srpskinacionalisti.com

Руска интервенциiа у Сириiи

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Re: Руска интервенциiа у Сириiи

Порука ЈАРОМИР 10.8.2016. 15:50

Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука: 292
Приступио: мар 2015

Порука Част 18.9.2016. 20:56

ЈАРОМИР ::Ови нису читави:

http://www.newsweek.rs/svet/76201-sirij ... alepa.html

Јел немаш паметнија посла него да пишеш глупости о Рујама. Има шта да се види данас по западним медијама, заобилазим њихове медије зато што само једно те исто просеравање понаваљају, али видим наслов стотине мртвих у Сирији САД каже случајно побило Сиријске војнике током примирја. Ништа никад није случајно са тим злотворима, хвала Богу па су већина западних земаља препуни муја који им праве ненакнадиву штету, ем ми мило ем драго.
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука: 2021
Приступио: јун 2009
Место: Беловград, Србија

Порука СлобаСрбија 7.10.2016. 21:55

Растурају терористе, Амери попиздели. :D
Блокирана анти-српска олош: Vemavuk, orgin, Verterdegete, Зорад, Sistem, Српски родољуб...
exberekin
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 513
Приступио: јан 2007
Место: Београд , понекад Книн

Порука exberekin 20.10.2016. 19:13

Какве коридоре остављају ови Руси исламистима у Алепу.. таман да им џихадисти дођу иза леђа са сјевера преко територија које су до прије неки дан контролисали исламисти из ИСИС-а ??!?! Биће им ко нама на Динари заћи ће им за леђа..
Сила Бога не моли , али Бог силу не воли.
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 844
Приступио: мај 2011

Порука Човек 22.10.2016. 17:11

А шта друго очекивати од Путина и његове банде?

Русија тамо учествује уз одобрење западних партнера. Да није тако, одавно би им Турци затворили пролаз кроз Босфор и Дарданеле.

А Асаду су дани одбројани. Да ли ће га свргнути за годину, две, пет, или ће доживети судбину Радована Караџића, потпуно је небитно. Он нема снаге да држи под контролом ни оне делове Сирије које тешком муком ослободи, а да не говоримо о Раки, Табаки, Идлибу и осталим градовима под контролом ових или оних џихадиста.
Сврха/циљ/намера ове поруке није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2182
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 23.10.2016. 15:06

Човек, ти се само јављаш кад треба пљувати по Русима. Биће да си на платном списку оне вештице Јелене Милић, ја не знам како то другачије да објасним...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Човек 24.10.2016. 15:56

Ја не пљујем по Русима, већ критикујем Кремљ, односно криминалну групу која влада Русијом.

Истини за вољу, иза тих бандита који владају Русијом, стоје исти људи који подржавају и злочиначке западне режиме. То су само две стране исте медаље. Апсолутно никакве разлике између њих нема.
Сврха/циљ/намера ове поруке није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука: 2021
Приступио: јун 2009
Место: Беловград, Србија

Порука СлобаСрбија 24.10.2016. 20:35

Сигла ли наша хуманитарна помоћ?
Блокирана анти-српска олош: Vemavuk, orgin, Verterdegete, Зорад, Sistem, Српски родољуб...
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 24.10.2016. 23:28

Умјерени опзиционари ће да се погосте српским кајмаком.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 26.10.2016. 13:22

Човек ::Ја не пљујем по Русима, већ критикујем Кремљ, односно криминалну групу која влада Русијом.

Истини за вољу, иза тих бандита који владају Русијом, стоје исти људи који подржавају и злочиначке западне режиме. То су само две стране исте медаље. Апсолутно никакве разлике између њих нема.

Пљујеш, пљујеш и то све у шеснаест. Сви твоји постови говоре само о једном: да Руси нису ни за к**** и да од њих треба побећи што даље и главом без обзира.

Наравно, тако суптилно продајеш идеју да пошто Руси нису ни за к**** Запад јесте и да се њега треба држати. Ти ћеш рећи да то није тачно, да су и западњаци гадови и бла, бла, али очигледно је да је то само маска јер ти Западњаке само критикујеш кад те неко притисне да си анти-Рус иначе они нису предмет твог интересовања...

Е сад, пази овако: нисам ни ја неки болесни русофил ибеовског типа попут Косте, напротив, мада сматрам да су добри политички, војни и економски односи са Русијом у нашем националном интересу (без уласка у ОДКБ, то су Шешељеве глупости). Али брате ја ако ту и тамо нешто мало и поткачим баћушке (након чега ме Коста обавезно оптужи за про-американизам и шта ти ја знам већ шта) не радим то НОН-СТОП (приде што у својим критикама на рачун Руса нисам тако острашћен као ти). Ја пишем и о многим другим темама (економија, Реп. Српска, распад Југославије, Други светски рат итд.) а ти само о једном, о Русима. Што је, мораш признати, прилично сумњиво...

