srpskinacionalisti.com

Мигранти

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Иди Амин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 816
Приступио: јун 2008

Re: Мигранти

Порука Иди Амин 13.2.2017. 19:35

Jeдно питање за овог маторог сератора

колико си миграната напојио, нахранио, оденуо, одморио и дао неку пару за наставак тог њиховог "цивилизацијског" путовања?
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5982
Приступио: мар 2006

Порука Коста 14.2.2017. 0:03

- шеширџиiо? - серем ти се у шеширче.

- за триатлона: сероњо, тих 100.000 за реадмисиiу су твоiи Цигани и Шиптари - а нађе се и понеки чисти Србин - коiи су на западу тражили "азил". А и они су обавили користан посао! - да, та багра циганска и шиптарска! - iер су натерали Немце и остале душмане да Србиiу прогласе за "сигурну земљу"! Дакле, земљу из коiе не можеш да тражиш азил, iер iе слободна и "демократска"! Па су глупи Немци коначно морали да нам укину визе.

- дакле: немаш ти везе са мигрантима, они те се не тичу - не буди идиот и немоi да се дивиш Мађарима - старим фашистима - коiи су iедва дочекали да се увуку у дупе Немцима и да "штите Европу" од источне наiезде. Немоi ми само рећи да ти се свиђа Орбан, таi глупи фашиста? (iел` оно беше Мађарска признала Косово? - присећам се да iесте...)
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Иди Амин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 816
Приступио: јун 2008

Порука Иди Амин 14.2.2017. 10:43

значи ниси ни једног, а да лапрдаш о љубави, цивилизацијским тековинама, космополитизму не кошта те ништа.... исто као и твоје комуњаре што су срале о братству, једнакости, правди, па се после побише 90тих, па покраше све народно, па ставише њихови синови амове овом глупом народу и још увек му сисају крв...

лепо прими неколико азиланата у твој стан у БГу, ионако си на раду код Босанаца, учини нешто, лепо онда да се сликаш са њима, па овде да окачиш а не да лајеш само како и шта би требало српски народ да ради док се ви црвени штакори башкарите у туђем зноју (као што сте увек и радили још од оних намета у житу после рата). Мош и да их посрбиш, да их научиш да играју коло "Јелено моме", и да машу са марамче :mrgreen:...

пс. кад примиш ове чоколадне пази само да имаш добар каиш, јер ако те виде са спалим панталонама може свашта да буде...
triatlon
Војвода
Војвода

Порука: 1633
Приступио: сеп 2004

Порука triatlon 16.2.2017. 21:52

Коста ::тих 100.000 за реадмисиiу су твоiи Цигани и Шиптари

Прочитај споразум. Могу да нам врате свакога ко је прошао овуда на путу за ЕУ. Милион или два млађаних дезертера? А ми ћемо да се веселимо.
triatlon
Војвода
Војвода

Порука triatlon 25.2.2017. 20:13

Коста ::- и: тако ми iе драго што смо се ми - Србиiа - показали овако добро према мигрантима. Реакциiа власти и реакциiа народа iе иста - тi. фантастична: помози тим iадницима на пропутовању, они овде неће остати па све да им поклањаш куће и имања! Иду људи даље, према свом краiњем циљу - Западу!

Има донекле резона* али не верујем да Габрићи деле твој ентузијазам.

* али има и стари виц: спасао Пољак златну рибицу и она му испуњава 3 жеље. Он каже: све три су да милијарду Кинеза и Монгола дође до пољске границе. Испунићу, каже рибица, али какав је смисао те жеље? Е, они ће 6 пута да пређу преко Русије...
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15416
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 28.2.2017. 23:58

Предлажем да Микица треби пицајзле мигрантима ради подизања хигијене и да им да баба Роску да се испразне.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
triatlon
Војвода
Војвода

Мигранти

Порука triatlon 8.3.2017. 10:57

Шта ћемо сад?
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 271
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 8.3.2017. 21:53

Нема ту о чему да се дискутује, ислам је зло, мигранти су зло. Уза зид, то је једино решење.
Док ми бесконачно паламудимо, они своја посла завршавају. Нису нама шиптари пушком отели Косово, него наталитетом. Мигранти прво долазе, онда ће да се населе, накоте и када их буде 20-25%, почеће игранка.

