srpskinacionalisti.com

Шпанија

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1409
Приступио: јул 2015

Re: Шпанија

Порука M-91 24.9.2015. 18:27

SMUK ::
Нису сви католици усташе, штавише, усташе су изроди међу католицима.

Сви су они исти, фашистичка браћа!

Нису. Усташе су били и остали антисрби јер им је то једноставно смисао живота. Да нема Срба, ни они не би постојали.

А многи националисти из католичких земаља нас подржавају (италијански, шпански, пољски, словачки, ирски, разне латиноамеричке земље). Па сад ти види.
Србија нема алтернативу!
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1644
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 24.9.2015. 18:28

M-91 ::
SMUK ::Боли ме уво за Шпанију, нек се распадну маму им ј**** римокатоличко-фашистичку!

Ма сви су они исти. Оно што су у Шпанији радили са инквизицијом, то су Хрвати радили са нама у НДХ. И тадашња Шпанија и НДХ су били од стране паписта проглашавани ,,Божијим државама" које су уништавале ,,јеретике" и ,,шизматике". Дакле, иста олш, у праву су људи.

Али, ја сам само мислио да можда није прагматично да сад ми подржавамо сепаратисте, будући да она није признала Косово. Али, као што неки рекоше, и Шпанци су помгали свима и Хрватима, муслиманима, Шиптарима. Тако да ми не би било жао да се распадну.

Само ја не верујем да ће се Каталонија издвојити.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4665
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 24.9.2015. 18:36

Нису. Усташе су били и остали антисрби јер им је то једноставно смисао живота.

Где су умрли и сахрањени Анте Павелић и Макс Лубурић? У којој земљи?

Али, ја сам само мислио да можда није прагматично да сад ми подржавамо сепаратисте, будући да она није признала Косово.

Шта прагматично? Овде причамо ти, Републиканац и ја. Ми не водимо државну политику. Што се државе тиче, она не мора да призна независност Каталоније и сл.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 24.9.2015. 18:37

Србски ратник ::Али, ја сам само мислио да можда није прагматично да сад ми подржавамо сепаратисте, будући да она није признала Косово.

У питању је интерес, не треба стварати непотребно непријатељство Шпаније признавањем педера из Каталоније.

Само ја не верујем да ће се Каталонија издвојити.

Неће, као што није ни Шкотска.

SMUK ::Где су умрли и сахрањени Анте Павелић и Макс Лубурић? У којој земљи?

Па да, у Франковој Шпанији. Свако греши, па и антикомуниста Ле Пен са поодршком усташа 90-их (подржавао их је јер су се борили против комуниста из ЈНА). Кад је схватио који су олош усташе, брже-боље се покајао и стао на српску страну (Шешељ).

Иначе, Франко је био добар јер се борио против комуњарског олоша (ћопави тито и остала багра је ратовала у Шпанији) и зато што је остварио економско чудо у Шпанији (тај пример треба да нам буде узор приликом будуће поновне индустријализације Србије) :!: .
Последњи пут изменио M-91 дана 24.9.2015. 18:45, измењено укупно 1 пут.
Србија нема алтернативу!
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 24.9.2015. 18:43

SMUK ::
Нису. Усташе су били и остали антисрби јер им је то једноставно смисао живота.

Где су умрли и сахрањени Анте Павелић и Макс Лубурић? У којој земљи?

Павелић је сахрањен у Мадриду. Има усташка песма ,,у Мадрифу гробница од злата, ту почива вођа свих Хрвата". А и Готовина је од свих страних држава највише волео Шпанију. Тако да, у праву сте, баш ме брига за Шпанију, они су усташки савезници вазда били.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 24.9.2015. 18:45

У питању је интерес, не треба стварати непотребно непријатељство Шпаније признавањем педера из Каталоније.

Ма кад боље размислим, шта нам значи њихово пријатељство или непријатељство? Па ништа. Како лепо рече Републиканац, све су они подржавали и шиптаре и хрвате, сад ме баш брига за њих.
Неће као што није ни Шкотска

Па, кад не смеју, Шкоти су испали јајаре.
Последњи пут изменио Србски ратник дана 24.9.2015. 18:47, измењено укупно 1 пут.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 24.9.2015. 18:46

M-91 ::Па да, у Франковој Шпанији. Свако греши, па и антикомуниста Ле Пен са поодршком усташа 90-их (подржавао их је јер су се борили против комуниста из ЈНА). Кад је схватио који су олош усташе, брже-боље се покајао и стао на српску страну (Шешељ).

