srpskinacionalisti.com

Drzavni udar u Turskoj

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1308
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Re: Drzavni udar u Turskoj

Порука Србски ратник 17.3.2017. 8:42

Није тотална издаја, то је пројекат. Пројекат претварања Европе у исламски халифат. Е сад, можда се десе и верски ратови, ни то није искључено. Није Чавушоглу то први рекао, то је први рекао, чини ми се, још Тони Блер, после њега Меркелова (кад је рекла да је мултикултурализам пропао). Чавушоглу је трећи који то изјављује.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 898
Приступио: јул 2015

Порука M-91 20.3.2017. 21:37

imenijevazno ::http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=03&dd=16&nav_category=78&nav_id=1240614

Ето шта нам каже Чавушоглу, у Европит ће ускоро избити верски ратови. Јасно је да то значи рат до истребљења, муслимани хоће да нас сатру. ми то можемо да научимо на лакши и на тежи начин.

Селам алејкум, браћо и сестре, селам алејкум.

Што је најгоре, 80% младића од 93-94 годишта па ндаље је пушку видело и користило само у видео-игрицама. Бог нек нам је у помоћи. :?
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1785
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 20.3.2017. 22:22

Не знам шта је толики биг-дил и због чега толики страх од муслимана? Били смо 500 година под Турцима и ево нас овде причамо на српском и даље, Бугари на бугарском, Грци на грчком итд, средњовековне цркве су ту. Па више су Хрвати побили Срба за 4 године НДХ него Турци за 500 година, толико о нашој белој хришћанској европској браћи.
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука M-91 20.3.2017. 22:33

Đorđo Napolitano ::Па више су Хрвати побили Срба за 4 године НДХ него Турци за 500 година, толико о нашој белој хришћанској европској браћи.

Глупост. :!:

Фора је у томе што Хрвати нису ни белци-Европљани, а ни хришћани. Хрвати су пореклом Авари, и ти њихови азијатски гени се често примећују (ситне тамне очи, деформисане главе и тело, низак раст). Уосталом, довољно је погледати слике Нике Ковача, Петра Чобанковића, Стипе Месића или Младена Маркача, па да све постане јасно. Такође, ти азијатски гени их и терају да чине зверства непозната Европљанима, мрцварење жена и деце на неописиве начине. Кад нема Срба они то чине једни другима. Познат је случај пре пар година кад је Хрват једној Хрватици буквално извадио парче ректума, пијан на некој журци.

Другим речима, Хрвати су једноставно једно аварско племе које се населило у овим крајевима, преузели словенски језик и део културе јер су сами били примитивни и то је све. Део њих је касније оплемењен мешањем са Немцима и Србима који су дошли као владајуће племство, али главна генетска нит је азијска.
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука: 445
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 20.3.2017. 23:44

u brate m91 :D :D :lol:
ima takvih i kod nas, cak i gorih :mrgreen:
ali u pravu je napolitanac, ubijali su nas vise od turaka.
Човек ::
Човек ::Вилдерс ће бити други.

И то сам предвидео.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1240485

Екстремно десничарска Странка за слободу (ПВВ) Герта Вилдерса, чија је популарност опала последњих дана, могла би да буде друга, са 19 до 23 посланичка места.

gud 4 u.

samo da dodam da je gert osvojio vise poslanika, u odnosu na prethodne izbore, a rute manje. za sada se nista nece menjati tamo, ali tzv desnica raste.
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 21.3.2017. 1:15

M-91 ::
Đorđo Napolitano ::Па више су Хрвати побили Срба за 4 године НДХ него Турци за 500 година, толико о нашој белој хришћанској европској браћи.

Глупост. :!:

Фора је у томе што Хрвати нису ни белци-Европљани, а ни хришћани. Хрвати су пореклом Авари, и ти њихови азијатски гени се често примећују (ситне тамне очи, деформисане главе и тело, низак раст). Уосталом, довољно је погледати слике Нике Ковача, Петра Чобанковића, Стипе Месића или Младена Маркача, па да све постане јасно. Такође, ти азијатски гени их и терају да чине зверства непозната Европљанима, мрцварење жена и деце на неописиве начине. Кад нема Срба они то чине једни другима. Познат је случај пре пар година кад је Хрват једној Хрватици буквално извадио парче ректума, пијан на некој журци.