ПС. Бај д веј, инсинуирати да су Запад и Руси „једно те исто“ је тешки политички дилетантизам. Но ја знам да ти не мислиш тако и да преферишаш Запад и да су те инсинуације покушај да се мало представиш и као анти-Западњак а не само анти-Рус (што на твоју жалост чиниш прилично неуверљиво)...
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 889
Приступио: јул 2015

Порука M-91 26.10.2016. 22:01

Човек ::Ја не пљујем по Русима, већ критикујем Кремљ, односно криминалну групу која влада Русијом.

=D>
Србија нема алтернативу!
Слика
triatlon
Војвода
Војвода

Порука: 1633
Приступио: сеп 2004

Порука triatlon 26.10.2016. 22:28

Republikanac ::

Пљујеш, пљујеш и то све у шеснаест.

Оштро протествујем што сте се окомили на форумаша Рома*? Боље да зарађује неки динар писањем глупости него да краде шахтове, мислим се ја.

* Ром на циганском значи човек.
Велики је безобразлук што нас НВО терају да их тако називамо јер се онда поставља питање шта смо ми остали? Плус, сви који су се јавно тако изјаснили, себе називају циганима. У Русији је то, наравно званичан назив. Можда их зато мрзи?
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Човек 27.10.2016. 23:29

Republikanac ::Пљујеш, пљујеш и то све у шеснаест. Сви твоји постови говоре само о једном: да Руси нису ни за к**** и да од њих треба побећи што даље и главом без обзира.

Наравно, тако суптилно продајеш идеју да пошто Руси нису ни за к**** Запад јесте и да се њега треба држати. Ти ћеш рећи да то није тачно, да су и западњаци гадови и бла, бла, али очигледно је да је то само маска јер ти Западњаке само критикујеш кад те неко притисне да си анти-Рус иначе они нису предмет твог интересовања...

Е сад, пази овако: нисам ни ја неки болесни русофил ибеовског типа попут Косте, напротив, мада сматрам да су добри политички, војни и економски односи са Русијом у нашем националном интересу (без уласка у ОДКБ, то су Шешељеве глупости). Али брате ја ако ту и тамо нешто мало и поткачим баћушке (након чега ме Коста обавезно оптужи за про-американизам и шта ти ја знам већ шта) не радим то НОН-СТОП (приде што у својим критикама на рачун Руса нисам тако острашћен као ти). Ја пишем и о многим другим темама (економија, Реп. Српска, распад Југославије, Други светски рат итд.) а ти само о једном, о Русима. Што је, мораш признати, прилично сумњиво...

ПС. Бај д веј, инсинуирати да су Запад и Руси „једно те исто“ је тешки политички дилетантизам. Но ја знам да ти не мислиш тако и да преферишаш Запад и да су те инсинуације покушај да се мало представиш и као анти-Западњак а не само анти-Рус (што на твоју жалост чиниш прилично неуверљиво)...

Немам намеру да се било коме правдам, нити да било кога разуверавам. Пишем о ономе о чему ми се пише. Себе сматрам најбољим познаваоцем прилика у Русији, Украјини и Белорусији. Ти, и сви остали, можете томе да се смејете, али скоро све што сам овде досад писао се или већ обистинило, или је на путу да се обистини.

Да Запад и Русија нису једно те исто може да каже само неко ко нема довољно информација. Истражи мало крвне везе Романових са западним Црним племством, па онда мало о Октобарској револуцији, ко ју је финансирао, одакле су дошли пучисти, и на крају о односу Владимира Путина са Хенријем Кисинџером.

А ко жели да верује да сам ја некакав западњак, НАТО плаћеник или шта год, нека верује.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 28.10.2016. 4:35

Ма наравно, Запад и Русија су једно те исто пошто су вероватно баћушке у истој мери као и западна стока заслужне за Либију, Ирак, Сирију, раније екс Југославију, бомбардовање Србије итд.

Немаш ти појма, само просипаш острашћене анти-руске глупости, но добро, колико видим нациста ти аплаудира, можеш да будеш задовољан...
triatlon
Војвода
Војвода

Порука: 1633
Приступио: сеп 2004

Порука triatlon 28.10.2016. 15:18

Човек ::А ко жели да верује да сам ја некакав западњак, НАТО плаћеник или шта год, нека верује.

Логичније и боље би било да јеси плаћеник. То бих донекле разумео. Ако за џабе пишеш како су исти они који нам помажу (колико могу) и они који су нас нападали, убијали и бомбардовали 5-6 пута у 100 година треба да се лечиш. Не знам дијагнозу али мора да постоји некаква пилула за то.

Владари из сенке, тј. господари новца, њихов неспорни утицај на цео свет је сасвим друга тема. Никако не могу они да буду изговор за твоје пљување по Русима а исто твоје непљување по западњацима (којима следује милион пута веће).

Закључак: заслужују Руси огромну нашу (и шире) захвалност. У реду, понекад им следује и шлајмерица али само после цистерне фекалија за западњачке зликовце.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију