srpskinacionalisti.com

Drzavni udar u Turskoj

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 260
Приступио: мај 2011

Re: Drzavni udar u Turskoj

Порука imenijevazno 23.3.2017. 22:34

Србски ратник ::...

Немам ја теби шта да одговорим. Прво, сасвим се слажем са духом онога што пишеш, све исто мислим. (додуше, по мени, ми бисмо могли и од шиптара и турака да учимо, па и од усташа). Друго, како је очигледно да су твоја знања о томе значајно већа од мојих, нисам ни компетентан. Могу само да ти се захвалим што си ме обавестио о стварима о којима нисам имао појма, а које налазим врло битним и занимљивим.

Е, то за снагу и енергију (вољу, ја бих рекао) је право питање. Ја сам управо и дошао својевремено на овај форум да чујем људе. Међутим, како сам гласао за Тадића (стварно, без зезања; и поново бих да је он сада кандидат), одговоре ми да сам жуто говно, натакну ме на кур.ац и да одј.ебем . . . Мислим, не вређам се ја, ем ми је јасно где сам дошао, ем знам да није ништа лично, ем је та реторика овде скоро општи модус операнди. Али - дискусије нема ... А дошао сам баш на овај форум јер су та странка, њени гласачи и немали број чланова овог форума вррррррррррло курч.евити. Предлажу снајпер за Тадића, али кад треба да се та цев окрене на праве непријатеље српског народа (пази, тај Тадић је управо по њиховим речима марионета, јефтина курва и испрдак западних сила) као што су шиптари, Империја . . . е, онда ту настаје проблем . . . да ли цвикају, да ли . . . не бих знао. Углавном, први су кад треба лупати семафоре и излоге по бг, кад треба тући лезбејке и педере, кад треба пљувати и претити Тадићу, Јеремићу . . . ал' их нигде нема кад треба ударити змију у главу. Онда они мени пребаце лоптицу, ја сам овакав, ја сам онакав . . . али то је бежање од реалности. Добро другови, ја сам жуто говно, издајник српског народа и шта год 'оћете. Али, зашто ви који се представљате као српски националисти ништа не радите? Понашате се као лик кога шеф малтретира, а он дође кући па се истреса на жени и деци. Јадно, да јадније не може бити. Е, на то ми ништа не одговоре (или ме испсују :) ).
То мени није у винклу . . .
Змија се бије у главу.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2176
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 24.3.2017. 4:52

imenijevazno ::Узгред, шта мислите, шта би урадио Гаврило Принцип?

Па добро, ако ти је већ Гаврило узор што ти нешто не предузмеш? Млад си, здрав и прав, узми пиштољ и скењај некога. Лако је кукати и другима пребацивати што нису "јуначни", то може свако...

Видим да Српски ратник и ти заговарате војно-герилске акције против непријатеља (Шиптара углавном). Није ваљда да вам није јасно да би нам НАТО сместа .ебао милу матер (немој сад само неко да ми спомене како би нас Руси бранили, немам времена да одговарам на глупости)? А ми ни војску немамо (и никаквих 6 нових мигова не може да прикрије ту тужну чињеницу) амен што ниједан данас војно способни младић не зна ни да стане мирно а камоли нешто теже. Па као да је то мало још имамо и националисте који тврде како не треба уводити обавезно служење војног рока, као не треба нам то...

Србија је сјебана земља. Економски, морално, културно и што је наважније војно. Немамо ми снаге за никакве "акције" војне природе, каква израелска "Хагана" и какви бакрачи. Не значи то наравно да треба да водимо пи.касту политику, напротив, али узети пушке у руке па глумити младобосанце или Израелце би у овом тренутку била равно самоубиству...

ПС. Да имамо некакву иоле патриотску власт пришло би се убрзаном јачању војске јер само с јаком војском можеш да се и политички курчиш а и да сањаш о некаквим "акцијама" али пошто је немамо (рече недавно Вучко да за некакво радикално јачање војске нема пара) простаје нам само да се надамо да у догледно време на Балкану неће доћи до озбиљнијих пиздарија...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1300
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 24.3.2017. 8:56

Republikanac ::
Па добро, ако ти је већ Гаврило узор што ти нешто не предузмеш? Млад си, здрав и прав, узми пиштољ и скењај некога. Лако је кукати и другима пребацивати што нису "јуначни", то може свако...

