srpskinacionalisti.com

Шпанија

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4652
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Re: Шпанија

Порука SMUK 1.10.2015. 1:11

Па и сам Шешко је још деведесетих рекао да Срби треба да подрже све сепаратистичке покрете на Западу...

Ja сам увек за!

И комуниста, немо њи да исписујеш

Против легионара и фашиста, ај кармела.. :badgrin:
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 640
Приступио: феб 2015

Порука Спартанац357 1.10.2015. 9:32

SMUK ::
Па и сам Шешко је још деведесетих рекао да Срби треба да подрже све сепаратистичке покрете на Западу...

Ja сам увек за!

Онда сте и за цепање Србије, ако сте за сепаратистичке покрете из европе који су у пријатељским односима са шиптарским сепаратистима и војвођанским сепаратистима.
Ево видели сте која издајничка багра подржава сепаратисте у Каталонији.
Док целовиту Србију подржавају сви европски националисти.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6393
Приступио: мар 2006

Порука Коста 1.10.2015. 12:00

- мали, не сери. Подржавам све сепаратизме, каталонски, курдски, баскиiски, фламански, тексашки...

- шта, као, Шпаниiа iе "добра"? Она Шпаниiа што iе била "сигурна кућа" за Анту Павелића? Она Шпаниiа што iе учествовала у бомбардовању `99-те?

- башка Солана?

- ма ку*рац iе добра. Желим iоi да се распадне.
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 1.10.2015. 13:15

Онда сте и за цепање Србије, ако сте за сепаратистичке покрете из европе који су у пријатељским односима са шиптарским сепаратистима и војвођанским сепаратистима.

Не нисам, ја сам за целовиту Србију, а за Шпанију и остале ме боли уво!

Да, ево на пример украјински националисти из Десног Сектора се залажу за целовиту Србију:

http://www.kurir.rs/ukrajinski-fasisti-medu-srbima-kosovo-je-srbija-krim-je-ukrajina-clanak-1365447

Дакле онда по твојој логици, Срби треба да подрже целовитост Украјине са Кримом као њеним саставним делом.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1641
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 1.10.2015. 13:52

Спартанац357 ::Онда сте и за цепање Србије, ако сте за сепаратистичке покрете из европе који су у пријатељским односима са шиптарским сепаратистима и војвођанским сепаратистима.

Не лупај. Каталонија и Војводина се не могу ни поредити. Каталонци су други народ, док у Војводини живи србски народ, исто као и у остатку Србије. У Каталонији постоји критична маса која жели отцепљење. У Војводини нико не жели отцепљење. Чанак је вођа аутономаша, а колико је та идеја популарна сведочи и снага Чанкове партије. Дакле, никаква. Према томе, не може се то поредити.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Sekretar
Војвода
Војвода

Порука: 1080
Приступио: јан 2015

Порука Sekretar 1.10.2015. 17:35

Србски ратник ::
Спартанац357 ::Онда сте и за цепање Србије, ако сте за сепаратистичке покрете из европе који су у пријатељским односима са шиптарским сепаратистима и војвођанским сепаратистима.

Не лупај. Каталонија и Војводина се не могу ни поредити. Каталонци су други народ, док у Војводини живи србски народ, исто као и у остатку Србије. У Каталонији постоји критична маса која жели отцепљење. У Војводини нико не жели отцепљење. Чанак је вођа аутономаша, а колико је та идеја популарна сведочи и снага Чанкове партије. Дакле, никаква. Према томе, не може се то поредити.

Pa sad bas...

Liga je na proslim pokrajinskim izbotima imala preko 100.000 glasova. U Novom Sadu su bili skoro izjednaceni sa SNS, a ni DS im nije mnogo bezao.

Koalicija oko DS 31.024
Koalicija oko SNS 27.280
Liga 26.751
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 1.10.2015. 17:42

Ма Лига је минорна, аутономаши су минорна политичка опција у Војводини. И ЛСВи ДС су пропали потпуно. И Мађари који тамо живе чак немају намеру да се одвајају.

И то сви врло добро знају, вероватно и ти, али ја схватам да је твој циљ само да контрираш, тако да...
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 1.10.2015. 20:04

SMUK ::Дакле онда по твојој логици, Срби треба да подрже целовитост Украјине са Кримом као њеним саставним делом.

То се не може поредити уопште, јер су те границе направили комунисти тамо ко и овде, и припојили Руски Крим Украјини, као што су овде Западни Срем и Барању припојили Хрватској. Док је Каталонија увек раније припадала Шпанији, а Крим није никада Украјини. Каталонију хоће да отцепе разне левичарске и педерске организације, као и Војводину овде.
Нас подржавају сви прави европски националисти и стално одржавају митинге за Косово, највише Чеси, Пољаци, Словаци, а ти из десног сектора немају везе са национализмом јер су то плаћеници са запада.
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 1.10.2015. 20:11

Србски ратник ::Не лупај. Каталонија и Војводина се не могу ни поредити. Каталонци су други народ, док у Војводини живи србски народ, исто као и у остатку Србије. У Каталонији постоји критична маса која жели отцепљење. У Војводини нико не жели отцепљење. Чанак је вођа аутономаша, а колико је та идеја популарна сведочи и снага Чанкове партије. Дакле, никаква. Према томе, не може се то поредити.

Е па видиш да могу и да их већ пореде, и Каталонци а и ови овде сепаратисти из Војводине и већ свуда почели да пишу пароле ''Војводина=Каталонија'', чак хоће и митинг да одрже за отцепљење Војводине.
И сад ми треба да подржимо отцепљење Каталоније од једне државе која није признала Косово, то могу да подрже само левичари и титоисти, а никако србски националисти. Каталонци и Војвођански аутономаши се и лижу међусобно и подржавају јер су и једни и други левичари и комунисти, док прави националисти су за целовиту националну државу.
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 1.10.2015. 20:22

Коста ::- мали, не сери. Подржавам све сепаратизме, каталонски, курдски, баскиiски, фламански, тексашки...

- шта, као, Шпаниiа iе "добра"? Она Шпаниiа што iе била "сигурна кућа" за Анту Павелића? Она Шпаниiа што iе учествовала у бомбардовању `99-те?

- башка Солана?

- ма ку*рац iе добра. Желим iоi да се распадне.

Маторац, не једи. :D
Нормално да подржаваш распад свих националних држава кад си загрижени титоиста и комуњара, свуда по свету сте распарчавали суверене националне државе и од њих правили банана државице.
Циљ комуниста и јесте био да сваку националну државу распарчају, униште и створе неколико нација, ко што сте то радили код нас и у Русији.
Шпанија бар није признала Косово, ал то теби ионако није битно кад је Косово независно захваљујући твом Брозу који је уставом из '74 дао Косову статус републике и населио после '45 масовно шиптаре из Албаније на Косову а Србе расељавао.
Био је и Београд код вас комуниста ''сигурна кућа'' за многе усташке злочинце које сте збринули а између осталог за Фрању Туђмана, омиљеног Титиног генерала, и сад си нашао да држиш неко предавање. :mrgreen:
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 1.10.2015. 20:39

Франко ноћна мора пролетера свих врста.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 1.10.2015. 20:48

Спартанац357 ::Е па видиш да могу и да их већ пореде, и Каталонци а и ови овде сепаратисти из Војводине и већ свуда почели да пишу пароле ''Војводина=Каталонија'', чак хоће и митинг да одрже за отцепљење Војводине.

Ма ко их пореди? Пар минорних и небитних ликова који цртају графите по зидовима? Дај молим те. У Војводини живи исти народ као и у остатку Србије, у Војводини нема критичне масе која жели отцепљење. У Каталонији је потпуно другачија ситуација. Зато нико озбиљан не може да пореди та два случаја.

И сад ми треба да подржимо отцепљење Каталоније од једне државе која није признала Косово, то могу да подрже само левичари и титоисти, а никако србски националисти.

Искрено, мене баш брига. Брига ме за Шпанију (која је примала усташе и самог Павелића, његова ћерка живи тамо), а искрено брига ме и за Каталонију. Нека сами виде шта ће да раде. А сматрам да наша држава не би требало да подржи каталонски сепаратизам, баш зато што имамо сличан проблем и што Шпанија није признала Косово.

А што се тиче нас обичних људи и србских националиста, мислим да нема потребе да имамо било какав став о томе: нити да подржавамо сепаратисте, али ни да плачемо за Шпанију.

Каталонци и Војвођански аутономаши се и лижу међусобно и подржавају јер су и једни и други левичари и комунисти, док прави националисти су за целовиту националну државу.

Војвођански аутономаши су плаћеници Хрватске и агенти хрватсклог национализма на србском тлу. Али, кажем, они су небитан политички фактор у Војводини.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 1.10.2015. 23:23

То се не може поредити уопште

Видиш да може. И схвати једном, боли ме уво за Шпанију! Желим им да прођу све што смо ми прошли последњих 25 година.

Док је Каталонија увек раније припадала Шпанији

Није у Средњем Веку.
Аватар
Sekretar
Војвода
Војвода

Порука: 1080
Приступио: јан 2015

Порука Sekretar 2.10.2015. 1:12

Србски ратник ::Ма Лига је минорна, аутономаши су минорна политичка опција у Војводини. И ЛСВи ДС су пропали потпуно. И Мађари који тамо живе чак немају намеру да се одвајају.

И то сви врло добро знају, вероватно и ти, али ја схватам да је твој циљ само да контрираш, тако да...

100.000 glasova nikako nije minorno.

Druga stvar, snaga politickih opcija ne govori mnogo o snazi neke ideje.

Hajde da pogledamo ovaj primer - u srpskoj skupstini danas nema nijedne antEU stranke. NIJEDNE.

Da li to znaci da je podrska EU u Srbiji 100%?
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 2.10.2015. 10:08

Ма аутономаштво и сепаратизам немају упоришта у Војводини. Ја знам да би ти волео да има, али нема. Па ти цркни од муке, али ништа нећеш променити.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 50 гостију