srpskinacionalisti.com

Курдистан, Каталониiа... - идемо даље!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1318
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Re: Курдистан, Каталониiа... - идемо даље!

Порука Србски ратник 8.10.2017. 14:38

Коста ::- сваки поштен Србин навиiа за Каталониiу!

Да, и сваки ,,поштени Шиптар". Али, Коста, ти си сенилан очигледно, не разумеш ништа и то је ок. Свако зађе у те године. Али, нису ми ови млађи форумаши јасни, зар они толико ништа не капирају.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
gatorlale
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 626
Приступио: авг 2010

Порука gatorlale 8.10.2017. 15:06

У суштини ради се о хватању за гушу унутар западног лагера који је пренапрегнут као балон и који се знало да ће почети да пуца и сад се разрачунавају међусобно,тога ће бити све више и више од Северне Америке до Европске Уније.Пренмапрегнут је не само економски балон него и демографски навучене су десетине милиона несрећника из разних делеова света а каца све мања и све мање има и за домаће становништво.. Што се нас тиче не треба нешто специјално да се уживљава у те њихове сукобе нити да подржава никога
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 8.10.2017. 15:07

gatorlale ::У Што се нас тиче не треба нешто специјално да се уживљава у те њихове сукобе нити да подржава никога

Слажем се са овим.
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 828
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 8.10.2017. 19:33

"KATALONIJA JE ŠPANIJA" U Barseloni stotine hiljada na protestu protiv nezavisnosti (FOTO, VIDEO)
Oko 350.000 ljudi učestvovalo je danas na prvim velikim demonstracijama protiv nezavisnosti Katalonije u Barseloni od početka krize u tom španskom regionu, saopštila je gradska policija.

http://www.blic.rs/vesti/svet/katalonij ... ti/2y4fx45

=D> =D> =D>
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР - ФРАТРИЯ - ΘΥΡΑ 7
Најјаче братство у Европи
Сильнейшее братство в Европе
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe

Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15420
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 8.10.2017. 23:10

Зорад ::ПКИИМБ

куј ти мој бре. ко је тебе поменуо. ако си стварно она риба брнабичке онда се терај са овај форум. овде бре све нормални људи, а ви лезбаче мрш на ваше форуме.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4297
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 9.10.2017. 0:19

Деведесетих су САД и НАТО били све и свја. Сада је 2017. и више нису јаки ко тада.

I dalje su najjači.

Шпанија може бити врло лако бомбардована ако одлучи да изађе из ЕУ и НАТО и ако престане да тргује у доларима.

A pošto Španija ostaje dosledna evroatlanskoj politici, od nezavisnosti Katalonije nema ništa.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 9.10.2017. 0:30

Војвођанске Швабе нису вршиле систематски геноцид над Србима.

Učestvovale su, kako nisu?

Шиптари нису. Толико о ,,про-србској" политици титокомуниста о којој ти и пар још њих дрндају.

Ja? Nigde na ovom forumu nećeš videti ni jednu moju reč o pro-srpskoj politici titokomunista, tako nemoj da izmišljaš.

То је дрндање, а не историјски факат.

Ja govorim o istorijskoj činjenici da je posle rata je doseljeno oko 250 hiljada Srba, a isto toliko proterano Nemaca. To ne može niko da ospori. A to sa krostizovanim Bunjevcima nema nikakve sa ovom pričom.

Шпанија није пријатељска, али имамо обострани интерес. У политици се руководи интересима, то што ти то не разумеш, то је твој проблем.

Pa šta sa tim? I Ukrajina i BiH imaju obostrani interes kao i mi, pa to ne znači da treba da ih podržavamo. Takođe treba razumeti da međunarodno pravo zavisi od slučaja do slučaja, za Španiju nema problema ona je na "pravom putu" i neće joj niko oteti Kataloniju.

Једини, али једини, интерес који можемо извући из овога је да РС тражи право на отцепљење.

Srbi ne mogu ništa da traže niti šta da dobiju, jer ono što važi za druge narode ne važi za Srbe.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 9.10.2017. 7:30

SMUK ::
Војвођанске Швабе нису вршиле систематски геноцид над Србима.

Učestvovale su, kako nisu?

На који начин? Друже, изгледа да ти не разликујеш појмове. Швабе нас јесу окупирале, али нису вршили систематски геноцид над Србима. Геноцид и истребљивање су вршили Шиптари, конкретно, балисти, који су то радили на Косову и Метохији. И они нису протерани али Швабе јесу.
Паметном довољно.
Ja? Nigde na ovom forumu nećeš videti ni jednu moju reč o pro-srpskoj politici titokomunista, tako nemoj da izmišljaš.