Види, друже, не може само појединац то да ради, појединац би само изгинуо и ништа не би урадио. За то трреба организација. Ни Гаврило Принцип није деловао самостално, већ као део шире организације. Гаврило чак није би био одређен да пуца, био је споредни атентатор, то је био само прст судбине јер је главни промашио и заебао радњу.

Али, сви су они били део организације, појединац сам не може ништа. Без организације нема ништа од тога.

Видим да Српски ратник и ти заговарате војно-герилске акције против непријатеља (Шиптара углавном). Није ваљда да вам није јасно да би нам НАТО сместа .ебао милу матер (немој сад само неко да ми спомене како би нас Руси бранили, немам времена да одговарам на глупости)? А ми ни војску немамо (и никаквих 6 нових мигова не може да прикрије ту тужну чињеницу) амен што ниједан данас војно способни младић не зна ни да стане мирно а камоли нешто теже. Па као да је то мало још имамо и националисте који тврде како не треба уводити обавезно служење војног рока, као не треба нам то...

Шиптаре је најлакше победити терором, застрашивањем. Они тако знају. На њихов терор кад би се одговорило терором, другачије би они поступали.

А што се тиче НАТО-пакта, па и на њих можеш да удариш, само треба да имаш ону ствар. Хагана, Иргун (и најекстремнији ,,Лехи") су убијали и британске војнике, британске званичнике, дипломате, министре, а не само Арапе. Поставе им бомбу у хотел и разнесу их у ваздух. Тако скоро свакодневно. И ови би већ размислили. Јбг, јесу сила, али нису ни они свемогући.

Или, ако ти се не свиђају примери Хагане, Иргуна и Лехија, имаш наше примере из историје- већ поменута ,,Народна одбрана", комите, четници (не Дражини, већ они стари), па и ти твоји партизани које стално хвалиш. Дакле, нисмо ни ми имуни на такву традицију. Може тако, а може и овако како ти кажеш:

Србија је сјебана земља. Економски, морално, културно и што је наважније војно. Немамо ми снаге за никакве "акције" војне природе, каква израелска "Хагана" и какви бакрачи. Не значи то наравно да треба да водимо пи.касту политику, напротив, али узети пушке у руке па глумити младобосанце или Израелце би у овом тренутку била равно самоубиству...

ПС. Да имамо некакву иоле патриотску власт пришло би се убрзаном јачању војске јер само с јаком војском можеш да се и политички курчиш а и да сањаш о некаквим "акцијама" али пошто је немамо (рече недавно Вучко да за некакво радикално јачање војске нема пара) простаје нам само да се надамо да у догледно време на Балкану неће доћи до озбиљнијих пиздарија...

Значи, ти предлажеш Дражину тактику из Другог светског рата- да чекамо, док не ојачамо и док не дођу савезници. Ок, то је легитиман став и могу можда и да се сложим, али немој после да причаш како је Дража био ,,издајник", јер је водио такву политику. Дволично би било. :wink:
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 24.3.2017. 12:24

Није било упућено теби него малом тадићевцу који кука што данашњи Срби нису као Принцип али заборавља притом да није ни он.

Треба му организација, кажеш? Па нека направи организацију...

И како ти то замишљаш тај „српски терор према Шиптарима“? Да из Србије убацијемо комите који ће „иза непријатељских линија“ да праве дар-мар? Нешто у фазону Тарантинових „Проклетника“? Алдо и његови „Апачи“, јел' то? А НАТО је наравно глуп па неће знати одакле долазе „Алдови Апачи“. И наравно када сазна неће ништа предузети поводом тога, јел' тако? А не би ни могао ништа да предузме јел' Боже мој, Руси ће нас бранити...

Уосталом, нико ни теби ни младом тадићевцу не брани да оснујете некакву чету а ла Тарантинови јунаци, упаднете на Косово и тамо направите хаос, не треба вам државна помоћ за то, само воља, нешто новца и муда. А можете у стилу рецимо Бате Живојиновића и његових „диверзаната“ (из истоименог филма легендарног Хајрудина Шибе Крвавца) да оплетете и по НАТО банди, ни то вам нико не брани...

Што се мене тиче ја сам ипак реалиста и не бавим се војно-политичким „влажним сновима“...

Дражина стратегија „јачања и чекања“? У овом тренутку засигурно је то најбоља опција. А кад Јенкији са тенковима и пешадијом умарширају у БГ, направе потом комесарску управу а Влада и Вучко побегну у иностранство прелазимо наравно на партизанштину...
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1300
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 24.3.2017. 14:59

Republikanac ::Није било упућено теби него малом тадићевцу који кука што данашњи Срби нису као Принцип али заборавља притом да није ни он.

