srpskinacionalisti.com

Курдистан, Каталониiа... - идемо даље!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 888
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Re: Курдистан, Каталониiа... - идемо даље!

Порука Обилић 24.12.2017. 19:12

Никада Каталонија неће бити независна већ ће увек бити део Шпаније, то је одавно постало јасно и самим Каталонцима и врло добро знају да им је сав труд узалудан шта год да ураде јер немају никакве шансе против Мадрида и Шпанске круне, зато су и дигли руке од свега на време док још није касно, јер како год да окренеш Шпанија увек побеђује, како у фудбалу тако и на сваком другом пољу. :badgrin:
VIVA ESPANA!!! 8)
Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену, Скадру, Дубровнику и Книну!!!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6401
Приступио: мар 2006

Порука Коста 24.12.2017. 19:39

- да, да, Шпаниiа увек побеђуiе - као што Реал увек побеђуiе Барселону?!

- Реал-Барса 0:3. Сероњо. Усред Мадрида!
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Обилић 24.12.2017. 20:00

Нормално да Шпанија увек побеђује, мислим првенствено на репрезентацију Шпаније која је заредом освајала и Светско и Европско Првенство, и опет ће тако јер кад се каже фудбал помисли се прво на Шпанију. :wink:
А што се тиче овог пораза Реала, морало је то једном и њима да се догоди после толике доминације над Барселоном и освојене две Лиге Шампиона заредом и два клупска Светска Првенства заредом, што се Барселони не може десити ни за 100 година, један пораз од Барселоне после толиких победа Реала над Барселоном их неће много погодити.
А ја ионако навијам за Атлетико, тако да није ни мене нешто овај Реалов пораз погодио, ипак је и Атлетико задњих година у Лиги Шампиона скоро увек избацивао Барселону, а пре пар година освојио је Атлетико и Примеру и то у задњем колу у самој Барселони. То ти се Коста зове дупла доминација Мадриђана над Барселоном и Каталонцима на свим пољима. :badgrin:

Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 546
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 24.12.2017. 21:12

Коста ::- као што Реал увек побеђуiе Барселону?!

- Реал-Барса 0:3. Сероњо. Усред Мадрида!

evo huligan, mesa politiku i sport :twisted:
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4657
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 25.12.2017. 3:09

Нормално да Шпанија увек побеђује, мислим првенствено на репрезентацију Шпаније

Pobeđuje uz pomoć sudija!
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Обилић 25.12.2017. 10:40

SMUK ::Pobeđuje uz pomoć sudija!

Ма јесте, како да не. :lol: :lol: :lol:
Пре би се рекло да неки други побеђују уз помоћ судија јер не могу другачије, а Шпанији као фудбалској велесили таква помоћ није уопште потребна, ипак је то Црвена Фурија која меље све противнике. :wink:

Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2851
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 25.12.2017. 14:22

Коста ::- људи `оће државу на шалтеру, као Словениiа што iе добила.

Ало папучићу! Сепаратисти нису дошли ни до 50 посто гласова (47.5 да будем прецизан). Тешко да тако можеш да добијеш било шта осим qурца...

На словеначком референдуму (кад већ упоређујеш) 98 посто је гласало за независност. Амен што су Словенци захваљујући оном Уставу из 74 (за који идиоти тврде да је био "само папир") имали практично изграђену државу, са свим потребним институцијама, буџетом итд, све што су требали да ураде је да само формализују стање своје државности. У Каталонији то није случај, па они ни фискалну аутономију немају а камоли нешто јаче од тога...

Приде што по Уставу који је "само папир" шпанска држава може да их .ебе како хоће, поготово сада кад нису догурали ни до 50 посто гласова, када имају два посланика мање него пре две године и кад је про-мадридска странка тамо појединачно сада најјача...
Жилко, пуши га!.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4657
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 25.12.2017. 21:13

Ма јесте, како да не. :lol: :lol: :lol:
Пре би се рекло да неки други побеђују уз помоћ судија јер не могу другачије, а Шпанији као фудбалској велесили таква помоћ није уопште потребна, ипак је то Црвена Фурија која меље све противнике.

