srpskinacionalisti.com

Сириза

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1832
Приступио: мар 2012

Re: Сириза

Порука Đorđo Napolitano 23.12.2015. 19:38

Још су Стари Грци практиковали трпање у буљу тако да се може рећи да је ово у духу њихове традиције
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6292
Приступио: мар 2006

Порука Коста 23.12.2015. 19:49

Đorđo Napolitano ::Још су Стари Грци практиковали трпање у буљу тако да се може рећи да је ово у духу њихове традиције

- и то што кажеш. А практикуiу га и калуђери, па зато превентивно дрече, у стилу: не откриваi положаi, хехе...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1239
Приступио: јул 2015

Порука M-91 23.12.2015. 20:05

Коста ::А практикуiу га и калуђери, па зато превентивно дрече, у стилу: не откриваi положаi, хехе...

Битно да су комуњаре здраве и праве.

Слика
Србија нема алтернативу!
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 23.12.2015. 20:23

Ово је у иделогији интернационале, испуњавају само свој програм.
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука: 419
Приступио: јан 2014

Порука Спартак07 23.12.2015. 20:29

Ове повампирене комуњаре не знају више шта пишу, пре би се рекло да је трпање у буљу у духу комунистичке традиције јер су то и сами редовно практиковали, ал важно да све своје карактерне особине пребацују другима. :mrgreen:
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 23.12.2015. 21:31

- Комунисти су волели жене. Одувек. Наш друг Маршал посебно. Нису били блесави да буду педери.

- важи и данас: ево ја сам толики пи*чкољуб да то ниiе нормално. Ма iа би` се одрек`о рођене браће... (за iедне чипкасте женске гаће, што рече Бора Чорба Пи*чколизац) Еееi, какве сам све глупости у животу радио само да би` дошао до оне чаробне женске ствари... - ма само што го*вна нисам iео. Живота ми.

- а како калуђери проводе дуге зимске ноћи у усамљеним намастирима? (говорило се: намастир, тако је и Вук Караџић писао, па iе прешао на "манастир") - мала помоћ: можда као Качавенда?!
Аватар
Sekretar
Војвода
Војвода

Порука: 1080
Приступио: јан 2015

Порука Sekretar 23.12.2015. 22:45

Да ли и даље подржаваш лажног друга Ципраса, истински друже Коста?
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1509
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 23.12.2015. 23:06

Ово је још један доказ да су комунисти и левичари у служби новог светског поретка.

Коста ::
Đorđo Napolitano ::Још су Стари Грци практиковали трпање у буљу тако да се може рећи да је ово у духу њихове традиције

А практикуiу га и калуђери, па зато превентивно дрече, у стилу: не откриваi положаi, хехе...

Коста, леба ти, не пролупавај се. Твоји комунисти се показују као највећи педери, то је чињеница, они легализују педерске бракове и сва та срања. А Хришћанство, по коме ти стално пљујеш, је управо забранило педерастију свуда где је завладало, управо је Хришћанство забранило педерастију у Грчкој и другим земљама где је завладало. Хришћанство подстиче наталитет, оно учи да је брак заједница мушкарца и жене. А твоји комунци, видимо, раде супротно.

Иначе, највећи противник ове лудачке одлуке грчких комуниста и твог идола Ципраса је Грчка Православна Црква.

Коста ::- Комунисти су волели жене.

Па сад, то је дискутабилно. Још је друг Лењин легализовао педерастију, педофилију и сваки облик изопачења и неморала у СССР-у након револуције. И другови у Источној Немачкој, рецимо или сада на Куби су то легализовали. Тако да твој идол друг Ципрас ради све што је у духу комунистичке идеологије.

Што се тиче Тита, ма он је био манијак, нема код њега никакве љубави, тај је био хедониста и убица, олош од човека. Ништа то не значи. Али, ипак чињеница је да комунизам као идеологија промовише ту наказну болест и изопачење. То се сада види у Грчкој. Него, ево једне слике из Титине дичне војске:

Слика

Тако да можеш ти сад овде да понављаш до миле воље како су комунисти сви ,,исправни", али чињеница је да они подржавају то зло и изопаченост што сами сваког дана све више показују. А управо је Православље, које толико мрзиш, највећи противник тога.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Šutko
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 142
Приступио: феб 2015

Порука Šutko 24.12.2015. 19:15

М да. Правосалвље је јавно против свега тога, али чим нема казне за Качавенду, Пахомија, Илариона, већ само неких расчлањења и то тек кад јавност затражи, јасно ми је колико је сати.