Иначе, Франко је био добар јер се борио против комуњарског олоша (ћопави тито и остала багра је ратовала у Шпанији) и зато што је остварио економско чудо у Шпанији (тај пример треба да нам буде узор приликом будуће поновне индустријализације Србије) :!: .

Франко је подржавао усташе и такав мени никада не може бити добар. Исто важи и за маторог Ле Пена. А његова ћерка је друга прича, чим га је најурила значи да не дели његове ставове.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 24.9.2015. 18:47

Србски ратник ::
Ма кад боље размислим, шта нам значи њихово пријатељство или непријатељство? Па ништа. Како лепо рече Републиканац, све су они подржавали и шиптаре и хрвате, сад ме баш брига за њих.

Неће, као што није ни Шкотска.

Па, кад не смеју, Шкоти су испали јајаре.

Ко зна како је баба-курвица елизабета режирала тај референдум. :wink:
Србија нема алтернативу!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 24.9.2015. 18:48

Србски ратник ::Франко је подржавао усташе и такав мени никада не може бити добар.

То му заиста није требало. :puke: Иначе, усташе не би смеле да писну да смрдљива енглеска служба није изрежирала 27. март и да није било магарчина који су њакали "Боље рат него пакт". :evil: До тог дана, Хитлер, Мусолини и Франко нису признавали никакве усташе и сматрали су их обичним бандитима. :wink:
Последњи пут изменио M-91 дана 24.9.2015. 18:50, измењено укупно 1 пут.
Србија нема алтернативу!
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 24.9.2015. 18:49

Србски ратник ::Франко је подржавао усташе и такав мени никада не може бити добар.

То му заиста није требало. :puke:

Па знао је он шта ради, као римокатолички фанатик, подржавао је друге такве фанатике а то су Хрвати, осносно усташе. Е ако ти је он добар онда не знам шта да ти кажем.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 24.9.2015. 18:53

Србски ратник ::Е ако ти је он добар онда не знам шта да ти кажем.

Као што рекох, оно са усташама му није требало (усташе иначе не би смеле да писну да није било 27. марта који је изрежирала смрдљива енглеска :!: и њихове магарчине који су њакале "Боље рат него пакт". :roll: ).

Ценим његову борбу против комуњара и то што је економски уздигао Шпанију од бедне пољопривредне земље до једне развијене земље. То би требало да уради и неко у Србији. :wink:
Србија нема алтернативу!
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 24.9.2015. 19:27

Србски ратник ::Е ако ти је он добар онда не знам шта да ти кажем.

Као што рекох, оно са усташама му није требало (усташе иначе не би смеле да писну да није било 27. марта који је изрежирала смрдљива енглеска :!: и њихове магарчине који су њакале "Боље рат него пакт". :roll: ).
/quote]
Будалаштина. Франко, Мусолини и Хитлер су у усташама видели савезнике и пре тог пуча. Па усташе су обучаване у Италији. Тек касније долази до сукоба Италијана и Хрвата, што су четници врло добро искористили да би сачували србске животе од усташког ножа. Али, пре тога, Италија је имала центре за обуку усташа.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 24.9.2015. 19:34

SMUK ::[
Шта прагматично? Овде причамо ти, Републиканац и ја. Ми не водимо државну политику. Што се државе тиче, она не мора да призна независност Каталоније и сл.

Ок, ту си у праву...
Аватар
Sekretar
Војвода
Војвода

Порука: 1080
Приступио: јан 2015

Порука Sekretar 24.9.2015. 22:29

SMUK ::Боли ме уво за Шпанију, нек се распадну маму им ј**** римокатоличко-фашистичку!

Znas li gde je grob Ante Pavelica i ko ga cuva?
Аватар
Sekretar
Војвода
Војвода

Порука: 1080
Приступио: јан 2015

Порука Sekretar 24.9.2015. 22:31

Republikanac ::
Sekretar ::Кључна реч је БОРИ.

Од лајковања по фејсу и цртања графита - слаба вајда.

Шпански фалангисти нису нимало наивни и на свашта су спремни. Ми комунци то добро знамо.

Који фалангисти? Они што на изборима не дођу ни до 1 посто гласова?

Нема од рата ништа, џабе се ложите. То је могло да прође код нас, на Западу где се све гледа кроз лову мало тежи случај. Знају они да би их рат коштао ко Петра кајгана, нису Шпанци баш тако блесави...

Partido popular. Nema vecih falangista od njih.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 2 гостију