srpskinacionalisti.com

Сириза

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3834
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Re: Сириза

Порука origin 29.5.2016. 20:14

Ево прошло је мање од годину дана од отварања ове теме и тек се сада види како се њен аутор налупао само тако. Ципрас и Сириза постадоше најгори Јаничари глобалиста.
Грчки народ никада није живео лошије и под већим наметима крадљиве левице.
Наравно да би дошло до било које промене Златна Зора победити мора.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Vjaceslav
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 783
Приступио: феб 2014

Порука Vjaceslav 29.5.2016. 20:48

Oni su nesto kao "Obraz". Nisam bas siguran da su idealno resenje.
Bolje je verovati u Boga, nego imati poverenja u ljude.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 29.5.2016. 20:49

Тренутно најбоље што Грчка има, када се појави нешто боље онда можемо да расправљамо а до тада само Златна Зора.
Може бити само један.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Sekretar
Војвода
Војвода

Порука: 1080
Приступио: јан 2015

Порука Sekretar 29.5.2016. 22:11

Наравно да Грчка има боље.

То је Комунистичка партија. Праве патриоте и борци за народ, истинска левица!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 30.5.2016. 17:16

Sekretar ::Наравно да Грчка има боље.

То је Комунистичка партија. Праве патриоте и борци за народ, истинска левица!

Ха ха комуњаре јесу најбољи али од позади уосталом питај друга Косту он то ионако овде најбоље зна , зато и има трошну срчку када је вршио неприродни блуд.
Може бити само један.
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 888
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 11.6.2016. 18:28

origin ::Тренутно најбоље што Грчка има, када се појави нешто боље онда можемо да расправљамо а до тада само Златна Зора.

Управо тако брате, само Златна Зора! А и припадници Златне Зоре су нам искрена Православна браћа, били су као добровољци у саставу Грчке Добровољачке Гарде у Републици Србској под командом генерала Младића, како би помогли својој Православној браћи Србима. :)
Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену, Скадру, Дубровнику и Книну!!!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 7.9.2016. 15:29

Нешто се ућутали ови назадњаци који су дизали до неба Сиризу и Ципраса , за које се на крају испоставило да су само још једна у низу левичарских превара.
Грчка никада више у дуговима који је гуше , горе наведени више се ни непретварају да пружају неки отпор , једном речју мртвило.
Златна Зора (Равна Гора) победити мора.
Може бити само један.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2764

Порука Republikanac 8.9.2016. 23:39

origin ::Златна Зора (Равна Гора) победити мора.

Да си прочитао програм Златне зоре (као што ниси) могао си да видиш да су они више у лево од било које грчке левичарске партије.

Прво за шта се у програму залажу је социјализам. С тим што је њихова верзија социјализма национално „деснија“ а социјално „левија“ од верзије данашњих левичара.

Ту су онда и повећана радничка права као и борба против „плутократије“ како домаће тако и стране. Наравно и прилично великодушан социјални програм.

Све у свему нема благе везе са оним за шта се ти залажеш (хебање миле мајке пролетерима и социјали, титрање муда капиталистима итд.).

ПС. Лично сам мишљења да о економији Златна зора нема појма (расне теорије које су иначе копија германских сад не би да коментаришем)...
Баук кружи Форумом српских националиста - баук жилкоизма.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 9.9.2016. 0:40

Залажу се за права али и њихове обавезе , нема ту ничек социјалистичког , већ само уређење односа између послодавца и запосленог. Ја се и залажем да радници имају оно што зараде али само то не никакве наводне редистрибуције под окривљем некакве "социјалне правде".
Иначе нисам ја ни за капиталисте , ни за раднике , већ против нерадника и оних који би да живе изнад свога губера , како је то било у прошлости код нас.
Може бити само један.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 9.9.2016. 1:37

origin :: нема ту ничек социјалистичког

Они те своје теорије зову „прави социјализам“. Једна од њихових девиза је иначе „Против марксизма и капитализма“. Друга је „Против капиталистичке класе“.

Е сад... Ја сам стекао утисак да си ти за капитализам па се морам признати мало чудим твојој подршци некоме ко истиче да је против тог система...

origin ::Иначе нисам ја ни за капиталисте , ни за раднике

Својевремено си на овом форуму тврдио како пролетери треба да поцркају па их ја због тога и споменух...
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 9.9.2016. 1:46

Па и ја сам против капитализма теориски , само сам за њега у пракси док не дође нешто боље.
А иначе ја јесам против пролетера у комунистичком схватању али нисам против радника у правом капиталистичком систему.
Може бити само један.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 9.9.2016. 14:35

Није иначе Златна зора једина странка екстремне деснице која је за „социјализам“.

Ту је рецимо и немачка Национал-демократска партија чији програм је толико социјалистички да у поређењу с њим програми европских социјалистичких партија изгледају као декларације окрутних капиталиста...

Имамо и шпански „Социјално-републикански покрет“ који отворено захтева „демонтажу капитализма“ и успостављање „патриотског социјализма“. У много чему шпански социјал-републиканци копирају штразеризам који је тридесетих година прошлог века био идеологија левог крила немачке НСДАП.

Италијански нео-фашисти су у већини случајева социјалистички опредељени мада они ту своју идеологију не називају експлицитно „социјализмом“. Постоји чак једна струја у италијанском нео-фашизму која се назива „социјалном десницом“. Ко прочита њихове програме помислиће да се нешто забунио и да у рукама држи памфлете неких тешких левичара...

Стога ми, морам признати, нису јасни наши српски екстремни десничари који га дркају на Златну зору, немачке национал-демократе, италијанске и остале нео-фашисте а онда подржавају капитализам. Да ли се ту ради о идеолошкој збуњености, незнању или чистом кретенизму за мене је мистерија (Ориџине, ово нема везе с тобом већ се односи на наше екстремне десничаре генерално)...
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 9.9.2016. 17:56

Многи који се издају за десничаре у јавности , то у суштини нису , по ставовима и поступцима које имају, већина су фолиранти популисти.
Може бити само један.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1388
Приступио: јул 2015

Порука M-91 10.9.2016. 20:37

Сириза је класична ционистичко-комуњарска (јеврејска) превара, која је постављена ради следећег:

1. пљачке и даљег задуживања
2. маргинализације Грчке православне цркве и њеног утицаја
3. легализације педерских бракова и давања још већих права педерима
4. насељавања шиптара, арапа и турака и уништења грчког народа
5. уништења војске (Грчка још увек има обавезан војни рок)

Е сада, постоји решење, и то решење се зове Златна Зора. Оно што би Златна Зора морала да уради јесте следеће:

- да протера обојене уљезе у Албанију, Турску и земље блиског истока
- да прогласи банкрот, да прекине са задуживањем, да смање плате и пензије партијским пацовима и државним службеницима, да укине евро и врате драхму и да поново обнове индустрију.

Наравно, доћи ће до великог пада стандарда, али сваком наркоману током лечења прво постане горе, па тек временом боље.
Србија нема алтернативу!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6364
Приступио: мар 2006

Порука Коста 24.12.2017. 14:40

Ципрас Божић слави у Београду

Слика

- само ми комунисти славимо Божић како треба, хехе...

- слама се простре по поду, столице се избаце, на поду се седи! Тако сам научио жену и дете.

- не знам како Ципрас слави, али - срећан му Божић! Ниiе он крив што iе грчка црква прешла на римокатолички календар.

- срећан Божић, друже Ципрас!
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 4 гостију