Другим речима, Хрвати су једноставно једно аварско племе које се населило у овим крајевима, преузели словенски језик и део културе јер су сами били примитивни и то је све. Део њих је касније оплемењен мешањем са Немцима и Србима који су дошли као владајуће племство, али главна генетска нит је азијска.

Како те не мрзи да се овако бламираш? Какви твоји Авари, Хрвати су народ западнословенског порекла, који су масовно примили римокатоличанство и који су, пред најездом Турака, побегли у Аустрију и западне римокатоличке земље. Онај мали број тих правих, изворних Хрвата, задржао се у Загорју и околони.

Већина данашњих Хрвата јесу потомци покатоличених и похрваћених Срба. И то је чињеница.

Свиђала нам се она или не, али то је тако. Авари благе везе немају са Хрватима.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 21.3.2017. 1:22

Đorđo Napolitano ::Не знам шта је толики биг-дил и због чега толики страх од муслимана? Били смо 500 година под Турцима и ево нас овде причамо на српском и даље, Бугари на бугарском, Грци на грчком итд, средњовековне цркве су ту. Па више су Хрвати побили Срба за 4 године НДХ него Турци за 500 година, толико о нашој белој хришћанској европској браћи.

Не дао ти Бог да живиш у таквом ропству какво је било за време Турака. А Срби нису опстали због наводне ,,турске толерантности", већ због србске одлучности, због вере и храбрости наши предака.

Турско ропство је било страшно ропство, страшна трагедија наших предака, а једна од заоставштина тог ропства су овдашњи муслимани, као и сви крвави сукоби кјоји су још тада посејани.

А то да су усташе убиле више Срба од Турака у НДХ-то је, по мени, једна натегнута конструкција и мислим да је глупо у то залазити. Глупо је лицитирати сад ко је више Срба побио, јер је чињеница да су и једни и други убијали и истребљивали Србе.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4286
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 21.3.2017. 2:16

Фора је у томе што Хрвати нису ни белци-Европљани, а ни хришћани

Nisu, nisu oni su crnci i muslimani, j**em TI LUDAKA!

Слика

Hitler i njegov najverniji saveznik A. Pavelić. (umri sad pseto neonacističko)
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука M-91 21.3.2017. 16:21

Србски ратник ::Како те не мрзи да се овако бламираш? Какви твоји Авари, Хрвати су народ западнословенског порекла, који су масовно примили римокатоличанство и који су, пред најездом Турака, побегли у Аустрију и западне римокатоличке земље. Онај мали број тих правих, изворних Хрвата, задржао се у Загорју и околини.

Шешељевске глупости. :roll:

Хрвати су аварско племе, које се населило на ове просторе у Великој сеоби народа и које је примило словенски језик и део културе, јер су били примитивни и своју готово да нису имали. Део њих се измешао са Србима, Немцима и Италијанима и тако донекле избелео, али главна генетска нит је азијска.

Генетске сличности са Србима додуше има код динароидних Хрвата Херцеговаца и примораца и то је отприлике све.

Узгред, ми смо велике жртве имали баш због те заблуде да су Хрвати нека наша браћа - генетски нису.

Већина данашњих Хрвата јесу потомци покатоличених и похрваћених Срба. И то је чињеница. Авари немају благих веза са Хрватима.

Видим: :mrgreen: :lol: :lol:

Слика

Нико Ковач

Слика

Стјепан Ђурековић

Слика
Слика

Стипица Мајмун Месић

Слика

Младен ЧМАРкач

Слика

Анте ГОВНОтина

Слика

Ратни злочинац Синиша Римац

Слика

Масовни убица Иван Милат

Слика

Серијски убица Винко Пинтарић

Слика

Петар Чобанковић

Слика

Данијел Прањић

Све покатоличени Србин до покатоличеног Србина. :lol:
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1785
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 21.3.2017. 19:28

imamo i mi Džingis Kana :lol:

rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука M-91 21.3.2017. 20:09

Đorđo Napolitano ::imamo i mi Džingis Kana :lol:

Кнез је изузетак који потврђује правило (да су Срби бели европски народ махом словенског порекла).

