srpskinacionalisti.com

Мигранти

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука: 292
Приступио: мар 2015

Re: Мигранти

Порука Част 16.12.2016. 19:44

Жабари 1853 и уопште кроз историју били на страни корова ислама, а сад курве жабарске кад мује дошли код њих е онда хоће да их кољу, да им спаљивају џамије, е па жабари ем ми мило ем ми драго што сте сејали тако жањите. Било млад, стар, жена или мушко, нико од жабара није имао ништа цивилизовано да каже о мигрантима:
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Порука Камени 20.12.2016. 10:00

РТС

Полиција у Берлину саопштила је рано јутрос да истражитељи сматрају да је возач камиона који је улетео возилом у масу људи на божићном вашару, усмртивши 12 а ранивши 48 људи, учинио то намерно и да се вероватно ради о терористичком нападу.

возач из Пакистана, 23 г. дошао балканском рутом.

милион и по људи је ушло у Немачку, да је само 100 ненормалних, болесних, то значи, припремите се за
још 100 оваких могућих атентата.

Слика
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 20.12.2016. 10:43

Још покушали у први мах да окриве Пољаке само да спасу своје козоебце.
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука: 292
Приступио: мар 2015

Порука Част 21.12.2016. 1:32

ЈАРОМИР ::Још покушали у први мах да окриве Пољаке само да спасу своје козоебце.

Добро обављен посао, два убијена пољака, десетак побијених немаца и најмање 20 тешко повређено.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 262
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 21.12.2016. 2:13

Је ли, шта ви мислите, кад и ако муслимани победе у Немачкој, ако постану већина, ако 80 милиона немаца прими ислам и постане Исламска република Немачка; ако исто буде са 60 милиона енглеза, исто толико француза, 300 милиона американаца . . . шта ће да буде са дркавих 7 милиона срба?
Је л' сте ви стварно толико глупи или шта? Ја ћу да вам кажем: у том случају, срби ће нестати за две недеље. Ко не буде примио ислам, има да буде каменован до смрти.
Змија се бије у главу.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15387
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 21.12.2016. 4:10

Ви бре треба да идете на преглед. Болеснији сте од Хиће :D
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 844

Порука Човек 21.12.2016. 22:26

imenijevazno ::Је ли, шта ви мислите, кад и ако муслимани победе у Немачкој, ако постану већина, ако 80 милиона немаца прими ислам и постане Исламска република Немачка; ако исто буде са 60 милиона енглеза, исто толико француза, 300 милиона американаца . . . шта ће да буде са дркавих 7 милиона срба?
Је л' сте ви стварно толико глупи или шта? Ја ћу да вам кажем: у том случају, срби ће нестати за две недеље. Ко не буде примио ислам, има да буде каменован до смрти.

Не верујем да ће се тако нешто икада догодити. Ако би ислам, хипотетички, икада завладао светом, та владавина би била кратог даха. Одмах би се побили између себе. Настао би сукоб између умерених и екстремних исламиста.

На крају крајева, ислам је идеологија која не нуди никакав напредак, већ вуче уназад. Када би данас завладали, људи би остали на овом технолошком и цивилизацијском нивоу, што би временом водило у деградацију.
Сврха/циљ/намера ове поруке није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
triatlon
Војвода
Војвода

Порука: 1633

Мигранти

Порука triatlon 24.12.2016. 12:53

Не треба мешати теме мигранти и ислам. Са мигрантима морамо да будемо јако опрезни иначе ће нас прегазити. Као шиптари у Скадарској области, на Космету и даље. Нема ту места болећивости и самоубилачкој хуманости. Нарочито јер је замена становништва подли план владара из сенке.

Глупо је да ја, као атеиста пишем о овоме али морам: Ислам, као и свака друга религија, има добрих и лоших страна. Погрешно је и глупо пљувати по исламу. Имамо много изванредних грађана Србије који су муслимани. Ислам је значајно допринео европској науци, уметности, архитектури итд.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 27.12.2016. 0:57

http://www.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D1%8 ... 1%80%D0%B0

Продајемо турцима имања за 2000еур.

1. Предлажем да се законом забрани да у Србији страни држављани на било који начин у могу постати власници некретнина било које врсте. Никакви реципроцитети, форе са невраћеним новчаним дугом и остала сра.ња.

2. Као што наше жене у муслиманским земљама морају да се покрију, као што тамо ако дете хришћанске породице прими ислам постаје једини наследник, као што тамо (СА) има саобраћајни знак за муслимане и немуслимане, као што тамо хапсе ако ти нађу Библију, као што тамо није дозвољена градња цркава . . .
Тако и овде. Да би постао држљвљанин, има да се одрекнеш ислама, слободан си да будеш хришћанин, атеиста, јеврејин . . . Овдашњи исто, нека се определе, или могу да иду, добиће обештећење у тржишној вредности. Коме нађемо Куран, коју видимо покривену, остаје без имовине и држављанства. Џамије разидати, направити вртиће.

Ислам није као свака друга религија. Мени није јасно како ово некоме може да не буде јасно поред милијарде очигледних доказа. Је л' сте чули да се неки будиста разнео? Да је неки кинез убио неког амбасадора? Да је група бразилаца у некој страној земљи силовала 5-10-20 домаћих жена? Да је група абориџина дошла у Конго, обукла неке своје униформе са натписима 'кенгурска полиција' и заводила ред?
...

