srpskinacionalisti.com

Руска интервенциiа у Сириiи

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1947
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Re: Руска интервенциiа у Сириiи

Порука Српски родољуб 19.9.2018. 11:47

Јесте да сам рекао да нећу више да коментаришем овде, али због најновије вести једноставно морам

:lol: :lol: :lol: :lol: Шта сам рекао прошли пут, да ћеш се врло брзо вратити на форум? Мислиш да не знамо да редовно читаш форум, да пратиш шта пишемо?! Наравно, кад немаш паметнија посла!

За кога би онда ти да се ми определимо?! За Америку?! Па, такву политику управо води садашња владајућа гарнтитура, а да притом ништа не добијамо заузврат. Не знам зашто си толико забринут?! Идемо ка нато-у и ЕУ. Вучић спроводи политику твог идола, Вука Манитога!
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1511
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 19.9.2018. 11:54

Нисам се вратио, један коментар само. Само да укажем на то колико су Путин и Русија трагикомични. :wink:
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1947
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 19.9.2018. 11:59

Србски ратник ::Нисам се вратио, један коментар само. Само да укажем на то колико су Путин и Русија трагикомични. :wink:

Ma, заболе ме она ствар што су трагикомични. Ја не очекујем неко чудо, да ће Руси доћи овде да нас ослободе... Али, исто тако су будале они који верују да ће нам Американци дати нешто!

Хајде сад, иди онаниши на Вука Манитога! ;)
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1081
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 19.9.2018. 12:28

Домољуб заправо чека да се Маћедонија уједини (Северна, Источна и Јужна, ваљда је тако?), па да нас врли борци ВМРО-а ослободе глобалистичког јарма.

Нешто као славни им „предак" Александар Велики. :D
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука: 2064
Приступио: јун 2009
Место: Беловград, Србија

Порука СлобаСрбија 19.9.2018. 20:13

Крива је сиријска посада на систему С-200, јер су испалили ракету а нису смели. Израелски Ф-16 су користили руски Ил-20 као штит, односно летели близу њега. Ракета са система С-200 се наводи са земље само до рејона циља, после ракета сама тражи мету. Пошто та ракета има главу са пасивним радарским навођењем (која је активна у завршној фази), она ће јурити највећи циљ, односно онај са највећим радарским одразом - Ил-20. Сад, пошто та ракета може да има домет и до 300км, ко зна одакле је испаљена и где су се у том моменту налазили Израелски Ф-16 а где Ил-20. Могуће је да су сиријци гађали израелске Ф-16 када су били сами, па су Израелци како би избегли ракету одлетели до Ил-20 за којег су знали да је релативно близу. У том случају "нико" није крив.
Блокирана анти-српска олош: Vemavuk, orgin, Verterdegete, Зорад, Sistem, Српски родољуб...
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 13 гостију