Са друге стране, аварски ликови су честа ствар код хрватина посебно на северу и северозападу.
Србија нема алтернативу!
Слика
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 22.3.2017. 9:05

M-91 ::
Србски ратник ::Како те не мрзи да се овако бламираш? Какви твоји Авари, Хрвати су народ западнословенског порекла, који су масовно примили римокатоличанство и који су, пред најездом Турака, побегли у Аустрију и западне римокатоличке земље. Онај мали број тих правих, изворних Хрвата, задржао се у Загорју и околини.

Шешељевске глупости. :roll:

Хрвати су аварско племе, које се населило на ове просторе у Великој сеоби народа и које је примило словенски језик и део културе, јер су били примитивни и своју готово да нису имали. Део њих се измешао са Србима, Немцима и Италијанима и тако донекле избелео, али главна генетска нит је азијска.

Дечко, које ти доказе имаш о томе? Дај ми доказе о аварском племену које се зове Хрвати, дај ми изворе, дај аргументе? Не очекујеш ваљда да ћу теби да верујем на реч? О Хрватима као покатоличеним Србима доказа има колико хоћреш, али о Хрватима Аварима нема ниједан, разумеш?

Сличице нису доказ, могу и ја наћи слике Срба са истим оваквим фацама, али то ништа не доказује.

Дакле, који су твоји докази за речену тврдњу?
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 263
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 22.3.2017. 17:01

http://www.alo.rs/erdogan-preti-nasilje ... opi/100390

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/erdo ... /170322035 (занимљиви су коментари на кликсу ...)

Друштво, ако неком није јасно, балија прети тероризмом. Мислим, мени ова изјава уопште није требала, мени је то савршено јасно од раније . . . ал' ево, имате сад црно по белом.

Узгред, шта мислите, шта би урадио Гаврило Принцип? Мислите да би се издркавао на Шутановца? Ваљао по блату са Чедом? Јалово вређао жута говна као што то раде поједини чланови овог форума? Ку.рац, друштво, ку.рац! Друкчије би он то.
Змија се бије у главу.
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука: 292
Приступио: мар 2015

Порука Част 22.3.2017. 21:18

imenijevazno ::http://www.alo.rs/erdogan-preti-nasiljem-celoj-evropi/100390

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/erdo ... /170322035 (занимљиви су коментари на кликсу ...)

Друштво, ако неком није јасно, балија прети тероризмом. Мислим, мени ова изјава уопште није требала, мени је то савршено јасно од раније . . . ал' ево, имате сад црно по белом.

Узгред, шта мислите, шта би урадио Гаврило Принцип? Мислите да би се издркавао на Шутановца? Ваљао по блату са Чедом? Јалово вређао жута говна као што то раде поједини чланови овог форума? Ку.рац, друштво, ку.рац! Друкчије би он то.

Огроман број Срба је у досманлијској Србији изашао на улице кад је издајство Косова и Радована било, убили подмукло крвнички Панића и воденим топовима и пендрецима се иживљавала стока пандурска и жандармерија над народом који је масовно изашао на улице. Ратко Младић је много више цењен и вољен од Радована, али неће људи да излазе на улице да над њима се стока петоколонашка из мупа се иживљава. Па прво треба скинути та говна петоколонашака пандурска и по жандармерији. Србија је под окупацијом и ако мислиш да један човек може скинути сву ту гамад у мупу, грдно се вараш. Ту треба сјајно организовани пуч. Лупеташ глупости како нема пуно истинских Срба. Подмукло курвински запад подржава досманлијске сероње.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 23.3.2017. 15:12

imenijevazno ::http://www.alo.rs/erdogan-preti-nasiljem-celoj-evropi/100390

Па, пази, имаш право у томе. Држава се не добија, за њу мора да се бори. То је тако увек било, нико није добио државу, а да се претходно није борио за њу.