Питајте мало те 'изванредне грађане' муслимане . . . први ми је онај Јусуфспахић-син. Кад сам видео шта прича о Шарли-ебдоу . . . тај је милитантан исламиста који би убијао на смрт и до смрти, само у јагњећој кожи.
Змија се бије у главу.
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука: 3036
Приступио: мај 2003
Место: United States Of Serbia-Argentina

Порука Batistuta 27.12.2016. 7:06

Mi nemamo neke posebne veze s tim zapadni lager koji se zasniva na pljački ogromnih prostora se decenijama suočava sa ogromnim prilivom tudjeg stanovništva s tih prostora. Jedini problem je što sad dolaze kao slobodni ljudi i menjaju im etničku sliku. Nisu u pitanju isključivo muslimani naravno već i npr Meksikanci. Otprilike zato je pobedio i Tramp i Brexit jer Anglosaksonac gleda kako se ulazi u bezpoštedni klinč s Rusima za svetsku dominaciju u Ukrajini, Siriji itd a Englez postao manjina u Londonu. Kakav apsurd!
SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 28.12.2016. 21:59

http://www.pravda.rs/2016/12/28/pakao-u ... ika-video/

Делује да швабе неке ствари желе да науче на тежи начин . . .

Узгред, ја бих ове девојке са горње слике одредио да живе у истој згради са тим мигрантима, и то све реално. Дакле, реалан узорак миграната (дакле, 99% војно способних мушкараца) у двадесет станова и њих три у једној гајби.

Па да их видим насмејане за шест месеци.
Змија се бије у главу.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2182
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 29.12.2016. 13:45

imenijevazno ::Тако и овде. Да би постао држљвљанин, има да се одрекнеш ислама, слободан си да будеш хришћанин, атеиста, јеврејин . . . Овдашњи исто, нека се определе, или могу да иду, добиће обештећење у тржишној вредности. Коме нађемо Куран, коју видимо покривену, остаје без имовине и држављанства. Џамије разидати, направити вртиће.

Tо је једино могуће уколико се промени Устав и Србија напусти принципе секуларне државе.

Што се наравно неће десити (а и не треба)...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
triatlon
Војвода
Војвода

Мигранти

Порука triatlon 13.2.2017. 10:46

Никакви то нису мигранти. То је страна војска у надирању. А ми гледамо. Па ћемо да се чудимо шта нас је снашло. Слично као са шиптарима последњих пар стотина година.

Гадна је то багра. Дезертери које је требало стрељати а не титрати им. Уништавају пчелињаке да украду пар кила меда. Кад нестану паре за њихову храну, грејање, прање, облачење крашће, отимати и убијати. Шта друго? Кад им наиђе... а хоће, све су то млади момци, силоваће. Пуни су болештина па ће силовање за девојку уједно бити (често неизлечива) болест или смрт. Шта нам то треба? За шта служи граница, војска, полиција? За шта служе политичари?
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5970
Приступио: мар 2006

Порука Коста 13.2.2017. 11:24

- мигранти су наiпаметниiа ствар коiа се десила овоi цивилизациiи у последњих 100 година! Претходна iе комунизам, али нећемо сада о томе.

- мигранти су чисти гениiи, и свака им част! нашли су решење против силних и моћних. Ако те неко избомбардуiе и "смести" ти бесконачни грађански рат (као Запад на Леванту) - шта можеш да учиниш против њега? Немаш ни авионе ни ракете, ни нуклеарне главе. Шта му можеш?

- е па - можеш! Потегнеш на пут без повратка и одеш да живиш код њега! Код тог душманина.

- фантастичан одговор. Ево, "ми дошли" - шта ћемо сад? да нас убиiете не можете. Ипак смо људи, а?

- и: тако ми iе драго што смо се ми - Србиiа - показали овако добро према мигрантима. Реакциiа власти и реакциiа народа iе иста - тi. фантастична: помози тим iадницима на пропутовању, они овде неће остати па све да им поклањаш куће и имања! Иду људи даље, према свом краiњем циљу - Западу!

- само десничарска говна (Дверци и сличне будале) нешто кењаiу против миграната. И измишљаiу: силовања, крађу деце (?! - она гуска у Шапцу - или Обреновцу беше? - тврдила да су iоi мигранти замало отели дете из колица? - заболе мигранте за твоiе дете, курво, имаiу они своiих кол`ко оћеш...)

- дакле: браћо мигранти? - жедни ли сте, гладни ли сте? - даћемо вам све и пожелети срећан пут на вашем одличном - интелигентном - непревазиђеном! - путовању у срце неприiатељског Запада!

- све наiбоље!
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
triatlon
Војвода
Војвода

Мигранти

Порука triatlon 13.2.2017. 18:21

Све је то Коста у реду али, шта да раде пчелари који живе од тога а кошнице и пчеле су им уништили успут ти мигранти? И шта ће Србија кад нам Запад врати стотинак хиљада миграната по важећем споразуму о реадмисији?

Што се тиче владара из сенке, који су све ово замутили, ратове и покрет миграната*, ти владари живе у САД, Британији, Швајцарској, Аустралији и Новом зеланду које су заштитили од имиграције.

* Доказано да је сваки мигрант добио мобилни и 10000$ од Ротшилдове фондације, и свака групица вођу + новинари, НВО и остала проституција.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 5 гостију