Но да не давим с гејством као моја жена што је волела по разним форумима.
Не бих волео да ми син буде геј, али то по мени ипак није она врста менталне изопачености коју треба презрети. Као што не презиреш леворуког, далтонисту или инвалида, тако не презиреш ни геја.
Најисправнији став према гејству је онај који је прокламован за време Лењина, после револуције који каже - На хомосексуалност треба гледати искључиво као на феномен. Неправилно је гледати то са мржњом. Неправилно је гледати то са љубављу.
То је варијација природе, а природа је јако комплексна.

Ко што је феномен далтониста, па је свима чудно да постоји неко ко не види боје већ му је сва на црно белом телевизору, па је феномен албино, човек без пигмента, па је феномен леворуки који није сам олеворук већ му је цео мозак различит од нас дешњака, тако постоје и феномени - људи који одступају од типичног понашања свог пола. На крају крајева мушко и женско нису супротности типа бело црно већ је она XX, а он XY.
Сваки мушкарац има пола шебе истоветног као и жена, само што је женски фетус дуплирао то X па га има два, а мушки је доградио то Y.
Као квасци. Женски је остао напољу, а мушки је убачен у пећницу па је постао нешто друго. Но опет има половину себе исту.

И можда ће ово што кажем звучати мало уврнуто, али сви смо ми такође педери.
Иако сам у животу спавао само са женама и није ме никад привукао ниједан мушкарац, такође сам и геј као и скоро сви ви из једног врло простог разлога.
ЈЕР КОД ЖЕНА ЧЕШЋЕ УЗРОКУЈЕМО КЛИТОРИСНИ НЕГО ВАГИНАЛНИ ОРГАЗАМ. Крај приче.

Шта је клиторис?
Закржљали пенис. Тако се отприлике и води у медицини.
Сви фетуси имају исту матрицу с тим што се на неки ,,квасац'' стави у рерну (у преводу неки фетуси се натопе тестостероном) па се дигне и тако постане хлеб (у преводу мушко), док неки други фетуси остану и даље само квасци.
Кад код жене надражиш само клиторис и кад она тако доживи оргазам, ти ниси урадио ништа друго него напалио њен МУШКИ ДЕО.
Ти си дакле својом мушкошћу напалио њену мушкост. Закржљалу још у 5. месецу фетуса, али ипак мушкост!
И то је сад као нека хетеросексуалност?

Не признајем! Једино кад ти жена доживи вагинални оргазам можеш да кажеш да си хетеросексуалац. У свим осталим случајевима сви смо... (хај не морам да понављам сад).
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1239
Приступио: јул 2015

Порука M-91 24.12.2015. 19:35

Šutko ::такође сам и геј
Добро Мино, шта тражиш на овом форуму? Иди на форум Квирије, па тамо подмећи педерску пропаганду.
Србија нема алтернативу!
Аватар
Šutko
Млади националиста
Млади националиста

Порука Šutko 24.12.2015. 21:11

Није тајна да је моја жена била овде. И сама је на једном посту признала - Оно шта је написано латиницом сам ја, а текст писан ћирилицом су тренуци кад мој муж седне на комп. али га мрзи да се региструје са посебним ником.
Но ок. Није ме мрзело.

И надам се да си прочитао цео контекст поста, а не да се вади из свега тога реченица ,,Такође сам и геј'', а да нема везе са контекстом нити с оним шта се подразумева под гејем.

И да. Кад постигнем код жене само клиторисни оргазам, што је мнооого пута чешће,
геј сам. Клиторис није ниша друго но закршљали пенис. Кад својим мушким делом надражим тај њен мушки део, то не рачунам у хетеросексуалност. :razz:
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 24.12.2015. 22:05

^ ^

- па iес`. Мислим, кад се жени "надигне" клиторис, на краiу ми се деси да не знам ко iе кога ту поебо, хехе... - реко`: женче, смањи мало, не би` волео да iа будем ебана странка, нисам навик`о...
Аватар
Šutko
Млади националиста
Млади националиста

Порука Šutko 24.12.2015. 22:23

:D
Елем да се с мало хумора вратим на тему да ли је левица атеистичка или није.

