srpskinacionalisti.com

Србија - Русија

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Sekretar
Војвода
Војвода

Порука: 1080
Приступио: јан 2015

Re: Србија - Русија

Порука Sekretar 2.11.2015. 23:17

Sto su te banovali na Parapsihopatologiji? Bas si lepo pisao.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15280
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 2.11.2015. 23:23

Sekretar ::
vemavuk ::Елдепејац јер се правиш најван или ниси испратио вести. Капацитет нафтовода до Немачке се удвостручио. Немци имају жељу да се преко њих снадбева читава Европа. Преко њих ће долазити гас и до нас. Бизнис план заједничког руско немачког гиганта нама није познат.

Бесплатна лекција из правописа:

1) Јер није упитна речца. Јер је синоним за "зато што, због тога, због чега" итд.

2) У овој конструкцији треба написати је л'? Или је ли?

Раније ти се овакве грешке нису поткрадале. Поведи рачуна друже.

Е сад, што се тиче твог уписа. Како ти знаш да Немци имају жељу да се преко њих снабдева читава Европа, уколико ти нису познати планови заједничког руско-немачког гиганта?
Још нешто. Капацитет Северног тока се није удвостручио. Постоје планови, меморандуми, изјаве добре воље и томе слично, али капацитет није мењан. Да ли ће бити? Вероватно да, али опет недовољно да би се сви корисници руског гаса могли снабдевати мимо Украјине. Северни ток је капацитета 55 милиона кубних метара, а планирано је да се увећа до 110 до 2019. године.
Цевоводи преко Украјине су на данашњи дан капацитета 175 милиона кубних метара. Дакле, простом математиком, долазимо до закључка да уколико Северни ток заиста буде увећан до 110 милиона, остаје да се покрије још 120 милиона кубних метара (175-55) како би Украјина била потпуно искључена и сав транспорт ишао мимо ње.

Да ли треба посебно напомињати искуство Јужног тока, где су и први варови били направљени и прве цеви положене, па се на крају ипак одустало? Искључивање Украјине из транзита, у догледно време, без Турског тока (у свом пуном, првобитном капацитету, од ког се у међувремену одсутало), није могуће.

прво, елдепејац ниси ти него Вранац. Друго за твоје исправке правописа, знаш колко ме заболе мисирко. Такође, слабо ме интересује и где ће који гасовод, нафтовод и сл. Ако Русији није довољно што је потпуно енергетски независна, ондак нешто није добро. Ја једноставно имам други аршин. је.бе ми се за те глобине статистике које ти стално овденак пласираш. Волим Русију, Русе, нема везе колко су сиромашни или богати, само ми је важно да иму оне дебеле атомске и да је дугме исправно.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1522
Приступио: мар 2011

Порука Sistem 3.11.2015. 0:22

Sekretar ::Sto su te banovali na Parapsihopatologiji? Bas si lepo pisao.

Мењаш тему глупане лажовски. Нема везе, знам ја да си ти глуп, што је овде већ неколико пута доказано.
Елем, толико те растурам да си почео да ме сањаш и замишљаш по другим местима. Морам да признам да ме то забавља.
Аватар
Sekretar
Војвода
Војвода

Порука Sekretar 3.11.2015. 0:52

Hoces da ti sredim da ti skinu zabranu i da ponovo tamo pises?

Sistem ::
Sekretar ::Sto su te banovali na Parapsihopatologiji? Bas si lepo pisao.

Мењаш тему глупане лажовски. Нема везе, знам ја да си ти глуп, што је овде већ неколико пута доказано.
Елем, толико те растурам да си почео да ме сањаш и замишљаш по другим местима. Морам да признам да ме то забавља.

Kako se uklapa tvoja homoseksualnost sa putinofilijom? Ras-turiti je isto sto i raz-guziti. Ti bi mene kanda rasturao? Zasio bi mi misirca?

