорош и слична братија.

Па Сорош је против Израела чим његови пулени стално пљују Израел. :wink: Сорош каже за себе да је Мађар, не Јеврејин.
Тако да, употреби мало логику, ако уопште знаш шта је логика.

Писао си да си некада био гласач СРС. Пре седам или осам година радикали су били на скупу подршке Палестини.

Не само члан, био сам веома активан у тој странци и све то. Е сад, што се тога тиче, то је било само једном. То је била свакако грешка. То није требало радити. Али, јбг, нико није имун на грешке, па Шешељ је правио и митинг подршке Америци. Ако је нешто урадио Шешељ не мора да значи да је то добро одмах. :wink:

Поготово оно што данас ради Шешељ није добро, једино су Двери данас, по мени, здрава опција у Србији. Но то је сад друга тема.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 25.12.2017. 16:09

Сарађивала је и Бугарска православна црква. Виђао сам и такве фотографије. Она је тада била јединствена, није била у расколу.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 25.12.2017. 16:15

Српски родољуб ::Сарађивала је и Бугарска православна црква. Виђао сам и такве фотографије. Она је тада била јединствена, није била у расколу.

Бугари су се више пута показали нпр. кад су благосиљали ВМРО која је убијала Србе, а којој се ти из неких ненормалних разлога дивиш.

Православље и нацизам су неспојиви, РПЦ се борила против нациста у Великом Отаџбинском рату. Погледај ову слику:

Слика

То су руски православци које су нацисти побили у сред цркве. Толико о томе.

Укуцај на интернету Церковь и Великая отечественная война, и изаћи ће ти све о томе како се Руска Православна Црква, њено свештенство и монаштво борило против Хитлера у том рату.

Него, Родољубе, као велики подржавалац ,,праведне палестинске борбе" да ли посећујеш овакве свечаности:

FOTO: Ramazanski koncert u Mostaru protekao u znaku podrške stanovnicima Gaze
http://24sata.info/vijesti/bosna-i-herc ... -gaze.html
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 1 гост