srpskinacionalisti.com

Drzavni udar u Turskoj

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука: 3076
Приступио: мај 2003
Место: United States Of Serbia-Argentina

Re: Drzavni udar u Turskoj

Порука Batistuta 21.7.2016. 6:44

Кад читам неке коментаре смејем се до ваљања ваљда Србија,Русија итд треба званично да кажу да подржавају државни удар,а то чак не раде ни Сједињене Државе кад стоје иза неког државног удара један кроз један :lol: Слободан је направио гаф па је подржао званично покушај државног удара у Русији.,.
SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 861
Приступио: мај 2011

Порука Човек 21.7.2016. 12:26

Vranac ::Наравно после свега тога држава неће бити јача него слабија.

Moжда тренутно. На дуге стазе, мислим да ће бити јача. Просто, Ердоган ће учврстити власт, ставити све под своју контролу и онда Турска неминовно излази јача. Можда грешим, али тако ми делује.

Што више време пролази, све више верујем да сам Ердоган стоји иза ове фарсе од пуча. У оваквим случајевима увек треба поставити питање: Коме то одговара? Видимо да одговара Ердогану који сада има пут ка апсолутној власти, и прилику да се обрачуна са свима који му се налазе на путу. Очигледно одговара и Западу који га здушно подржава у завођењу диктатуре и исламског устројства државе.
Сврха/циљ/намера ове поруке није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 489

Порука imenijevazno 13.3.2017. 23:22

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1239605

Пази ти то, Нато Столтенберг позива све стране на смиривање напетости. Пазите ви докле је то дошло, није у питању пацка на Балкану када усташе и муџахедини оргијају над србима, када их пале и силују, кад албанци усред Србије дижу споменик терористима који су српске полицајце набијали на колац, а онда европа позива на уздржаност. Јок. О Турској и Холандији се ради. Турска урла, оптужује и бахати се до крајњих граница, а лале дају неке помирљиве изјаве. И овај опет не осуђује Турску него даје неко бледо саопштење . . .

За паметног довољно. Кад они турке због себе не умеју да осуде, шта даље да причамо. Галопирајуће метастазирани ислам даје своје плодове. Сећам се кад је Обама хтео да држи говор на Бранденбуршкој капији пре првог избора 2008, Меркелова га оладила. Ердоган неће то тек тако да прихвати.

У току је оно суђење у Европском суду, оне две су добиле отказ јер су одбиле да скину мараму. Живо ме занима каква ће да буде пресуда.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 13.3.2017. 23:56

http://www.avaz.ba/clanak/281445/ove-se ... -muslimana

Подршка том Вилдерсу! Аваз користи малигну и људождерску реторику, терба само пажљиво читати колико су они агресивни испод вештачке притворности и залагања за модерно друштво.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Човек 13.3.2017. 23:58

Треба имати на уму да се у Турској ускоро одржава референдум о председничком систему. Према свим истраживањима, Ердоган би могао да претрпи пораз јер је већина становништва против идеје о успостављању таког система.

Могуће је да је због тога дошло до ових режираних сукоба за НАТО партнерима. Када већ није успео да направи значајне резултате на сиријском ратишту, могуће је да ће Ердоган на овај начин покушати да освоји гласове.
Сврха/циљ/намера ове поруке није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 14.3.2017. 12:22

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/evro ... /170314029

Стоп за бурке и слична срања, додуше онако меко до средње тврдо . . .

Читам јуче, у Пакистану председник и премијер морају да буду муслимани. А Садик Кан, пакистанац, градоначелник Лондона. И још се он нешто куребеца, прича о некаквим правима . . . То је лицемерје, левел про.