Не може један појединац да уради ништа, то је поента. Није битно коме си упутио поруку, важно је да се ово схвати.

Иначе, Републиканче, нисам ја рекао да је овај принцип борбе једина опција. Чак нисам ни рекао да ја то подржавам. Али јесте једна од опција, која увек стоји на располагању. Примера и узора имамо пуно, и у нашем, али у другим народима. Само је питање има ли воље за тако нешто. То је у ствари главно питање.

Треба му организација, кажеш? Па нека направи организацију...

Са ким? Јел би му се ти придружио уколико би он кренуо да прави организацију? Кад си већ свео дискусију на тај ниво? :wink:
И како ти то замишљаш тај „српски терор према Шиптарима“? Да из Србије убацијемо комите који ће „иза непријатељских линија“ да праве дар-мар? Нешто у фазону Тарантинових „Проклетника“? Алдо и његови „Апачи“, јел' то? А НАТО је наравно глуп па неће знати одакле долазе „Алдови Апачи“. И наравно када сазна неће ништа предузети поводом тога, јел' тако? А не би ни могао ништа да предузме јел' Боже мој, Руси ће нас бранити...

Како су Хагана, Иргун и Лехи одговорили на арапски терор над Јеврејима? Истом мером. Значи, Арапи упадају у куће и тероришу. Ови ураде то исто Арапима. Арапи убијају Јевреје, ови убију дупло више. Нападају арапску полицију, нападају њихове вође, итд. Постављају им бомбе у аута, куће, итд.

Е ту су Арапи наишли на тврдо и нису више смели тек тако да нападају Јевреје, а Јевреји су остварили циљ-одбранили су своје сународнике од напада.
Србе Шиптари малтретирају, шиканирају и тероришу и никоме не одговарају. А Шиптари су иста фела ко и Арапи, не разликују се много. И једни и други су муслимани, а код муслимана све почива на на сили и терору. Дакле, Срби би могли да се организују и нападају њих. Али, за то све треба једна широка организација. И финансије, наравно. Треба ти и воља, људи спремни на све. НАТО кажеш? Пази, може да се почне са контра-терором на Шиптаре, а може да се прошири и на НАТО. То је могуће, само ако има воље, и кажем, ако се има ,,она ствар". Па кад би сваки други дан нападао НАТО-пунктове, постављао бомбе око базе, убијао војнике, официре, итд. Не би им било свеједно, морали би да те схвате озбиљно. Замисли постави се бомба у хотелу у Приштини где се налазе НАТО-официри, званичници и војници. Сад хипотетички говорим. И тако, кроз те нападе и борбу, може та потенцијална организација да се наметне као озбиљан политички фактор. Као Хагана, Иргун или Лехи чији су представници успели да се наметну као политичари и касније су постали државници. Или ето ти нашег примера- наше комите, четници, постали су значајни политички фактори и чиниоци. Утицали су на историју наше земље и народа. Кад се то схвати озбиљно, лако може да се наметне као значајни политички фактор. Па нису Турци и Аустријанци, окупатори и сила, уништили Србе онда када смо ми имали такве организације, нису Британци уништили Јевреје и њихов покрет, нису уништили ни Амери данас такве покрете, којих у свету има колико год хоћеш.
Међутим, сам сам рекао да је питање колико је све то могуће и та опција (иако увек стоји као опција) ,,србског модерног тероризма", ајде да тако назовем, тешко да је данас изводљива, из више разлога. Прво, питање је колико има воље и одлучности за то данас. Друго, рекох, треба једна јака организација. Требају паре, финансије. А треба и веза са неком јаком силом која има интересе за овај простор. Помињеш Русе, свестан сам ја да су мали изгледи да нам они помогну војно данас, а и питање је да ли би ту евентуалну србску тајну организацију они данас помагали. Тако да, остаје ово твоје као, такође, друга реална опција.
Уосталом, нико ни теби ни младом тадићевцу не брани да оснујете некакву чету а ла Тарантинови јунаци, упаднете на Косово и тамо направите хаос, не треба вам државна помоћ за то, само воља, нешто новца и муда. А можете у стилу рецимо Бате Живојиновића и његових „диверзаната“ (из истоименог филма легендарног Хајрудина Шибе Крвавца) да оплетете и по НАТО банди, ни то вам нико не брани...