Добар пример нам могу бити Јевреји на које, ја то стално понављам, можемо у много чему да се угледамо. Јевреји су исто били суочени са терором у Палестини, сличном терору какав данас Срби трпе од стране Шиптара и осталих наших непријатеља. Арапи су нападали јеврејске усељенике, нападали су Јевреје, упадали им у куће, пребијали их, вршили терор. Онда су Јевреји одлучили да томе стану на пут. Како? Тако што су се организовали и основали чувену ,,Хагану".
,,Хагана" (или на хебрејском ,,Одбрана") је била тајна ционистича организација која се борила против Арапа и против Британаца. Они су решили да на терор узврате терором (по оној старозаветној логици ,,око за око, зуб за зуб"). Они су примњеивали исте методе: нападали су Арапе, убијали њихове вође, упадали им у куће. Организовали су тајне судове, па су ноћу упадали у куће арапских вођа и њихових породица и одводили их и осуђивали их на смрт. Нападали су и убијали британске војнике, тражили њихово повлачење и формирање државе Израел. Читао сам доста о Хагани, на пример они су ноћу хватали и саме Јевреје који су сарађивали са Арапима или Британцима и убијали их. Дакле, водили су методе застрашивања, напада, итд. Касније, они су прерасли у целу војску и значајан политички фактор. Из редова ,,Хагане" су потекли чувени израелски политичари Давид Бен Гурион, Јицак Рабин, Моше Дајан, итд, итд. Након усвајања ткз. ,,Беле књиге", Хагана је била приморана да мало, да кажемо ,,охлади", али њихово деловање и дање је остало идентично.
Још је један значајан израелски покрет те природе, то је десничарски ,,Иргун". Они су били још екстремнији и много непријатељскији према Британцима. Они су их нападали, убијали, вршили терор над Арапима, вршили атентате, вршили чак и терористичке нападе против Британаца и Арапа. Захтеви ,,Иргуна" су такође били да Британци оду и да се формира држава Израел. Напади су постали свакодневни, као и терор који је ,,Иргун" вршио. Ти напади (од којих је најпознатија екскплозија у јерусалимском хотелу ,,Цар Давид" коју је организовао будући израелски премијер Менахем Бегин, вођа ,,Иргуна") су били један од кључних разлога зашто се Британија повукла из Палестине и зашто је кренуло са формирањем државе Израел. Од ,,Иргуна" су познати политичари Менахем Бегин, Аријел Шарон, итд. Од тог покрета је настала политичка десничарска партија ,,Ликуд" која и данас влада Израелом. Е тако се бори за своју државу, радикално и до краја. Да су Јевреји седели и чекали да се Британци смилују и оду, не би ништа од тога било.

Дакле, против непријатеља се бори свим расположивим средствима, па и терором, застрашивањем, одмаздама, итд. То звучи сурово и јесте сурово, али такав је рат. Сваки је рат суров. То су знали и наши преци, па Карађорђе је чистио муслимане само тако, то је радила и наша војска у својим ослободилачким акцијама. Свако ко жели да у неком рату победи и оствари свој циљ мора тако да ради. Па и ми смо имали такву традицију, рецимо србске тајне организације које сигурно нису миловале непријатеља, него су се сурово обрачунавале са њима. Ту је Аписова ,,Црна Рука", а пре њих србска ,,Народна одбрана", затим комите, четнички одреди, итд. Такође, поменути Гаврило Принцип и ,,Млада Босна". Иначе, многи ционисти су рекли да су им србске тајне организације биле узор за њихово деловање и борбу. Један од оснивача ционизма као политичког покрета, живео је у Србији и пратио је рад србских тајних и ослободилачких покрета и они су му били инспирација. То су све чињенице.

А што се тиче Шиптара- они нису тако јединствени, као што се то мисли. Код Шиптара све (као и уопште код свих осталих муслимана) почива на терору и страху, па тако и то ,,јединство". Замислите кад би Срби сад се организовали и одговорили на шиптарски терор онако како су Хагана и Иргун одговорили на арапски терор. Да видиш како Шиптари више не би смели да раде то што раде.

Е, али питање је колико је све то могуће и да ли у Србији данас има снаге и енергије да се предузме тако нешто.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Verterdegete и 3 гостију