srpskinacionalisti.com

Drzavni udar u Turskoj

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2182
Приступио: феб 2014

Re: Drzavni udar u Turskoj

Порука Republikanac 28.3.2017. 13:29

imenijevazno ::Ја управо све време причам да нисам ја тај који заговара тероризам

Ма је ли? А ово:

imenijevazno :: Друже, нисам ја мислио да наша војска и полиција скину Тачија. Него анонимна екипа. Дакле, тероризам. Осама обавио посао, али нико није бомбардовао ни СА ни Иран . . . ни никога. Ми као држава бисмо, наравно, изручили евентуалне преживеле.

Не знам како теби али мени то што си написао личи на заговарање тероризма...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 844
Приступио: мај 2011

Порука Човек 16.4.2017. 20:11

Ердоган добио на референдуму. Сада је јасно да је он стајао иза оног циркуса званог покушај државног удара. Учврстио је власт, похапсио противнике, и сада може да јаше до миле воље. Тј. док му западни ментори то буду дозволили.
Сврха/циљ/намера ове поруке није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 271

Порука imenijevazno 16.4.2017. 23:26

На референдум је изашло 86% бирача. ЕЈ, осамдесетшест посто.

Тако народ показује да му је стало до државе, тако народ показује да има развијену свест о политици. А пишљивим србима увек неко други крив.

Наглашавам, нема ово везе са влашћу нити било чим сличним. Ово је показатељ свести народа (шта год да је одлучио и кога год да је изабрао). Народ који изађе са 86% шаље веома јасну поруку и својој власти и целом свету. ДА МУ ЈЕ СТАЛО. Да зна и шта хоће и шта неће.

Човек ::. Тј. док му западни ментори то буду дозволили.

Бојим се да ти пропушташ да схватиш да тај Ердоган запад отворено третира као непријатеља, и сасвим му је ок да терористи нападају по западу. 'М' од менторства ту нема, евентуално, спреман је на лажну сарадњу само док не постигне своје исламистичко-терористичке циљеве. Када би се Ердоган питао, запад би могао да бира између тоталне исламизације и његовог избора за врховног вођу комплетне западне цивилизације - и смрти.
То је његов коначни циљ.

Он је ту (са западом) као Чеку шти је био капетан у ЈНА, привидно је део система, а чим добије прилику . . . уједаће на смрт и до смрти.
Змија се бије у главу.
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 844

Порука Човек 17.4.2017. 9:18

То онда испада да Ердоган командује њима, а не они њему. Онда би он био једини који је у томе успео. То тако не бива. Да је Запад хтео да га сруши, он би одавно био срушен. Њему је дозвољено да ради ово што ради. Докле ће тако бити, не знам. Али тренутно је тако.

Што се тиче свести народа, мислим да извлачиш помало исхитрен закључак. Није да Србима није стало, већ је српски народ много паметнији од свих тих Турака и сличних. То можда звучи сулудо, али јесте тако. Срби имају много искуства и, вероватно на подсвесном нивоу, осећају да се они ту ништа не питају. Можеш да гласаш овако или онако, али на крају ће бити онако како је глобална олигархија одлучила. И Срби то, у дубини душе, знају.

То што је на референдуму био такав резултат, не значи да су Турци много паметни и национално свесни, него да им је дозвољено да буде тако. Да није, референдум не би био допуштен, или не би био признат, или би био понављан све док не добију "правилан одговор". Имамо безброј примера у свету кад је тако било.
Сврха/циљ/намера ове поруке није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15416
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 6.11.2017. 1:35

erdogan pohapsi tre'inu turske. ne je.be \ivu silu.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 271

Порука imenijevazno 6.11.2017. 21:35

Ердоган ради практично идентичне ствари као Хитлер у периоду 1933-1939, с тим што се мени чини да је Хитлер имао мању подршку у народу. Сваки дан читамо вести како је ухапшен овај или онај, али нису то физички радници, он хапси полицајце, судије, тужице, професоре . . . врло прецизно, врло малигно, и са драстичним умишљајем. Као и Хитлер, прво жели да реши ствари код куће, да учврсти власт, а онда . . .О овоме што ћу сад рећи немам никакве доказе, али Бог ме не би убедио да он сад не тражи начин како да Турска добави атомску бомбу.
Змија се бије у главу.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 6 гостију