Добро, ти се зезаш, али мислим да ово није тема за зезање, наш народ живи у страху и под терором на Косову и Метохији, а имамо власт која ништа не предузима поводом тога. То мени није нимало смешно.
Што се тиче мене, ја сам у животу свашта прошао, и није мени стран никакав активизам, знам како је бити активан и радити нешто конкретно, али ја и ,,млади тадићевац", како га називаш, можемо сад да да спроведемо самосталну акцију. Али шта би било? Ништа, вероватно би нас похапсили и прошли би ко Брејвик. Судили би нам и трунули би у затвору, неко би нас можда славио ко ,,хероје", неко би нас пљувао ко злочинце. И то је то. Али, који би ефекат био? Па никакав. Поента је са тим да има неког ефекта. Резултат борбе србских комита и тајних организација је стварање државе, а шта би био резултат неке евентуалне самосталне акције. Па ништа.
Зато је потребна шира, јача организација која се не би зауставила не једном нападу и чије би акције дале неки ефекат. Али, реалан сам и ја, питање је колико је то све то изводљиво, из више разлога.
Дражина стратегија „јачања и чекања“? У овом тренутку засигурно је то најбоља опција. А кад Јенкији са тенковима и пешадијом умарширају у БГ, направе потом комесарску управу а Влада и Вучко побегну у иностранство прелазимо наравно на партизанштину...

Да, то је била Дражина стратегија. Слажем се ја са тобом, то јесте једна од опција и јесте реалнија од ове прве (мада, питање је која је од њих ефикасније, ту би већ могли да се споримо). Али, да би то имало ефекта, ми би требали да имамо у Београду патриотску власт. А ми имамо издајнике на власти који раде све што окупатори од њега траже. То је проблем.
Ми данас и јесмо под окупацијом, један део нае територије је данас окупиран.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 24.3.2017. 19:37

imenijevazno ::Узгред, шта мислите, шта би урадио Гаврило Принцип?

Мали тадићевац (тј. ја) ништа не кука и пиздри. А, будимо поштени (јер, ти си био благ у квалификацији мог понашања, кажеш да пребацујем) нити пребацујем. Ја сам директно прозивао и напао чланове овог форума. Јер, они су ти који се кур.че, предлажу снајпер за Тадића, Чеду, Чанка . . . они су ти који би палили телевизију б9 (ви их овде зовете У92), они су ти који би тукли педере и лезбејке, они су ти који би ломили семафоре и излоге, они су ти који пале америчке и друге заставе, они су - можда - ти који су крали по поломљеним бутицима (наглашавам, можда, јер не знам а не желим да вређам).
Дакле, од свих странака и од свих форума, овде је једино било чланова вољних да се лате мача. Па, кад је тако, да видимо зашто га онда не окрену на оне које они проглашавају за главне српске непријатеље (Империја, шиптари, усташе, балије . . .). Што се не угледају на Гаврила, што не туку змију у главу? Је л' то јунаштво, да се ломи семафор и да скинемо Чеду и Бориса за које сами кажете да су марионете. Ако су марионете, Империја ће поставити друге, и опет из почетка . . .

Дакле, то је моје питање. Оно се тиче директно вас. А то да л' сам ја овакав или онакав, да л' држим маму за руку док прелазим улицу . . . то нема никакве везе. Нисам ја тема, него ви.

Друго. Нато би нама ово или оно . . . Друже, нисам ја мислио да наша војска и полиција скину Тачија. Него анонимна екипа. Дакле, тероризам. Осама обавио посао, али нико није бомбардовао ни СА ни Иран . . . ни никога. Ми као држава бисмо, наравно, изручили евентуалне преживеле. Не знам шта теби ту није јасно...
Змија се бије у главу.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 24.3.2017. 23:19

Дечко, интернет ратника су пуни форуми по Србији (и ти си један од њих), није то ништа ново. И мене нервирају (углавном се наравно ради о балавурдији која пушку у животу није видела) али шта да се ради.

Тероризмом против НАТО? Удариш по њима (или њиховим штићеницима), изручиш терористе и решена ствар? Нема репресалија, нема освете. Ми зајебали НАТО. А НАТО пошто нас воли наравно поверовао да држава Србија нема ништа с тим. Просто не могу да верујем да је неко пунолетан толико наиван и да толико лупа...

Што се Осаме тиче он јесте обавио посао али је Авганистан након тога на.ебао (не би се спасао ни да је изручио Осаму) као што би на.ебала и Србија да неки српски „Бин Ладени“ покушају са сличним методама...

