srpskinacionalisti.com

Доналд Трамп

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4541
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Re: Доналд Трамп

Порука SMUK 19.3.2017. 23:48

Čitaj malo šta pišemo M-91 i ja

Vas dva idiota ne pišete već kopirate sa Stromfronta i ostalih padavičarskih sajtova. :roll:
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1511
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 20.3.2017. 0:38

Serlancelot ::
Čitaj malo šta pišemo M-91 i ja pa ćeš valjda shvatiti koji je to ološ, ustvari ko čini tu ološ.

М-91 пише небулозе, углавном покупљење са стормфронта и сличних сајтова. Све његове тезе и тврдње су до детаља разбијене на овом форуму и то од више форумаша. М-91 је један од оних форумаша који кажу нешто, а онда када се понуде аргументи и чињенице, они игноришу и беже јер нису у стању да, аргументима и чињеницама, бране своје ставове.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1261
Приступио: јул 2015

Порука M-91 20.3.2017. 21:30

Србски ратник ::
Serlancelot ::
Čitaj malo šta pišemo M-91 i ja pa ćeš valjda shvatiti koji je to ološ, ustvari ko čini tu ološ.

М-91 пише небулозе, углавном покупљење са стормфронта и сличних сајтова.

Рече то човек који се залаже за спаривање са шиптаркама из северне Албаније и етиопљанкама, само зато што су православне :roll: :roll: :roll: , који уз то јевреје (најгоре српске непријатеље :!: ) сматра "пријатељским народом Срба" :lol: .
Србија нема алтернативу!
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 21.3.2017. 0:33

M-91 ::
Рече то човек који се залаже за спаривање са шиптаркама из северне Албаније и етиопљанкама, само зато што су православне :roll: :roll: :roll: , који уз то јевреје (најгоре српске непријатеље :!: ) сматра "пријатељским народом Срба" :lol: .

Прво, дечко, ти много лажеш и то је твој највећи проблем. Нисам ја заговарао никакво ,,спаривање" Срба и Албанки, нити Срба и Етиопљанки. Нити имам намеру да људима одређујем кога ће да жене и за кога да се удају, то није моја ствар. Само сам напоменуо да бракови Срба и Албанки са севера Албаније (који су католици, а не православци;незнање је други твој велики проблем) нису спорни из неколико разлога: прво што нема велике генетске разлике, будући да већина тих северноалбанских племена су србског порекла и будући да велики број тих ,,Албанки" су заправо албанизоване Србкиње, које чак носе типична србска/словенска имена (попут, Весна, Соња, итд). Друго, ти северни Албанци нису србомрзци, чак напротив они мрзе Албанце муслимане, нарочито Шиптаре са Косова и више воле Србе из разлога јер је албански народ дубоко подељен по верским и племенским шавовима. Из тог разлога они не мрзе Србе хришћане, већ напротив. И треће, те девојке су патријархално васпитане, научене су да поштују своје мужеве и њихову фамилију и да васпитавају своју децу онако како мужевљева фамилија жели, тако да ће та деца увек бити Срби. То су чињенице. И зато сам написао да ти бракови нису спорни.

А што се тиче Јевреја-ја сам све твоје тврдње поткрепио чињеницама и аргументима, а ти си побегао са сваке теме у којој смо о томе расправљали, јер просто немаш аргумената којом би одбранио своје небулозне тврдње.

Толико о томе.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 21.3.2017. 0:36

M-91 ::будући да већина тих северноалбанских племена су србског порекла

Јао Боже, које будалаштине :roll: :roll: . Повезујеш нас са ретардираним козојепцима са IQ 80 . :roll: Њих чак и шиптари из Тиране сматрају примитивним дивљацима . У неким селима још увек нису увели ни струју .
Србија нема алтернативу!
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 21.3.2017. 0:44

Немам шта ја да повезујем, то је историјска чињеница. Клименти, Краснићи (од словенске речи ,,красан", што значи леп), Берише и многа друга северноалбанска племена имају србско порекло. Клименти су род са Кучима, славе Крсну Славу исту, а то је Никољдан.

Иначе, заеби те приче са IQ и сличним небулозама, Албанци су највероватније Индоевропљани, колико год вама тупавбим расистима то било немило, али то је највероватније тако. Расправљали смо већ о томе, њихов језик је индоевропски, сличан је румунском језику.

