srpskinacionalisti.com

Руска интервенциiа у Сириiи

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Re: Руска интервенциiа у Сириiи

Порука ЈАРОМИР 7.4.2017. 10:17

Чек Руси га довели, како то сад, а још Воја агитовао? :?
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука: 445
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 7.4.2017. 12:24

s300, s400... то не ради, или су и тамо послали макете?
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука: 2023
Приступио: јун 2009
Место: Беловград, Србија

Порука СлобаСрбија 7.4.2017. 19:57

Ти системи могу обарати балистичке ракете, а не крстареће. Крстареће ракете лете ниско, "испод радара" (па се тешко уочавају) и лете хоризонтално. Систем Панцир би могао да их обара, на мањим даљинама. Могу их обарати и ручни ПВО системи, али исто на малом домету. Не постоји систем дугог домета против крстарећих ракета.
Блокирана анти-српска олош: Vemavuk, orgin, Verterdegete, Зорад, Sistem, Српски родољуб...
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука СлобаСрбија 7.4.2017. 19:58

Трамп вероватно показује зубе Кини, овим нападом.
Блокирана анти-српска олош: Vemavuk, orgin, Verterdegete, Зорад, Sistem, Српски родољуб...
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 844
Приступио: мај 2011

Порука Човек 7.4.2017. 20:27

Ово је још једна шамарчина Русијанској Федерацији. Мада, све је то већ виђено у рату у Босни и Херцеговини када је НАТО бомбардовао положаје Војске Републике Српске.

У сваком случају, из сиријске авантуре Русијанска Федерација може да изађе само поражена и понижена.
Сврха/циљ/намера ове поруке није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2193
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 12.4.2017. 13:08

Једна будала из руске Думе, мислим да је потпредседник или тако нешто, рече јуче да "Русија неће одговарати уколико дође до новог америчког напада на Сирију".

Невиђена будала (вероватно неки петоколонаш). Па те се ствари не говоре јавно чак и да руско руководство заиста мисли тако. Практично је дао Америма зелено светло за нова рокања.
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 12.4.2017. 14:00

Ево на шта личи аеродром након томахавк преоравања:

https://www.youtube.com/watch?v=xfTLjOzf3jA
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука СлобаСрбија 12.4.2017. 21:47

Нису само Томахавци коришћени. И авијација је била умешана. Видео сам снимке ових "бункера" за авионе. Показује сиријски официр "кров", види се рупа пробијена вертикално (неколико метара армираног бетона) и каже "ево шта је Томахавк направио". До мојега. Томахавк који лети хоризонтално, и који нема пробојне могућности (алуминијумско кућиште и бојева глава) је пробио заштитни бункер и то вертикално. То могу да ураде само авио бомбе против бункера (bunker buster). Не знам зашто се то не помиње.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1786
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 25.4.2017. 19:48

Ја признајем да више не могу да похватам ко кога бомбардује у Сирији , ово мислим да ни Кустурица не би успео да режира ...
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука СлобаСрбија 26.4.2017. 20:00

Овде можеш да пратиш: https://www.youtube.com/user/crimeanfront
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 4 гостију