srpskinacionalisti.com

Сириза

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3493
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Re: Сириза

Порука origin 29.5.2016. 20:14

Ево прошло је мање од годину дана од отварања ове теме и тек се сада види како се њен аутор налупао само тако. Ципрас и Сириза постадоше најгори Јаничари глобалиста.
Грчки народ никада није живео лошије и под већим наметима крадљиве левице.
Наравно да би дошло до било које промене Златна Зора победити мора.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Vjaceslav
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 783
Приступио: феб 2014

Порука Vjaceslav 29.5.2016. 20:48

Oni su nesto kao "Obraz". Nisam bas siguran da su idealno resenje.
Bolje je verovati u Boga, nego imati poverenja u ljude.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 29.5.2016. 20:49

Тренутно најбоље што Грчка има, када се појави нешто боље онда можемо да расправљамо а до тада само Златна Зора.
Може бити само један.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Sekretar
Војвода
Војвода

Порука: 1080
Приступио: јан 2015

Порука Sekretar 29.5.2016. 22:11

Наравно да Грчка има боље.

То је Комунистичка партија. Праве патриоте и борци за народ, истинска левица!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 30.5.2016. 17:16

Sekretar ::Наравно да Грчка има боље.

То је Комунистичка партија. Праве патриоте и борци за народ, истинска левица!

Ха ха комуњаре јесу најбољи али од позади уосталом питај друга Косту он то ионако овде најбоље зна , зато и има трошну срчку када је вршио неприродни блуд.
Може бити само један.
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 750
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 11.6.2016. 18:28

origin ::Тренутно најбоље што Грчка има, када се појави нешто боље онда можемо да расправљамо а до тада само Златна Зора.

Управо тако брате, само Златна Зора! А и припадници Златне Зоре су нам искрена Православна браћа, били су као добровољци у саставу Грчке Добровољачке Гарде у Републици Србској под командом генерала Младића, како би помогли својој Православној браћи Србима. :)
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР - ФРАТРИЯ - ΘΥΡΑ 7
Најјаче братство у Европи
Сильнейшее братство в Европе
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe

Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 7.9.2016. 15:29

Нешто се ућутали ови назадњаци који су дизали до неба Сиризу и Ципраса , за које се на крају испоставило да су само још једна у низу левичарских превара.
Грчка никада више у дуговима који је гуше , горе наведени више се ни непретварају да пружају неки отпор , једном речју мртвило.
Златна Зора (Равна Гора) победити мора.
Може бити само један.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2169

Порука Republikanac 8.9.2016. 23:39

origin ::Златна Зора (Равна Гора) победити мора.

Да си прочитао програм Златне зоре (као што ниси) могао си да видиш да су они више у лево од било које грчке левичарске партије.

Прво за шта се у програму залажу је социјализам. С тим што је њихова верзија социјализма национално „деснија“ а социјално „левија“ од верзије данашњих левичара.

Ту су онда и повећана радничка права као и борба против „плутократије“ како домаће тако и стране. Наравно и прилично великодушан социјални програм.

Све у свему нема благе везе са оним за шта се ти залажеш (хебање миле мајке пролетерима и социјали, титрање муда капиталистима итд.).

ПС. Лично сам мишљења да о економији Златна зора нема појма (расне теорије које су иначе копија германских сад не би да коментаришем)...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 9.9.2016. 0:40

Залажу се за права али и њихове обавезе , нема ту ничек социјалистичког , већ само уређење односа између послодавца и запосленог. Ја се и залажем да радници имају оно што зараде али само то не никакве наводне редистрибуције под окривљем некакве "социјалне правде".
Иначе нисам ја ни за капиталисте , ни за раднике , већ против нерадника и оних који би да живе изнад свога губера , како је то било у прошлости код нас.
Може бити само један.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 9.9.2016. 1:37

origin :: нема ту ничек социјалистичког

Они те своје теорије зову „прави социјализам“. Једна од њихових девиза је иначе „Против марксизма и капитализма“. Друга је „Против капиталистичке класе“.

Е сад... Ја сам стекао утисак да си ти за капитализам па се морам признати мало чудим твојој подршци некоме ко истиче да је против тог система...

origin ::Иначе нисам ја ни за капиталисте , ни за раднике

Својевремено си на овом форуму тврдио како пролетери треба да поцркају па их ја због тога и споменух...
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 9.9.2016. 1:46

Па и ја сам против капитализма теориски , само сам за њега у пракси док не дође нешто боље.
А иначе ја јесам против пролетера у комунистичком схватању али нисам против радника у правом капиталистичком систему.
Може бити само један.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 9.9.2016. 14:35

Није иначе Златна зора једина странка екстремне деснице која је за „социјализам“.

Ту је рецимо и немачка Национал-демократска партија чији програм је толико социјалистички да у поређењу с њим програми европских социјалистичких партија изгледају као декларације окрутних капиталиста...

Имамо и шпански „Социјално-републикански покрет“ који отворено захтева „демонтажу капитализма“ и успостављање „патриотског социјализма“. У много чему шпански социјал-републиканци копирају штразеризам који је тридесетих година прошлог века био идеологија левог крила немачке НСДАП.

Италијански нео-фашисти су у већини случајева социјалистички опредељени мада они ту своју идеологију не називају експлицитно „социјализмом“. Постоји чак једна струја у италијанском нео-фашизму која се назива „социјалном десницом“. Ко прочита њихове програме помислиће да се нешто забунио и да у рукама држи памфлете неких тешких левичара...

Стога ми, морам признати, нису јасни наши српски екстремни десничари који га дркају на Златну зору, немачке национал-демократе, италијанске и остале нео-фашисте а онда подржавају капитализам. Да ли се ту ради о идеолошкој збуњености, незнању или чистом кретенизму за мене је мистерија (Ориџине, ово нема везе с тобом већ се односи на наше екстремне десничаре генерално)...
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 9.9.2016. 17:56

Многи који се издају за десничаре у јавности , то у суштини нису , по ставовима и поступцима које имају, већина су фолиранти популисти.
Може бити само један.
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 791
Приступио: јул 2015

Порука M-91 10.9.2016. 20:37

Сириза је класична ционистичко-комуњарска (јеврејска) превара, која је постављена ради следећег:

1. пљачке и даљег задуживања
2. маргинализације Грчке православне цркве и њеног утицаја
3. легализације педерских бракова и давања још већих права педерима
4. насељавања шиптара, арапа и турака и уништења грчког народа
5. уништења војске (Грчка још увек има обавезан војни рок)

Е сада, постоји решење, и то решење се зове Златна Зора. Оно што би Златна Зора морала да уради јесте следеће:

- да протера обојене уљезе у Албанију, Турску и земље блиског истока
- да прогласи банкрот, да прекине са задуживањем, да смање плате и пензије партијским пацовима и државним службеницима, да укине евро и врате драхму и да поново обнове индустрију.

Наравно, доћи ће до великог пада стандарда, али сваком наркоману током лечења прво постане горе, па тек временом боље.
Србија нема алтернативу!
Слика
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 3 гостију