srpskinacionalisti.com

Руска интервенциiа у Сириiи

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3571
Приступио: мај 2012

Re: Руска интервенциiа у Сириiи

Порука Зорад 14.4.2018. 18:59

Оборили вероватно исто као и ми оне силне авионе за које је Дрецун сваког дана јављао...
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2494
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 14.4.2018. 19:36

Зорад ::Оборили вероватно исто као и ми оне силне авионе за које је Дрецун сваког дана јављао...

Сличан коментар прочитах и код усташа...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3723
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 14.4.2018. 21:25

Жилко највише воли када му НАТО тура томахавке у буљу.
Па му се она онда расцвета као у паслуљу.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 14.4.2018. 21:30

То значи да сам и ја усташа, јел да докторе?

ПК
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 14.4.2018. 21:46

Зорад ::

ПК

Знамо да Пушиш к**** али већина нас на овом форуму смо хетеро сексуалне орјентације тако да нас твоја дата услуга не занима.
Не мрзимо ми вас педере и лезбејке већ вас сажаљавамо и не желимо да имамо претерану интеракцију са вама.
Може бити само један.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 14.4.2018. 21:51

ПК
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 858
Приступио: мај 2011

Порука Човек 14.4.2018. 21:52

Путиноиди и кремљофили су доведени у ситуацију да морају да бране неодбрањиво. Знам ја да ће они наћи неку велику мудрост у томе што Русија дозвољава да им уважени западни партнери лупају јединог савезника на Блиском Истоку. Немам никакве сумње у то. И кад једног дана Украјина, или чак западни партнери, буду напали саму Русију, а Кремљ буде мудро ћутао, они ће и то да бране.

Свестан сам да је јако тешко схватити да руски олигарси држе паре на Западу, и да се деца кремљовских званичника школују и живе на том истом Западу, те да Кремљ, ма шта се догодило, неће улазити у иоле озбиљније конфронтације са драгим западним партнерима.

Тако...чекамо даље шамарчине које ће Запад ударати што Русији, што онима који се уздају у руску помоћ.
Сврха/циљ/намера ове поруке није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 14.4.2018. 21:55

Ево ти Човек па му Пуши к**** , он има широка европска схватања , и толерантан је па сам сигуран да ће да ти помогне у невољи.
Може бити само један.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1818
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 15.4.2018. 0:22

rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 15.4.2018. 1:41

Зорад ::

То значи да сам и ја усташа, јел да докторе?

Па богами, сумњив си ми...
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1126
Приступио: јул 2015

Порука M-91 15.4.2018. 1:42

Човек ::буду напали саму Русију

Нема ништа од нападања Русије докле год она поседује нуклеарно оружје. Не смеју ни Сев. Кореју да нападну, а напашће Русију. :roll: :roll:

што онима који се уздају у руску помоћ

Ко то?
Србија је нажалост дубоко у НАТО окружењу, нарочито откада је ЦГ ушла у ту банду, иако су је бомбардовали као део СРЈ. Жвалави и они након њега ће и даље наставити да је упропаштавају по налогу међународног јеврејства/тзв. "Запада".

Сирија ће још дуго бити руинирана земља, али је Асад барем и даље на челу те државе, није мртав ко Гадафи или Садам.

Северна Кореја је као нуклеарна сила превелик залогај , нико је неће ни таћи. Иран исто.
Србија нема алтернативу!
Слика

НАЦИОНАЛНА СЛОБОДА - СОЦИЈАЛНА ПРАВДА
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 15.4.2018. 13:34

Слушам јуче конференцију за штампу руског начелника генералштаба и човек каже да су они хтели Сирији да дају С-300 прошле године али да су то стопирали након захтева "западних партнера". Па наводно сад поново размишљају о томе. Само да не буде мало касно...

Стопирали због захтева "западних партнера"... О Боже, има ли те? Да ли би Америка блокирала продају неког свог наоружања Израелу због захтева својих "партнера"? Би к****. Добро ме изнервирао руски генерал...

Присетих се оне пи.ке Медведева кад је раскинуо већ потписани уговор са Ираном о продаји С-300 и то само због тога што су Јенкији то тражили. Иранци онда попиздили па направили свој сопствени (Бавар 373). Ево га на википедији, изгледа ко пуслица: https://en.wikipedia.org/wiki/Bavar_373
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4433
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 15.4.2018. 13:51

Republikanac ::Слушам јуче конференцију за штампу руског начелника генералштаба и човек каже да су они хтели Сирији да дају С-300 прошле године али да су то стопирали након захтева "западних партнера". Па наводно сад поново размишљају о томе. Само да не буде мало касно...

Стопирали због захтева "западних партнера"... О Боже, има ли те? Да ли би Америка блокирала продају неког свог наоружања Израелу због захтева својих "партнера"? Би к****. Добро ме изнервирао руски генерал...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10216
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 15.4.2018. 13:53

Чак и један Лазански је у тоталној неверици на потпуну пасивност Руса, па на крају покушава да разводни ствар некаквим прећутним договором и западном спашавању образа
http://www.politika.rs/scc/clanak/40192 ... dnjeg-dana

Пошто је Сирија званично руски савезник, интересује ме да ли може Русија да гађа крстарећим ракетама неку чланицу НАТО или макар неког савезника као Саудијска Арабија или Израел па макар се радило о празним складиштима.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4433
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 15.4.2018. 13:57

Чак и један Лазански је у тоталној неверици на тоталну пасивност Руса

Ja nisam imao ni gram sumnje da će Rusi ovo junački prećutati. :badgrin:

PUTIN BESAN: Zapadni saveznici su prekrišli međunarodno pravo