Ево један линк о вези Срба и Албанаца: https://www.rastko.rs/rastko-al/zbornik ... edanja.php
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 21.3.2017. 0:51

Иначе, заеби те приче са IQ и сличним небулозама, Албанци су највероватније Индоевропљани, колико год вама тупавбим расистима то било немило, али то је највероватније тако.

Па шта? И цигански језик је индоевропски, па је ипак јасно и марсовцима да цигани нису бели људи. Свака чамуга у САД меље на енглеском, али немају ништа са правим белим Енглезима. Сваки жутаћ у Русији (Чукч, Бурјат, Јакут...) перфектно зна руски, али немају ништа генетски са белим словенским Русима. :wink:

Немам шта ја да повезујем, то је историјска чињеница. Клименти, Краснићи (од словенске речи ,,красан", што значи леп), Берише и многа друга северноалбанска племена имају србско порекло. Клименти су род са Кучима, славе Крсну Славу исту, а то је Никољдан.

Брате, лупаш ко Максим по дивизији. Можда си се зацопао у неку шиптарку, па сад завараваш себе. Стављали смо ти овде слике шиптара (http://forum.srpskinacionalisti.com/viewtopic.php?f=7&t=2168&start=6675#p613936) , имаш истраживања интелигенције, где су шиптари убедљиво најгори у Европи, глупљи су чак и од босанских муслимана (80-85 IQ). Имаш доказе о њиховој заосталости на сваком кораку. То је једноставно генетски отпад, шкарт и шљам. Боље да сви извршимо колективно самоубиство него да се они називају Србима.
Србија нема алтернативу!
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 21.3.2017. 1:06

M-91 ::Па шта? И цигански језик је индоевропски, па је ипак јасно и марсовцима да цигани нису бели људи. Свака чамуга у САД меље на енглеском, али немају ништа са правим белим Енглезима. Сваки жутаћ у Русији (Чукч, Бурјат, Јакут...) перфектно зна руски, али немају ништа генетски са белим словенским Русима. :wink:

Дечко, језик итекако доста говори о пореклу неког народа. Бурјати можда знају руски, али њима руски није језик њиховог народа, док албански језик јесте језик Албанаца. Поредиш неупоредиве ствари.
Иначе нема доказа да су Албанци кавкавског порекла. Њихово порекло и даље није до детаља разјашњено, наравно то је ствар историчара и нема везе са политичком ситуацијом данас и наравно да нема везе са политичким претензијама Албанаца (мада не свих, већ само муслимана) које су недопустиве.

А што се тиче генетике, сви су се народи мешали и укрштали гене. Генетика, за твоју информацију, уопште није главни елемент дефинисања народа и нације, баш зато што су се сви народи мешали и попримили различите генетске материјале. Инсче, како ти замишљаш припаднике беле расе? Јел овако:

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика

И тако даље. Дакле, има итекако белих Албанаца, нарочито у Албанији.

Брате, лупаш ко Максим по дивизији. Можда си се зацопао у неку шиптарку, па сад завараваш себе. Стављали смо ти овде слике шиптара (viewtopic.php?f=7&t=2168&start=6675#p613936) , имаш истраживања интелигенције, где су шиптари убедљиво најгори у Европи, глупљи су чак и од босанских муслимана (80-85 IQ). Имаш доказе о њиховој заосталости на сваком кораку. То је једноставно генетски отпад, шкарт и шљам. Боље да сви извршимо колективно самоубиство него да се они називају Србима.

Не, нисам се ,,зацопао" у Шиптарку, већ сам само реалан и објективан, што се за тебе не може рећи.
Што се тиче сличица које си ти стављао, јадан ти ако су теби сличице ,,доказ" о пореклу једног народа. Ево, ја сам сад поставио слике Албанаца белих ко снег, и шта са тим?

А да, што се тиче тога, Хитлер коме се дивиш, је очигледно Шиптаре сматрао белцима пошто им је формирао и државу и пошто је формирао велику СС дивизију Скендерберг ссастављену искључиво од Шиптара.

И нико их не назива Србима, само ти указујем на историјске чињенице о етничким и другим везама Срба и Албанаца са севера Албаније. А то што ти негираш тако очигледне чињенице, то је твој проблем.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 21.3.2017. 1:22

Србски ратник ::А што се тиче генетике, сви су се народи мешали и укрштали гене.

