srpskinacionalisti.com

Курдистан, Каталониiа... - идемо даље!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3651
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Re: Курдистан, Каталониiа... - идемо даље!

Порука origin 31.1.2018. 13:19

А видим Црно Бугарче више и не крије да је комуњара и то она на квадрат већ се тиме поноси.
Комуњаре и Удба су нама Србима дошли главе.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6134
Приступио: мар 2006

Порука Коста 31.1.2018. 13:28

- iеди говна, Црно Влашко Циганче. Шта имаш против Удбе? Док iе Удба радила - iа сам мирно спавао. И не само iа.

- удба iе iебала четнике, лопове и остале народне неприiатеље. Шта, да ниiе и тебе iурила Удба? Ситна си ти гњида да би био интересантан Удби. Нити се Удба бавила тобом, нити твоiом безначаiном фамилиiом. Заболе Удбу за такве.

- поука: свака СДржава има Службу! Ова говна четнича воле и Циiу, и Ми5-6, и БНД - само не воле Удбу?!

- е, маме вам га издаiничке четничке! ОЗНА, Удба, ДБ, сада БИА - док они добро раде, Држава постоiи.

- да не беше руске Удбе (КГБ) - Русиiа би пропала. Али КГБ извуче кеца из рукава - Путин! - те Русиiа опстаде.
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3651
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 31.1.2018. 13:36

Коста :: бла бла бла , ја сам СНС говно , бла бла трућ , једем говна док тролујем, бла бла трућ , волим да истресам своје фекалије у виду текстуалних порука иако њима ама баш ништа не
кажем , бла бла трућ.

П.С. Убацити Четнике , Љотићевце ,Недичевце , Аутономаше итд. по жељи и укусу на било које место у предходној поруци не би ли зачин дао посебну арому кредибилитета .
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1039
Приступио: јул 2015

Порука M-91 1.2.2018. 19:12

¡VIVA ESPAÑA!
Србија нема алтернативу!
Слика

НАЦИОНАЛНА СЛОБОДА - СОЦИЈАЛНА ПРАВДА
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију