srpskinacionalisti.com

Шпанија

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2851
Приступио: феб 2014

Шпанија

Порука Republikanac 24.9.2015. 4:06

У недељу су избори у Каталонији. По анкетама јавног мњења сепаратисти су близу већине. Уколико освоје већину у парламенту најавили су да ће започети процес који би требао да их доведе до независности.

Ја лично навијам за сепаратисте. Волео би да се све западне земље распадну чисто онако злобе ради...

ПС. Ваљда ће Каталонци имати већа муда од оних шкотских педера...
Жилко, пуши га!.
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 640
Приступио: феб 2015

Re: Шпанија

Порука Спартанац357 24.9.2015. 8:16

Ја сам наравно за целовиту Шпанију, против каталонских сепаратиста. Као што Шпанија нас подржава и није признала Косово, тако и ми требамо подржати Шпанију, јер у супротном ако би подржали сепаратисте у Каталонији то би значило да подржавамо и шиптарске сепаратисте. Требамо Шпанији узвратити подршку коју су нам пружили не признавши Косово. КАТАЛОНИЈА ЈЕ ШПАНИЈА!

VIVA ESPANA !!!
Аватар
Sekretar
Војвода
Војвода

Порука: 1080
Приступио: јан 2015

Порука Sekretar 24.9.2015. 9:15

Republikanac ::У недељу су избори у Каталонији. По анкетама јавног мњења сепаратисти су близу већине. Уколико освоје већину у парламенту најавили су да ће започети процес који би требао да их доведе до независности.

Ја лично навијам за сепаратисте. Волео би да се све западне земље распадну чисто онако злобе ради...

Не расписује референдум Барселона, него Мадрид.

Каталонија има слаб лоби у свету, а политичким путем ће успети да убеде Мадрид у расписивање референдума, отприлике никад.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1644
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 24.9.2015. 9:17

Republikanac ::У недељу су избори у Каталонији. По анкетама јавног мњења сепаратисти су близу већине. Уколико освоје већину у парламенту најавили су да ће започети процес који би требао да их доведе до независности.

Ма нема од тога ништа. Иначе, Шпанија није признала независност Косова, тако да не видим разлог да у овом случају подржаваш сепаратисте у Шпанији. Ајд за Британију у реду, али Шпанија је други случај.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 24.9.2015. 12:48

Секретаре, ако сепаратисти добију већину Мадрид може да га пуши. Шта ће, да ратују? Биће наравно мало кукања, мало позивања на Устав мало претњи али ако већина буде за независност нема ту помоћи. Једино ако се сепаратисти предомисле...

Шпанија је деведесетих била изузетно анти-српска настројена, подржавали су Хрвате, бошњачке џихадисте и Шипке као и НАТО агресију на СРЈ. За време дотичне агресије генсек НАТО банде је био Хавијер Солана, доказани србомрзац.

Косово нису признали не зато што нас много воле него због страха да им се Баскија и Каталонија не отцепе.

Тако да, ко их хебе. Нека се Каталонија отцепи а онда ако Бог да једног дана и Баскија.

ПС. Иначе. Шпанци су једни од најлојалнијих јенкијевских савезника у Европи што је још један разлог да их се много не жали. А и земља су са највише еурофила у ЕУ...
Жилко, пуши га!.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1409
Приступио: јул 2015

Порука M-91 24.9.2015. 13:03

Наравно, за целовиту Шпанију. VIVA ESPAÑA! Каталонци су обични буђави сепаратисти као нпр. они чанковски изроди у Војводини. Барселона је легло педерчина и сваке године одржавају огромне педер-балове.

Иначе, у политици је једино мерило српски национални интерес. Шопанија није признала Косово и њихове сепаратисте не треба подржавати. Треба свесрдно подржавати сепаратисте из Британије, Француске, Турске јер су нам велики непријатељи.
Србија нема алтернативу!
Аватар
Sekretar
Војвода
Војвода

Порука Sekretar 24.9.2015. 13:04

Republikanac ::Секретаре, ако сепаратисти добију већину Мадрид може да га пуши. Шта ће, да ратују? Биће наравно мало кукања, мало позивања на Устав мало претњи али ако већина буде за независност нема ту помоћи. Једино ако се сепаратисти предомисле...

..

У случају проглашења независности или само припреме за то, централне власти ће похапсити сепаратистичке вође и увести ванредно стање, вероватно суспендујући извесна права аутономне Каталоније, а онда и силом уводити ред.

Право питање је, да ли су сепаратисти спремни да ратују? Баски су били. Па видимо како су прошли.
exberekin
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 513
Приступио: јан 2007
Место: Београд , понекад Книн

Порука exberekin 24.9.2015. 13:22

Sekretar ::
Republikanac ::Секретаре, ако сепаратисти добију већину Мадрид може да га пуши. Шта ће, да ратују? Биће наравно мало кукања, мало позивања на Устав мало претњи али ако већина буде за независност нема ту помоћи. Једино ако се сепаратисти предомисле...

..

У случају проглашења независности или само припреме за то, централне власти ће похапсити сепаратистичке вође и увести ванредно стање, вероватно суспендујући извесна права аутономне Каталоније, а онда и силом уводити ред.

Право питање је, да ли су сепаратисти спремни да ратују? Баски су били. Па видимо како су прошли.

Слабија Шпанија слабији је и НАТО.
Сила Бога не моли , али Бог силу не воли.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 24.9.2015. 14:25

Ма какав рат Секретаре, нема од тога ништа. А тек са хапшењима би га упрскали, након тога би пут ка независности био незаустављив...

Иначе зар ниси научио од другова Тита, Ђиде, Марка и Бевца да је "народ који се бори за своју слободу непобедив"? Слабо си ти изгледа ту лекцију савладао...

Шпанци су деведесетих подржавали све сепаратисте на подручју Југославије укључујући и Шиптаре и Монтенегрине. Не постоји ниједан разлог зашто би ми сада подржавали њихову целовитост. Ко што и рекох: ко их хебе. И њих а и остале западне земље.
Жилко, пуши га!.
Аватар
Sekretar
Војвода
Војвода

Порука Sekretar 24.9.2015. 17:19

Кључна реч је БОРИ.

Од лајковања по фејсу и цртања графита - слаба вајда.

Шпански фалангисти нису нимало наивни и на свашта су спремни. Ми комунци то добро знамо.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 24.9.2015. 17:22

Sekretar ::Кључна реч је БОРИ.

Шпански фалангисти нису нимало наивни и на свашта су спремни. Ми комунци то добро знамо.

Јој кад се сетим како вас је Франко лемао у сваком сегменту....и требао је. :D Управо је Франко створио од сиромашне Шпаније развијену државу и покренуо индустрију, поготово светски познату фабрику аутомобила Сеат.

Шпански привредни раст у периоду од 1945-1980 је био други највећи у свету, одмах иза јапанског. Смрдославија је могла само да им завиди. :badgrin:

Да је којим случајем победио комунизам у Шпанији, Шпанија би била на нивоу хоџине албаније или Маове Кине.
Србија нема алтернативу!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 24.9.2015. 17:56

Sekretar ::Кључна реч је БОРИ.

Који фалангисти? Они што на изборима не дођу ни до 1 посто гласова?

Нема од рата ништа, џабе се ложите. То је могло да прође код нас, на Западу где се све гледа кроз лову мало тежи случај. Знају они да би их рат коштао ко Петра кајгана, нису Шпанци баш тако блесави...
Жилко, пуши га!.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4665
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 24.9.2015. 18:15

Боли ме уво за Шпанију, нек се распадну маму им ј**** римокатоличко-фашистичку!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 24.9.2015. 18:20

SMUK ::Боли ме уво за Шпанију, нек се распадну маму им ј**** римокатоличко-фашистичку!

Нису сви католици усташе, штавише, усташе су изроди међу католицима.
Србија нема алтернативу!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4665
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 24.9.2015. 18:25

Нису сви католици усташе, штавише, усташе су изроди међу католицима.

Сви су они исти, фашистичка браћа!
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 96 гостију