srpskinacionalisti.com

Мигранти

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Sekretar
Војвода
Војвода

Порука: 1080
Приступио: јан 2015

Re: Мигранти

Порука Sekretar 11.9.2015. 13:56

Спартанац357 ::Ауууу Каменорезац па ти имаш искуства и у садо-мазо позама, сад си ме стварно изненадио, нисам знао да си толико искусан, мора да си у дугој и страсној вези са својим дечком. :mrgreen:

У септембарско јутро, Србски ратник тужно гуди,
док сањивог М-а, Спартанац млохавом китом буди.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1644
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 11.9.2015. 13:57

Sekretar ::

Није. У време патриоте Јељцина, руска војска је била у Батумију и на Косову, у Кишињеву на власти комунци, у Кијеву на власти неокомунац а најјача странка КПУ, док се три балтичке земље нису усуђивале ступити у НАТО.

Данас, када власт обнаша Владимир Владимирович, Летонија, Естонија и Литванија су чланице ЕУ и НАТО, у Батумију и на Косову руске чизме нема ни у траговима, у Грузији се отвара НАТО центар, из Молдавије протерују руске новинаре, у Украјини руше совјетске и руске споменике, спаљују живе поборнике Москве, а од НАТОа тренирана војска је у руском меком трбуху.

Хаха...ти ме засмејаваш? Јељцин ,,патриота"? Шта је он тако ,,патриотски" урадио?

Јељцин је Русију бацио на колена, народ је умирао по улицама од глади, сиромаштво, држава је распродавана, тајкуни су се богатили, док је народ гладовао, криминал порастао, општи хаос и анархија. Наталитет је опадао. Русија је изгубила рат од Чечена, НАТО се примакао Русији више него икад. Све је то пијани Јељцин мирно посматрао. Није прстом мрднуо да Србе заштити од НАТО-агресије. А та руска војска на Косову шта је Србима помогла? Нажалост, ништа.

Путин је то стање поправио, растурио Чечене и дисциплиновао их, обновио јаку државу. Русија јесте сада важан фактор у свету, док у време Јељцина то није била. Што је најважније, Путин је направио важне кораке ка повратку Русије њеним духовним, националним и историјским коренима, повратак Православној Русији.

Обновио је моћ војске, сузбио криминал, дисциплиновао тајкуне а и наталитет је порастао. Свако ко каже да је у време Јељцина било боље него данас тај или је незналица, или је подлац и свесни провокатор.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 640
Приступио: феб 2015

Порука Спартанац357 11.9.2015. 13:59

У Чеченији нема тероризма ко раније у време Јељцина јер је сад председник Чеченије, Роман Кадиров Путинов човек и про-руски настројен, Чечени су сад постали лојални Русији, чак су неки ишли као добровољци у Новорусију да се боре на Руској страни.
Аватар
Sekretar
Војвода
Војвода

Порука Sekretar 11.9.2015. 13:59

Немој да бацаш пароле, него одговарај аргументом на аргумент. Ја сам неке навео горе. Уколико умеш, ти их оповргни. Или изнеси неке, који ће својом снагом изнете чињенице потопити. Али на основу чињеница само! Не личног утиска. Тражио си аргументовану расправу - имаш је.

На ове тезе ти одговори, јесу ли тачне или не.

!!!!!!!!!!!!!!У време патриоте Јељцина, руска војска је била у Батумију и на Косову, у Кишињеву на власти комунци, у Кијеву на власти неокомунац а најјача странка КПУ, док се три балтичке земље нису усуђивале ступити у НАТО.

Данас, када власт обнаша Владимир Владимирович, Летонија, Естонија и Литванија су чланице ЕУ и НАТО, у Батумију и на Косову руске чизме нема ни у траговима, у Грузији се отвара НАТО центар, из Молдавије протерују руске новинаре, у Украјини руше совјетске и руске споменике, спаљују живе поборнике Москве, а од НАТОа тренирана војска је у руском меком трбуху.!!!!!!!!!!
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 11.9.2015. 14:00

Sekretar ::
Они су такви. Кад их је 15% немаш лојалније мањине. Кад пређу трећину учу, бучу, организују се и траже права, намећу културу већини. Кад пређу 40% - или им се покори или имаш сукоб.

Иначе, овај тип је агент КГБ. Наравно да ће причати што му послодавци кажу.

Ако крену да учу, бучу, верујем да ће их Путин преваспитати, као што је ономад преваспитао Чечене. Не бринем ја за Русију. Србија је у већим проблемима, овде муслимани не само што нису лојални, него су агресивни.

А одакле теби податак да је овај тип агент КГБ-а?
Аватар
Sekretar
Војвода
Војвода

Порука Sekretar 11.9.2015. 14:17

Ми комунци имамо своје изворе.

Путин је умирио Чечене наокон 20.000 погинулих руских војника и 160.000 побијених Чечена (углавном цивила), након серије терористичких напада широм РФ, након скоро 15 година рата... И опет се дешавају напади и опет та опасност није скроз неутрализована, но добро, свака му част за оно што је учинио у Чеченији, то су мудри потези и победа.

Али пази, Чечена је било 1.2 милиона а РФ има 143. Наравно да нису могли да победе. Пишеш о повећаном наталитету, а заборављаш да Руси у европском делу Русије (где их живи четири петине) имају дубоко негативан наталитет. Док позитиван и то веома позитиван, имају управо кавкаски муслимани.
Шта ће бити када са 15% скоче на 30%?

https://en.wikipedia.org/wiki/Demograph ... nic_groups

Ево, сам Рамзан Кадиров ти каже.

https://www.youtube.com/watch?v=EZNm1dAr5Y0

...ако Руси дођу непозвани, пуцајте чим их угледате...

Кадировљев отац је учествовао у победи над Русима у 1. рату.
А он сам се хвалио да је био тинејџер када је убио свог првог Руса.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 11.9.2015. 14:27

Sekretar ::Ми комунци имамо своје изворе.

Путин је умирио Чечене наокон 20.000 погинулих руских војника и 160.000 побијених Чечена (углавном цивила), након серије терористичких напада широм РФ, након скоро 15 година рата... И опет се дешавају напади и опет та опасност није скроз неутрализована, но добро, свака му част за оно што је учинио у Чеченији, то су мудри потези и победа.

Али пази, Чечена је било 1.2 милиона а РФ има 143. Наравно да нису могли да победе. Пишеш о повећаном наталитету, а заборављаш да Руси у европском делу Русије (где их живи четири петине) имају дубоко негативан наталитет. Док позитиван и то веома позитиван, имају управо кавкаски муслимани.
Шта ће бити када са 15% скоче на 30%?

https://en.wikipedia.org/wiki/Demograph ... nic_groups

Ево, сам Рамзан Кадиров ти каже.

https://www.youtube.com/watch?v=EZNm1dAr5Y0

...ако Руси дођу непозвани, пуцајте чим их угледате...

Кадировљев отац је учествовао у победи над Русима у 1. рату.
А он сам се хвалио да је био тинејџер када је убио свог првог Руса.

Да, ово су узнемирујући подаци, и ту се слажем са тобом. Као што рекох, нисам ја путиниста и нисам одушевљен Путином. Правио је и он грешке. И прави их.

Заиста, благ став према муслиманима може бити кобан, међутим за сада они су били лојални Русији. А да ли ће то остати тако, остаје да се видимо. Ако буду имали више духовних вођа као што је овај наводни КГБ-овац, онда је вероватно да се они неће одазвати зову ИСИЛ-а који је, како сам негде прочитао, објавио рат Русији.

Али, ако не остану лојални, биће игранке, или ћерања (што би рекли Црногорци), а то није нимало добро. Међутим, прича како је Јељцин био ,,велики патриота" и бољи од Путина свакако не стоје.
Аватар
Sekretar
Војвода
Војвода

Порука Sekretar 11.9.2015. 14:34

Имаш факте, кад будеш био расположен пробај да одговориш на њих.

Комунисти воле конструктивне дискусије, критику и самокритику.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1414
Приступио: јул 2015

Порука M-91 11.9.2015. 14:36

Sekretar ::Комунисти воле конструктивне дискусије, критику и самокритику.

:lol: Како да не. Онај ко је критиковао комунизам и комунистичке режиме је увек био или стрељан или хапшен и мучен.
Србија нема алтернативу!
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 11.9.2015. 14:41

Па зато што код њих не сме да буде другачијег мишљења, само једнодимензионално, ако другачије мислиш одмах си ''државни непријатељ'', ''колаборант'', ''издајник'', ''фашиста'' и шта још не знам све. :mrgreen:
Аватар
Sekretar
Војвода
Војвода

Порука Sekretar 11.9.2015. 14:44

За комунистички морал М-91 не хаје,
он своме Спартанцу за ручак киту даје.
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Спартанац357 11.9.2015. 14:49

То си ти Каменорезац усавршио са својим дугогодишњим дечком па преносиш искуства изгледа, знам да ви комуњаре волите то свакодневно да практикујете а није ни чудо кад сте редовни гости параде, ал код нас правих српских родољуба и националиста не пролазе те ваше јефтине педерске форе. :lol:
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Порука Камени 11.9.2015. 14:55

мигранти су број један велика лова.

70 аутобуса који сваки дан возе од Прешева до Београда и од Београда до Суботице плаћају у касу СНС. зато Вучић воли мигранте, то је чист кеш а добија се новац и од ЕУ и фондова УН који заврши поново у партијску касу.

друго, убацивањем милион муслимана из Сирије и Азије, мења се расположење у Европи према рату у Сирији. сад ће у Немачкој да се промени расположење према отвореном нападу на Дамаск да би се решио избеглички проблем.

значи направиш проблем и понудиш решење које до јуче нико није хтео ни да чује.

значи ко организовано трпа народ из НАТО Турске за Европу, даје им новац за пут а не шаље их у Дубај?

Пентагон.

https://www.youtube.com/watch?v=gKir6xZYe8A
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 11.9.2015. 17:09

Немачка: Исламисти врбују избеглице
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q ... y6pKvhsWXA
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 11.9.2015. 17:52

Шта мислите о овоме:

Takozvana izbeglička kriza i stvaranje Velikog Izraela!

Sve je očiglednije da poplava izbeglica služi ostvarivanju jevrejskog plana za stvaranje Velikog Izraela (Erec Izrael). Ako niste upoznati s tim konceptom, Veliki Izrael je veliki pojas zemljišta od Nila do Eufrata kojeg je Izrailju navodno obećao Jehova.

Слика
http://srbijapress.com/takozvana-izbegl ... g-izraela/

Има ли ту истине или су то само новинарске приче?
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 4 гостију