Видим, Јапан је препун мулата, Исланд је заправо мешавина жуте, црне и беле расе, а Замбија је пуна плавокосих људи који су само мало препланули на сунцу.... :lol:

Генетика, за твоју информацију, уопште није главни елемент дефинисања народа и нације

Иди бегај :lol: Било једном једно куче које се окотило у штали. Пошто је било усамљено и тужно, дође му добра вила у сан и претвори га у коња. :mrgreen: :mrgreen:

Слика

Класичне семитско-хамитске физиономије, ладно би прошле у Мароку или Алжиру.

Слика

Ова двојица класични Турци или Чечени (без браде додуше), ова у средини циганка на куб.

Слика

Одају је очи и задебљала доња усна (семитски уплив).

Слика

Расно сумњива. Одају је очи и задебљала доња усна (семитски уплив).

Слика

Класична коњска семитско-хамитска фаца, донекле измешана са белим типовима. Монгрилка.

Слика

Типичан блискооисточни семит, додуше измешан са динарским типом. Монгрил.
Србија нема алтернативу!
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука: 311
Приступио: мар 2015

Порука Част 21.3.2017. 1:22

СлобаСрбија ::Да ли сте ви слепи? Погледајте колико Амерички медији нападају Трампа. То није било никада до сада ни са једним америчким председником. Амерички медији су увек бранили политику Вашингтона. Глобалистичка олош која контролише медије, ратује против Трампа.

Трамп је далеко од идеалног председника америке, што не значи да је много мање зло од клинтонске сотоне, то је дно дна, а силиконац је два милиона долара дао њеној кампањи, који је то ретардирани кретен само таквима што нису као он није јасно.

Запад је подмукла курва, не бих геноцидне творевине нова ндх, турска/албанија постојале данас да није западне подршке. Многи се чуде у досманлијској Србији како неко може да реагује насилно на омаловажавње Српства и Српских хероја. Овде у Шведској ја отворено кажем као што и јесте, Ратко Младић је Српски херој који је спасао да моји рођаћи и народ у Босни не буде истребљен, погледајте изметбеговићево Сарајево у коме су имали најмање десет конц логора за Србе, данас само пар Српских стараца које није протерано и поклано и над тим Српским старцима се крвничко потурице иживљавају, све уз западну подршку. Луди су и ти Српски старци што се не селе у Републику Српску него остају да се манијачке потурице иживљавају над њима некажњено. Само кретенима није јасно једини спас Срба на Балкану је Русија.

Румунска будала мени вели пре пар дана како су румуни просрпски, најебо сам му се свега, и то пуна свлачионица шведа коме сам отворено рекао да ми је драго и да после свега најподмуклијег
срања који је запад и његови пулени попут сероња као италије, румуније итд чинио над Србима на Балкану и још подржава најгори антисрпски шљам, наравно ми је драго да су већина западних земаља примили задњих година тсунами неинтегрисаних муја. Фукаре који промотирају запад у Србији треба да висе на бандерама и ништа друго.

Јбо ти ја данашњу Србију у којој говнаре као инспектор "борац" против дроге Ђоле који отворено каже да је учествовао у хапшењу највећег Српског хероја Ратка Младића и његова крмача каже за Шешља да је фашиста. Таква гамад слободно шета улицама Београда. Посерем се на такву Србију. Ја због такве гамади не могу да будем у своју отаџбину.

Летос има шта и да чујем, бакице имају око 70 година успеле да побегну из Сребренице за Београд, и кажу да су третиране у Србији као црне овце. Од свог народа су третиране као црне овце зато што нису поклани од потурица. И онда овде на форуму дођу будале и једу говна о Русији и Русима који су светлосних година националној свести и као људи испред многих "Срба" у данашњој Србији.

Мелем најбољи за душу и огромна утеха је поетична правда која се дешава већини западних земаља са огромним доласком неинтегрисаних муја. Одлично је господин Асад рекао западу да подржавају дно дна ислама и да су они створили исис.
Последњи пут изменио Част дана 21.3.2017. 1:44, измењено укупно 1 пут.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 21.3.2017. 1:39

M-91 ::Видим, Јапан је препун мулата, Исланд је заправо мешавина жуте, црне и беле расе, а Замбија је пуна плавокосих људи који су само мало препланули на сунцу....

Па сви су се мешали. То што се Јапанци разликују од других Азијата је доказ тога. Дакле, мешање народа се констатно дешавало у историји и то није никаква новина. Само тупави и ограничени расисти верују у ,,расно чисте народе". Такви су, често, и сами мешанци па су њихове идеје последице њихових комплекса. Рецимо, већина нациста су били алпиди, мешанци, све само не ,,идеални Аријевци" какве су замишљали.

