srpskinacionalisti.com

Мигранти

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 257
Приступио: мај 2011

Re: Мигранти

Порука imenijevazno 8.3.2017. 23:05

Зорад ::Не треба никог уза зид (ако сам не тражи), већ их једноставно треба по кратком поступку депортовати назад у државу из које су и дошли код нас (као што то раде Мађари нама), па нек лепо они трљају главу шта да раде са њима, када су их пуштали да дођу до нас.

Наравно, ово све звучи лепо, цивилизовано, културно . . . Све је то у реду, нисам ја а приори против тога. Али, ако мало загребемо испод површине . . . Они овда суше гаће на крстовима споменика, они овде добацују нашим женама, они пљачкају, боду, уништавају имовину. Шта би се нама десило да то радимо код њих - шеријат би радио сто на сат. Е, истом мером и ми њима овде.
Змија се бије у главу.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 2999
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 8.3.2017. 23:10

Наравно, написао сам "ако сам не тражи"...
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 8.3.2017. 23:50

http://www.blic.rs/vesti/svet/tinejdzer ... nc/ez9kzh4

Оваквих примера има море, они најбоље илуструју какви су муслимани. Пазите ви на шта су они спремни, они би убијали због мрдања дупетом! И то своју, не нашу жену! А убеђен сам да од ових других, који нису тако екстремни, ниједан неће да позове на убиство тог који је њој претио убиством. Него ће гледати да забашуре, заташкају . . . а сви ће ђутуре да је осуде, за то уопште не бринем.

Све они лепо и фино док хришћанка иде за муслимана, то може, благоглагољиво, мекано . . . ал' чик да нека муслиманка оде за хришћанина - онда избија Трећи светски рат.

Лицемерје и двоструки стандарди, ту нема другог лека осим оног који сам помињао.
Змија се бије у главу.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 9.3.2017. 1:42

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1238105

Еј, у затвору су већ више од месец дана, а смеши им се казна од неколико година. Због секса ван брака у Емиратима. Узгред, она је трудна. Отишли код лекара, он то видео, тражио венчани лист, они немају, он звао полицију, одмах хапшење.

И ви стварно мислите да са оваквима има сврхе разговарати?! Само метак.
Змија се бије у главу.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4238
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 9.3.2017. 2:22

imenijevazno ::http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=03&dd=08&nav_category=78&nav_id=1238105

Еј, у затвору су већ више од месец дана, а смеши им се казна од неколико година. Због секса ван брака у Емиратима. Узгред, она је трудна. Отишли код лекара, он то видео, тражио венчани лист, они немају, он звао полицију, одмах хапшење.

=D>

Tako treba.
triatlon
Војвода
Војвода

Порука: 1633
Приступио: сеп 2004

Мигранти

Порука triatlon 9.3.2017. 11:28

Наша дезорганизованост, лењост и ноншаланција ће нам доћи главе. Плаћеници нас трују лажном хуманошћу. Њихове газде хоће да докусуре оно што нису завршили покољима у последњих 100тинак година.

А ствар је једноставна: страну војску - "мигранте" под хитно у логоре. Заједно са наркоманима. Одвојити полове да се не множе. Третман хуман али строго контролисан.
Ко ово не схвата неутешно је глуп или плаћеник или је испраног мозга, или све то заједно.
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука: 286
Приступио: мар 2015

Порука Част 22.3.2017. 21:00

Немци мигранти и базен, дивна комбинација :lol: :
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука: 441
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 7.4.2017. 13:39

„Nije važno da li je Kosovo srpsko, važno je da bude komunističko. Ako odu svi Srbi, naselićemo Kineze", tvrdio je Petar Stambolić, predsednik Predsedništva SFRJ, u vreme prvih nemira na Kosovu i Metohiji. Aleksandar Vučić je tu ideju primenio i proširio na celu Srbiju: „Nije važno da Srbija bude srpska, nego Vučićeva, ako svi Srbi pobegnu, naselićemo migrante". Na realizaciji tog plana Vučić radi mnogo angažovanije od Stambolića. Spojio je lepo i korisno. Srbiju je pretvorio u poslednju migrantsku bazu pred granicama Evropske unije, za šta dobija pohvale briselskih komesara. Zauzvrat, na izbeglicama se ostvaruje odlična zarada, i finansijska i politička.

Predrag Popović
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 8.4.2017. 22:12

http://www.alo.rs/migrant-sa-sekirom-op ... deo/102449
Шта ли би радили бранитељи миграната да су ове две девојчице њихове?

http://zena.blic.rs/Lifestyle/51699/SOK ... kstremisti
Убили муслиманку јер се није облачила како они мисле да треба . . .

Није ствар што бих ја пуцао у њих. Ствар је што они то сами траже.
Змија се бије у главу.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5931
Приступио: мар 2006

Порука Коста 8.4.2017. 22:20

- не iеди говна. Има и вест "Србин без секире силовао и убио шестогодишњакињу." Па? Да истребимо Србе?

- сероњо жути...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 8.4.2017. 22:33

Коста ::- сероњо жути...

Ви сте стварно заслепљени мржњом, онако до избезумљења. Какве везе има на овој теми да л' сам ја жут, црвен или наранџаст . . .

Ствар је у томе да су 99% терориста муслимани. Дакле, постоји драстична асиметрија, како ниједан кинез (којих има пун ку.рац у Србији) не прави оваква срања? Како то да су баш увек мигранти (читај муслимани) у питању?

Друго, Ви мењате тезе. Колико је срба правило срања у Пакистану, Сирији или Индонезији. ТАЈ БРОЈ да упоредимо са оним колико миграната овде прави срања.
Змија се бије у главу.
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука: 286
Приступио: мар 2015

Порука Част 10.4.2017. 1:01

Коста ::- не iеди говна. Има и вест "Србин без секире силовао и убио шестогодишњакињу." Па? Да истребимо Србе?

- сероњо жути...

Сереш ти. Тај погани изрод је Србин колико павелић, то јест 0%. Има добрих муја као например Асад, али је мали број реално гледано, турска, египат, јорданија, итд, не постоји ниједна цивилизована муслиманска земља. Ти као комуњара наравно имаш дегенеричан поглед на ислам, у совјетском савезу ниједна џамија није порушена а цркве православне на хиљаде срушено. комунизам=ислам. Сад да се вратимо на тему о мигрантима, ладно јаве шведски медији кад се десио атентат у Ст Петерсбургу да је Русија крива за то како нехумано третира мује, а швеђани као и остали западњаци углавном су били хладни у реакцијама. Кад се десио атентат у стокхолму и то од узбекистанца који шведска није хтела да испоручи Русији, е онда кукумавче како су они то јест швеђани невинашца и како је то огромна трагедија, усрали се од страха, брује највећи шведски форуми, али како сеју тако жање, ово што се десило у стокхолму и јуче замало у осло, то је итекако заслужено и хвала Богу да им се десило. 1999 шведска амбасада у Београду (кад је зверски бомбардована Србија) рекла кад је близу амбасаде пукнула бомба да гађају мањим бомбама како не бих погодили шведску амбасаду, ето колико емпатије имају. Част изузецима, али углавном су западњаци сероње.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Majestic-12 [Bot] и 5 гостију