srpskinacionalisti.com

Руска интервенциiа у Сириiи

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6329
Приступио: мар 2006

Re: Руска интервенциiа у Сириiи

Порука Коста 15.10.2015. 18:30

^ ^

- iес` бре. Намножило се антируских ГОВ-ана и ГОВ-еда кол`ко ти ку*рац `оће. Види га онаi "Секретар"? - малициозан (пази, "блаженопочивши СССР? - iел` то реторика неког русофила? - па "Републиканац", iа му iедном реко` да iе Русиiа наiiача воiна сила на Планети - он се човек упиша од смеха?! - па ова курвица Роудранер - и посебно оно Говедо "Човек"- коiи- шатро - мрзе Путина iер iе "издао Донбас"?! - пази, Путин издао Донбас?!)

- па онда ови млади маiмуни антикомунисти, све амерички верници.

- значи, намножило се те багре, моi Вемо, чудо iедно...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1272
Приступио: јул 2015

Порука M-91 15.10.2015. 18:41

^ ^
Чим неко критикује Путина (не да га треба критиковати, него га треба у говна уваљати) , одмах је "русофоб" :roll: и одмах шири "антируску пропаганду" :roll: .
Србија нема алтернативу!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1272
Приступио: јул 2015

Порука M-91 15.10.2015. 18:49

Извињавам се форумашима што још пре нисам свратио на Форум да прокоментаришем овај комичан одговор:

Коста ::- iес` бре. Намножило се антируских ГОВ-ана и ГОВ-еда кол`ко ти ку*рац `оће.

Чим неко критикује Путина, одмах је "русофоб". :roll: То би исто било као да кажеш да је онај који критикује Вучића србофоб. Слика

па "Републиканац", iа му iедном реко` да iе Русиiа наiiача воiна сила на Планети

Није најјача, тек је друга, иза САД-а. Свидело се теби или не. :wink:

Слика

"Човек"- коiи- шатро - мрзе Путина iер iе "издао Донбас"?! - пази, Путин издао Донбас?!)

Наравно да јесте, баш као што је Милошевић издао РСК. Путин=Милошевић

Ми млади антикомунисти смо једино СРПСКИ верници. :wink: Пуца нам ђоковић за САД, штавише прижељкујемо њен крај. :wink:

- значи, намножило се те багре, моi Вемо, чудо iедно..

Намножило се црвених комуносатаниста, све сами Стаљини, Лењини, Лаврентије, Кардељи.... :roll:
Србија нема алтернативу!
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 15.10.2015. 21:28

^ ^

- хехе, глупердо малолетна. Аi` што си ти глуп - очекивано - него глуп и онаi "Републиканац", на исти идиотски начин као и ти.

- пази! - iа кажем: наiiача воiна сила на Планети, а морони крену да доказуiу да има iедна iош габаритниiа воiна сила, а то су США?!

- ма снага iе снага, а габарити су габарити. И iа сам сада мало габаритан (93кг) - али сам много iачи кад се спустим на оптималних 85. Разумеш, креле?

- поука: увек могу да пребиiем неког сома од 140кг масти. Он iе габаритан, ал` iа сам iачи.

- разумеш, креле?
Dobrovoljni
Националиста
Националиста

Порука: 393
Приступио: јун 2011

Порука Dobrovoljni 16.10.2015. 0:13

M-91 ::Извињавам се форумашима што још пре нисам свратио на Форум да прокоментаришем овај комичан одговор:

Коста ::- iес` бре. Намножило се антируских ГОВ-ана и ГОВ-еда кол`ко ти ку*рац `оће.

Чим неко критикује Путина, одмах је "русофоб". То би исто било као да кажеш да је онај који критикује Вучића србофоб. //forum.srpskinacionalisti.com/images/smilies/icon_mrgreen.gif[/img]

па "Републиканац", iа му iедном реко` да iе Русиiа наiiача воiна сила на Планети

Није најјача, тек је друга, иза САД-а. Свидело се теби или не.

Слика

"Човек"- коiи- шатро - мрзе Путина iер iе "издао Донбас"?! - пази, Путин издао Донбас?!)

Наравно да јесте, баш као што је Милошевић издао РСК. Путин=Милошевић

Ми млади антикомунисти смо једино СРПСКИ верници. Пуца нам ђоковић за САД, штавише прижељкујемо њен крај.

- значи, намножило се те багре, моi Вемо, чудо iедно..

Намножило се црвених комуносатаниста, све сами Стаљини, Лењини, Лаврентије, Кардељи....

:-$ А,ово су много добре новине за пољски WC :thmr: ,несто прочиташ за време вршењa нужде,исмејеш се,отреш буљу и мирна Бачка.Пази"једна војна сила рекла другој колико има оружја и моћи преко неки медиски новинетин.. :lol: :lol: ....Амери да се курче,курче се,да су јаки јесу,али само у NATO опцији,јер сви добро знамо да они и савезничко броје под своје.Ако би сутра дошло до срања ја сигурно незнам дали би ти узео пушку у руке,а исто тако и ти за мене.Те америчке медиске манипулације и остале спекулације су вредне твоих ставова у праву си али само у полском WC-у =D>
Ако се не углача ни драги камен не светли.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 16.10.2015. 5:49

Коста ::
- поука: увек могу да пребиiем неког сома од 140кг масти.