Иди бегај :lol: Било једном једно куче које се окотило у штали. Пошто је било усамљено и тужно, дође му добра вила у сан и претвори га у коња. :

Не знам, дечко, о чему трабуњаш. А народ одређују пре свега, порекло, језик, култура, идентитет, обичаји, традиција, менталитет, итд. И генетика није неважна, али је далеко мање битна од овога што сам навео. Нација је идеолошка и политичка заједница, то је опште познато и нација чак уопште не мора да има везе са генетиком. Научи нешто, па се онда јави да дискутујеш о озбиљним темама.
Класичне семитско-хамитске физиономије, ладно би прошле у Мароку или Алжиру.

Хаха, добар штос...
Ова двојица класични Турци или Чечени (без браде додуше), ова у средини циганка на куб.

Кладим се да су већи ,,Аријевци" од тебе... :D
Одају је очи и задебљала доња усна (семитски уплив).

Хаха...који си ти лик, ,,задебљала усна"... :lol: :lol:
Дај, дечко, уозбиљи се...
Расно сумњива. Одају је очи и задебљала доња усна (семитски уплив).

А значи ,задебљала доња усна" одређује порекло народа? То нисам знао, ком ли је то генију пало на памет.
Класична коњска семитско-хамитска фаца, донекле измешана са белим типовима. Монгрилка.

Ова ,,Монгрилка" је већа Аријевка од овог твог ,,Аријевца":
Слика
А тек овај:
Слика

Теби је ,,расно сумњива" девојка због ,,задебљале усне", а није ти сумњив овај лик што више личи на Кинеза, него на Немца. :wink:
Типичан блискооисточни семит, додуше измешан са динарским типом. Монгрил.

Какав твој ,,Семит", нема никаквих доказа о вези Албанаца са Семитима. Али добро, ти си решио да верујеш у небулозе о ,,задебљалим уснама", уместо да прихватиш озбиљне и релеватне чињенице и аргументе.
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука: 311
Приступио: мар 2015

Порука Част 21.3.2017. 1:53

Србски ратник ::Не знам, дечко, о чему трабуњаш. А народ одређују пре свега, порекло, језик, култура, идентитет, обичаји, традиција, менталитет, итд. И генетика није неважна, али је далеко мање битна од овога што сам навео. Нација је идеолошка и политичка заједница, то је опште познато и нација чак уопште не мора да има везе са генетиком. Научи нешто, па се онда јави да дискутујеш о озбиљним темама.

М91 претерује и зарибо о јеврејима, али шиптари немају ништа друго него геноцид у својој историји исто као њихове вољене турчегање. Мали је број шиптара и турака који су хумани и немају понос на своју геноцидну историју. Само ко је блесав верује у мир са шиптарима, турцима итд. Стормфронт Србија је иста лудост као кад бих постојао Стормфронт Израел. Хитлер је у својој књизи јасно показао исту толику мржњу према Словенским народима као према Јеврејима.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 21.3.2017. 2:00

Част ::М91 претерује и зарибо о јеврејима, али шиптари немају ништа друго него геноцид у својој историји исто као њихове вољене турчегање. Мали је број шиптара и турака који су хумани и немају понос на своју геноцидну историју. Само ко је блесав верује у мир са шиптарима, турцима итд. Стормфронт Србија је иста лудост као кад бих постојао Стормфронт Израел. Хитлер је у својој књизи јасно показао исту толику мржњу према Словенским народима као према Јеврејима.

У ствари, нема мира са Шиптарима муслиманима. Они су наши непријатељи, они су већина у албанском народу и са њима мира нема. И ја лично не гајим илузије о томе.

Само указујем на чињеницу да су Албанци са севера сасвим друга прича. Отац католичке Албанке ће пре да је убије него да је уда за Шиптара муслимана. Толико се не воле међу собом. Албански национализам као идеологија у коју верује албански народ не постоји. Том идеологијом се служе само Шиптари муслимани за своје крајње циљеве који су панисламистички. Не, њима није циљ ткз. ,,Велика Албанија", њима је циљ да освоје целу Србију, целу Македонију и Албанију, као и делове Грчке. Њима је циљ да свуда завлада Ислам, па у Македонији су отворено тражили да се уведе шеријат.

Препоручујем текстове професора Мирољуба Јевтића о албанском питању, врло су корисни.
А што се тиче корисника М-91, ја сам само указивао на то да су његове тврдње о ,,расном мешању" у контексту бракова Срба са католичким Албанкама са севера- само небулозе и ништа више од тога.

