srpskinacionalisti.com

Источна Крајина

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3862
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Re: Источна Крајина

Порука origin 3.10.2017. 22:57

Српски родољуб ::За мене ти ратови немају значаја. Православни сам хришћанин, умерени панславист! Сваки русофил у Бугарској воли Србе!

Они имају итекако значај посебно када су у сва три бугари били на страни која се борила против остале православне и словенске "браће" на коју се наводно позиваш.
Ваши поступци су показали да ако вам је неко и брат (мислим ако тако нешто постоји уопште у модерном времену) онда су вам то много пре германи и католици него словени и православци.
Дела говоре много више од рећи. Шта ћеш.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 888
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 3.10.2017. 22:58

Јел то беше онај ВМРО што је у коалицији са усташама мучки извршио атентат на нашег Краља у Марсеју?! :?
Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену, Скадру, Дубровнику и Книну!!!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 3.10.2017. 23:05

Наравно пошто су бугари у Јужној Србији мањина морали су да се удруже са другом мањином шиптарима и измисле нову непостојећу нацију не би ли покушали да дугогодишњим испирањем мозга макар део српске већине пасивизују и слуде да су они наводно део те вештачке творевине. Не били ли успели да прво их одвоје од Србије а онда кроз још неколико деценија припоје Бугарској онда када поново буду променили пропаганду и уместо вештачке творевине почну себе да називају Бугарима.
То је процес у више фаза који не може одмах да се реализује , ипак српско већинско станвоништво не може преко ноћи да се бугаризује за то је по њиховом плану потребно време али ипак на креју ништа од тога.
Може бити само један.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Обилић 3.10.2017. 23:10

И у Србској Спарти(Црној Гори) и у Старој Србији(Вардарској Македонији) је био потпуно исти сценарио стварања нових нација од Срба, с тим што су у Македонији главну реч водили Бугари како би Македонију на крају припојили Бугарској.

Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2286
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 3.10.2017. 23:12

Обилић ::Јел то беше онај ВМРО што је у коалицији са усташама мучки извршио атентат на нашег Краља у Марсеју?! :?

ВМРО је основан 1893. у Солуну. Није основан 1934. Краљ је био говнар, заслужио је да тако сконча! ;-)
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 3.10.2017. 23:17

Али пази ти то бугарска мањина дизала устанке у Јужној Србији против званичне државе и власти , покушавајући да уруши државни поредак и устав и да наметне већини своју вољу и онда им неко други крив што је тај устанак угушен.
Ако су толико желели да живе као део Бугарске што се лепо нису преселили у њу.
Иначе пре устанка није било никакве репресије над бугарском мањином.
Може бити само један.
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Обилић 3.10.2017. 23:19

Српски родољуб ::ВМРО је основан 1893. у Солуну. Није основан 1934. Краљ је био говнар, заслужио је да тако сконча! ;-)

Ово ти је чист доказ да си ти родољубе ипак Бугарин, јер тако ниједан Србин не говори за свог Краља. :shock:
ВМРО и њихова верна браћа усташе су извршили мучки атентат на нашег Краља јер им је он био трн у оку пошто нису могли да вршљају како су хтели, али знаш како се каже, "све се враћа, све се плаћа". :wink:

Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 3.10.2017. 23:20

Српски родољуб ::
Обилић ::Јел то беше онај ВМРО што је у коалицији са усташама мучки извршио атентат на нашег Краља у Марсеју?! :?

ВМРО је основан 1893. у Солуну. Није основан 1934. Краљ је био говнар, заслужио је да тако сконча! ;-)

Наравно да је Бугарима сметао српски краљ , логично зато су се тако добро и слагали са комунистима они су им и први и дали привид вештачке творевине и средства пропаганде којима су српској већини деценијама испирали мозак.
Може бити само један.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 3.10.2017. 23:22

То је један од наших најгорих владара у историји. Заборављаш ли чињеницу да је био масон. Немам намеру да га жалим. Ионако би скончао врло брзо, чак и да га Черноземски није убио!
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 3.10.2017. 23:23

Обилић ::
Српски родољуб ::ВМРО је основан 1893. у Солуну. Није основан 1934. Краљ је био говнар, заслужио је да тако сконча! ;-)

Ово ти је чист доказ да си ти родољубе ипак Бугарин, јер тако ниједан Србин не говори за свог Краља. :shock:
ВМРО и њихова верна браћа усташе су извршили мучки атентат на нашег Краља јер им је он био трн у оку пошто нису могли да вршљају како су хтели, али знаш како се каже, "све се враћа, све се плаћа". :wink:

Па је сам ја рекао да су Бугарима већа браћа католици и германи него остали словени и православци.
Ето директног примера.
Католичке усташе су им биле већа браћа него православни краљ.
Може бити само један.
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Обилић 3.10.2017. 23:25

Бугари су били верни сарадници како нациста, тако и комуниста, са свима су били у борби против Срба, јер су одувек имали претензије на нашу територију па су могли са било ким да сарађују ко би им поклонио део наше територије. :x

Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 3.10.2017. 23:26

Српски родољуб ::То је један од наших најгорих владара у историји. Заборављаш ли чињеницу да је био масон. Немам намеру да га жалим. Ионако би скончао врло брзо, чак и да га Черноземски није убио!

Да је био један од најгорих владара јесте и да је био масон јесте али је истовремено био и Србин и православац , и убијен од стране Бугара и Усташа.
Може бити само један.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 3.10.2017. 23:28

Прочитај поново који је био повод 1913. године. Није устанак тек онако подигнут!

"Повод за устанак је било насиље које су над свештеницима и учитељима Бугарске егзархије а понекад и локалним становништвом вршиле војне и цивилне власти Краљевине Србије у Тиквешком региону.
Наводи се да су представници нове власти истерали све свештенике Бугарске егзархије из цркава и учитеље из школа и на њихово место поставили свештенике и учитеље српске националности.
Они који су желели да задрже своја дотадашња радна места требало је да иду у Београд на курс српског језика.
Када је реч о насиљу над локалним становништвом, углавном се наводе детаљи о насиљу које је уследило приликом гушења устанка.
Убијен је један младић (Александар Видов) који је одречно одговорио на питање да ли се декларише као Србин по националности.
Поручник војске Краљевине Србије Милан Крековић је силовао младу невесту Марију Тодорову два дана после њене удаје.
Била је убијена и Наса Пинџурова, мајка Димитра Пинџуровог, једног од вођа Тиквешког устанка.
Жарко Илиев из Ваташе и многи други становници Тиквешког региона су претучени."
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 3.10.2017. 23:30

Обилић ::Бугари су били верни сарадници како нациста, тако и комуниста, са свима су били у борби против Срба, јер су одувек имали претензије на нашу територију па су могли са било ким да сарађују ко би им поклонио део наше територије. :x

А Први Светски Рат где су се борили против Срба , Руса , Грка на страни Аустро-Угарске Немачке , Арбанаса , немој то да заборавиш молим те.
Исто је тако и ова бугарска мањина вршила за време њега невиђен терор у Јужној Србији над већинским српским становништвом али то овај Бугарин не помиње.
Може бити само један.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 3.10.2017. 23:36

Помињеш Русе?! Руси од свих словенских народа на Балкану највише воле Бугаре. Руси су их ослободили 1877-1878. године. Заборављаш ли да је Тодор Живков био руски човек? Бугарска је била веран савезник СССР-у.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 1 гост