Ердоган је зло. Проблем је што има народну подршку, видели смо код покушаја пуча, видимо сад како су људи спремни да демонстрирају широм Европе чим он намигне . . . ти људи нису дошли у миру, не капирам како људи то не капирају. Али, јбг, ако је немцима, французима . . . добро, ко сам ја да им кварим срећу. Баш да видим шта ће Вилдерс да уради на изборима.
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Човек 14.3.2017. 13:13

Вилдерс ће бити други. И то ништа не мења. Чак и да дође на власт, радио би како му невидљива рука каже.

Ердоган ни изблиза нема толику подршку колико се чини. Да има, не би већина становништва у Турској била против председничког система.

Друго, треба имати на уму да је Турска врло подељено друштво. Са једне стране имамо секуларисте, са друге исламисте, са треће националисте, са четврте Курде.

Тамо није дошло до грађанског рата само зато што невидљива рука то (још) не жели.
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 539
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 14.3.2017. 14:56

vilders je populista i nema pravu, organizovanu stranku iza sebe, odnosno ljude/clanstvo u pravom smislu reci, koliko god da je trenutno popularan nece nista konkretno uraditi.
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1834
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 14.3.2017. 19:31

Човек ::Ово је завршена прича. Ердоган увелико ставља војску под контролу и тиме спречава сваки даљи покушај пуча. Тај филм више нећемо гледати.

Можда ће још који дан мало да се таласа, али после тога Ердоган излази снажнији него икад. Мења устав, узима сву власт у своје руке, и може да ради шта хоће. Односно, шта му ментори дозволе.

Неће у Турској бити никаквих озбиљнијих сукоба. Турска је чланица НАТО-а, и никада НАТО тако нешто не би дозволио.

момче много си наиван ако мислиш да Ердоган или било ко други може ставити турску војску под контролу... читав турски 20. век је био једна те иста борба између турске војске и ретрогадних снага у Турској. и много заебанији ликови су хтели да сломе турску војску... ово што се десило у Турској прошле године дешавало се већ на истоветни начин више пута
Последњи пут изменио Đorđo Napolitano дана 14.3.2017. 19:41, измењено укупно 1 пут.
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука Đorđo Napolitano 14.3.2017. 19:31

.
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Човек 15.3.2017. 16:06

А где сам ја говорио о турској војсци, и стављању војске под контролу? У војсци и даље има доста кемалиста, али не верујем да би они покушали да направе државни удар у случају да Ердоган добије на референдуму. Не одбацујем такву опцију, али мислим да до тога у овом тренутку неће доћи.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука Đorđo Napolitano 15.3.2017. 18:48

Човек ::А где сам ја говорио о турској војсци, и стављању војске под контролу? У војсци и даље има доста кемалиста, али не верујем да би они покушали да направе државни удар у случају да Ердоган добије на референдуму. Не одбацујем такву опцију, али мислим да до тога у овом тренутку неће доћи.

ти у турској војсци и не можеш бити нико и ништа ако ниси "завереник"
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Човек 16.3.2017. 0:01

Човек ::Вилдерс ће бити други.

И то сам предвидео.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1240485

Екстремно десничарска Странка за слободу (ПВВ) Герта Вилдерса, чија је популарност опала последњих дана, могла би да буде друга, са 19 до 23 посланичка места.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 16.3.2017. 21:16

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1240614

Ето шта нам каже Чавушоглу, у Европит ће ускоро избити верски ратови. Јасно је да то значи рат до истребљења, муслимани хоће да нас сатру. ми то можемо да научимо на лакши и на тежи начин.

Селам алејкум, браћо и сестре, селам алејкум.
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 539
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 16.3.2017. 22:06

nema mi sta da ucimo, mi to znamo, a nista ne preduzimamo. kakav je to brainwash na delu nemam pojma, totalna izdaja, a ono malo, ili vise razumnih su sa stanjem svesti kao ispred streljackog voda.
sad sam se izparanoisao, za medalju, zamislite ovu ludnicu: oni dolaze do dunava, vojvodina se prima u uniju preko reda kao neki entitet, u pravom smislu te reci, nlo :D
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 7 гостију