Индиректно си то рекао, више пута, можда чак не ни свесно.
Ja govorim o istorijskoj činjenici da je posle rata je doseljeno oko 250 hiljada Srba, a isto toliko proterano Nemaca. To ne može niko da ospori. A to sa krostizovanim Bunjevcima nema nikakve sa ovom pričom.

И шта ћеш сад са том чињеницом?
Кроатизовање Буњеваца итекако иа везе у контексту приче да су комунисти ,,посрбили" Војводину.

Иначе, да се Тито питао, хрватска застава би се вијорила у Земуну, али су му Срби из Крајине запретили да ће, уколико се то деси, они опет отићи у партизане, и они су одустали од тога. Толико о томе.
Pa šta sa tim? I Ukrajina i BiH imaju obostrani interes kao i mi, pa to ne znači da treba da ih podržavamo.

Изгледа да је теби баш тешко објаснити просте ствари. БиХ не подржава нас, напротив у свему су против нас, тако да нема ни разлога да ми њих подржавамо. То сам већ објаснио на претходним страницама ове теме.
Srbi ne mogu ništa da traže niti šta da dobiju, jer ono što važi za druge narode ne važi za Srbe.

Да, јесте, данас је ситуација таква да што важи за нас не важи за друге. Слажем се. Али, то не значи да треба да сад да се предамо, да одустанемо од борбе и својих националних циљева. Или ти мислиш да треба?
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 914
Приступио: јул 2015

Порука M-91 9.10.2017. 13:56

Србски ратник ::Швабе нас јесу окупирале, али нису вршили систематски геноцид над Србима

Тачно. Штавише, Немци и Италијани су често спашавали Србе од помахниталих усташетина, укључујући и малог Ратка Младића. Такође, сремски Немци су спасли мошти цара Лазара од усташких лудака, који су хтели да га спале ко Синан-паша светог Саву.
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 10.10.2017. 0:39

На који начин? Друже, изгледа да ти не разликујеш појмове. Швабе нас јесу окупирале, али нису вршили систематски геноцид над Србима. Геноцид и истребљивање су вршили Шиптари, конкретно, балисти, који су то радили на Косову и Метохији.

Nemci su direktno odgovorni za sve zločine nad Srbima počinjene od 6 aprila 1941. Da nije bilo njihove okupacije, ne bi bilo ni genocida nad Srbima! Pa šta misliš ko je omugućio tim balistima, ustašama, Mađarima, Bugarima..da vrše istrebljenja Srba? Ko je glavni i odgovorni za to?

Индиректно си то рекао, више пута, можда чак не ни свесно.

Ne.

И шта ћеш сад са том чињеницом?
Кроатизовање Буњеваца итекако иа везе у контексту приче да су комунисти ,,посрбили" Војводину.

Da da kroatizovali su milion Bunjevaca i tako od Vojvodine napravili hrvatsku zemlju. :roll:

Иначе, да се Тито питао, хрватска застава би се вијорила у Земуну, али су му Срби из Крајине запретили да ће, уколико се то деси, они опет отићи у партизане, и они су одустали од тога. Толико о томе.

Jes Tito se nije ništa pitao nego se Jovanka pitala, daj bre.

Изгледа да је теби баш тешко објаснити просте ствари. БиХ не подржава нас, напротив у свему су против нас, тако да нема ни разлога да ми њих подржавамо

Podržava nas taman toliko kao Španija.

Али, то не значи да треба да сад да се предамо, да одустанемо од борбе и својих националних циљева.

Niko nije rekao da odustajemo, nego da se ne bavimo glupostim. Zalaganje za celovitu Španiju nema nikakve veze sa našom borbom i ciljevima.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 10.10.2017. 0:54

Немци и Италијани су често спашавали Србе од помахниталих усташетина

Da, da divni ljudi ti Nemci i Italijani, naši spasioci.. Okupirali su Kraljevinu Jugoslaviju da bi nas spašavali od ustaša, a tu NDH su verovatno instalirali da bi pokrenuli svoju spasilačku misiju.

Такође, сремски Немци су спасли мошти цара Лазара од усташких лудака

Takođe su oslobađali života srpsku decu u Šumaricama kretenu nenormalni!!!
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 914
Приступио: јул 2015

Порука M-91 10.10.2017. 1:11

SMUK ::Da, da divni ljudi ti Nemci i Italijani, naši spasioci.. Okupirali su Kraljevinu Jugoslaviju da bi nas spašavali od ustaša, a tu NDH su verovatno instalirali da bi pokrenuli svoju spasilačku misiju.