А теби лично нико не брани (пошто подржаваш тај вид борбе и мислиш да је у овом моменту баш то оно што нам треба) да са ортацима направиш једну „анонимну екипу“ и примениш терористичке методе против НАТО бандита. Aко ништа друго тако би показао да ниси само један од милиона „интернет ратника“...
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 25.3.2017. 0:01

Почећу да верујем да се ти намерно правиш глуп. Друже, ајде поново. Нисам ЈА интернет ратник, нисам ЈА заговарао све оно што сам већ писао горе, него српски националисти. Они су (ви сте) храбри када треба тући педере, не ја. Ви сте ти који заговарате снајпер за Тадића и паљење Б92, не ЈА:
Ја овде нисам дошао да проповедам идеологију, него да вас питам зашто се не држите онога што сами проповедате?
Ево, ако ти је лакше да разумеш, мене сматрај публиком, кибицером... Дошао сам у продавницу чоколада и занима ме да ли имате са лешником. Шта тебе брига да л' сам ја педофил и канибал, дијабетичар? Да л' ми смрди из уста? Ти мени одговори имаш ли чоколаду, то сам те питао, а ти си окачио фирму да продајеш чоколаде. (не ти конкретно, питање је и за тебе, али и за цео форум)

Не знам, једино још да пробам на свахилију . . .
Змија се бије у главу.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 25.3.2017. 0:17

imenijevazno :: Друже, нисам ја мислио да наша војска и полиција скину Тачија. Него анонимна екипа. Дакле, тероризам. Осама обавио посао, али нико није бомбардовао ни СА ни Иран . . . ни никога. Ми као држава бисмо, наравно, изручили евентуалне преживеле.

Не знам шта да ти кажем синко, мени ово што си написао личи на класична лупетања интернет ратника...
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4271
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 25.3.2017. 0:40

Дакле, тероризам

Upravo tako, slažem se.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 25.3.2017. 1:34

SMUK ::
Дакле, тероризам

Upravo tako, slažem se.

Еј, па јави ми кад будеш спреман да се залетиш с колима на неку НАТО базу и разнесеш се у парампарчад, можда могу да набавим експлозив...
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4271
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 26.3.2017. 19:47

Republikanac ::Еј, па јави ми кад будеш спреман да се залетиш с колима на неку НАТО базу и разнесеш се у парампарчад, можда могу да набавим експлозив...

Nemoj da vulgarizujes stvari, terorizam ima vise metoda.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 27.3.2017. 22:55

imenijevazno :: Друже, нисам ја мислио да наша војска и полиција скину Тачија. Него анонимна екипа. Дакле, тероризам. Осама обавио посао, али нико није бомбардовао ни СА ни Иран . . . ни никога. Ми као држава бисмо, наравно, изручили евентуалне преживеле.

Не знам шта да ти кажем синко, мени ово што си написао личи на класична лупетања интернет ратника...

Размишљао сам да ли да одговарам на ово, али 'ајде.

Добро, Републиканац, а шта по теби не би било класично лупетање интернет ратника? Шта то ја треба да урадим па да ме схватиш озбиљно? Је л' треба да ти донесем одсечену Тачијеву главу на тањиру? Да хакујем или купим форум, нађем те по ип адреси и уживо ти се представим? Сместим куршум у главу неком рендом полицајцу сутра и кад ме ухапсе, кажем да поздрављам Републиканца?

Мислим :roll: будимо реални. Јбте, овде цео форум пљује, прети и понижава Тадића, ал' кад ја саствим две просто-проширене, мени се по дифолту не верује . . .

Оним замлатама (то су они бољи, они из идеала; Ови корумпирани Вучићеви омладинци нису вредни помена) из 1389 домет је био да отпешаче на КосМет. Шта Србија има од тога.
Змија се бије у главу.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 28.3.2017. 3:04

imenijevazno :: Шта то ја треба да урадим па да ме схватиш озбиљно?

Па рецимо да ако већ заговараш тероризам оснујеш једну терористичку ћелију. За почетак...
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 28.3.2017. 11:10

Ја управо све време причам да нисам ја тај који заговара тероризам. Него су чланови овог форума (по сопственом признању и делању) спремни да прибегну насиљу. Па их питам зашто се не усмере на српске непријатеље, што се баве њиховим марионетама у Србији?
То је моје питање. Моја личност није релевантна, ја сам овде публика.

Ено, на другој теми, члан отворено хвали Звездана Јовановића што је убио србина (Ђинђића). Што тај Звездан и тај који га хвали не упере пушку у Тачија? Орића? Харадинаја?
Змија се бије у главу.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 2 гостију