srpskinacionalisti.com

Brexit

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Re: Brexit

Порука Zola 24.6.2016. 6:17

Хм шта ли ће сад да кажу ови американофили било до пре неки дан ниси могао да живиш од њих,ма остаје Британија а тренутно разлика милионче гласова за АУТ.Нешто слабо иде последњих година још мало па ће ови њихови бандити из исламске да буду истерани и из Раке. :D Е и ништа од оног Мајдана у Москви. :)
Аватар
Мардо
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 69
Приступио: феб 2014
Место: Србија под окупацијом (тренутно)

Порука Мардо 24.6.2016. 7:01

...
Последњи пут изменио Мардо дана 24.6.2016. 7:12, измењено укупно 1 пут.
УЈЕДИЊЕНО СРБСТВО - ИДЕЈА ЖИВИ!
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1533
Приступио: мар 2011

Порука Sistem 24.6.2016. 7:08

Да, управо на би-би-си-ју је избројано довољно за излазак, нема процена више, физички је избројано довољно за излазак.
Иначе на би-би-си-ју је туга.
Sistem
Војвода
Војвода

Порука Sistem 24.6.2016. 7:09

Сада се мора тражити моментални прекид преговора између Србије и ЕУ.
Sistem
Војвода
Војвода

Порука Sistem 24.6.2016. 7:11

За излазак је гласала масовно радничка класа, села и сиромашна ентичка енглеска подручја, као и Велс, који је исто сиромашан. Буржујски Лондон, Шкоти и католици из Севе. Ирске су гласали за останак. Велико изненађење је била победа за излазак у другом по величини граду у Британији-Бирмингему.
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 24.6.2016. 8:42

Лондон сад има испод 50% енглеског становништва тако да је логично да је тако било,бацио сам поглед видим Торбеј где сам радио а који је претежно енглески крај АУТ је тамо добио 63,7%. А на нивоу Британије разлика је 1.350.000 гласова што ће рећи етнички Енглези су баш гризли. :D
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3110
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 24.6.2016. 8:44

Одлична вест! Улепшали су ми јутро!
Браво за Енглезе, а још ми је драже што сада следи отцепљење Шкотске и распад империје која је малтене стално у историји радила против интереса Србије.
exberekin
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 513
Приступио: јан 2007
Место: Београд , понекад Книн

Порука exberekin 24.6.2016. 8:53

Зорад ::Одлична вест! Улепшали су ми јутро!
Браво за Енглезе, а још ми је драже што сада следи отцепљење Шкотске и распад империје која је малтене стално у историји радила против интереса Србије.

Шта се ти веселиш .. па сад ће да уђу такве силе као што су Турска, Србија, Албанија, Црна Гора... кад такви лавови уђу па нико се неће ни сјећати Велике Британије (пази још има оно Велика у имену ко Велика Србија :) националисти.. и још имају ону бабу што је зову Ваше Величанство .. боже будала) Ево звоне звона на цркви поред моје зграде .. да није црвено слово?
Последњи пут изменио exberekin дана 24.6.2016. 9:01, измењено укупно 1 пут.
Сила Бога не моли , али Бог силу не воли.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3110
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 24.6.2016. 8:55

Заправо, можда си у праву, ко зна како ће се ситуација сада развијати што се нас тиче...
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3236
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 24.6.2016. 9:25

Зорад ::Одлична вест! Улепшали су ми јутро!

Poslednje sto neko ko je protiv EU sada zeli, je da Britanija kolabira.
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3236
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 24.6.2016. 9:36

j*****, nisam spavao celu noc, a moram na posao za dva sata.
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 24.6.2016. 9:53

Учко проглашава дан жалости. :D
Gromovnik
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 173
Приступио: апр 2008

Порука Gromovnik 24.6.2016. 11:08

Englezi jos jednom pokazali celoj Evropi zasto su osobeni, zasto ce da postoje duze nego mnoge druge zemlje, jasno i koncizno sa stilom odbili su da njihova zemlja bude jos jedan konj u nemackoj ergeli da budu briselska kolonija rekli su NE i sad mogu da disu slobodno.