Немци и Италијани као окупатори јесу били непријатељи, али су ипак имали довољно људксости и савесности па су спашавали Србе цивиле од усташких психоманијака.

Иначе, окупација је директна последица англофилског пуча 27. марта. Вероломство и кршење договора (Тројног пакта) нико на овом свету не би опростио а камоли човек преке нарави попут Хитлера.

Takođe su oslobađali života srpsku decu u Šumaricama kretenu nenormalni!!!

Стрељани су углавном млади комунисти, а ко постане комуњара, тај престаје да буде Србин. Иначе , љотићевци и недићевци су издејствовали у преговору са Немцима да на стрељање иде што мање честитих Срба (онолико колико је то било могуће), а да се уместо њих стрељају јевреји и цигани. :wink:

П.С. Немачке одмазде 100 за једног су изазивали партизани својим диверзијама, а немачки гнев су додатно појачавали мрцварећи мртве немачке војнике (одсецали ноге па их ширили у облику слова V, секли пенисе па их гурали у мртва уста итд.). :evil:
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 10.10.2017. 7:20

Nemci su direktno odgovorni za sve zločine nad Srbima počinjene od 6 aprila 1941. Da nije bilo njihove okupacije, ne bi bilo ni genocida nad Srbima! Pa šta misliš ko je omugućio tim balistima, ustašama, Mađarima, Bugarima..da vrše istrebljenja Srba? Ko je glavni i odgovorni za to?

За усташке злочине одговорне су усташе, за шиптарске злочине шиптари тј. балисти, за мађарске Мађари. Немој ти са њих да скидаш кривицу том причом да су Немци за све криви. И ми овде причамо о војвођанским Швабама, не о Трећем Рајху као држави. Дакле, да ли су војвођанске Швабе вршиле систематски геноцид над Србима у Војводини. То сам те питао, немој да се правиш ти блесав овде са пропагандом.

Комунисти су намерно за све кривили Немце, а скидали кривицу са Хрвата и Шиптара. Зато су и протерали Немце, а не Шиптаре. То је био део политике ,,братсва и јединства", због којег нам се све поновило 90-тих. Мућни малом том главом и размисли зашто нам се десило све што се десило. Па нису ти Немци за све криви,к а ,,браћа" Хрвати и Шиптари су са злочинима почели још пре рата и окупације, мало се информиши о србској историји. Први злочини су почели још пре окупације.
Нико не брани Швабе, али ти указујем на то да војвођанске Швабе и Шиптари нису исто- те локалне Швабе нису систематски истребљивали Србе, а Шиптари јесу. То је поента.

Ne.

Да.
Da da kroatizovali su milion Bunjevaca i tako od Vojvodine napravili hrvatsku zemlju.

Не, али су тиме дали простора да Хрватска и данас атакује на тај део наше територије? И мислиш да су од тога одустали? Е мој ти.
Jes Tito se nije ništa pitao nego se Jovanka pitala, daj bre.

Питао се Тито, али кад су му Срби Крајине запретили да ће подићи нови устанак, Тито се ипак уплашио побуне, јер је знао колики потенцијал имају ти Срби из Крајине (на крају, да њих није било, партизански покрет би пропао). Тито је то знао, па су зато одустали од тога, али су на друге начине спроводили своју великохрватску политику.
Иначе, то не тврдим ја, то тврде сведочанства људи који су тада били ту, Ђилас, на пример, и слични.
Niko nije rekao da odustajemo, nego da se ne bavimo glupostim. Zalaganje za celovitu Španiju nema nikakve veze sa našom borbom i ciljevima.

Опет, по не знам који пут, ти кажем да држава Србија нема интерес да подржава цепање Шпаније. Али, ја више нећу да те убеђујем и да ти објкашњавам да су 2 и 2 4.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5984
Приступио: мар 2006

Порука Коста 10.10.2017. 17:45

- вечерас почиње. Идемо, Каталуња!
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1786
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 10.10.2017. 19:12

Србски ратник ::Опет, по не знам који пут, ти кажем да држава Србија нема интерес да подржава цепање Шпаније. Али, ја више нећу да те убеђујем и да ти објкашњавам да су 2 и 2 4.

Имамо интерес да дође до хаоса у ЕУ
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 2 гостију