Што се тиче Стормфронта и Хитлера, ту се слажем са тобом.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 21.3.2017. 16:05

Србски ратник ::Рецимо, већина нациста су били алпиди, мешанци, све само не ,,идеални Аријевци" какве су замишљали.

Па шта, алпинци ионако припадају белој раси, као и нордијци, балтиди, динарци и медитеранци. Уосталом, тај алпски тип је и код нас заступљен и то у Војводини и Мачви.

А народ одређују пре свега, порекло, језик, култура, идентитет, обичаји, традиција, менталитет, итд. И генетика није неважна, али је далеко мање битна од овога што сам навео.

И тако се куче (нпр. Турчин) родило у штали (нпр. Немачкој) и постало крава (нпр. Немац). :lol: :lol: :lol:

Какав твој ,,Семит", нема никаквих доказа о вези Албанаца са Семитима.

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика
Србија нема алтернативу!
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 21.3.2017. 17:06

M-91 ::
Па шта, алпинци ионако припадају белој раси, као и нордијци, балтиди, динарци и медитеранци. Уосталом, тај алпски тип је и код нас заступљен и то у Војводини и Мачви.

Вође нацистичке парзије су били очигледни мешанци, који су били све само не ,,идеални Аријевци" о каквима су трабуњали. Ето, кад већ волиш да постављаш сличице, ја ћу ада да се послужим твојом логиком закључивања.

Гебелс:

Слика

Исти Екрем Јеврић, ко браћа рођена. :lol: :lol:

Слика

Дебели Геринг такође је све само не ,,идеални Аријевац". А тек овај:

Слика

Тек тај не личи на ,,идеалног Аријевца". И наравно, најпознатији је овај што личи на Кинеза:

Слика

Кажу да је тај био најлуђи и најискомплексиранији од свих нациста.

Шта је, дакле, моја поента? Наравно да овакве сличице ништа кључно не доказују и наравно да је мени сасвим свеједно јесу ли они били мешанци или нису, ја само хоћу да ти укажем на то да ,,расно чист" народ не постоји, сви су се народи мешали током историје са другима и то није ништа спорно. Као што рекох, генетика није та која одређује припадништво народу и нацији.

Само хоћу да ти кажем да су баш ти који су највише трабуњали о ,,расно чистом народу" и који су тиме залуђивали људе, често и сами били неки расни мешанци, који су имали тешке комплексе због свега тога и њихове идеје су директна последица тих комплекса. Нацисти су најбољи пример за то. Поготово што се данас зна да је велики број нациста, можда и сам Хитлер, имао јевррејско порекло. И онда су бежали од тога тако што су убеђивали себе и друге да су они ,,чисти Аријевци" и тако што су убијали Јевреје. То ти је цела поента у вези са том причом. Расизам је идеологија ограничених људи, веруј ми, идеје о ,,расној чистоћи" и сличним небулозним теоријама су идиотске теорије и њихови највећи следбеници су често искомплексирани људи који су и сами често мешанци.

И тако се куче (нпр. Турчин) родило у штали (нпр. Немачкој) и постало крава (нпр. Немац). :lol: :lol: :lol:

Асимилација је неминовност и често се у историји дешавала. И нема народа који је није вршио. Баш зато су те теорије о ,,расно чистим народима" будалаштина тешка.

Е па, ето ти турска нација- тураку нацију чини најразличитији расни и етнички маеријал. То што ти не признајеш историјску неминовност и чињенице је доказ примитивности идеологије које заступаш. Схвати, дечко, нема ,,расно чистих" народа, сви су се мешали, нације су стваране тако што су вековима вршиле асимилацију наметавши своју власт другима. Наравно, не успева свака асимилација увек. Рецимо, тај Турчин у Немачкој тешко да може да буде Немац, јер он не жели да се асимилује и интегрише у немачко друштво и нацију, већ чува свој етнички и национални идентитет који је код Турака чврсто везан за његову религију тј. Ислам.

Наравно да неће свака асимилација да буде успешна, али факт је да се све нације (па и немачка) темеље на асимилицијама. То није ништа сад ненормално, то су све нације радиле, само примитивним расистима то не улази у главу.

Иначе дај ми ти дефиницију народа и нације, знаш ли која је то дефиниција? Шта је народ а шта нација?

И шта са овим сличиуцама што си поствио, оне доказују шта?
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 6 гостију