srpskinacionalisti.com

Курдистан, Каталониiа... - идемо даље!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2257
Приступио: феб 2014

Re: Курдистан, Каталониiа... - идемо даље!

Порука Republikanac 8.1.2018. 0:21

M-91 ::
Зорад ::а да оћутим на те гадости о себи апсолутно немам намеру.

Е онда ће доживотно да те зезају, па сада ти види. :wink:

Зезање је било између Косте (а.к.а Чмарко-2) и мене, није ми јасно зашто се уопште Зорад и умешао са својим чувеним "Пкиимб"...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15562
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 8.1.2018. 3:12

Делија са Севера ::Вемо, зар и на Божић, побогу. Капирам, пензионер си, досадно ти у животу, па ти је ово нека занимација и лек за душу. А не схваташ да уништаваш ионако сјебан форум. Има 1000 других начина да убијеш досаду. Стварно нема смисла више!

Делија, није ми досадно и временски не проведем више од 5 минута на овом форуму. Овај тадићев и силикончев бот сам је изазвао ову неозбињност. Па јел ти виде пре неки дан провоцира, шта мислимо о опцији да се гласа за Тадића, па онда помиње Вука Манитог, итд. Пошто доста радим на обради фотографија у тренуцима релаксације само скокнем на овај форум и Жилку реплицирам. То је то.
Све најбоље теби Делија сем једног, да вам узмемо опет титулу :D
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 8.1.2018. 3:13

Republikanac ::
M-91 ::
Зорад ::а да оћутим на те гадости о себи апсолутно немам намеру.

Е онда ће доживотно да те зезају, па сада ти види. :wink:

Зезање је било између Косте (а.к.а Чмарко-2) и мене, није ми јасно зашто се уопште Зорад и умешао са својим чувеним "Пкиимб"...

Па оће и твоју жилу да дудла :D
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3289
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 8.1.2018. 10:14

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 8.1.2018. 13:46

Републиканац ево Чмарко Жилко се јавио. Оће и у 2018. да му чмаркаш чмар :D
Је.би кад воли :D
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3289
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 8.1.2018. 13:49

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 9.1.2018. 20:17

Смрдибубу не вреди згњечити. Тада још више смрди. И што је више је.беш све више смрди. Овако пише у енцикопледију буба.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2257
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 10.1.2018. 4:04

vemavuk ::Републиканац ево Чмарко Жилко се јавио. Оће и у 2018. да му чмаркаш чмар :D
Је.би кад воли :D

Заузет сам тренутно са Чмарком-2. Додуше не чмаркам му чмар, то му ради она његова Амазонка са гумењаком...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1248
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 15.1.2018. 22:53

vemavuk ::
Делија са Севера ::Вемо, зар и на Божић, побогу. Капирам, пензионер си, досадно ти у животу, па ти је ово нека занимација и лек за душу. А не схваташ да уништаваш ионако сјебан форум. Има 1000 других начина да убијеш досаду. Стварно нема смисла више!

Делија, није ми досадно и временски не проведем више од 5 минута на овом форуму. Овај тадићев и силикончев бот сам је изазвао ову неозбињност. Па јел ти виде пре неки дан провоцира, шта мислимо о опцији да се гласа за Тадића, па онда помиње Вука Манитог, итд. Пошто доста радим на обради фотографија у тренуцима релаксације само скокнем на овај форум и Жилку реплицирам. То је то.

Искрено, не сећам се тога са Тадићем и како је све то уопште почело. Али како год, не видим поенту ових бесконачних препуцавања.

Ако буде поштено, титулу можете само да сањате :mrgreen:
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 16.1.2018. 10:25

Делија са Севера ::
vemavuk ::

Искрено, не сећам се тога са Тадићем и како је све то уопште почело. Али како год, не видим поенту ових бесконачних препуцавања.

Ако буде поштено, титулу можете само да сањате :mrgreen:

Не препуцавам се. Он се прво пожалио да још није видео пи.цу. Ондак сам му нашао баба Роску, па баба Персиду које је опичио и осетио шта је секс. И Шинко постао незахвалан а што је још горе отишао у дупе давца. Републиканацв је потврдио да му је поцепао чмар, значи Шинко воли да се чмарка.

А о поштеној борби, Терзич је вероватно најпоштенији грађанин Србије, односно он је број 2, а број 1 је ћоки :mrgreen:
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 10 гостију