Oni koji su pratili ovaj refurendum su mogli da vide da je zestoka rasprva vodjena oko fundamentalnih vrednosti nacije prema onome sto nadnacionalisticki elitiscki establisment je zeleo da uradi VB a to je jednostavno da ih potcini nadnacionalnim agendama i ugusi svaki otpor briselskim gazdama. Najdzel Faradz je uprao to insistirao u svojoj kampanji da se Britanija vrati sama sebi da odlucuje u svoju korist a ne da ceka Brisel ili dogovore drugih i da ti drugi joj kazu sta da radi. Takodje Boris Dzonson je imao iste argumente s tim sto se on takodje fokusirao na samo funkcionisanje i malverazicije same EU birokratije ( iako je sad vec ne toliko blizak Kameronov prijatelj).
Ovo istorijsko glasanje VB jeste pocetak onoga sto vecina nacionalista u Evropi zeli da imamo svoje nacionalne drzave vracene sebi, da ako je moguce funkcionisemo izmedju sebe da postoji ono sto se zove moja drzava moja pravila u mojoj drzavi a ne nametanje nekih liberarno-demokratskih-nadnacionalnih ideja koje imaju za cilj potpuno unistenje indetiteta jedne nacije.

Za one koje su pratili kampanju LEAVE to mozete videti skoro na svakoj raspravi, takodje Trampova kampanja se bazira na borbi protiv elitistickih krugova kojima je jedno bitna samo boja novca. Sto se da zakljuciti da su projekti nadnacionalnih krugova ugrozeni da svi oni strepe jer narod ima moc da unisti njihovu agendu (zbog toga samo gledajte intervjue na BBC CNN i slicnim pa to je neverovatno koliko ljudi mogu biti zli kad gube, prete, lazu, ucenjuju itd.)

Iako znamo bar na ovom forumu da VB je uvek ili uveliko radila protiv interesa srpskog naroda hteo bi reci samo jos jednom (ne zeleci neku vecu raspravu) da informacija koju sam cekao skoro celo jutro me je obradovala nevidjeno i zbog toga cestitam engleskom UKIP-u i svima koji su podrzali LEAVE kampanju sa

RULE, BRITANNIA! BRITANNIA RULE THE WAVES
BRITONS NEVER WILL BE SLAVES

https://www.youtube.com/watch?v=yHNfvJc99YY

Jer ste zasluzili
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука: 3847
Приступио: апр 2006

Порука игорсима 24.6.2016. 12:23

Признајем да ово нисам очекивао, мада сам се надао.
Честитам Енглезима, јер више тешко да ћемо их звати Британцима... мислим да тај назив полако иде у ОUT :D

Не знам шта да мислим. Да је овај референдум одржан рецимо у Португалу, лако би их "убедили" да гласају поново док не гласају како треба. Са Енглезима тога нема.

Али, заиста ми није схватљиво да Британија изађе из ЕУ. Не само што ће то барем краткорочно бити лоше по Британију, него ће бити катастрофално по ЕУ. Чак и да ниједна држава чланица више не оде, ово је бламажа ЕУ од које веће није било и тешко да ће је и бити. ЕУ губи кредибилитет, губи причу, губи снагу....

ЕУ ће ипак морати на ремонт. А мислим да то није могуће... они нису способни за мењање курса.

Признајем да ми је тешко да замислим да за две године Британија неће бити у ЕУ. Да ће Шкотска да се оцепи. Да ће ЕУ да смисли неку другу причу о самој себи (коју?!?!)...

Не знам шта да мислим. Али видећемо... полако. :mrgreen:

А тек треба да видимо шта ће ово значити за нас...
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 24.6.2016. 12:33

Гледа ли ко ону будалу на тв-у, прсо ко ливада. :shock:
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 4 гостију