Ma nemoj! A kad smo ih razbili 2000 na evropskom, pa je onaj majmun sudija produžio utakmicu dok Španija nije dala dva gola. Govna oni i žabari najprljaviji fudbal su igrali.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 25.12.2017. 23:08

- ало, Жилко-1? Нема потребе да Каталонци iуришаiу на тенкове - данас се држава добиiа на шалтеру!

- као Словениiа, као "Косово", као Монтенегро, као Македониiа.

- само ти жилави. Ипак пази - да ми не прегризеш жилу...
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 25.12.2017. 23:47

Коста :: Нема потребе да Каталонци iуришаiу на тенкове - данас се држава добиiа на шалтеру!

Опет те је она твоја жена карала са дилдом па ниси у стању ни да прочиташ шта сам написао. 'Ајд пробај још једном, ту ти је све објашњено (и глупљи од тебе би укапирао. А ако ниси у стању питај ону своју алфа-мужјакињу, она је паметнија од тебе па ће ти објасни)...
Жилко, пуши га!.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2288
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 25.12.2017. 23:50

Републиканац, сетих се нечега што су радикали писали 1997. године у њиховим страначким новинама "Велика Србија" Писали су да Вука Драшковића Дана је** у дупе дршком од усисивача! :-)

Коста је млакоња попут Вука. Не сме да зуцне од жене!
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 25.12.2017. 23:53

- ало, Жилко-1? И Трамп iе имао мање од 50% (Хилари преко 50%!) - али ниiе Хилари председник, него Трамп.

- и Ал Гор iе имао преко 50%, али ниiе постао председник.

- сероњо? - каталонски парламентима преко 50% сепаратистички настроiених посланика. Може да изгласа независност.

- таква су правила, серчо! Људи играли по правилима и - добили већину!

- а устав iе само папир. То зна сваки сељак, ал` не знаiу београдски интелектуалци типа "коштуњара".

- а ти си кан`да од таквих? Што веруiу у преамбуле? - е, ебала те преамбула...
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 26.12.2017. 3:45

Пристајем да будем Жилко-1 али само под условом да ти будеш Чмарко-1. Јел'се слажеш? Надимак иначе баш за тебе, ти волиш да ти доминатне жене мећу дилдо знаш већ где, сигуран сам да ти се допада...

Поредиш Трампову победу са ситуацијом у Каталонији? Хм, глупљи си него што сам мислио... Иначе за твоју информацију сепаратисти јавно говоре да ће овога пута мало да „смање гас“. Тако да се не ложи за џабе. А Рахој им је поручио да могу да га дудлају јер нису догурали ни до 50 посто гласова...

Ја би иначе волео да се Шпанија распадне али једно су моје (или твоје) жеље а друго реалност....
Жилко, пуши га!.
Аватар
...K.U.G.A...
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 770
Приступио: дец 2011

Порука ...K.U.G.A... 26.12.2017. 11:18

Коста ::блаблабла

Док не пукне пушка, нема ништа од независне каталоније 8) Срећа је што каталонци немају имбециле попут тебе :D
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Обилић 27.12.2017. 23:20

SMUK ::Ma nemoj! A kad smo ih razbili 2000 na evropskom, pa je onaj majmun sudija produžio utakmicu dok Španija nije dala dva gola. Govna oni i žabari najprljaviji fudbal su igrali.

Не могу сад да се сетим те утакмице против Шпаније, али буди мало реалан, тешко да смо ми ту имали неке шансе, не бих баш рекао да су нам судије криве.
Није истина, Шпанци и Италијани су увек играли најлепши фудбал и ко иоле прати фудбал не може да не воли Шпански и Италијански фудбал јер су Шпанци и Италијани одувек били фудбалски велемајстори. :wink:

ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију