srpskinacionalisti.com

Источна Крајина

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Бугарски Евразиец
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 8
Приступио: апр 2007
Место: Sofija

Источна Крајина

Порука Бугарски Евразиец 16.9.2017. 12:11

Бугари су тако несрећни под ихне еуроатлантичне владе, та хоче да је Србија ослобоћила Трана, Драгомана и Годећа у Первом Свјетском Рату :badgrin:

http://forum.vestnikataka.bg/index.php/ ... 341.0.html :lol:
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 914
Приступио: јул 2015

Re: Источна Крајина

Порука M-91 16.9.2017. 19:46

Бугарски Евразиец ::Бугари су тако несрећни под ихне еуроатлантичне владе, та хоче да је Србија ослобоћила Трана, Драгомана и Годећа у Первом Свјетском Рату :badgrin:

Еј бугарски татарски циганине, губи се на твој ВМРО форум, овде те не разумемо и не констатујемо.

Hey you bulgarian tatar gypsy, fuck off to your VMRO forum , we don't appreciate you here. :wink:
Србија нема алтернативу!
Слика
Бугарски Евразиец
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука Бугарски Евразиец 16.9.2017. 21:19

M-91 ::
Бугарски Евразиец ::Бугари су тако несрећни под ихне еуроатлантичне владе, та хоче да је Србија ослобоћила Трана, Драгомана и Годећа у Первом Свјетском Рату :badgrin:

Еј бугарски татарски циганине, губи се на твој ВМРО форум, овде те не разумемо и не констатујемо.

Hey you bulgarian tatar gypsy, fuck off to your VMRO forum , we don't appreciate you here. :wink:

Дека е овой ВМРО форум, give me some link, pls :arrow:

Α тbi из Валандово, правда?
Бугарски Евразиец
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука Бугарски Евразиец 16.9.2017. 21:26

Я сум до6ао на југонет да радим пропаганда и то је логи4но, све се боримо ѕа Правду, Свободу и Љубав, а моја је била на Копаоник 2003 године
Бугарски Евразиец
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука Бугарски Евразиец 16.9.2017. 21:32

не констатујемо

И я не констатујем!
Свакога дана, у сваком погледу, све ви6е и ви6е напредoјем¡
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1294
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 17.9.2017. 10:32

M-91 ::

Не вређај Бугаре, изроде један. Не брукај Димитрија Љотића на којег се позиваш. Бугари су наша браћа!
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 827
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 17.9.2017. 11:36

Да су нам бугари "браћа" не би нам сваки пут у историји забијали нож у леђа, исте смо вере али нажалост много пута су у историји доказали да нас не воле и да нас не сматрају браћом, већ су се према нама понашали исто као и хрвати. :shock:
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР - ФРАТРИЯ - ΘΥΡΑ 7
Најјаче братство у Европи
Сильнейшее братство в Европе
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe

Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 17.9.2017. 11:53

Обилић ::Да су нам бугари "браћа" не би нам сваки пут у историји забијали нож у леђа, исте смо вере али нажалост много пута су у историји доказали да нас не воле и да нас не сматрају браћом, већ су се према нама понашали исто као и хрвати. :shock:

Све лоше ствари требамо оставити у прошлости, окренути се будућности. Данас имамо заједничке непријатеље. Ционисте, радикални ислам, зло звано нови светски поредак. Они су наш братски православни и словенски народ.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 827
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 17.9.2017. 12:04

Родољубе, ја би највише волео када би се створила Православна Унија и када би сви Православни народи били у тој Унији која би била насупрот ционистичкој и мондијалистичкој ЕУ, али не знам да ли се може веровати Бугарима и да ли би нас сматрали браћом јер немамо лепог искуства са њима у историји и знамо да су нам скоро сваки пут окренули леђа. :?
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР - ФРАТРИЯ - ΘΥΡΑ 7
Најјаче братство у Европи
Сильнейшее братство в Европе
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe

Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 17.9.2017. 12:13

Обилић ::Родољубе, ја би највише волео када би се створила Православна Унија и када би сви Православни народи били у тој Унији која би била насупрот ционистичкој и мондијалистичкој ЕУ, али не знам да ли се може веровати Бугарима и да ли би нас сматрали браћом јер немамо лепог искуства са њима у историји и знамо да су нам скоро сваки пут окренули леђа. :?

Све више Бугара жели излазак из Европске уније и нато пакта. Био сам пре пар година у Бугарској. Имам само речи хвале за њих. Диван, гостољубив народ. Исти су као и ми... Било је грешака у прошлости, али, као што рекох, то требамо оставити иза себе.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1314
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 22.9.2017. 8:26

Српски родољуб ::[

Све лоше ствари требамо оставити у прошлости, окренути се будућности. Данас имамо заједничке непријатеље. Ционисте, радикални ислам, зло звано нови светски поредак. Они су наш братски православни и словенски народ.

Па види, није баш све тако. Наравно, не тврдим да су сви Бугари олош, али кроз историју Бугари су нам се показали као крвни непријатељи. Знам доста Срба из тих крајева који се граниче са Бугарском, они причају да је бугарски терор тамо био исти као усташки терор над Србима у НДХ, готово да нема Србина тамо коме Бугари нису убили неком у фамилији или чак побили целу фамилију. Бугари су убијали, силовали девојке и жене, пљачкали, клали, насилно бугаризовали, итд. Један од најупечатљивијих детаља, који је забележен и у историјским изворима, јесте да су многи бугарски војници приликом зверстава која су чинили, са великим поносом узвикивали ,,ми смо прави потомци старих Татаро-Бугара". Значи, они себе и нису сматрали Словенима.

Кад ти кажеш, ајде сад да заборавимо то, имамо непријатеље друге, ЕУ, муслимане, итд, то исто може онда да се каже и за Хрвате, окренимо се будућности, заборавимо шта је било имамо сад заједничког непријатеља. И многи Хрвати су разочарани у ЕУ, и многи Хрвати не воле ни муслимане, ни остале (нарочито су херцеговачки Хрвати данас угрожени од муслимана), итд. Хоћемо ли том логиком да идемо тако испада.

А чак и да заборавимо све ово, бугарски интереси су и даље супротни србским. Бугари и даље атакују на србске територије, Бугари и даље сматрају да су то њихове територије и мислим да је то званична политика њихове власти и њихове државе. Па зашто деле бугарске пасоше Србима доле, ако им то није циљ? Тако да није баш све тако, не мислим да нема код неких Бугара симпатија према Србима, има и ја те Бугаре јако поштујем, али не бих се баш заносио да је то став бугарског народа у целини.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 22.9.2017. 8:32

Од свих балканских народа, најпријтељскији су нам Румуни и Грци. Оба народа су православна. Бугари, иако су и они православци, нажалост, нису нам се показали као пријатељи. Њихове националистичке мегаломанске аспирације и тежње да створе ,,Велику Бугарску" на штету Срба, нажалост, нису престале ни до данас.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 22.9.2017. 8:54

Обилић ::Родољубе, ја би највише волео када би се створила Православна Унија и када би сви Православни народи били у тој Унији која би била насупрот ционистичкој и мондијалистичкој ЕУ, али не знам да ли се може веровати Бугарима и да ли би нас сматрали браћом јер немамо лепог искуства са њима у историји и знамо да су нам скоро сваки пут окренули леђа. :?

Тачно.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 22.9.2017. 14:08

То није тачно. Данас већина Бугара нема аспирације према Србији.... Не можеш поредити Бугаре и Хрвате, Хрвати нису православни, немамо исти поглед на свет. Ја не спорим да је било бугарских злочина у прошлости, али, то не значи да се не требамо окренути будућности. Било је грешака и са српске стране. Доста је пробугарских Македонаца побијено док смо држали Македонију од 1913-1941. године. То је неспорна чињеница. Доста сам читао о томе. И Срби и Бугари су подједнако правили грешке. Ти ратови морају остати иза нас, не смеју се више никада поновити!

Бугари су доказани русофили, док Хрвати то никада нису били, ништа их за Русију не веже.. Тако да ти опет поређење није на месту. Ја сам у контакту са доста Бугара, ниједног тренутка нисам приметио да пишу нешто лоше о Србији. Сви Бугари који су русофили имају добро мишљење о Србима. Покојни Павел Чернев је био наш велики пријатељ.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1786
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 22.9.2017. 14:18

Бугари су много већи русофили од нас
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 6 гостију