srpskinacionalisti.com

Источна Крајина

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3862
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Re: Источна Крајина

Порука origin 3.10.2017. 22:34

Македонци не постоје , постоје само јужни Срби и бугарска мањина у Јужној Србији и шиптарска мањина у њој такође.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 888
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 3.10.2017. 22:35

Српски родољуб ::Наша браћа су и Македонци и Бугари! ;-)

Па нису нешто баш показали да су нам браћа. :doubt:
"Браћа" која подржавају шиптаре и признају Косово, таква браћа нам не требају. :roll:
Последњи пут изменио Обилић дана 3.10.2017. 22:37, измењено укупно 2 пута.
Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену, Скадру, Дубровнику и Книну!!!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2286
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 3.10.2017. 22:36

Македонски и српски Ноћни вукови.
Приложени фајлови
FB_IMG_1507062750743.jpg
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 3.10.2017. 22:39

origin ::Македонци не постоје , постоје само јужни Срби и бугарска мањина у Јужној Србији и шиптарска мањина у њој такође.

Иди било где у Македонију па им реци "Ви сте јужни Срби". Покушај то у Битољу, Охриду, Кавадарцима, Скопљу или Прилепу. Ако се вратиш жив, дајем 500€! Поштено?

ВМРОвци обожавају кад им неко каже то! Добро им дође да се мало испразне! ;-)
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 3.10.2017. 22:39

Наравно да нам Бугари нису браћа али нам нису ни смртни непријатељи, него нам се с времена на време интереси поклапају а понекад су нам и супростављени.
Ми са њима треба да сарађујемо када и њима и нама одговара али увек треба да их гледамо са крајичком ока да нас не преведу жедне преко воде.
Чист хладан интерес и ништа више.
Може бити само један.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 3.10.2017. 22:40

origin ::Наравно да нам Бугари нису браћа али нам нису ни смртни непријатељи, него нам се с времена на време интереси поклапају а понекад су нам и супростављени.
Ми са њима треба да сарађујемо када и њима и нама одговара али увек треба да их гледамо са крајичком ока да нас не преведу жедне преко воде.

Наравно да нам јесу браћа. Словенска и православна. Срби, Бугари и Македонци заувек браћа!
Последњи пут изменио Српски родољуб дана 3.10.2017. 22:43, измењено укупно 1 пут.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 3.10.2017. 22:42

Браћа Бугари!
Приложени фајлови
received_797125030339700.jpeg
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 3.10.2017. 22:44

Српски родољуб ::
origin ::Македонци не постоје , постоје само јужни Срби и бугарска мањина у Јужној Србији и шиптарска мањина у њој такође.

Иди било где у Македонију па им реци "Ви сте јужни Срби". Покушај то у Битољу, Охриду, Кавадарцима, Скопљу или Прилепу. Ако се вратиш жив, дајем 500€! Поштено?

ВМРОвци обожавају кад им неко каже то! Добро им дође да се мало испразне! ;-)

Хоћу када ослободимо Јужну Србију од окупације која је почела 1941-ве где бугарска и шиптарска мањина врше терор над српском већином а ВМРО као главни бугарски елемент врши окупациону власт у разним појавама (прво за време немачког Вермахта онда комуниста а на крају неке вештачке творевине Америке).
Може бити само један.
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 888
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 3.10.2017. 22:45

Да да, како да не, велика су нам то "браћа", толика да су им дражи шиптари. А и они сами поричу да су Словени, јер Македонци кажу за себе да су "Антички" народ и да нису Словени. :mrgreen:
Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену, Скадру, Дубровнику и Книну!!!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 3.10.2017. 22:48

ВМРО засекогаш!!!
Приложени фајлови
received_1454656194586577.jpeg
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 3.10.2017. 22:50

Српски родољуб ::
origin ::Наравно да нам Бугари нису браћа али нам нису ни смртни непријатељи, него нам се с времена на време интереси поклапају а понекад су нам и супростављени.

Наравно да нам јесу браћа. Словенска и православна. Срби, Бугари и Македонци заувек браћа!

Извини али у задња три рата у којима су очествовали и бугари и срби а били у свим на супротним странама сигурно не подпада под дефиницију браће.
Може бити само један.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 3.10.2017. 22:52

За мене ти ратови немају значаја. Православни сам хришћанин, умерени панславист! Сваки русофил у Бугарској воли Србе!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 3.10.2017. 22:53

Српски родољуб ::Браћа Бугари!

Српски родољуб ::ВМРО засекогаш!!!

Лепо ја рекао да си ти бугарин.
Ено ти Коста братке бугарче па иди играј се са њм у песак.
Може бити само један.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 3.10.2017. 22:55

Не бих се стидео да јесам! ;-) Коста то негира, јер је он Србоман, посрбљени Бугарин.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 3.10.2017. 22:56

Митинг ВМРО. Које се заставе виоре?! Само слеп човек не види!
Приложени фајлови
FB_IMG_1507062761006.jpg
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 12 гостију