Не знам зашто али имам неки осећај да би ти од тог сома од 140 кг добио солидно по вагини...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 16.10.2015. 16:04

^ ^

- ооо, па ди си ти, Амерофилу? - ево и твоiи идоли се забринули, а како не би и ти:

Russian Military Uses Syria as Proving Ground, and West Takes Notice

http://www.nytimes.com/2015/10/15/world ... rc=me&_r=0

- ниiе вама лако, ни "изузетнима" ни вама обожаваоцима. Ниiе више тако сигурно оно што сте до iуче веровали? - па вам се нешто "памет померавља", а?

- слушаi да смириш живци, https://www.youtube.com/watch?v=yo1xN49zrRo , "Нешто ми се памет померавља".

- мало си пропао живчано (а и као човек и као комуниста, хехе...)
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 17.10.2015. 14:26

Еј Коста, 'ајде причај ми мало како си ти шмекер који је у стању да бије дебељуце (познато је иначе да су универзитетски професори велики фрајери и шибаџије). Па онда опет направи аналогију са упоређивањем војне моћи две велике силе, баш ми је забавно то да читам. Волим кад неко испадне глуп а да и не примети...
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 17.10.2015. 14:57

Republikanac ::Еј Коста, 'ајде причај ми мало како си ти шмекер који је у стању да бије дебељуце (познато је иначе да су универзитетски професори велики фрајери и шибаџије).

- па сад - да ти причам како радим сељачке работе, косим, цепам, имам две моторне тестере и секиру од 200 дека - не би имало смисла. Моiа iе биографоиiа мало нетипична: кућа ми на 1313 метара н/в (веруiеш ли у то?), био ђак-пешак, учио 4 године исти програм (iедна учионица, iедна учитељица, и нас 32-оiе, две скамиiе први разред - нас осморо сељачића - две скамиiе други, и тако сва четири разреда) па после стигао до дипломе и докторатра (веруiеш ли у то?)

- ти си градски пацов. Ти и не сањаш каква места постоiе. Како да ми веруiеш кад си тако ограничен. Асфалтиран си, бре! - и то у главу...
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 17.10.2015. 15:26

- па сад - да ти причам како радим сељачке работе, косим, цепам

Значи комбинација сељачине и штребера. Океј...

- ти си градски пацов.

И поносан на то. Вукојебине никад нису биле за мене.

Коста :: Асфалтиран си, бре! - и то у главу...

Па сад не знам за главу ал'знам да сам увек нервозан кад не осетим асфалт испод ципела...
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 17.10.2015. 15:32

- `аiде, Републиканац-Американац (ми сељаци смо - зна се - Русофили тешки, ал` сте зато ви градски пацови много паметниiи -)

- `аiде за тебе iедно лако питање: коiа iе воiна сила наiiача на Планети?

- ево, помоћи ћемо: зове се на "Р" а Столица се зове на "Москва".

- `аiде, имаш три покушаiа. Кладим се да не знаш!
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2688
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 17.10.2015. 16:27

Кад више нема резултата на терену потежу се табелице :lol: Љубљени Јуесеј може само да блеји док Русија интервенише по Сирији и деље Јуес пешадију из такозваног Исиса. :lol:
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 17.10.2015. 18:26

Коста :: ал` сте зато ви градски пацови много паметниiи

Ма јок, најпаметнији су сељачине са докторатима, опште позната чињеница...

Коста :: Републиканац-Американац

Не подмећи, не иде то на твоје године...

Коста ::- `аiде за тебе iедно лако питање: коiа iе воiна сила наiiача на Планети?

Па сад, не знам шта да ти кажем, ухватио си ме овако на препад... Ваљда Израел хебига. Ем имају најмоћније и најмодерније оружје ем је и сам Бог на њиховој страни (а ко може против Бога). Барем тако каже Смук а он је прочитао Библију од прве до последње стране, зна човек шта прича...
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 17.10.2015. 18:41

^ ^

- ниiе Израиљ, заеб`о си се. Немаiу ни iедно прво место - ништа се не црвени. Еве гу табела коiу iе горе турао онаi брљиви клинац:

http://static3.businessinsider.com/imag ... epower.png

- Боље да си рек`о Северна Кореiа, видиш да имаiу iедно прво место. У броiу подморница, прешишали све.

- `аiд` сад поново, поклони се и почни: коiа iе наiiача воiна сила на Беломе Свету?
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 17.10.2015. 19:12

Ма какве табеле, каква црвенила и каква Северна Кореја кад је на израелској страни – сам Бог! А која је то војна сила која може против Бога? Немој сад да зовем Смука па да ти очита буквицу...

И откад то ти верујеш у табеле? Да верујеш не би ни водили ову расправу нити би постављао глупа питања...
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 11 гостију