srpskinacionalisti.com

Курдистан, Каталониiа... - идемо даље!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Re: Курдистан, Каталониiа... - идемо даље!

Порука Republikanac 8.1.2018. 0:21

M-91 ::
Зорад ::а да оћутим на те гадости о себи апсолутно немам намеру.

Е онда ће доживотно да те зезају, па сада ти види. :wink:

Зезање је било између Косте (а.к.а Чмарко-2) и мене, није ми јасно зашто се уопште Зорад и умешао са својим чувеним "Пкиимб"...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15970
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 8.1.2018. 3:12

Делија са Севера ::Вемо, зар и на Божић, побогу. Капирам, пензионер си, досадно ти у животу, па ти је ово нека занимација и лек за душу. А не схваташ да уништаваш ионако сјебан форум. Има 1000 других начина да убијеш досаду. Стварно нема смисла више!

Делија, није ми досадно и временски не проведем више од 5 минута на овом форуму. Овај тадићев и силикончев бот сам је изазвао ову неозбињност. Па јел ти виде пре неки дан провоцира, шта мислимо о опцији да се гласа за Тадића, па онда помиње Вука Манитог, итд. Пошто доста радим на обради фотографија у тренуцима релаксације само скокнем на овај форум и Жилку реплицирам. То је то.
Све најбоље теби Делија сем једног, да вам узмемо опет титулу :D
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 8.1.2018. 3:13

Republikanac ::
M-91 ::
Зорад ::а да оћутим на те гадости о себи апсолутно немам намеру.

Е онда ће доживотно да те зезају, па сада ти види. :wink:

Зезање је било између Косте (а.к.а Чмарко-2) и мене, није ми јасно зашто се уопште Зорад и умешао са својим чувеним "Пкиимб"...

Па оће и твоју жилу да дудла :D
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3749
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 8.1.2018. 10:14

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 8.1.2018. 13:46

Републиканац ево Чмарко Жилко се јавио. Оће и у 2018. да му чмаркаш чмар :D
Је.би кад воли :D
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3749
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 8.1.2018. 13:49

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 9.1.2018. 20:17

Смрдибубу не вреди згњечити. Тада још више смрди. И што је више је.беш све више смрди. Овако пише у енцикопледију буба.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630

Порука Republikanac 10.1.2018. 4:04

vemavuk ::Републиканац ево Чмарко Жилко се јавио. Оће и у 2018. да му чмаркаш чмар :D
Је.би кад воли :D

Заузет сам тренутно са Чмарком-2. Додуше не чмаркам му чмар, то му ради она његова Амазонка са гумењаком...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1255
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 15.1.2018. 22:53

vemavuk ::
Делија са Севера ::Вемо, зар и на Божић, побогу. Капирам, пензионер си, досадно ти у животу, па ти је ово нека занимација и лек за душу. А не схваташ да уништаваш ионако сјебан форум. Има 1000 других начина да убијеш досаду. Стварно нема смисла више!

Делија, није ми досадно и временски не проведем више од 5 минута на овом форуму. Овај тадићев и силикончев бот сам је изазвао ову неозбињност. Па јел ти виде пре неки дан провоцира, шта мислимо о опцији да се гласа за Тадића, па онда помиње Вука Манитог, итд. Пошто доста радим на обради фотографија у тренуцима релаксације само скокнем на овај форум и Жилку реплицирам. То је то.

Искрено, не сећам се тога са Тадићем и како је све то уопште почело. Али како год, не видим поенту ових бесконачних препуцавања.

Ако буде поштено, титулу можете само да сањате :mrgreen:
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 16.1.2018. 10:25

Делија са Севера ::
vemavuk ::

Искрено, не сећам се тога са Тадићем и како је све то уопште почело. Али како год, не видим поенту ових бесконачних препуцавања.

Ако буде поштено, титулу можете само да сањате :mrgreen:

Не препуцавам се. Он се прво пожалио да још није видео пи.цу. Ондак сам му нашао баба Роску, па баба Персиду које је опичио и осетио шта је секс. И Шинко постао незахвалан а што је још горе отишао у дупе давца. Републиканацв је потврдио да му је поцепао чмар, значи Шинко воли да се чмарка.

А о поштеној борби, Терзич је вероватно најпоштенији грађанин Србије, односно он је број 2, а број 1 је ћоки :mrgreen:
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3751
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 21.1.2018. 2:16

Него пукла Каталуња као и Сириза пре ње.
Ова пропала пророчанства , напредњачких ботова погађају ко прстом у говно , свако право у мету.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1027

Порука ДејанНационалистa 21.1.2018. 2:49

origin ::Него пукла Каталуња као и Сириза пре ње.
Ова пропала пророчанства , напредњачких ботова погађају ко прстом у говно , свако право у мету.

Шта очекивати од сујетне и приглупе комуњаре? Професори, политичари - сви су они такви. Неспособни, а мисле да штогод знају.
Иначе, Бугари се никада нису одликовали претераном памећу, у оба рата на погрешној страни...
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6281
Приступио: мар 2006

Порука Коста 22.1.2018. 18:37

- идемо, момци! Нема назад! Биће Независна Република Каталуња!

Пуђдемон поново кандидат за председника Каталоније

понедељак, 22.01.2018. у 13:47

Слика

Карлес Пуђдемон (Фото АП)

БАРСЕЛОНА - Председник парламента Каталоније Роже Торент предложио је данас Карлеса Пуџдемона (55) као јединог кандидата за формирање владе тог шпанског региона, упркос његовом статусу бегунца од шпанске правде.
Како преноси АП, Торент је рекао да Пуђдемон, који је и раније био на челу Каталоније, има довољну подршку за формирање владе у парламенту формираном на основу регионалних избора у децембру.
О именовању Пуђдемона, који је у последња три месеца у иностранству, каталонски парламент треба да гласа крајем јануара.
"Свестан сам његове личне и правне ситуације, али он је апсолутно легитиман кандидат за председника владе”, рекао је Торент новинарима.
Он каже да је од шпанског премијера Маријана Рахоја, који треба да повери мандат за састављање владе у Каталонији, тражио да разговарају о тренутној „ненормалној ситуацији”.
Рахој одбацује могућност да Пуђдемон, који је у Шпанији оптужен за побуну, буде шеф каталонске владе.
Каталонски парламент је 27. октобра прогласио независност, а шпанска влада је затим па распустила локалну власт и расписала превремене регионалне изборе.
На новим изборима, 21. децембра, странке које се залажу за независност Каталоније поново су освојиле већину, са 70 од 135 места у парламенту, јавља АП а преноси Танјуг.
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1886
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 22.1.2018. 18:40

Србоман, не једи оно што се не једе! ;)
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 22.1.2018. 18:56

Српски родољуб ::Србоман, не једи оно што се не једе! ;)

Не криви га, мора тако да би добио бото дневнице и ишао на скијање 2 пута.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 6 гостију