Ствар је заправо о томе да не постоји јединствена левица већ су левичари одавно подељени у две колоне.

1) ТВРДИ СОЦИЈАЛИСТИ - КОМУНИСТИ
Односно они којима је идеал да се забрани (или бар потпуно ограничи и маргинализује сва приватна својина)
и
2) МЕКИ СОЦИЈАЛИСТИ - СОЦИЈАЛДЕМОКРЕТЕ
(Уместо борбе за укидање приватне својине, они се задовољавају тиме да сви јаки привредници буду толико опорезовани тако да тај новац оде у социјалну помоћ свим незапосленима, угроженима, пензионерима итд.
Они дакле не би забранили приватну својину јер мисли да и она утиче на живу привреду и она запошљава и храни милионе, подстиче акцију, утиче на раст и богатство земље већ би само да је ограниче и да сурову тржишну борбу ублаже социјалним давањима.

Представници тврдих левичара су режими Кубе, Северне Кореје, до скоро Кине (мада се она све више приватизује), Вијетнама, Лаоса. У Русији је то КПРФ.

Док су представници меких левичара системи добре социјалне заштите: Шведска, Исланд, Норвешка, поприлично Канада, али и лабуристичка влада Британије, француски или шпански социјалисти. У Русији је то странка Праведна Русија.
Чак и Путинова партија вукла је мало на лево, али пошто ипак нису увели велике орезе, већ обрнуто. Депардје је побегао од француске леве владе у Русију да би порези били мањи, Путинова ЕР ипак би се дефинисали као класични центристи.

Те две левице су различита ствар. Док је Трврда Левица антиглобалистичка са узорима у кубанској револуцији, Лењину, Стаљину, Мао це Тунгу и бољшевицима, мека левица узоре види у скандинавском моделу. Умерени левичари углавном су за ЕУ.

Код Сиризе се мислило да су они тврда струја, али се ипак испоставило... :roll:
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3771
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 24.12.2015. 23:31

Сириза још једна у низу левичарских превара.
Златна Зора победити мора. :D :D :D
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1509
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 25.12.2015. 13:07

Šutko ::М да. Правосалвље је јавно против свега тога, али чим нема казне за Качавенду, Пахомија, Илариона, већ само неких расчлањења и то тек кад јавност затражи, јасно ми је колико је сати.

У сваком житу има кукоља, то је бар ваљда познато. Тако је случај и са Качавендом (инаће, човек је био агент УДБ-е под кодним именом ,,Пабло" :wink: ) и осталима које си навео. За Качавенду, колико ја знам, он је смењен са свог места, шта би ти хтео, да га стрељају?

Међутим, појединци нису исто што и Православље као религија и не могу они да мењају њене кључне ставове. Дакле, Православна вера је противник сваког изопачења и неморала, она се бори и залаже за здраву и моралну породицу а самим тим и за здраво и морално друштво. Уосталом, већина свештеника (или попова свеједно) СПЦ су здрави и нормални људи, ожењени, породични. И сви имају доста деце, уопште религиозни људи имају доста деце.

Већ сам писао на теми о абортусима да само религиозна друштва имају велики наталитет, но то је сад друга тема.

Но да не давим с гејством као моја жена што је волела по разним форумима.
Не бих волео да ми син буде геј, али то по мени ипак није она врста менталне изопачености коју треба презрети. Као што не презиреш леворуког, далтонисту или инвалида, тако не презиреш ни геја.

Ма педерастија није исто што и леворукост. Просто ти не стоји та тврдња. Реч је психичком поремећају и ти кад видиш те људе, можеш јасно да видиш да са њима нешто психички није у реду. Такође, бројне статистике показују да велики број масовних убица су били педери. Да не спомињем сада да су они били често ударна песница појединих тоталитарних и злочиначких режима, рецимо утврђено је да је велики број најгорих и најдеструктивнијих мучитеља у нацистичким логорима су били педери. Има једна књига која говори о томе. Дакле, јесте у питању психички поремећај и не може се поредити са леворукосшћу. Рецимо, многи психијатри су показали да човек није рођен као такав, него да такав постоје, под разним утицајима, наводили су и примере, итд.

Такође, нисам рекао да их треба мрзети или ширити мржњу према њима. Треба се поставити као и према свим болесним људима. А ту нема мржње. Уосталом, ја сам убеђен да они сами навлаче мржњу људи према себи тако што се стално експонирају, траже нека ,,права" или рецимо када је због њих цео град блокиран, нормалан живот заустављен, да би се ето они прошетали градом. Шта им то значи? То људе љути, причао са београђанима, они кажу да је тај дан кад је та ткз. ,,,парада поноса" најгори дан у Београду.

И наравно да сам против тога да се њихова болест легализује, уместо да се лечи, да се легализују бракови, па да им се да да усвајају децу, итд. Па то је катастрофа, а и већина народа је против тога. Та деца која расту у таквим окружењима ће исто бити такви. У држави са овако слабим наталитетом, то нам уопоште није потребно.
Дакле, највећи проблем је што се настоји тај психички поремећај приказати као нешто нормално и прихватљиво.
Најисправнији став према гејству је онај који је прокламован за време Лењина, после револуције који каже - На хомосексуалност треба гледати искључиво као на феномен. Неправилно је гледати то са мржњом. Неправилно је гледати то са љубављу.

Ма дај, молим те, у време Лењина је то легализовано, отварани су им бордели, у суштини Лењин је хтео да укине морал јер је говорио да је то ,,буржоарска измишљотина", хтео је да укине брак као заједницу мушкарца и жене и да уведе ткз. ,,слободну љубав" где може свако са сваким. То је била катастрофа, али на томе су Лењин и његови радили.

Сва је срећа по руски народ и нацију што је на власт дошао Стаљин који, пошто је дуго био ђак православне богословије, ипак био моралан човек, па је све то укинуо и забранио.
Тако да не делим твоје мишљење да је у време Лењина владао исправан став по питању тих изопачености. Напротив.

1) ТВРДИ СОЦИЈАЛИСТИ - КОМУНИСТИ
Односно они којима је идеал да се забрани (или бар потпуно ограничи и маргинализује сва приватна својина)
и
2) МЕКИ СОЦИЈАЛИСТИ - СОЦИЈАЛДЕМОКРЕТЕ
(Уместо борбе за укидање приватне својине, они се задовољавају тиме да сви јаки привредници буду толико опорезовани тако да тај новац оде у социјалну помоћ свим незапосленима, угроженима, пензионерима итд.
Они дакле не би забранили приватну својину јер мисли да и она утиче на живу привреду и она запошљава и храни милионе, подстиче акцију, утиче на раст и богатство земље већ би само да је ограниче и да сурову тржишну борбу ублаже социјалним давањима.

Ок, ова подела може да се прихвати као тачна.
Представници тврдих левичара су режими Кубе, Северне Кореје, до скоро Кине (мада се она све више приватизује), Вијетнама, Лаоса. У Русији је то КПРФ.

Овде мислим да грешиш. Наиме, Северна Кореја је још одавно избацила саму реч комунизам из свог устава, чиме је практично престала да буде комунистичка држава. И погрешно ју је сврставати међу такве. У Северној Кореји данас влада идеологија која се зове ,,Џуче", чији је творац Ким Ил Сунг а која представља мешавину корејанског национализма и социјализма. Нешто слично Садамовој БААС партији која је била мешавина арапског национализма и социјализма. Е сад, БААС је била социјалистичка партија, али погрешно је рећи да је била комунистичка јер се темељила на национализму (а он је, начелно, непријатељ комунизма) а и ослањала и позивала се на религију (Ислам).

Те две левице су различита ствар. Док је Трврда Левица антиглобалистичка са узорима у кубанској револуцији, Лењину, Стаљину, Мао це Тунгу и бољшевицима, мека левица узоре види у скандинавском моделу. Умерени левичари углавном су за ЕУ.

Тачно, са тим што треба рећи и да је десница у многим скучајевима такође анатиглобалистичка. Данас постоји глобалистичка и антиглобалистичка левица, као и глобалистичка и антиглобалистичка десница. :wink:
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 2 гостију