Уза зид.
Змија се бије у главу.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1786
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 8.3.2017. 22:17

мислиш да направимо као неки јасеновац за мигранте ?
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3141
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 8.3.2017. 22:30

Вучић их очито радо прихвата по наређењу својих надређених, ускоро ће им поделити и држављанства, па се немојте претерано изненадити када буду излазили на наредне изборе.
Именијеважно је лепо објаснио...
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука Đorđo Napolitano 8.3.2017. 22:41

дотични је "лепо објаснио" да треба да пострељмо све мигранте, а можемо направити и "мигрантосјек" па да кољемо без да трошимо џебану... на аватару држи слику Стјепана Филиповића на вешалима - скроз побркан лик у глави
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 8.3.2017. 22:43

Море какав Jасеновац, нисам ја помињао логор него зид. Построје се уза зид и по кратком поступку. Не видим поенту да их развлачимо годинама около-наоколо, нити мислим да их треба мучити. Нису они нама ништа нажао урадили па да их кињимо, копамо очи и силујемо. Ово је рат, они имају малигну намеру и за то следује метак. Чисто и брзо, као у рату.

Да не буде забуне, ја против њих немам ништа лично нити их мрзим као што је, рецимо, Хитлер мрзео јевреје. Али, проблем је - писао сам нашироко раније - што они мрзе нас, што хоће да шире веру мачем, што хоће да нас истребе (док, рецимо, западна Империја углавном хоће 'само' да нас рекетира) и што су смртно озбиљни. Њихову решеност најбоље демонстрира чињеница да су спремни и своју сопствену децу да жртвују (мали Ајлани и остали удављени по морима), можете мислити шта би нама онда радили када дођу у прилику.

А ови што предлажу да им окрећемо други образ, да будемо политички коректни док нас они боду и силују нам жене . . . би такође дошли на дневни ред. Са истим исходом :|
Змија се бије у главу.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука Đorđo Napolitano 8.3.2017. 22:46

imenijevazno ::Море какав Jасеновац, нисам ја помињао логор него зид. Построје се уза зид и по кратком поступку. Не видим поенту да их развлачимо годинама около-наоколо, нити мислим да их треба мучити. Нису они нама ништа нажао урадили па да их кињимо, копамо очи и силујемо. Ово је рат, они имају малигну намеру и за то следује метак. Чисто и брзо, као у рату.

Да не буде забуне, ја против њих немам ништа лично нити их мрзим као што је, рецимо, Хитлер мрзео јевреје. Али, проблем је - писао сам нашироко раније - што они мрзе нас, што хоће да шире веру мачем, што хоће да нас истребе (док, рецимо, западна Империја углавном хоће 'само' да нас рекетира) и што су смртно озбиљни. Њихову решеност најбоље демонстрира чињеница да су спремни и своју сопствену децу да жртвују (мали Ајлани и остали удављени по морима), можете мислити шта би нама онда радили када дођу у прилику.

А ови што предлажу да им окрећемо други образ, да будемо политички коректни док нас они боду и силују нам жене . . . би такође дошли на дневни ред. Са истим исходом :|

ти си опасан лудак ако стварно мислиш ово што си управо исписао
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 8.3.2017. 22:53

То могу и ја теби да кажем, али нећу јер ад хоминем увреде не доприносе дискусији. Да је теби до дискусије, ти би образложио, одговорио аргументима . . .
Змија се бије у главу.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3141
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 8.3.2017. 22:55

Не треба никог уза зид (ако сам не тражи), већ их једноставно треба по кратком поступку депортовати назад у државу из које су и дошли код нас (као што то раде Мађари нама), па нек лепо они трљају главу шта да раде са њима, када су их пуштали да дођу до нас.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Обилић и 3 гостију