P.S. Na klix.ba se dobro snalaziš sa ijekavicom. Ako nisi iz tih krajeva, onda ti cestitam na predanosti, retko kad gresis.
Sistem
Војвода
Војвода

Порука Sistem 3.11.2015. 1:10

Слика

Ја сам свуда где си ти, у твојој глави, толико сам те растурио.
Имаш изгледа неке скривене пориве када си одмах помислио на педере када сам поменуо растурање.
Него, јел си научио, несрећо, разлику између стопа и метера? Треба да ми будеш захвалан што те овде подучавам. Да си паметан, као што ниси, нешто би зарадио од тога.
Аватар
Sekretar
Војвода
Војвода

Порука Sekretar 3.11.2015. 1:20

Ja govorim srpski i znam znacenje reci. Na sta drugo da pomislim, kada pises kako me rasturas? Da li je tvoja fascinacija Putinom, zapravo homoseksualne prirode? Lozis se na njega?
Sistem
Војвода
Војвода

Порука Sistem 3.11.2015. 1:43

Ти осим што си ментлано болестан, такође си врло необразован, а то све не чуди са обзиром да си љубитељ дугиних боја са запада.
Елем, растурити у различитим контекстима жаргона може имати различито значење. Нпр. растурио је у такмичењу у физици или растура колико добро игра фудбал. У овом конкретном случају значи да те подучавам јер везе немаш.
Нажалост, ти си прво помислио да ти неко цепа чмар, што је поражавајуће. Али и знак твоје тешке болести, парапсихопатологије.
Аватар
Sekretar
Војвода
Војвода

Порука Sekretar 3.11.2015. 2:26

Ne postoji teska bolest parapsihopatologija. Postoji psihopatologija. Dati termin oznacava nauku koja se bavi bolestima duse. Kad smo vec kod poducavanja... Toliko si vremena proveo na onom forumu a to nisi naucio.

Rasturiti - tur (guzica). Znacenje ne moze biti jasnije. Mene bi da guzis, dok mastas o Putinu kako te cepa "otpozadi". Fuj. Dekadencijo belosvetska.
exberekin
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 513
Приступио: јан 2007
Место: Београд , понекад Книн

Порука exberekin 3.11.2015. 11:12

Изгледа да је договорена нижа цијена гаса само за Азотару и МСК. Иначе већински власник МСК је Србијагас. Ништа не рекоше за Фијат и за увоз руских возила без царине у Србију? Не видим у чему је ту проблем.. кад руска аутомобилска индустрија може да извози своје производе у Њемачку што не би и у Србију. Кад су нови аутомобили из ЕУ ослобођени плаћана царине од 1.1.2014 не видим зашто је проблем да се то уради за Руска возила.
Сила Бога не моли , али Бог силу не воли.
Sistem
Војвода
Војвода

Порука Sistem 3.11.2015. 13:18

Sekretar ::Ne postoji teska bolest parapsihopatologija. Postoji psihopatologija. Dati termin oznacava nauku koja se bavi bolestima duse. Kad smo vec kod poducavanja... Toliko si vremena proveo na onom forumu a to nisi naucio.

Rasturiti - tur (guzica). Znacenje ne moze biti jasnije. Mene bi da guzis, dok mastas o Putinu kako te cepa "otpozadi". Fuj. Dekadencijo belosvetska.

Све ће бити боље када попијеш лекић.
Život sa psihozom
Sumanute ideje
Iz verovanja nastaju za bolesnika realna mišljenja. On čvrsto veruje da ga proganjaju (manija gonjenja), da je bog (religiozna manija) ili da se sve odnosi na njega (ideje odnosa), drži se čvrsto svojih uverenja od kojih se ne može odvratiti nikakvim uveravanjima ili dokazima da njegove ideje ne odgovaraju stvarnosti.
Аватар
Sekretar
Војвода
Војвода

Порука Sekretar 3.11.2015. 14:21

Samo za sisicu iz inspicijentske kucice.

https://www.youtube.com/watch?v=hmn5LBENAxo
Sistem
Војвода
Војвода

Порука Sistem 3.11.2015. 15:26

Узми лек, има да ти се само погорша стање, као што се види.
Аватар
Sekretar
Војвода
Војвода

Порука Sekretar 3.11.2015. 15:38

Правиш константну инверзију. "Има само да ти се...", овако како си ти написао је и значење другачије.

Што је срамно за једног државног службеника и културног делатника.
Sistem
Војвода
Војвода

Порука Sistem 3.11.2015. 17:19

Очигледно препорука почиње да делуује, игледа да си узео лек. Додуше још увек ме измишљаш али се стање поправља. Мени је драго да ти помажем и наставићу у томе. Треба помоћи болеснима попут тебе.
Sistem
Војвода
Војвода

Порука Sistem 3.11.2015. 17:24

Као што се види, да би били прозападно орјентисани морате бити болесни. Некад то подразумева само једну ствар, некада буде тешко, попут секретара, где је оболела глава али воли и да га прима у рчма. Истине ради, то је за понос у њиховом поремећеном свету, тако да он јадан није био начисто да је болестан. Ја сам му помогао у тој спознаји и то је први корак ка опоравку.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 6 гостију